Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nexwo


nexwo
őstag

AZ is jó stratégia lenne, ha elérnék a 4080-as szintet új hardverrel, erre nVidia kiadna egy 15%-al erősebb GPU-t, az Intel meg csak SW frissítéssel azt is beérné :DDD

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Jöhetne egy teszt arról, hogy mennyit gyorsult az Arc A sorozat a kezdeti driverektől a mostaniakig. :)

(#3) E.Kaufmann válasza Fred23 (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

:K

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) Soderes


Soderes
aktív tag

Hát, igen van még mit sumklérozni.
De szerintem jó az út.

(#5) Tuhajohn válasza Fred23 (#2) üzenetére


Tuhajohn
tag

Sokat javult, főleg kompatibilitás terén. Nekem A770 16GB-om van és egy jó ideje már szinte minden gond nélkül fut rajta, legalábbis amikkel én játszok. Még a 20 éves játékok is gond nélkül mennek vele, pedig mikor vettem (2023. február) még az új játékokkal is sokszor gondok voltak. Pár hete játszottam rajta végig a Max Payne 1-2-t. Most Alan Wake 1-et viszem és ezzel sincs semmi probléma pedig dx9-es a játék. Persze az árnyék probléma itt is jelen van, de az a játék hibája.

(#6) Sol4r


Sol4r
tag

Ideje lesz lassan begyűjteni egy 750 v 770 példányt tesztre. :) szépen haladnak. A második gén GPU-k biztos nagyobbat fognak zúzni AMD/nVidia számára...

Ha veszem a fáradságot, hogy válaszoljak az a minimum, hogy reagáljon rá.... Vagy leszek én is olyan, mint sokan mások, lényegébe friss reggel nem is foglalkozom vagy csak félválról....

(#7) partizanka


partizanka
újonc

Kb senki nem vesz ilyet, miért nincs népszerűsége az Intel videokártyáknak?

(#8) nexwo válasza partizanka (#7) üzenetére


nexwo
őstag

nem szeretik az emberek a változást, ha eddig nvidiások voltak, maradnak. illetve azt szeretik ha minden kész és működik, nem akarnak driver gondokkal foglalkozni

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#9) E.Kaufmann válasza partizanka (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én vettem. Igaz nem magamnak ;]. 4K(+) kijelzőhöz jobb mint az (intel) iGPU, de azért a rokonság miatt azok is sokat fejlődtek mostanában, de pl egy régebbi intel proci mellé (ha épp nem vész össze az alaplappal :W ) jó lehet egy A380

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#10) roseA580 válasza E.Kaufmann (#9) üzenetére


roseA580
kezdő

Én főleg azért vettem A580-at mert az RX580-al YouTube VP9 és AV1 kodek problémáim voltak 4K HDR videok lejátszásánál.

Olcsó és számomra jó megoldást jelentett ez a kártya.

Egyébként a driver már megint frissült: 31.0.101.5445 a legújabb verzió.
A Manor Lords játék támogatása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#11) ƵøŁĭ válasza partizanka (#7) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Én személy szerint megvenném ha 2x erősebb lenne. A Battlemage csúcskártya 4070S-4080 közé ha besik akkor nem lesz rossz.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.