Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) _drk válasza Peddy789 (#10800) üzenetére


_drk
őstag

133. vagyok.
Nem tudok offline menni, mert nem voltam online az elmult 30 napban :D

Egyébként nincs partim, ha lesz ugy is uj karakter, de ilyen szerverek mellett egyelőre önszivatás szerintem.

(#10802) shotika válasza wm2 (#10797) üzenetére


shotika
őstag

Lehet vett egy csomó rúnát, oszt kidobálta maga köré :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10803) aradebil2 válasza wm2 (#10785) üzenetére


aradebil2
senior tag

A level requirement nem egyenlő az item szintjével!!!!

(#10804) wm2 válasza aradebil2 (#10803) üzenetére


wm2
őstag

Leírom mégegyszer mit akartam (reggel volt): a legtöbb 2 all sk craft amu lvl 89-es. Ezekkel vagyunk tele. Van, aki kifejezetten blue jewelt keres a craftoláshoz. Régebben hajlandóak voltak 2 Hr-t is adni 40 db blue jewelért. Vagy Jah. Van, aki a lvl 93-as szintjére esküdözött, hogy ott de jókat csinált. Nem az a lényeg, hogy hanyas szinten van. Hanem egy adott szinten és kombinációban jobbnak ítélték a kapott eredményt. Aztán elterjedt, hogy craftolni így jó, meg azzal, meg ezzel stb.

Ozora <3

(#10805) Franklin válasza _drk (#10801) üzenetére


Franklin
addikt

Most indítottam a játékot, 6. vagyok a sorban.

Mire ezt leírtam, már be is engedett.

(#10806) MutantZombie válasza sz_abika (#10790) üzenetére


MutantZombie
tag

Nekem úgy dereng, hogy lvl 94-ig eljutni sosem volt olyan vérlázítóan nehéz, ha egyedül játszottál, akkor sem.
Utána viszont annyi xp-t kell összeszedni 99-ig, mint 1-88-ig, de persze nem olyan ütemben, hanem egyre kevesebbet kapva (ahogy nő a szinted).

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#10807) zsirfecske válasza MutantZombie (#10806) üzenetére


zsirfecske
addikt

igen, a linkelt guide alapján nem meglepő:

(#10808) ncc1701


ncc1701
veterán

Megtörtem a jeget, eltapsoltam 370fg-t shakóra, és ocura. Nem akartak esni. :)

(#10809) #21346560


#21346560
törölt tag

Hát persze, hogy nem arra indultam... :DDD

(#10810) Blizz


Blizz
őstag

Hihetetlen, h A1 NM potion bugot még nem sikerült kijavítani akaranal :U

No mistakes, just happy little accidents

(#10811) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Tudna vki segiteni?

Lemegyek es teleportalasra sincs idom...
Megoldottam, de undorito volt...

[ Szerkesztve ]

(#10812) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Valakinek van cserére egy +lightening skill charmja?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10813) zsirfecske


zsirfecske
addikt

első eth insight-om, reroll?

meditation szar, ed közepes, ar perfekt, critical strike minimum (ez tényleg számít csicsón?).

(#10814) ncc1701 válasza zsirfecske (#10813) üzenetére


ncc1701
veterán

Honnan lett eth cv-d?

Amúgy simán reroll. Nekem ott egyedül a medi aura lvl számít.

(#10815) reelc


reelc
veterán

Reimagining Blizzcon.

[ Szerkesztve ]

(#10816) D4v3


D4v3
őstag

Készült egy ilyen mennyit-ér-a-cuccom lista maxrollon [link]

(#10817) Franklin válasza D4v3 (#10816) üzenetére


Franklin
addikt

Na ez hasznos lesz, köszi!

(#10818) sto1911 válasza D4v3 (#10816) üzenetére


sto1911
veterán

A legjobbkor jött, köszi!

(#10819) ProEvoFan válasza zsirfecske (#10813) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hol esett?
Tegnap értem hell, act5be orb-meteor sorcival. Jó sok pénzem elment a segítőmre... Nekem is kellene egy ilyen cucc, meg egy fasza armor.
Ha valaki Playstationon játszik, vegyen fel barátlistára, segítünk egymásnak.

(#10820) ncc1701


ncc1701
veterán

Vagy bocin lelte, vagy tradelte. :) De 4 socketes eth ebből vagy 400fg.

[ Szerkesztve ]

(#10821) tiborv válasza ncc1701 (#10820) üzenetére


tiborv
aktív tag

Mar nem er annyit, vagy en adtam el tul olcson a 17esemet :-)

Amugy bociknal, ancient tunnelsban, mausoleumban stb siman eshet.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#10822) ncc1701 válasza tiborv (#10821) üzenetére


ncc1701
veterán

"Simán". :) Hr drop azért gyakoribb.

(#10823) zsirfecske válasza ncc1701 (#10814) üzenetére


zsirfecske
addikt

a múltkor esett shako-ért tradeltem (ezért nem adtam el neked), és ebből adtam vissza az itt kölcsibe kért pul-t is :P

amúgy socket nélküli volt és én larzukoltam a druidommal, amit tolnom is kéne nm felé.
na megyek is és reroll-olom. ma szabin vagyok, játszom napközben a lev 29-es duduval, el kéne érnem a lev 42 (gc skiller) és lev 45 (jalal) szinteket. ha valaki ráér és csatlakozna, szóljon.

köszi srácok hogy vagytok, jó ha ilyesmikben tudunk egymásnak is segíteni :R

[ Szerkesztve ]

(#10824) ncc1701 válasza zsirfecske (#10823) üzenetére


ncc1701
veterán

Az akkor tényleg már nem olyan drága, shako olyan 250fg. Hébe-hóba vagyok amúgy napközben.

(#10825) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na hát elsőre nem lett sokkal jobb. viszont elfogyott a sol-om, megyek towerbe :O

(#10826) ProEvoFan válasza tiborv (#10821) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A "simán eshet" kijelentés nem gyengén költői...
Ebben a játékban nincs drop, nincs olyan hogy simán kieshet...Ti is neten cseréltek tárgyakat...hogy ez miért jobb, mintha kidobná a játék, az nekem még mindig felfoghatatlan.
Nem rosszindulatúan mondom ezt, mielőtt kapnék a fejemre

(#10827) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Nekem tegnapi "drop" kb 1 órányi játékkal COA 2socket 13DR esett ~ 600fg rá az ajánlás.
Mostanában nem panaszkodom, előző este egy OHM mostmeg egy COA úgy hogy nem is játszottam sokat.
Néztem, hogy BER még mindig 5000fg körül megy...nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

(#10828) zsirfecske válasza ProEvoFan (#10826) üzenetére


zsirfecske
addikt

simán eshet? van egy socket nélküli +9 ed superior cv-m és egy 4 socketes sima cv-m (lyuk nélkül esett de kockával bemákoltam) és ennyi. nekróval level 87-ig eljutva megjelenés óta játszva nem láttam eth elite polearm-ot, pedig bocizom is és minden fehéret/szürkét megnézek.

thresherből volt 2 összesen még ami esett, abból csináltam a lenti obedience-t amit eddig használtam, és van még egy 5 socketesem tarcsiba. de semmi eth/superior. ezek tényleg ritka cuccok. mint a monarch, összesen 3 db-ot láttam eddig földön.

[ Szerkesztve ]

(#10829) tiborv válasza ProEvoFan (#10826) üzenetére


tiborv
aktív tag

Arra utaltam vele, hogy kb lvl6x karival ezek a helyek mar runolhatoak, futhatoak az xp szerzes mellett mfelhetoek es kieshetnek. Mondjuk azert tulmisztifikalni se kell, non-eth tresher, cv, ca persze hamarabb esik, de eth se olyan hudenagyonleheteten drop.
Ezt a tradelos allando megjegyzesed meg mar meg lett valaszolva legalabb 15x hogy miert jo

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#10830) Amartus válasza zsirfecske (#10813) üzenetére


Amartus
senior tag

Reroll? Runa szavasakat is lehet?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#10831) Peddy789 válasza ProEvoFan (#10826) üzenetére


Peddy789
őstag

mivel rengeteg targy van a jatekban, lehet hogy a sorcinak esik 4 eth balrog blade meg highlander blade (barb cuccok), zakarum, stb stb, ami a sorcinak nem jo. Siman lehet hpogy csak olyan amugy jo cuccok esnek ami nem neked valo. Igy ezekkel nem mesz semmire, es a gondolat hogy de egyszer majd ugyis kiesik... hat sokszor olvastam hogy valaki 15 ev alatt nem latott tal chestet esni.
Az online tradeles megoldja ezt, ha esik valami jo cucc ami a te lkarakterednek nem jo, de a masiknak igen konnyen elcsreled. Igy balancoltabb a jatek, plusz van benne egy plusz erdekesseg, a mi mennyit er, hogyan kell eladni, mi az ami hasznos es eladhato resz.
A legtobb build mukodik mar olcso cucokkal is, de en pl meg mindig nem talaltam magefistet, hiaba nem egy ritka cucc. Dracult mar igen, igy azt eladva konnyen vettem magamnak magefistet.

Nemtudom mi ebben annyira fura, vagy mi ebben neked a "felfoghatatlan".

edit: ha mar meg volt valaszolva, akkor gondolom siman csak feltekeny vagy hogy mas megtanult tradelni, neked meg nincs hozza kedved, ezert egyszerubb azt mondani hogy hat ez a sok logikusan viselkedo ember aki mar reg felszerelte a karijat hogy utana sokkal gyorsabban tudjon mfelni, mind erthetetlenul viselkedik.. micsoda hulyeseg ;]

[ Szerkesztve ]

(#10832) ncc1701 válasza zsirfecske (#10825) üzenetére


ncc1701
veterán

Olyan szürke necro fej nem kell, ami 2 socketes, és 2 bone spear, 2 bone spirit van rajta? :)

(#10833) tiborv válasza Joco_77 (#10827) üzenetére


tiborv
aktív tag

uhh regen hogy imadtam a coat hammeren :) gz

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#10834) tiborv válasza Peddy789 (#10831) üzenetére


tiborv
aktív tag

tudok adni magefistet este ha kell

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#10835) Peddy789 válasza tiborv (#10834) üzenetére


Peddy789
őstag

ah koszi mar reg vettem

(#10836) tiborv válasza tiborv (#10829) üzenetére


tiborv
aktív tag

Bocsanat azt amugy nem fejtettem ki, hogy aki regen is jatszott annak az hogy valamely teruletet X szazszor kell letolni nem meglepo. Az hogy nem esik ki egy ahitott targy akar a 80. runra sem nem lesz egbekialtoan egyedi.
Most mig ra nem untam andy-at-mefi-pinde-bocikat toltam es egy shakot se talaltam nem tudom hany szaz kor utan, de ettol meg tudom hogy nem a legritkabb uniqok koze tartozik csak epp nem volt szerencsem.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#10837) zsirfecske válasza ncc1701 (#10832) üzenetére


zsirfecske
addikt

dee, na ezeket is kb 1 hónapja keresem... +3 +2 +2 lehetetlen, szóval simán kérem szépen :))

Amartus:
hel rúna + tp scroll + item = kipucolt item és lehet újra socketelni. luykakból minden elvész de a tárgy megmarad. insight-nál nem para, low rúnák, csak épp kifogytam így várni kell :P

[ Szerkesztve ]

(#10838) vaakuum válasza zsirfecske (#10837) üzenetére


vaakuum
addikt

Ilyenkor lukasztani is újra kell? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10839) Blizz válasza vaakuum (#10838) üzenetére


Blizz
őstag

nem

No mistakes, just happy little accidents

(#10840) Chiller válasza tiborv (#10829) üzenetére


Chiller
őstag

Én lehet lemaradtam ,de ugye nem azért jó a trade, mert így esetleg a szegény kínai, egyéb 3. világbeli botozókat támogatjuk anyagilag?

(#10841) zsirfecske válasza Chiller (#10840) üzenetére


zsirfecske
addikt

sztem azért jó a trade mert nincs 5 életünk mindent magunknak kiütni :DD

én pl ezért nem szeretek ingyen kapni semmit, kb arányos trade-ben viszont megmarad a balance: én dolgoztam érte, csak másnak lett jó, ami meg neki nem lett jó, az pont nekem perfekt.

vaakuum: csam kipucolja a lyukak tartalmát, és kezdhetsz mindent előről.

(#10842) zsirfecske válasza zsirfecske (#10837) üzenetére


zsirfecske
addikt

na a fórum mikulása megint megajándékozott, az insight reroll-okat is neked köszönhetem ncc1701 :R

egyelőre nem volt mákom az aurával, viszont a damage és az attack rating kvázi perfekt. marad így kicsit, mert jól néz ki a szép nagy damage, meg nálam a bone necro-nak untig elég a mana így is. nyilván a jobb critical strike sokat dobna a csicsón (25 vs a max 46% eséllyel dupla sebzés), bár így is nőtt a túlélése az obedience után, ami fura is (561-3027 dmg most). majd még rányomok, csak most meg a ral fogyott ki. de majd később, most úgyis druid time jön :))

[ Szerkesztve ]

(#10843) _drk


_drk
őstag

Nekem a trade olyen meh...
De túl is tolják! FB csoportban látom az ingyen osztogatást, meg minden is cserélünk és a végén egy darab itemet nem hogy a kari nem vett fel, de minden trade.
Kicsit illúzió romboló mert ez nem erre lett kitalálva.
Itt ami a ritka az direkt ritka, nem azért hogy 1 hónap után rengeteg fullos kari mászkáljon.
Már most teljesen immunis vagyok ki mit tud elérni, mert ez nálam egy kicsit csalás, de a flexelés az megy!
Én lehet egy év alatt fogom azt elérni, amit más egy hónap alatt, de mekkora öröm ha kiesik a várva várt cucc!

(#10844) Joco_77 válasza _drk (#10843) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Meg tudom érteni az álláspontod, de nincs igazad, mármint ezzel kapcsolatban: "ez nem erre lett kitalálva"
A helyzet az, hogy pont ez (is) a szép benne, hogy úgyis lehet játszani ahogy te játszod illetve lehet pl tradelni.
Mondok egy példát, a sajátomat. Én relatív sokat dolgozom óraszámban és kevés időm van játszani. Sokszor reggel futok pár MF runt meló előtt és este pl semmi időm...tegnap 1 órát volt időm játszani(max másfél).
Tehát azis lehet, hogy "ha nem vagyok" szerencsés akkor ennyi játékkal Tradeel lesz meg annyi idő alatt mint neked(nem tudom mennyit játszol csak a példa kedvéért mondom) trade nélkül az adott build.
Tehát ez az eset is előállhat.
Jó ez így hidd el, mindenki úgy játssza ahogy szeretné.
Ha te Trade nélkül "tisztábbnak" érzed és jobban élvezed az nagyon klassz dolog és ha rám hallgatsz csak azzal foglalkozz, hogy neked ez így okoz örömet, ne foglalkozz azokkal akik Tradelnek.
Ez az én véleményem ;)

[ Szerkesztve ]

(#10845) ncc1701


ncc1701
veterán

Mikulás, na ezt megkaptam. :) A nekródnak tényleg nem kell annyira vészesen sok mana, majd ha lesz enigmád, akkor ráérsz átgondolni. De ez nagyon szép bökő. Fejesre kell neki life leach, és kalap. Ha meg lefekszik, akkor tudja az ember, h ott baj lehet, és pucolás van elfele.

(#10846) ncc1701 válasza _drk (#10843) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem tudsz minden coccot egyedül megtalálni, mert annyira random a játék. Nem is tudom, hány 100 kört mentem ocu, shako után, esett mindenféle, amit vagy eladtam, vagy elajándékoztam, és vettem belőle magamnak shakót, ocut tegnap. Nem érzem kevésbé keménynek a cerkát attól, h nem nekem esett. Már esett sok belőle, majd fog is, de már nem akartam tovább várni.
Mellesleg a spirit annyira jó, h az ocu nem sokat dobott, inkább az mf számít, nem mindegy, h 240, vagy 350%.

(#10847) aradebil2 válasza _drk (#10843) üzenetére


aradebil2
senior tag

Az összes drop rate multiplayerre (azaz tradelésre) van beállítva, ezért ilyen brutál ritkák az egyes tárgyak. Singleben ez annyival van megkönnyítve, hogy kapsz maphacket és fel tudod rakni players7re hogy több item essen.

[ Szerkesztve ]

(#10848) pachito válasza _drk (#10843) üzenetére


pachito
őstag

Ha csak a saját item findra kellene hagyatkozni sosem jönne össze egy értelmes high end set, belátható időn belül legalábbis egész biztosan nem. Engem inkább az zavar hogy mindenféle külsős forrásokra kell hagyatkozni ehhez, nincs egy normális csatorna kliensen belül. Pl. ha Dio4ben megcsinálnák hogy olyasmi legyen a gold rendszer mint Wow-ban és nem vödörszám ömlik minden mobból akkor mehetne egy rendes aukciós ház itt is ingame ahol goldért veszed a cuccokat, nem pénzért.

(#10849) _drk válasza pachito (#10848) üzenetére


_drk
őstag

Ezt kérdezni akartam. Azt látom hogy a rúna az fizető eszköz, ha az nincs akkor meg utaltok bankszámlára?

(#10850) Vismajor01 válasza _drk (#10843) üzenetére


Vismajor01
addikt

Pontosan erre lett kitalálva, ez a drop rateken is látszik. Eleve úgy állitották be hogy,

ad1 8 csapatos játékban jobb eséllyel esnek cuccok(mármint a mennyiség, nem a minőség)
ad2 elképesztően ritkák a HR-k és ilvl 85 uniqueok.

A single player: Holy Grail pontosan ezért akkora kihivás, mert nem arra van kitalálva a rendszer hogy te magatalálósan mindent megcsinálj-megtalálj. Végig lehet vinni a játékot SFF-ben, de mindent elérni és összegyűjteni az mástészta.

Igy a játék teljesen kibalanceolja az adott játékosokat- Vannak a covid idején középiskolások akik simán beletolnak 12 órát naponta ha úgy van, és farmolnak ezerrel. És vannak a 40 órában dolgozó családosak, akik ha napi 1 órát letudnak ülni átlagban kockulni már örülhetnek.

A 40 órás emberkének baromi jól jön, hogy a kinkeserves szerencsével kifarmolt JAH runét eltudja cserélni csupa használható cuccokra a sorcijának-viper,ocu,shako,cta mitudomén. ÉS akkor az RMT-t nem is emlitem, pedig eléggé jelen van.

A helyzet irónikusságát jól mutatja, hogy van egy JAH runém single playerben - És nem tudok vele mit kezdeni.

Ugyanakkor minden nap azért inditom el a D2-t hogy találjak VÉGRE egy Griffont, DF-et vagy DW-t!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.