Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) zsirfecske válasza Shaza (#10599) üzenetére


zsirfecske
addikt

a kocka mindig lutri, 6 a max lehetséges slot a legmagasabb szintű/legnagyobb tárgyakban, de ehhez van lista fajtánként, és számít a tárgyak szintje is (melyik nehézségi szint melyik area alatt esett). mikor a recepttel socketelsz, random számot választ 1-6 közt, és aszerint kap socketet. aminek csak max 3 socketje lehet az ilyenkor 3-4-5-6 roll esetén 3-at kap, alatta meg 1-et illetve 2-t. így megy kb.

larzuk act5 quest viszont minden tárgyba a lehetséges max socketet teszi. de mondom, számít a tárgy szinje (ilvl), pl egy normal elején esett crystal sword larzukkal is kevesebb lyukat kap mint egy hellen esett. szóval nagyon oda kell figyelni és néha szerencse is kell (pl ha thresher-be akarsz 4 socketet az nem megy csak lutrival vagy ha biztos vagy benne hogy olyan helyen esett ahol az ilvl 4 maxot enged. illetve van egy trükk még crude/damaged változatokra, cube feljavítós recept után mindig a lehetséges minimum socketet fogja kapni larzukkal).

szóval ez elég bonyi, remélem jól írtam le, vagy akár érthetően :DD

[ Szerkesztve ]

(#10602) MutantZombie válasza Elemental (#10574) üzenetére


MutantZombie
tag

Blood Gloves:

Magic Heavy Gloves/Sharkskin Gloves/Vampirebone Gloves
Nef Rune
Perfect Ruby
Any Jewel

Ahogy Blizz is írta, azért a hivatalos tájékoztatót célszerű átlapozni, mert az affix-ek számát az item lvl határozza meg, és hogy milyen mértékben, az ott derül ki.

Blizz & wm2!

Kösz az infót!

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#10603) Shaza válasza zsirfecske (#10601) üzenetére


Shaza
senior tag

Köszi szépen,hatalmas segítség volt!Fent már kérdeztem ,hogy annak idején amikor kijött a rúnarendszer honnan tudták az emberek, hogy mit mi után rakjanak?Nem nagyon volt még net.
Még egyszer köszönöm!

(#10604) Lokids


Lokids
addikt

Uhh. én barom. 3x3 kulcs megvolt kinyitottam a 3 portált és megpróbáltam sorcal + haver assával nekimenni. Hát ez nem olyan könnyű, mint a d3. :D
Nem elég, hogy 0.1 sec alatt kinyírnak, de vissza is gyógyulnak.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10605) shotika


shotika
őstag

Jaj, mondjátok kérlek, hogy végre találtam egy jó cuccot!!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10606) shotika válasza shotika (#10605) üzenetére


shotika
őstag

Nofene, az első Ko rúnám.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10607) D4v3 válasza shotika (#10605) üzenetére


D4v3
őstag

Melyik affix hasznos ezek közül szerinted? :U

(#10608) shotika válasza D4v3 (#10607) üzenetére


shotika
őstag

Hát meele karakternek a Dim Vision, mana stolen az úgy faszának tűnik.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10609) D4v3 válasza shotika (#10608) üzenetére


D4v3
őstag

Az a baj vele, hogy ha megnézel mondjuk maxroll-on bármilyen melee buildet és azon belül a gear options menüt, akkor látszik, hogy egy csomó jobb opció van ennél a későbbiekben. Szintezéskor meg ott a filléres Lore, ami meg ezerszer jobb.
A Dim Vision amúgy csak annyi, hogy el tudsz sunyulni a mobok elől, annyira azért nem hasznos :)

(#10610) Elemental válasza MutantZombie (#10602) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

Közben utána is olvastam.

(#10611) Franklin válasza shotika (#10606) üzenetére


Franklin
addikt

Miért nem tartja senki a kockát az inventoryban? Egyre több embernél látom ezt.

Ennyire nem számít az a plusz 8 hely?

Vagy macerás bele pakolászni menet közben?

(#10612) wm2 válasza Lokids (#10604) üzenetére


wm2
őstag

:) :K :C Nem. Csak Meph -125% conviction aura. Meg lesz majd “pls help Ancients” stb.

Ozora <3

(#10613) zsirfecske válasza Franklin (#10611) üzenetére


zsirfecske
addikt

mert 2 skiller gc helyét veszi el

(#10614) Franklin válasza zsirfecske (#10613) üzenetére


Franklin
addikt

Oké, de az már csak magas szinten van, az ő inventoryja pedig félig üres.

(#10615) Smite


Smite
tag

Van egy két ingyen elvihető kezdőbb cucc ami csak porosodik, buriza, bonesnap, 4s low polearm insightnak, stb.
free02/qwe

(#10616) Blizz válasza zsirfecske (#10613) üzenetére


Blizz
őstag

-

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#10617) ncc1701 válasza Lokids (#10604) üzenetére


ncc1701
veterán

Á. Smiter kellene oda. Szerintem kb 1-2 hét, és indítom a sajátot.

(#10618) ncc1701 válasza shotika (#10605) üzenetére


ncc1701
veterán

NEm elég, h értéktelen, de haszontalan is. :) Hasznos, de értéktelen plö a tal mask, az legalább mercre jó.

(#10619) Lokids válasza ncc1701 (#10617) üzenetére


Lokids
addikt

Lehet. Úgy voltunk vele, 2 emberrel menni fog. Hát... nem. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10620) ncc1701 válasza Lokids (#10619) üzenetére


ncc1701
veterán

De, tud menni, anno egyedül is csináltam smiterrel, űbereket is. Nem egyszerű, de megcsinálható. Csak spec karakter kell hozzá.

(#10621) Lokids válasza ncc1701 (#10620) üzenetére


Lokids
addikt

De smiter nélkül... Vajon a farkas druid képes lesz rá 50%+ ls-el?
Bár ehhez kéne még pár dolog., hogy felépítsem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10622) wm2 válasza Lokids (#10621) üzenetére


wm2
őstag

Csinálj egy CTA-t (Call to Arms). A 4-es “battle order” már jó. Ez is lutri mint minden. A 6-6-4 a max. Olvass utána, hogy mi ez és miért kell. AmnRalMalIstOhm a rúnaszó. Ebből csak az Ohm a necces. Aztán ha mást nem egy Draculs kesztyű a “lifetap” miatt. Sokat segít.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#10623) Lokids válasza wm2 (#10622) üzenetére


Lokids
addikt

Már van CTA-m.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10624) tibcsi0407 válasza Peddy789 (#10564) üzenetére


tibcsi0407
félisten

1. Igen, kizárólag Bneten, jelenleg 87-es a sorcom, csak MF megy kb 65-ös szint óta. Pindlerun, Mephisto, River, Cs, WS, AT, Hellcow. Szóval igen, párszáz kreált game már van mögötte...
2. Eddig összesen, de az új patchcsel sincs gondom.

Ismerősi körben kb 8-an játszanak vele, senki nem panaszkodott crash-re. A queue mindenkit irritál, ez tény, de crashekkel nem volt gond.
Mindjárt elnézést fogok Tőled kérni, mert nálam nincs probléma. Persze, nyilván, ha Neked van, akkor másnak is legyen szar, jogos!

https://utdetailing.hu/

(#10625) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Frozen Orb Meteor Sorceress
Több guide egyezik, kivéve két skill.
Cold Mastery vs Ice Bolt.
Valaki Ice Boltot maxolja a Frozen Orb sebzése miatt, más a Cold Masteryt a cold sebzés növelését a cold immunins ellenfelek miatt. De ha egyszer ott a fire sebzés, pont a cold immuninsok miatt, akkor minek a maxos Cold Mastery? Vagy ennyire erős a Cold Mastery, akkor hellen simén ölöm a coldos szörnyeket? Kis tanácsot elfogadnék :R

[ Szerkesztve ]

(#10626) Lokids válasza ProEvoFan (#10625) üzenetére


Lokids
addikt

Nem az immun miatt. Azt nem szedi le.
Egyszerűen csak azért mert kb egyformán növeli a sebzését az orbnak.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10627) meszaros81


meszaros81
újonc

Sziasztok! :)
Régóta olvasom a fórumot és egy kis segítséget szeretnék kérni.
Tesómmal újrakezdők vagyunk D2-ben, de most Playstation-ön játszunk.

Van egy csomó cuccunk, ami nekünk nem kell, viszont másnak érdekes lehet.
Ha érdekel valakit Playstation-ön kereskedés, akkor összerakok egy listát, van pár druida skiller elemental és summon, assa trap skiller, 5 fhr sc, használható set, és unique cuccok...
Bennünket cold sorc, paladin esetleg necro cuccok érdekelnek, meg rúnák.

A másik kérdés... regeltem d2jsp-re, de nekem a jelenlegi kereskedelmi szabályok nem állnak össze fejben, a PS verzióban még normális chat ablak sincs, a kommunikáció, meg képmentés időbélyegzővel, stb kb. kínszenvedés lenne, azt meg nem szeretném, hogy meglopjanak.
Régen (2010-ig) d2jsp-ztem, de az az accom elveszett a jelszó, meg a kiváló freemail fiókom elvesztése miatt.
Köszi szépen! Üdv!

(#10628) Vismajor01 válasza ProEvoFan (#10625) üzenetére


Vismajor01
addikt

A válasz a kérdésedre hogy maxold a blizzt és synenergiket az orbot meg meteort felejtsd el, és maxold a CM masteryt.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#10629) vaakuum


vaakuum
addikt

Van egy 5 lukas partizanom, azon gondolkodom, raknék bele egy HONOR rúnaszót 'AmnElIthTirSol' .
Elvilg minden rúnám van hozzá, de két kérdés merült fel bennem:
1) maxroll szerint melee fegyverbe megy. A polearma annak számít? Azt gondolnám igen, de hátha csak a rövid fegyverekre értik...
2) van ennek bármi értelme közepes szintű karakternek, vagy kísérőnek?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10630) Blizz válasza vaakuum (#10629) üzenetére


Blizz
őstag

Az első pontban megválaszoltad saját magadnak a kérdésed.
(ha annyi van írva h melee fegyver és nincs kiemelve hogy sword vagy axe, akkor bármelyik meleebe jó)

Egy Strengthnek több értelme van mint honornak, ha azt szeretnéd hogy csináljon is valamit a merc és nincs semmilyen használható high-mid end RW-d
de akkor már inkább insight

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#10631) Vismajor01 válasza vaakuum (#10629) üzenetére


Vismajor01
addikt

obedience a legjobb ha van hozzá runed :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#10632) ncc1701 válasza Lokids (#10621) üzenetére


ncc1701
veterán

Youtubon rákeresel. Ha van video, akkor igen, ha nincs, akkor nem. Smiter olcsóbb.

(#10633) ncc1701 válasza ProEvoFan (#10625) üzenetére


ncc1701
veterán

Cold mastery nem kell maxos, 14-15 pont elég. Annál lejjebb csak papíron tudja levenni az ellen cold resistjét. FO-t hagyd, blizzard erősebb ugyanannyi pontból.

(#10634) Peace


Peace
nagyúr

Tökre örültem, hogy esett egy elite javeline és gyorsan rohantam sárgát csinálni belőle. De jól sejtem, hogy sokkal jobban járok a +20% attack speed és mana steal-es kisebb szintűvel, amit eddig használtam?

[ Szerkesztve ]

(#10635) wm2 válasza Peace (#10634) üzenetére


wm2
őstag

Ha java sk és ias kell, Charsinal lehet venni olyan glovest ami ad 3+ sk-t 20 ias-al. Minden joinolásnál rá kell nézni. Ist-ekért mennek egyébként. Ameddig nincs egy jobb fegyó, vagy gloves, ez is megteszi. Tipp.

Ozora <3

(#10636) Peace válasza wm2 (#10635) üzenetére


Peace
nagyúr

Jól hangzik, ránézek. Keresgélek tovább fegyvert. Csak tökre megörültem, hogy elite cuccból biztos valami jót csinál megint Charsi. De sajna az előző jobbra sikerült. Mondjuk ahogy néztem a fegyver sebzése semmit nem számít a lightning skill-ek sebzésénél.......

[ Szerkesztve ]

(#10637) wm2 válasza Peace (#10636) üzenetére


wm2
őstag

Lesz egy pár joinolásod mire találsz. :) De szokott lenni. Bow 3sk 20 iast is érdemes megvenni tőle, aztán elboltolni. Illet vannak karakterenként ias breakpointok. Asszem Jávánál 50-95. De boccs ha rosszul emléxem. Ez azt jelenti, hogy hiába van pl. 80 ias-od, az 50-től akkor lesz jobb ha eléred a breakpointot.

Ozora <3

(#10638) Cray Tyler válasza Lokids (#10621) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Teszkós smiter is 1000x jobb. Rúnaszavakból duress, treachery (fade proc miatt), black, rhyme. Ami fontos cumó hozzá és mind filléres tétel: dracul, goblin toe, thundergod belt, guillaume helm. Kb ennyi. Valami craftolt resistes ringek meg amu, oszt hadd menjen. Ezekből a "legkomolyabb" tétel max. az um rúna a duress-be, esetleg a dracul. Meg persze az első keyset, de az minimális mákkal visszahozza az árát.

(#10639) wm2 válasza Cray Tyler (#10638) üzenetére


wm2
őstag

Jah. A Guill sityak egy fasza cucc. Később meg rámenni egy Coh-ra meg egy Dungo 15 dr-es övre és lehet überezgetni. Amuletből egy 20-30 str valami 2x Bk3-al Cham-ed Shakoval. 30 ias 390 dmg Grief ba max. 1 hr. Fana miatt neki nem kell 40. Még így is nagyon olcsó. Pár perc egy über egy Smiterrel.

Ozora <3

(#10640) shotika válasza Franklin (#10611) üzenetére


shotika
őstag

Nemtom, így szoktam meg. De charmokból eddig annyi hasznos esett, hogy pont ennyi hely kell nekik - bár legszívesebben az összeset eladnám a francba onnan, annyira tud idegesíteni, ha bármi is van az inventoryban :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10641) Elemental


Elemental
addikt

Aldur armor értékben kb a többi set darabbal azonos?

(#10642) Winzsolt


Winzsolt
aktív tag

Hogyan lehet belépni? :)
Kb. 20 perce mutatja ezt. ha újra próbálkozok akkor kapok egy másik számot, de az sem változik :U

(#10643) shotika


shotika
őstag

Tegnap esti pottyanások:

Daggeres nekrot még az életbe nem próbáltam, de kezdésre ezek kellemesnek tűnnek.

(tudom tudom, ez is mind szar, mer' a BerMalVexVexVexIstOhmBerBer rúnaszavas cuccok jobbak)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#10644) Franklin válasza Winzsolt (#10642) üzenetére


Franklin
addikt

Nem mozog a számláló, de a háttérben csökken az. Ki kell várni, ne lépj ki.

Addig nézz meg egy YT videót.

(#10645) ncc1701 válasza Winzsolt (#10642) üzenetére


ncc1701
veterán

288, cseréljünk. :) Amúgy úgy kell hagyni, csináld a dolgod, majd beenged.

[ Szerkesztve ]

(#10646) Peppo válasza Franklin (#10644) üzenetére


Peppo
őstag

A háttérben csökken, de sokkal lassabban, mint egyébként. Máskor 300 kb. fél óra alatt le szokott pörögni, nekem ma egy 150-es majdnem egy óra volt.

(#10647) mephi666 válasza Peppo (#10646) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálam most 25perc alatt lement 255-ről 97-re (indítottam egy palát is hammertime miatt, a5-öt végig akartam vele szaladni... este a2 sanctuary szívatott, amit alapból rühellek: 3 irányt felderítettem, nincs meg a summoner, dc... újra 3 irányt felderítettem, nincs summoner, dc... bszdmg :D )

ui: hopp ugrott 86ra.... na most már 69 :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10648) Elemental válasza mephi666 (#10647) üzenetére


Elemental
addikt

Halad ez :)

(#10649) ncc1701


ncc1701
veterán

És akkor egyszercsak mefi adott egy SOJ-t. :)

1k fg adom is el gyorsba.

[ Szerkesztve ]

(#10650) Winzsolt válasza Winzsolt (#10642) üzenetére


Winzsolt
aktív tag

38 perc után az első(!) játék indításánál kidobott asztalra... :D GG!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.