Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37133) bence78 válasza Hypernem (#37120) üzenetére


bence78
csendes tag

Csak nyomatékosításképpen, hogy nem üzletrontás. Szóról szóra az a munka, amit Hypernem is írt privátban. Szóval, idézve egy fórumhozzászólást:

"Semmi esetre sem szabad ebbe belekezdened. Én ugyanezzel a hirdetéssel buktam be.. Elküldtem a 700 Ft-ot (kis naiv diákként) és cserbe kaptam egy levelet, hogy a munka tulképpen az hogy te is küldözgesd ezt a lánclevelet toább, és így te is 700 Ftokhoz juthatsz. Ez a kör egyszer véget ér, általában fél évente, évente bukkannak fel ezek a hirdetések, hiszen a netfelhasználók mindig cserélődnek.

Magyarul: Azért fizetsz 700 Ft-ot hogy kapj egy papirt amibe ez van leírva: sajtolj ki te is 700Ft-okat emberkékből..

Ahol fizetned kell előre, nem munka. hanem átverés és mások lehúzéséra irányul..."

Csak még egyszer utoljára, ez illegális tevékenység, amit végzel, nincs róla se számlád, se papírod. Ha egy konkrét munkát írnál, nem ködösítenél ilyen gyenge szöveggel. Én ezzel részemről lezártnak tekintem a témát, és remélem nem próbálkozol beszervezni több fórumtársunkat ebbe. Nem kell erre válaszolnod.

[ Szerkesztve ]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.