Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37651) Laraxior válasza diablo1984 (#37649) üzenetére


Laraxior
titán

:K csakúgy tolom :K

dew: egyedül Zodiak pályázott az autómra, de azóta is úgy van ahogy hagytam :DDD , tudod..csak a szájával :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37652) Oly


Oly
senior tag

ELADÓ:

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#37653) Abri válasza Laraxior (#37647) üzenetére


Abri
aktív tag

én azt tanácsolom h vegyél egy kondenzátort és akkor nem kell ilyen gyakran akksit cserélned. :)

(#37654) Laraxior válasza Abri (#37653) üzenetére


Laraxior
titán

gyakran? szerintem 2003 óta ez lesz a 2. :DDD
nem tudom mi volt benn gyárilag de szerintem ez az :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37655) menalcas


menalcas
őstag

Foci ma este a megszokottak szerint :
2009 December 14.-én Debreceni idő szerint 19:30-tól PH foci a Povolny Ferenc Szkk Int. torna termében (Kassai út. 25.), gyülekező 19:00-19:25 közt a külső bejáratnál aki ez után érkezik nyugodtan jöjjön be a portás eligazitja az öltöző fele.

Jelentkezni nem muszály, ha van kedved gyere el 1 óra múlva a fent leírtak szerint, ha még nem voltál akkor 1sötét és 1világos pólót hozz :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#37656) Abri válasza Laraxior (#37654) üzenetére


Abri
aktív tag

mondom vegyél Autóhifi kondenzátort és megspórolsz vele jópár akkut.:D

Eladó 3db pocket bike 20K/db
50cm3
kép
kép1
kép2
kép3

(#37657) Laraxior válasza Abri (#37656) üzenetére


Laraxior
titán

utánaolvasok Uram :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37658) pjoey válasza Laraxior (#37657) üzenetére


pjoey
tag

A kondi erősen ajánlott. ;)

Aksi ügyben én is tudok ajánlani egy elég korrekt helyet, a Szabó Kálmán közepén van egy aksis...szerintem itt van a legjobb árban. De persze szét kell nézni több helyen is

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#37659) doktor úr válasza Abri (#37656) üzenetére


doktor úr
tag

Hogy is van ez a kondenzátoros téma? Valami leírást tudtok linkelni?

(#37660) Abri válasza doktor úr (#37659) üzenetére


Abri
aktív tag

(#37661) lamiki


lamiki
senior tag

Eladó Epson multifunkciós nyomtatók

Közös jellemzőjük: nagyon olcsó üzemeltetés, 4 patronos kialakítás, egyszerűen és olcsón megtölthetők, 30-50 Ft/patron. Tele patronokkal.

Epson SX200 11.5K
Fél éves, papírjaival tartozékaival, utángyártott patron hozzá 488 Ft/db

Epson DX4850 7,5 K
Utángyártott patron hozzá 253 Ft/db

Epson DX4050 6.5 K
Utángyártott patron hozzá 488 Ft/db

Epson DX3800 2.5 K
Fej teljesen beszáradt, ezért hibásként, csak scannernek, vagy alkatrésznek

Epson R200 6 patronos fotó nyomtató 6K
Patron hozzá 250 Ft/db
Ez ugyan nem multifunkciós, de fotókat szépen, és fürgén nyomtat.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#37662) Chesterfield válasza Abri (#37660) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Felesleges lesz oda a kondenzátor, de ez a linkelt cikkben is benne van.

(#37663) Irmscher 353 válasza Abri (#37660) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

De csak halkan jegyzem meg, hogy kutyafülét sem érsz a kondenzátorral, ha nincs a rendszerben egy jó akku. Ugyanis a kondit is fel kell tölteni...

(#37664) Laraxior válasza Irmscher 353 (#37663) üzenetére


Laraxior
titán

:K már megtárgyaltuk hogy az én esetemben az akku a megoldás :K :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37665) werszomjas


werszomjas
őstag

Van 1db eladó vágásmentes TurboSim-em

3000ft
kipróbálható

üdv

(#37666) tsar


tsar
aktív tag

Eladó:

-Top Rider babahordozó. 4,5k [link]
-Heatkiller GPU-X 6800/7800/7900 hűtőblokk. 4k [link]
-10/8-as csőcsatlakozók. [link]
-DELL E771p black 17" CRT monitor 5k [link]
-Toyota Carina E első lengőkarok, szilentek nélkül. 5k/db

(#37667) szandisas válasza werszomjas (#37665) üzenetére


szandisas
senior tag

Thx! Választ kaptam a kérdésemre. 1 hétre kellene, ennyit nem ér meg nekem sajna :R

aláírás

(#37668) DecebaL.rex


DecebaL.rex
csendes tag

Eladó cuccaim:

Samsung Corby_________________________________________25500 Ft
Abit AN8 BIOS IC_________________________________________ 500 Ft
SDRAM 128 Mb PC133____________________________________1000 Ft
Linksys 54M wifi hálókártya ________________________________3000. Ft.
Aver media TV+Rádió tuner (PCI) XP Vista driver van hozzá ______3000 Ft.
Hengeres ide HDD kábelek _________________________________250 Ft/db
Fdd meghajtó (Sony)________________________________________500 Ft
Leharcolt Atx ház(4:2)_______________________________________500 Ft
PCMCIA IEEE1394 kártya ____________________________________1500 Ft
Transzformátorok újak 230V ról 56V, 28V, 24V, 12V, 8V, 4V ________1500 Ft
Akku töltő IC -k _____________________________________________500 Ft
4db SMD 1 W power led fehér _________________________________500/db
Whirlpool olajradiátor alig használt, hőfokszabályzós, kábel elrejtős,
9 tagú, 2000W-os, 3 fűtési fokozattal szép állapotban eladó ár: 8.000 Ft

(#37669) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

No,hogy én is mondjak valamit a jövedelmi termékekkel kapcsolatban. Mifelénk a ház ablakokba is kivan téve hogy pálinka,bor eladó.Pedig ezt sem szabad.Meg még miket nem.De vegyünk példát a képviselőinkről,minisztereinkről! Van kitől tanulni!Milliárdokat nyúlnak le,és megússzák.Aki meg becsületesen dolgozik ,adózik semmibe sem nézik és meg találják hogy még több bőrt nyúzzanak le.Tehát áruljunk krumplit: üvegest! :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#37670) Teszla_


Teszla_
senior tag

Ha lenne valaki, akinek mostanában lesz Debrecen --> Nyíregyháza uta, az kérem dobjon egy pü-t :R
z0d1AK-tól kéne elhozni ~ 20db újságot.

(#37671) trl_master válasza Teszla_ (#37670) üzenetére


trl_master
tag

nekem lesz...csütörtökön :K

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#37672) z0d1AK válasza Teszla_ (#37670) üzenetére


z0d1AK
veterán

Annyira nem kell megijedni, kis méretű, talán kicsivel nagyobb egy A5-ös lapnál.

Sanyabá: Erre két mondást is eszembe jut hirtelen:
Ne lopj, az állam nem tűri a konkurenciát!
-
Ha lopsz, akkor milliárdokat, mert másképpen lecsuknak!

És lényegében mind a kettő igaz, az elsőt talán nem kell kommentálni, a másikra a Kulcsár ügyet tudom felhozni,amikor is öltönyben, luxuslakásában fogadta a riportert a házi őrizetben lévő milliárdos csalással vádolt exbróker.
Nem csak a faluban, itt is ki van írva több helyen, hogy eladó, de ha a vám és pénzügyőrség megjelenne, akkor nemhogy a hasznot, de a fél házat is elvinné a büntetésével.

Látom, van akinek nehéz érteni azt, hogy miért nem lehet árulni alkoholt a hirdetésekben, fórumon(nem wwhy-ra gondolok, ő tudja az álláspontom a témáról). Azért nem lehet árulni, mert Parciék az alapelvek lefektetésénél azt mondták, hogy amit a törvény tilt, azt a Prohardver sem fogja engedni, így a jövedéki terméket sem.
(és eddig olyan hirdetést sem láttam, amiben az állt volna, hogy az adathordozón nincs artistjus matrica, vettem is már, átvételkor nem néztem meg, biztos rajta volt eddig minden üzlet esetében...)

És hogy tiszta legyen, ezt MODERÁTORként írom, akkor is, ha nem az van a nevem alá írva, és maradjunk annyiban, hogy ezzel le is van zárva szerintem az alkohol téma. Akinek van, az ablakba írja ki. Aki erre nagyon reagálni akar, az előtte a privát gombra nyomjon, de ide offoljon emiatt is.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37673) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Valakinek van tapasztalata a köv RAM-mal kapcsolatban?
Geil Value Green DDR2 1066MHz KIT 2GB
Érezhetően gyorsabb az 1x2 Gb-os és 800-as moduloknál? Esetleg a Black Dragon...?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#37674) Laraxior válasza zolikaDB (#37673) üzenetére


Laraxior
titán

mit jelent az hogy 1x2GB-os modulok? :F
2x1GB gyorsabb mint az 1x2GB ez tuti.
vagy mit akarsz ezzel mondani? nem érteni :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37675) Laraxior válasza z0d1AK (#37672) üzenetére


Laraxior
titán

nem kell túlragozni, szerintem megértette mindenki, mondta két modi is hogy nem,alapelvekben is van. Ok. Fogtuk. Mégha atyaúristeni rangban is írod...
(valahogy nem hagyhattam ki a belevauvau-t )
(az a 6 óra ban belefér így estére :DDD )

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37676) ati012


ati012
senior tag

Eizo 17" CRT monitorok 2000 Ft / db áron.

Táp és D-SUB kábel nincs!!!

(#37677) dew28 válasza Laraxior (#37674) üzenetére


dew28
aktív tag

azt, hogy a 800 es 1066MHz kozotti kulonbseg, valamint a dual channel miatt erdemes e valtani. a valasz ha 'offiszolsz' meg netezel akkor nem feltetlen veszed eszre, egyebkent persze h jobb

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37678) wwhy


wwhy
veterán

Karácsonyi akciós full manuális monitorkalibrálás: csak 3000 HUF!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#37679) Laraxior válasza dew28 (#37677) üzenetére


Laraxior
titán

neki a procihoz kell igazítania. megnéi mit tud FSBben az E5200,és hogy mennyin használja. ha 400-450es FSB felett nem használja akkor felesleges az 1066os ram. én inkább hagynám benne a 2gigás modult és később dobnék bele egy másikat.
2x1GB sokat nem hoz a konyhára igazából. 2x2 viszont eléggé érezhető. inkább game alatt. Most is azt mondom hogy inkább a mennyiség mint a minőség :K
2GB 1200as ram akkor is csak 2GB ha elfogy akkor olyan mindegy milyen órajelen járatod. inkább 4GB 800as-t teszek a gépbe.
Lakótársam: 2x1GB CL4-es 1000MHz-es CellShock...mindig mondja lassan tölt a game.
Nekem meg 2x2GB 1110MHz-es CL6os Kingmax :DDD nincsen gond a töltési idővel. mondjuk jelenleg 800MHz CL 5 de nem is ez a lényeg,hanem a mennyiség :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37680) dew28


dew28
aktív tag

Asus M2N-MX am2 matx
Sempron 3000+
1GB DDR2/1066MHz
Gainward 7300GT
160GB WD HDD
hazzal tappal,
optikai nelkul!
opcionalis tv kartyaval
+ 22" FullHD monitor Philips 220E

elado csak egyben olcson igy karacsony elott. priviben johetnek az ajanlatok.

[ Szerkesztve ]

(#37681) dew28 válasza Laraxior (#37679) üzenetére


dew28
aktív tag

nem azt kerdezte hogy a procijahoz mi illik, meg az sem volt odairva hogy +2GB bovitesre lehetosege van.
a tisztan kerdesre valaszolva pedig helytallo az elozzo postom, miszerint ha onmagaban nezed az 1x2GB800 vs 2x1GB1066os ramokat, akkor egyertelmuen inkabb a masodik. :R

#fenergie, ez nem az en gepem, az enyemet nem adom meg vagy 2 evig senkinek :D de kell a le noti beszerzese miatt, teso meg inkabb tanuljon, ne gepezzen, nem kell ez a gep neki :DDD esetleg erdekel? :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37682) fenergie84 válasza dew28 (#37680) üzenetére


fenergie84
addikt

Na mi van?
A múltkor nem így értettem a bazárnyitást, hogy a géped add el :D

(#37683) zolikaDB válasza dew28 (#37681) üzenetére


zolikaDB
veterán

dew28, Laraxior: megaTHX :R

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#37684) mezis válasza Sanyabá (#37669) üzenetére


mezis
nagyúr

Fölösleges lenne ezekért a fillérekért harcolni a szerveknek. Ha annyira tilos lesz a pálinkát hirdetni, akkor majd kitesznek az ablakba egy fehér üveget, benne egy szál virág. :DD
(A szexuális jellegű hiredetések is tiltottak. No és mit hirdetnek ? "szabadidő partner", "laza kapcsolat",... És ezzel már rendben is vannak a dolgok, az ovisok még nem értik, mert csak az iskolában fognak megtanulni olvasni. :U )

[ Szerkesztve ]

mezis

(#37685) lorcsi


lorcsi
veterán

JVC 16XDVD-R (taiyo Yuden) lemezt keresek normális áron

[ Szerkesztve ]

(#37686) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Keresnék valami jobbféle fényképezőgépet!
Tükörreflexes kellene, egy nem cserélhető objektíves darab is jó volna, nem kell komoly cucc, nem az NS címlapjára fotóznék.
Esetleg fél éves Fuji A850 beszámítással,vagy azt külön is eladnám!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37687) _seth_ válasza z0d1AK (#37686) üzenetére


_seth_
veterán

Olympus E sorozatot keress, ha sokat szánsz rá akkor akár 90-be két obival új is van néha... a használt meg 50 körül szokott menni pl az E510, ismerősömnek is ilyen van és jó képeket csinál, ennél olcsóbban viszont nincs vagy csak leélt darabok...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#37688) trl_master


trl_master
tag

akad egy pár darab 2gb-os ddr2-es ramom és 256-os SD-ramok szintén notiba!
winchesterek notiba: 40IDE, 80,120SATA

komplett gép:
Gigabyte NF4-es lap
Athlon64 3200+ -os proci hűtővel
2x1GB DDR400
MSI 7600GT Silence
250GB SATA
DVD-olvasó
ház
táp
egyben vihető, de ha van mindenre jelentkező, akkor bontom is!
érdeklődni privátban! :R

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#37689) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Eladó 4db 14-es felni téligumival. Érd priviben

(#37690) z0d1AK válasza _seth_ (#37687) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezek ahogy látom, már pont cserélhető objektíve gépek. Viszont mivel még csak hobbi szinten fotózgatnék,így felesleges lenne venni hozzá egy vázat, meg még hozzá optikát, ezért is szeretnék olyat,ami nem cserélhető, mert az olcsóbb jóval.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37691) xuldar


xuldar
őstag

Eladó:

-2x256MB DDR1/400MHz Samsung chipes memóriamodul. Nem teljesen egyformák, de duálban mentek évekig, gond nélkül. 2,5k.
-4db 155/80 R13 Pirelli téligumi (kb. 2 hetet mentek, tehát 99,9%-osak) 4x10-es acélfelniken. 50k.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37692) gps76 válasza z0d1AK (#37690) üzenetére


gps76
őstag

Tükrös,nem cserélhető objektíves gép manapság már nincs piacon.
Ha most kezded "komolyabban" a fotózást,akkor vagy egy 5x,8x optikai zoomos kompakttal kezdd,amin van teljes manualitás,vagy egy 12x zoomos bridge-el.
De ha jössz többet mondok majd.
Blokkot tudod hozni?

(#37693) doktor úr válasza gps76 (#37692) üzenetére


doktor úr
tag

Csatlakozom, egy bridge-dzsel jársz a legjobban. Valami Canon SX20 IS vagy Fuji 2100HD, nyilván körül kell nézni, mielőtt vásárolsz. Ezekkel már HD felvételt is készíthetsz a focinkról :DD

(#37694) z0d1AK válasza doktor úr (#37693) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nah, a canon az olyan áron van, amiért ugye cserélhető objektíves gépet érdemes nézni.
Viszont a fuji még belefér talán a költségvetésbe, bár nézegettem a régi s5500-ast, még akár egy olyasmi szintű sem lenne talán rossz.
Amit szeretnék, h mindenképpen legyen, az a veszteségmentes tömörítés, RAW

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37695) gekkoman válasza z0d1AK (#37694) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Hm...
...
Nagy divat a tükrös, csak általában gőze sincs a vevőnek, miért is azt akar ?!?
TE tudod?
Van oka a RAW kívánalmaidnak? Mit szeretnél igazán? Nagy gépet, ami elől nagyokat csettintve ("ez igen, ez komoly gép") szétrebben a tömeg? Zajtalanabb szenzort? Több manuális felülbírálati lehetőséget?
Ami most eszembe jut, mint nem cserélhető optikás "tükörreflexes" (bár nem az), az olympus E10 és E20. 4 és 5 megapixeles masinák, 6-8 éves konstrukciók. Miért is baj a cserélhető optika? Nem kötelező cserélni, csak lehetőség. Nincs pénz=nincs optika.
Mindenesetre itt egy raw képes komoly kompakt fillérekért:
olympus c7070
specifikációk

(#37696) z0d1AK válasza gekkoman (#37695) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem villogni akarok vele, és nem is igazán a tömegben használnám, ha valamit gyorsan akarok lefényképezni,akkor jó a telefon, vagy a jelenlegi fényképezőgép, de mivel szívesen fotózgatnék(egyelőre csak a hobbi szinten), így jobb lenne egy olyan gép, ami normális képet csinál(ellenben a jelenlegivel).
RAW-ot a szerkeszthetőség miatt akarok. Egyszerűbb előbb egy-két beállítást változtatni, esetleg játszani a színekkel,ezzel-azzal,és utána tömöríteni, minthogy már a tömörített jpeg-en végezzem el ugyan ezt.
A cserélhető optikás gép nam baj, csak az ára...
Nincs rá pénz. Vázat is használtan nem nagyon láttam 45alatt, és ahhoz még akkor kell optika is,ami megint nem 500ft.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37697) gekkoman válasza z0d1AK (#37696) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Szerintem kicsit túl van lihegve ez a raw dolog, egy végigfotózott nap után egyszerűen nem lesz kedved a 60-80(-200-300) képedet egyenként átszerkeszteni. A képnézegetők csak egy gyenge beágyazott jpg képet fognak megjeleníteni míg "elő nem hívod", a gyors színhőmérséklet szerkesztésen kívül a raw bűvölés inkább nyűg lesz hosszabb távon (most biztos sokan megköveznek...). Egy utólagos zajszűrés, vágás, forgatás nem követeli a raw formátumot, nagyon vájt szemű az, aki látja a különbséget, sok jó program (gimp, neatimage) kifejezetten jpg-vel szeret dolgozni. Elcseszett raw-ból nehéz jó jpg-t csinálni, jó képnél meg kicsi lesz a minőségkülönbség, ha raw-ból kreálod. Hobbi szinten. Az oly E1-em nem tud egyszerre raw és jpg képet létrehozni, választani kell - szégyen, nem szégyen, általában marad a jpg.
Tény, hogy a tükrösök autófókusza sokkal gyorsabb, tény, hogy az iso 800-uk (manapság 1600-uk) teljesen használható szemben a kompaktokkal, ha beltérben lőssz sokat vaku nélkül, ha sportfotókat nyomsz többségében, akkor OK, egyébként maradjon a többek által említett ultra zoom-os bridge. Én a pana FZ20 FZ30 szériát javasolnám,40-50 körül szórják őket. Kicsit zajosabbak, mint a többi csoport-társ, de legalább a részletek megmaradnak (és ugye egy neatimage csodákra képes zaj terén)

(#37698) Pumpkinhead


Pumpkinhead
csendes tag

Sürgősen eladó:

19" Viewsonic VA1912w monitor

Display Type Display Type LCD
Diagonal Size Diagonal Size 19"
Resolution Resolution 1440x900
Brightness Brightness 280
Contrast Ratio Contrast Ratio 700:1
Response Time Response Time 5 ms
Color Depth Color Depth 16.2

Hibátlan állapot, Debrecenben kipróbálható-átvehető
Ajánlat, infó privátban.

(#37699) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Gps Pna 4.3" Érintőképernyővel Mp3-Mp4 . 46 ország térképével ,Nav N Go iGO 8 2009-09 Magyarország térképpel telepítve 2 gb os kártyán. a legfrissebb poik és speedcam adatbázis ! Több infó itt

Garanciás E5200 dual core konfig 2 gb ddr 800 Mhz rammal stb Eladó illetve 2400 körüli es celleron konfigot beszámolok Link

[ Szerkesztve ]

(#37700) pspfan11


pspfan11
csendes tag

Eladó egy Intel Pentium 3 GHz-es processzor!
Ár: 6ezer :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.