Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) kaller1 válasza iceQ! (#32999) üzenetére


kaller1
veterán

50 hszólásonként lehet ugyanazt beírni.... ;)

.::> <::.

(#33002) adorjant


adorjant
senior tag

(#33003) Salex1


Salex1
senior tag

Eladó: GOLF III. 1,4 Trend csökkent az ára!! 550000Ft

Kiadó: Albérlet Campustól 5 percre 2-3 főnek.

Szerető gazdit keres egy 6 éves Sárga Labrador, nagyon szelíd, csak kertesházba!!!

(#33004) Salex1 válasza adi mester (#32964) üzenetére


Salex1
senior tag

uups, privi...

[ Szerkesztve ]

(#33005) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Kitünő állapotban lévő, gyerek(kislány) játékok eladóvá váltak.
(mesekönyvek, kirakók, babák, babakiegészítők, főzőkészlet, orvosi felszerelés, plüssállatok, stb.)
Árban megegyezünk!

Akad még itt ovis zsák is.

Pü-ben várom az érdeklődéseket.

[ Szerkesztve ]

Privátban keress!

(#33006) bence78


bence78
csendes tag

EZT LÁTNOTOK KELL :K

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#33007) fenergie84 válasza bence78 (#33006) üzenetére


fenergie84
addikt

Ezt a hatalmas marketing fogást :D:D:D
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#33008) sti


sti
tag

A munkámból kifolyólag külföldre megyek egy időre, ezért felszámolom a debreceni lakásom. Ez rengeteg lomot, de még annál is több számítógépes kütyüt jelent, a tíz éves ISA-s hangkártyán keresztül az AMD X2-es gépemig(ezt már el is vitték). A nagyon régi dolgokat pl:edo ramok, ISA-s kártyák, stb már eltirhítottam, de van néhány dolog amit kidobni nem fogok, elszállítani pedig nem akarok. Jelképes összegért, illetve cserélgetve megválok tőlük az elkövetkező 2-3 napban, utána már nem tudok ezzel foglalkozni. Ami hibás vagy nem tudom, hogy van e hibája a mellé odaírom, a többi 99%, hogy hibátlan. Íme a lista:
-2 db jó állapotban lévő ATX-es midi torony, az egyik jobb Mercury a másik valami régi noname táppal, mindkettőben van FDD, az egyikben 52x-es CD olvasó, rack keret, meg asszem tualatin cerka 900Mhz+ Abit ST6 lap(nem tudom hogy jó e, a házzal adom mert dehogy szerelek! :N )
-8x4x32x LG CD író
-24x10x40x LG CD író
-LG DVD olvasó
-20GB Pata Seagate HDD
-20 GB Pata Maxtor HDD
-20 GB Pata Samsung HDD
-80 GB Sata I 7200 rpm WD HDD
mindegyik winyó hibátlan, most formáztam őket
-Netgear usb WiFi adapter
-Belkin(bontatlan) Usb WiFi adapter
-SD ramok, van 100-as és 133-as is 32,64,128 MB (na ezek zsákbamacskák mert gép sincs amivel megnézhetném ha akarnám, de nem is akarom)
-8MB ATI Rage AGP VGA, ez már ki volt dobva, de nem volt szívem eldobni az első „komolyabb” 3D kártyámat :P
-Hercules 3D Prophet 4500 64 MB Tv-out AGP VGA
-ATI AIW X800 128 MB DDR PCI-E VGA zsír új, beszerelésnél elb@sztam :W és 3 kis kondi, vagy tranyó, vagy miatököm leborotválódott róla a PCI-E foglalat által. Javítható, meg is beszéltem itt a PH!-n egy sráccal aki látta a képeket a VGA-ról, hogy megcsinálja csak elmaradt a találka én meg vettem másik VGA-t, ez meg így maradt. Mindig is akartam egy all in wonder kártyát, volt is egy ilyenem, kb 35 percig :DDD , OEM zacsis, minden kábellel és remote wonder nélkül
-4.1-es hangkártya
-5.1-es hangkártya (ez talán Inno)
-2db 10/100-as hálókártya
-2db modem, ezt is el kellett volna dobnom de tudom milyen murvadrágák voltak és nem tudtam megtenni, hátha valaki itt még barlangban lakik, és kell neki
-PCI-USB 1.1 bővítőkártya 2 portos
-PCI-USB 2.0 bővítőkártya 3 portos ez is szinte új, dobozban(STLab)
-PCI-IDE-RAID bővítőkártya
-3db DSUB-DVI átalakító (ilyeneket nemrég láttam, hogy keresett itt valaki, remélem megtalál)
-DVI-HDMI átalakító
-5db tápkábel + 2db olyan 3 fogú emerikaji vagy milyen, amit mostanában szoktak Tv-hez meg monitorhoz adni plusszba
-DVI monitor kábel
-DSUB hosszabbító kábel
-10 m-es Scart-Scart kábel ez vitte volna a képet az AIW-ről a TV-re (tehát effektíve ez sem volt még használva)
-10 m Svideo-Scart kábel
ilyen-olyan átalakítók, kábelek, keretek(akkor se írom le milyenek ha 2 mankóval jössz könyörögni, mert marha sok van)
-Saitek X6-31M joypad
eredeti Nokia szivargyújtó töltő, ha valakit érdekel akkor megnézem milyen készülékekhez jó, 3110-hez tutira nem
-Nokia 3110 Classic pannonos, a régi céges előfizura vettem gyorsan mielőtt átmentünk a T-hez, így ez is új gyakorlatilag, dobozában, töltővel, mono headsettel
stereo headset és távirányító SonyEricsson w800-hoz (ilyet használtam w300 és d750-hez is) ez is 2-3-szor volt használva
-két könyv: a 24 Óra Alatt sorozatból a PHP4, és egy: Flash MX a gyakorlatban című
-minden játék vagy DVD eredeti, vagy annyira szeretem, hogy véletlenül vagy szándékosan, többet vettem belőlük, vagy annyira rossznak találtam, hogy számomra 1 is sok:
-MGS2 Substance PC DVD
-Memento
-Kaptár 2
-Slither
-Holtak Hajnala
-Szamurájok és Banditák
-Ronin Gai
-Részeges Kung-fu Mester
-Az Irgalmas Lány
-Könnyező Harcos
-Szamuráj

egyelőre ennyi, este még kiegészítem újabb talált dolgokkal ha lesznek. Ami FONTOS! nem meggazdagodni szeretnék ezekből a holmikból hanem kidobni nem szeretném őket! Ezért ha szeretnéd valamelyiket, akkor írj és megegyezünk :K . Ha cserélni szeretne valaki az is jó, de nagy dolgokkal nem megyek semmire, mobil cuccokat keresek PL nagyon szeretnék 1GB-os vagy nagyobb micro SD vagy M2 kártyát, nagy pendrive-ot(újszerűt), USB-s MP3 lejátszót, de apróságokat odaadok ajándékba is.(nálam a túrórudi, komoly csere alap :D ! Decsakapöttyös!! ;]

ui: nem vicc, tényleg költözködök, szaladgálok, hulla vagyok, amint tudok válaszolok mindenkinek,ha nagyon szeretnéd valamelyiket akkor gyorsan szólj mert 2-3 nap alatt az összes cucctól meg fogok válni.

(#33009) jgstom válasza adorjant (#33002) üzenetére


jgstom
csendes tag

3450 vga menne párhuzamosan a asrock a78gxh/128M alaplapban integrált vga-val?

(#33010) ProdyG


ProdyG
senior tag

nagyszemű őszibarack érdekel valakit kedvezményes áron?
privi-ben a többit...

(#33011) werszomjas


werszomjas
őstag

Elektromos rokkantkocsi érdekel valakit?

Mozgássérülteknek és időseknek is jó választás.

3kerekű
Töltővel
Állítható sebesség

Ilyesmi

Hibátlanul működik.

üdv

(#33012) adorjant válasza jgstom (#33009) üzenetére


adorjant
senior tag

menne bizony,hybrid crossfire módban

(#33013) #65675776 válasza jgstom (#33009) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igen.

(#33014) sti válasza adorjant (#33012) üzenetére


sti
tag

megvagy komám :)
te keresel még ilyeneket?:
http://www.acomp.hu/usr_cikkek.php?cikk_id=1295&session=
hát nekem ilyenből millió van
..na jó úgy kb 3 db

(#33015) adorjant válasza sti (#33014) üzenetére


adorjant
senior tag

privi

(#33016) adorjant


adorjant
senior tag

eladó dvd-írók:

-Pio 4x,fehér, IDE 1500ft
-Sony 16x fekete, IDE 2000ft
-ÚJ LG sata,fekete 4000ft

(#33017) bob011


bob011
tag

Eladó:
Panasonic lz8 kompakt digicam
Gainward 8800GTS 320MB PCI-E

alku szerint.

Garancia van mindkettőre, 3 hónap minimum.
Írj pü-t ajánlattal (csere is)!

[ Szerkesztve ]

(#33018) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Notebook-ot, netbook-ot keresek max 65 ezer Ft-ig, akár utánvéttel. Csak jó állapotban lévők érdekelnek, nagy HDD-vel és kicsi kijelzővel.

(#33019) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Ma estig lehet rendelni, átadás szerdán.
Teljes árlista:[link]

(#33020) Adam86


Adam86
tag

Komplett asztali pc eladó: 17' siemens monitor, Celeron 2000 proci, Abit alaplap, 256Memória, GF Videókártya 256 Memóriával, kb 120as HDD, egyéb dolgok
Tökéletesen működik.

Panasonic Lumix TZ4 fényképező,
HP pavilion DV5 1080eh notebook

Részletek priviben, vagy a hírdetéseimben

Lenovo Thinkad T500

(#33021) Angrov


Angrov
csendes tag

LG Flatron 775FT, CRT 17"-os monitor eladó. A talp törött, de megáll rajta. Sürgős! Ár: 2000 Ft.

[ Szerkesztve ]

Értem én, hogy gőzgép. De mi hajcsa?

(#33022) ladlac


ladlac
tag

Üdv!

Remélem nem csak adás-vételről lehet csevegni. :)

Debreceniektől szeretnék érdeklődni, milyen tv, ill. internetcsomagot tudnak ajánlani a városban (Kürtös u., troliállomástól pár-tíz méter). Természetesen valami jó ár/érték arányúra gondoltunk, TV talán nem is annyira fontos (valószínűleg műholdas Digi lesz), viszont a net szolgáltatás eléggé siralmas (főleg, hogy nem akarunk sokat áldozni rá :DDD ). Eddig a Fraktal DSL a befutó, 3500-ért kínálnak 2,5 megás netet. Jobb, mint a semmi, de 3-4 használónal elég kevés tud lenni. Ebben a kategóriában (max. 4000 Ft) nincs a városban jobb (mondjuk 4 megás) megoldás? Gondolom a helyiek csak jobban ismerik ezeket. :) Köszönöm a segítséget.

Beteszem offba, hátha félreértettem a topic címét. :)

(#33023) Bontos Pasi


Bontos Pasi
csendes tag

samsung L700 11k

Bontom a Bmwéket gözerövel...

(#33024) Daudi Baldr válasza ladlac (#33022) üzenetére


Daudi Baldr
tag

Hívd fel a digit, tvnetwork-öt, hogy szolgáltatnak e ott, ha nem akkor marad a upc /ezt honlapjukon meg tudod nézni, hogy elérhető-e/

Antimatrix: első körben igazgató néni/bácsi, Oktatási és Kulturális Minisztériumot felemlegetve, ha nem megy akkor valszeg bukta. Pótvizsgámán tudtommal nem szokták megmondani, hogy hány ponttól van meg max. külön kérésre.

[ Szerkesztve ]

(#33025) Antimatrix


Antimatrix
tag

Ez egy abszolút nem idevágó téma: - de fontos
Kéne egy kicsit nagy segítség:
Egy ismerősömnek a fiát ÉVismétlésre ítélték csak testnevelésből!!! - de az évet végig kell járnia ismét minden tantárgyból
Tehát a pótvizsgán is elhúzták kb 3-4 napja és beírták a "N@gy könyvbe" is

A srácból nem lesz élsportoló az biztos - inkább a gép előtt tölti az estét - mint hogy kint fusson vagy sportoljon
Nem lesz belőle Géniusz sem mert 2-3-4 jegyei vannak kivéve tesi
viszont a feladatokat megcsinálta amit mondtak neki - az intenzitás és szorgalmat nem tudom - tehát a srác nem mondja rá hogy nem csinálom és tesihez külön tornacipő+ nadrág poló vagy atléta kell és azt vitte-viszi is

50pontos a felmérő - futás 12perec - távolugrások - talajtorna - összetett gyakorlatok - felülés bordásfalhoz + vmi -2 pontot kapott a végén!!!
Ha jól tudom bizottság volt 3 fő - 2fő testnevelés szakos+ 1 fő más

A srác váltig ÁLLÍTJA illetve a többiek is mondják hogy a tanár nem mondta el a követelményszintet előre hogy ennyi gyakorlat van ennyi a pontszáma ennek meg ennek és ennyitől 2-s
xy-től 3as
cs-től 4-s
zz-től 5-s érdemjegy jár
AKI nem éri el ezt ezt a számot a különböző dolgokban az NULLA azaz 0 pontot KAP

hanem a VÉGÉN mondtak el hogy pontozva lettek a dolgok és 4 gyakorlatra 0 pontot kapott 1-re pedig 2 pontot

Hova lehetne írni fordulni "panasszal-jogorvoslattal"- TV kizárva ill végső esetben-
Kinek van "hasonló" este akár rokoni ismerősi körben

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#33026) ati012 válasza Antimatrix (#33025) üzenetére


ati012
senior tag

Én is megbuktam tesiből.
Nálam az volt hogy pótvizsga előtt a tanár elmondta a feladatokat amiből 2 lesz kiválasztva (tanár választja). Aztán a pótvizsgán a 2 feladatot külön-külön osztályozta és az átlag lett az évvégi jegy.
Esetemben:
2000 m futás: 1
Kosárra dobás: 5.

1 + 5 = 6
6 : 2 = 3.

...és igy lettem én 2-es év végén (3-masnak kellet volna lennem de ez mindegy).

Egyébként őrültségnek tartom hogy tesiből buktassanak, fusson a tanár egy 50 kg-s zsákkal 2km-t, utána buktasson. Egyébként informatika szakon nem tudom minek kell tesizni.

Én a helyedben felmentetném a srácot sportorvossal.

********
Eladó:
2.4 GHz-s Celeron s478 CPU
DVD-ROM

3 hó gar van rájuk mától kezdve.

(#33027) simondr


simondr
senior tag

KERESEK!

minél nagyobb zoomal rendelkezö digitális fényképezöt.
keret rá: 35k nem több
gari jo lenne min fél év

privit irjon aki tud vlmit :))

(#33028) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

hangkártyát keresek. olcsóbb kategóriábol. 0.5K-s ajánlatok jöhetnek :C

(#33029) Antimatrix válasza Antimatrix (#33025) üzenetére


Antimatrix
tag

A sztori középiskola!!! -nem egyetem

9 osztály

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#33030) werszomjas válasza _Fonzy_ (#33028) üzenetére


werszomjas
őstag

[link]

ottvan a listában

4.1
5.1

még választhatsz is

üdv

(#33031) _Fonzy_ válasza werszomjas (#33030) üzenetére


_Fonzy_
tag

ejj tényleg, köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#33032) csimav


csimav
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék majd jegyeket venni a Debrecen-Liverpool focimeccsre. Ti Debreceniek biztos többet tudtok róla, hogy hol lehet beszerezni, mint én. Interneten lehet rendelni valahol? Esetleg ha valakit megkérnék, akkor ott helyileg tudna e venni nekem(előre elutalom az árát) és eltudná e küldeni postán, ajánlottan.
Ha valaki tudna ebben segíteni, az dobjon meg egy pü vel.
:R

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#33033) ati012 válasza Antimatrix (#33029) üzenetére


ati012
senior tag

Szintén 9.-es voltam. Szerencsére átmentem.

Nézzétek meg.

(#33034) probizz


probizz
tag

Eladó:

ARENA magyar válogatott szabadidő ruha, új!!!

Olcsóbb lett.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33035) dobolan válasza Antimatrix (#33025) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem kizárt, hogy szabályos volna valakit megbuktatni testnevelésből pótvizsgán, ha már végigcsinálja a gyakorlatokat, illetve olyan öltözékben jelenik meg, amilyenben kell!
Ha az én gyerekem lenne, ezt tuti nem nyelném le. Meg kell fellebbezni a pótvizsgát, és szerintem az iskolától teljesen független vizsgáztatónál megismételni.

[OFF] "Van-e lehetőség a pótvizsga megismétlésére?

A kapott osztályzattal szemben - kivételes esetben - a diáknak illetve a képviseletében eljáró szülőnek van lehetősége fellebbezni.

83. § (2) A tanuló, a szülő, az óvoda, az iskola, a kollégium döntése vagy intézkedése, illetve intézkedésének elmulasztása (a továbbiakban együtt: döntés) ellen - a közléstől, ennek hiányában a tudomására jutásától számított tizenöt napon belül - a gyermek, tanuló érdekében eljárást indíthat, kivéve a magatartás, a szorgalom, valamint a tanulmányok értékelését és minősítését. Eljárás indítható a magatartás, szorgalom és a tanulmányok minősítése ellen is, ha a minősítés nem az iskola által alkalmazott helyi tantervben meghatározottak alapján történt, illetve a minősítéssel összefüggő eljárás jogszabályba vagy a tanulói jogviszonyra vonatkozó rendelkezésekbe ütközik.

Az osztályozás jogszabályba ütköző módon jött létre, ha:

- tantárgyi osztályzat nem a tudást minősíti, hanem a magatartást

- hátrányos megkülönböztetésen alapul

- eltér a helyi tantervben meghatározottaktól

- valamely a KTV-ben meghatározott diákjog szűkítésére irányul (pl. diákönkormányzati képviselő tevékenységének "rendszabályozására")

Ha a diák úgy érzi az osztályzatai nem reálisak, kérheti, hogy tudásáról független vizsgabizottság előtt számolhasson be. (A függetlenség az iskolától független vizsgáztatást jelent.)

11. § (1) A tanuló joga különösen, hogy

o) kérelmére - jogszabályban meghatározott eljárás szerint – független vizsgabizottság előtt adjon számot tudásáról;

Fontos tudni, hogy ha a diák kéri (akár indoklás nélkül is), az iskola köteles továbbítani a diák kérését, mérlegelésnek nincs helye.

A független vizsgabizottság nem bírálja felül, nem változtatja meg a már kapott osztályzatokat, hanem új érdemjegyet ad.

Összefoglalva:

A pótvizsgát csak kivételes esetben lehet megismételni, ha az első vizsga eredményét jogszabálysértésre hivatkozva megsemmisítették." [/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#33036) dobolan


dobolan
senior tag

Bocs, dupla, de még ehhez találtam:

"A független vizsga iránti kérelmet az iskola igazgatójának kell átadni aki a bejelentést öt napon belül továbbítja a Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközpontnak [...]
A kérelmet a kiskorú tanuló szülőjének is alá kell írnia és kérelemben meg kell jelölni azt is, hogy a diák milyen tantárgyból (tantárgyakból) kíván független vizsgabizottság előtt vizsgázni.

A vizsga függetlenségének a rendeletben két jogszabályi garanciája van.

· Egyrészt a vizsgáztató intézményt az Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközpont, szakmai elméleti és szakmai gyakorlati tantárgyak esetén pedig a szakképesítésért felelős miniszter jelöli ki.

22. § (1) A független vizsgabizottság előtt letehető tanulmányok alatti vizsgát az Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközpont, szakmai-elméleti és szakmai-gyakorlati vizsgatantárgyak esetén pedig a szakképesítésért felelős miniszter által kijelölt intézmény (a továbbiakban az Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközpont és a miniszter által kijelölt intézmény együtt: vizsgáztatásra kijelölt intézmény) szervezi.

· Másrészt az, hogy a független vizsgabizottságnak nem lehet tagja olyan pedagógus aki abban az iskolában dolgozik ahol a diák tanul.

26. § (1) A tanulmányok alatti vizsgát háromtagú vizsgabizottság előtt kell letenni. Ha a tanulmányok alatti vizsgát az iskola szervezi, a vizsgabizottság az iskola pedagógusaiból áll. A vizsgáztatásra kijelölt intézmény által szervezett független vizsgabizottságnak nem lehet tagja az a pedagógus, aki abban az iskolában tanít, amellyel a tanuló tanulói jogviszonyban áll.

A törvény szerint a független vizsgabizottság döntésével szemben csak akkor van helye jogorvoslatnak ha vizsga során jogszabálysértés történt.

84 § (5) A független vizsgabizottság, az alapműveltségi vizsga, az érettségi vizsga és a szakmai vizsga vizsgabizottságának döntése, intézkedése vagy intézkedésének elmulasztása (a továbbiakban együtt: döntés) ellen a szülő, illetve a tanuló a Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközponthoz - a döntést követő három munkanapon belül - jogszabálysértésre hivatkozással törvényességi kérelmet nyújthat be. A törvényességi kérelmet a Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközpont három munkanapon belül bírálja el. Eljárására e törvény 83. §-ának (6)-(8) bekezdését, 84. §-ának (4) bekezdését, 104. §-ának (3) bekezdését azzal az eltéréssel kell alkalmazni, hogy a törvényességi kérelem benyújtására meghatározott határidő elmulasztása jogvesztő, igazolásnak helye nincs.

Összefoglalva:

A diák joga van független vizsgabizottság előtt vizsgázni, azaz az iskola vezetője nem mérlegelheti, hogy továbbküldi e a diák beadványát.
"

(#33037) bodom87


bodom87
tag

(#33038) probizz


probizz
tag

Eladó egyben:

- 5 méteres S-video kábel (aranyozott)
- 5 méteres RCA kábel (aranyozott, 2 RCA van mindkét végén) + 2 RCA -> jack átalakító (aranyozott)

2K fix

pm-ben írj

[ Szerkesztve ]

(#33039) Borosz válasza Zoliboy95 (#32996) üzenetére


Borosz
senior tag

Egy fón már akadt. Hála sti-nek. Jó szülinapi ajándék lesz. :C Már csak nekem kellene valami telefonálásra alkalmas szerkezet... Anyósom Siemens M55-ével villgok jelenleg. :DDD

(#33040) Incognito


Incognito
senior tag

Eladó:

Clarion MP3-as fejegység 5000 Ft.
Pontos tipust nem tudok hirtelen (bent van a kocsiban), a cd adagoló valamiért szorul, ezért a cd-t nehézkes kivenni
FM Modulator 2000 Ft.
3,5-es Jack dugós (nem USB-s), tehát olyan eszközt lehet rákötni aminek van 3,5 jack kimenete
Fujifilm Finepix 4.1 A345 2000 Ft.
Az optikai zoom megadta magát. karcmentes, memóriakártya nélkül
Mol Dynamic Essence 10W40-es motorolaj 6000 Ft. (2db van belőle)
Bontatlan
Színes lézernyomtató 1000 Ft.
NEC SuperScript Color 1500
Üzemképtelen
Fax - 1000Ft.
Siemens Fax 545 E
Tintapatron nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#33041) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Eladó:
Minden féle kábel, csatlakozó eladó!
@-os egér, új, bontatlan
Power ballok
Könyv:
Christine Nordmann - Utazás a világ körül(Kiadó: Titán Computer Kft., Oldalszám: 120, Kiadás éve: 2006, Új termék! Bolti ára: 4400ft): ilyen világbemutató, nehéz, fényes lapokkal ellátott ismeretterjesztő könyv:) millió képpel
Spell Force 2 - Shadow Wars
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter

Keresek:
Promóciós és reklám cuccokat!
Keresek hibás cuccokat és hibás VGA-kat
GABA tv-hez távirányítót! az mind1, hogy eredeti, vagy univerzális, csak jó legyen a tv-hez!!!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#33042) sti


sti
tag

amik maradtak( azok sincsenek a listán amikért már valaki bejelentkezett)

-8x4x32x LG CD író
-24x10x40x LG CD író
-Belkin(bontatlan) Usb WiFi adapter
-SD ramok, van 100-as és 133-as is 32,64,128 MB (na ezek zsákbamacskák mert gép sincs amivel megnézhetném ha akarnám, de nem is akarom)
-8MB ATI Rage AGP VGA, ez már ki volt dobva, de nem volt szívem eldobni az első „komolyabb” 3D kártyámat :P
-Hercules 3D Prophet 4500 64 MB Tv-out AGP VGA
-2db 10/100-as hálókártya
-1db modem, ezt is el kellett volna dobnom de tudom milyen murvadrága volt és nem tudtam megtenni, hátha valaki itt még barlangban lakik, és kell neki
-PCI-USB 1.1 bővítőkártya 2 portos
-PCI-IDE-RAID bővítőkártya
-DVI-HDMI átalakító
-5db tápkábel + 2db olyan 3 fogú emerikaji vagy milyen, amit mostanában szoktak Tv-hez meg monitorhoz adni plusszba
-DVI monitor kábel
-DSUB hosszabbító kábel
-10 m-es Scart-Scart kábel ez vitte volna a képet az AIW-ről a TV-re (tehát effektíve ez sem volt még használva)
-10 m Svideo-Scart kábel
ilyen-olyan átalakítók, kábelek, keretek(akkor se írom le milyenek ha 2 mankóval jössz könyörögni, mert marha sok van)
-Saitek X6-31M joypad
eredeti Nokia szivargyújtó töltő, ha valakit érdekel akkor megnézem milyen készülékekhez jó, 3110-hez tutira nem
-stereo headset és távirányító SonyEricsson w800-hoz (ilyet használtam w300 és d750-hez is) ez is 2-3-szor volt használva
-minden játék vagy DVD eredeti, vagy annyira szeretem, hogy véletlenül vagy szándékosan, többet vettem belőlük, vagy annyira rossznak találtam, hogy számomra 1 is sok:
-MGS2 Substance PC DVD
-Memento
-Kaptár 2
-Slither
-Holtak Hajnala
-Szamurájok és Banditák
-Ronin Gai
-Részeges Kung-fu Mester
-Az Irgalmas Lány
-Könnyező Harcos
-Szamuráj

(#33043) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Ócsó hangkártyát keresek. Privátban. Üdv. ;)

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#33044) pohár válasza csimav (#33032) üzenetére


pohár
félisten

A Plazaban tuti lehet majd, a LOKI Shopban, én úgyis Debrecenben tanulok megint, majd megnézem a napokban hogy ott kapható lesz-e a jegy :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33045) KőkorSzaki válasza Antimatrix (#33025) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Szerintem kell legyen a vizsgáról okirat és kell legyen hivatalos lista a követelményekről. Szoktak konzultációt is biztosítani az iskolák, gondolom nem kifejezetten önszorgalomból, ez itt megvolt? Valahogy hátha megáll a jogszabálysértés esete, bár ezt csak arra az esetre mondom ilyen lazán, ha a srácot tényleg igazságtalanság érte, amit nyilván én nem tudhatok. (Amúgy meg olyan "most megfingatlak" szagú a történet, elnézést a képzavartalanságért, nem magatartásból buktatták őt inkább? Ami elég elítélendő dolog lenne, de legalább tudnám hova tenni a dolgot.)

[ Szerkesztve ]

(#33046) z0d1AK válasza csimav (#33032) üzenetére


z0d1AK
veterán

nemtudom, h mikor is kezdik el árulni, de szerintem ugyanúgy lesz, mint a levszki ellen hogy pesten is árulják majd a jegyeket. viszont az is biztos, h gyilkolás lesz a 'pool meccs jegyeiért.
Én inkább a lyon meccsre mennék szívesen....

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#33047) Bontos Pasi


Bontos Pasi
csendes tag

Most derült ki hogy használom hogysamsung elejti a téreröt ha olyan kedve van.igy azár:7k

Bontom a Bmwéket gözerövel...

(#33048) bence78 válasza z0d1AK (#33046) üzenetére


bence78
csendes tag

Idézet a mai Naplóból:

"....A csoport legnagyobb ásza, a Liverpool kicsit drágább lesz azoknak, akik a Puskás Ferenc Stadionban szeretnék megtekinteni a Loki és az angol sztárcsapat összecsapását november 24-én. 2500, 5500 és 7500 forintért juthatnak az érdeklődők belépőkhöz.Arról, hogy mikor és hol lehet megvásárolni a „beugrókat”, később adnak tájékoztatást."

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#33049) kiss.a válasza pohár (#33044) üzenetére


kiss.a
csendes tag

minden loki shopba lehet majd jegyet kapni + oláh gábor + mod store

(#33050) fenergie84


fenergie84
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.