Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37601) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Keresek sürgősen TFT-LCD monitort 17" vagy 19"-os méretben.
Fontos a jó ár és garancia sem hátrány.

Az ajánlatokat privibe várom ármegjelöléssel.

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#37602) wwhy válasza _seth_ (#37597) üzenetére


wwhy
veterán

nem akartam idekeverni, de mint régi vaterásnak, onnan volt az alapmerszem :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#37603) xuldar válasza ngabor2 (#37584) üzenetére


xuldar
őstag

Fekete színű Chieftec Dragon nagytornyot nem árulsz véletlenül? :DDD

Eladó:

- Gigabyte EP45-DS3 alaplap dobozában, minden tartozékával, még kb. 25 hónap garanciával. A lap hibátlan, a RAID hiánya miatt cseréltem le. 17,5k.
-2x256MB DDR1/400MHz Samsung chipes memóriamodul. Nem teljesen egyformák, de duálban mentek évekig, gond nélkül. 2,5k.
-4db 155/80 R13 Pirelli téligumi (kb. 2 hetet mentek, tehát 99,9%-osak) 4x10-es acélfelniken. 50k.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37604) Borosz


Borosz
senior tag

PCI ie1394 FireWire kártya köll valakinek? 500Ft.
Van rajta 3 külső és egy belső port. VIA-s.

(#37605) Borosz válasza _seth_ (#37597) üzenetére


Borosz
senior tag

Van egy ötletem! Mindenki, akit ilyen cuccokat árul jelentsük fel! Hátha letisztul a fórum és csupa becsületes ember fog itt adni-venni, mint ahogy azt a parlamentben teszik!
;)

Volt nemrég téma itt, hogy ha megveszek valamit és később eladom akkor ha haszon van rajta, adózzak utána. Ugyan már...
Olyan csavarosra alkották meg a magyar törvényeket, hogy betarthatatlan minden egyes pontja. Sőt némelyik annyira nem egyértelmű, hogy még. Nomeg a kiskapukat azok tették bele, akik megalkották. Különben honnan lenne ennyi full gazdag ember? Muszáj volt, mert akkor nem lenne felső 10000.

(#37606) _seth_ válasza Borosz (#37605) üzenetére


_seth_
veterán

Jól van ez kitalálva... akinek sok pénzve van könnyen csinál még többet akinek meg nincs az nem is jut sehova... Akinek meg rengeteg van arra meg nem vonatkoznak a törvények...

Itt csak ugye az a fura, hogy más is lenne amit nem szabadna itt árulni de nincs vele gond ellenben ha a pénzforgalmat néznék a pia kb az utolsó helyen állna a megakadályozni a 18 éven aluliak dolgot meg... vicces, hogy tegnap mellettem vodkát vettek fiatalok a tescoban és nem kértek tőlük igazolványt pedig voltak vagy 15 :) Tőlem meg.... már közelebb állok a 28hoz mégis kérnek.... na de legalább fiatalnak néznek... :D

Hagyni kell mindenkit békén, hogy tegye a dolgát... jól van ne hirdessük, hogy:
-telefont függetlenítek
-szoftvert török
-kalasnyikov van eladó nagy tételben éles lőszerrel
-kézigránát :D
-hamis személyi iratok
-stb...

Ugyanakkor meg bármit el lehet adni... mert...
Mi van ha én bolt vagyok és úgy hirdetek? Vagy fegyverboltos akár? Ha van engedélyem nekem és a vevőnek is és számlát is írunk róla semmi akadálya... online webshop is van vagy aki nem akar várni elmegy nyíregyre és vesz magának kalasnyikovot hatástalanítva majd otthon 1 perc alatt megoldja és már jó is... de pl ott is ott van a légpuska... azt is lehet adni venni... autót is lehet adni venni pedig az is erőteljesen adós cucc ugye egy-egy autó röpke 80e átírva... ki ellenőrzi a fórumról, hogy valóban át is íratják névre? :)

Turbo sim... ez is ugye elég kérdéses mert... oké, hogy a telefon nincs megpiszkálva de mégis más hálózaton megy szóval az oda vezető út mellékes az eredmény a fontos...

Szóval jó dolog ez a figyelés csak nem kell túlzásba esni :D Amikor már 3 modinak is ez a legnagyobb problémája :D Segítsenek a soksz or szerencsétlen újoncoknak kiutat találni saját sötétségükből :D

Hagyni kell mindenkit, hogy tegye a dolgát ami eddig sem volt itt adok-veszek téma az ezután se legyen :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#37607) doktor úr válasza _seth_ (#37606) üzenetére


doktor úr
tag

Ezután a webshopokat be kell jelenteni az illetékes jegyzőnél... vagy mi.
Ha már panasznap: a munkám és a vállalkozásom révén (relatíve) sok adót betoltam már az államnak, tök becsületesen, semmi stikli. Most nehéz helyzetbe került a családom, kértem volna 3 havi részletfizetést. Válasz: NEM! És kész. Ha nem tetszik, szüntessem meg a vállalkozást, majd behajtják. Mondom, OK, de akkor ki fog tejelni? Vállat vont a nőci, persze csak egy ügyintéző. Igazából egyetértett velem, nem hibáztatom. Na ennyi volt a monológ. Bocs.

(#37608) trl_master


trl_master
tag

eladó:
Compaq IPAQ Pocket PC 3660 dokkolóval!

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#37609) _seth_ válasza doktor úr (#37607) üzenetére


_seth_
veterán

Sok mindent kellene... ez olyan mint pl apám TB-s ügye... volt valami amit rosszul számoltak el... jött a levél: 3 napon belül visszafizetni de azonnal! Most nekik kellene fizetni..... 3 hónapja semmi hír... kb így megy ez....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#37610) mrbig25


mrbig25
őstag

Keresek:
Jóárasított 1x 2GB-os Kingmax DDR3-1333 memóriát.

Ajánlatok jöhetnek PÜ-be!

...

(#37611) mexicanraven válasza Borosz (#37605) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:R

Mellesleg senki sem DVD és pendrájvok bizniszeléséből fogja magát halálra keresni, hogy utána 7-es BMW-vel járjon...-_-"

when the sun shines, we'll shine together

(#37612) dvdbackuper válasza mexicanraven (#37611) üzenetére


dvdbackuper
őstag

...ha a bodzaszedésből és vasgyűjtésből meg lehet gazdagodni... ;]
de ez már rasszizmus... :Y :D

(#37613) _seth_ válasza dvdbackuper (#37612) üzenetére


_seth_
veterán

Amennyiben vas alatt komplett autóra gondolsz (ami az utcán parkol :D) vagy éppen a kerekeire akkor nem elképzelhetetlen :D (egyébként több példát is tudok aki vasazásból szedte meg magát és van mindkét oldalon.....).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#37614) .-Cs0SzA-.


.-Cs0SzA-.
aktív tag

Sziasztok!
Eladó egy Edimax 54mbps wifi router, alig használt, külső antenna rácsatlakoztatható, és nyílt forrású szoftvere van, ami szerintem cserélhető. Bővebb infókért küldjetek privát üzenetet, ki lehet próbálni. pár ezresért odaadom

(#37615) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Eladó lenne egy kb. 1 hónapos, kártyafüggetlen Nokia 1208, minden meg van hozzá, és természetesen garanciális, illetve egy vodafone-os HUAWEI E272-es modem, szintén minden tartozékával. A modem kb. másfél éves, de elég keveset használtam. Mindkettőnek 5-5 ezer az ára.

[ Szerkesztve ]

(#37616) Isee


Isee
senior tag

Van új Vodafone-os Sim kártyám, 500ft lebeszélhetőséggel, telefonban sosem járt :D
vitamaxosan vettem egy telefont, de a kártyára nincsen szükségem, azért eladó.
privátban lehet érdeklődni :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#37617) trl_master


trl_master
tag

szükségem lenne 1db vga kábelre!

eladó dolgaim:
3400+ -os athlon 64 proci s939
7600GT nagy passzív gigabyte hűtéssel
GF4 MX440 128mb ddr
Radeon 9550 128mb ddr
LG DVD olvasó
LG CD-író
2200+ -os athlon proci hűtővel s462
120GB maxtor
2x512 ddr400

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#37618) keccsa


keccsa
aktív tag

Sziasztok!

Eladóvál vált az alábbi 2 db SO-DIMM RAM:

1 db Hynix 512 MB PC2-4200S
1 db Samsung 512 MB PC2-5300S

Együtt is tökéletesen működtek (nekem eddig úgy voltak a HP notimban).

Az áruk külön-külön 3000 Ft/db, együtt 5000 Ft.

Érdeklődni priviben!

Mindenki magának hülye!

(#37619) szandisas


szandisas
senior tag

Turbo SIM milyen árban van most? Vagdosós van, az újabb kéne :R

aláírás

(#37620) arpeen2


arpeen2
senior tag

Keresnék C2D procit E4300 és E6700 között.

(#37621) mexicanraven válasza szandisas (#37619) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

werszomjas-t keresd!

when the sun shines, we'll shine together

(#37622) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Eladóak volnának a következők olcsón, gyorsban, ha lehet:

AKG 311 Milk (2db)

Mindkettő dobozos, az egyik csak kibontva lett(de kivéve a dobozból nem),a másik pedig 1-2 napot használva, de nem látszik rajta.

Nokia AD-44 audio adapter

EREDETI Nokia tartozék.
2,5mm-es jack dugós telefonokhoz jó, 3,5mm-es jackes fülest lehet rádugni. A fülessel kiegészítve teljes értékű headset, és még emellett távirányító is.
Ez az egyetlen füles, ami az üzleti szériás Nokia telefonokkal(pl.E51) is teljesen kompatibilis, illetve olyan extrákat is előhoz a telefonból, mint pl a zeneszám váltásakor kiírja címet. billentyűzár mellett is megy.
Ez is új, 1-2 napot használva az AKG fülessel. a boltban ez az adapter külön nem kapható!

Az egyik fülest és az adaptert ha valaki elviszi egyben, az még olcsóbban viheti( arról nem beszélve, hogy így is a bolti ár alatt adom bőven az összeset külön-külön is!)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37623) Zola007


Zola007
veterán

Turbo sim:

nem egy ország van ahol törvény tiltja a mobilszolgáltatóknak, hogy hálózatfüggő telefont áruljanak, csak a mi kis drága országunkban nem képesek ezen túllépni

Ha meg arról storyzunk, hogy kedvezményesen adják a telefont: máshol is, jól tudja a szolgáltató, hogy azt az 5-10 ezer nagykeres forintot lebeszéled náluk 1-2 hónap alatt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#37624) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Ma estig lehet rendelni(lehet hogy idén utoljára), átadás szerdán.
Teljes árlista:[link]

Projecta Slimscreen 138x180cm vetítővászon eladó

512MB PC4200 (DDR533) notebook Ram 2500 Ft

[ Szerkesztve ]

(#37625) Laraxior


Laraxior
titán

nem tudjátok hol lehet olcsón autóakkut venni? 16.000 alatt gondoltam. Ami teljesen új,garanciával. Sokat fog kinn állni az autó nemigen birja a hideget már az akksija :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37626) dew28 válasza Laraxior (#37625) üzenetére


dew28
aktív tag

attol fugg mekkora kell, en eleg nagyot vettem 19ert a szechenyi utca - istvan ut keresztezodesnel 2 ev garancia jar ra..

#Incognito: erre gondolsz? : oszkar.com

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37627) Incognito


Incognito
senior tag

Hi
Nemtudja valaki véletlen, hogy mi annak az oldalnak az elérhetősége, ahol szállítást/fuvart lehet vállalni/keresni?

(#37628) ngabor2 válasza xuldar (#37603) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyszer árultam, de a vevő sokallta az árát. azóta se kopott belőle semmi, és úúúgy a szívemhez nőtt. kevés hardvernek sikerült ez még ;]

(#37629) xuldar válasza Incognito (#37627) üzenetére


xuldar
őstag

Erre gondoltál?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37630) xuldar válasza ngabor2 (#37628) üzenetére


xuldar
őstag

Már bánom, hogy eladtam, sose volt még olyan jó házam, főleg olyan jó barkácsolt hűtéssel :) Az Antec P180-at úgy rezegteti a két Caviar Black, hogy már azon gondolkodom, kibelezem a házat, és valami tálcára teszek mindent.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37631) Laraxior válasza dew28 (#37626) üzenetére


Laraxior
titán

sose néztem milyen van az enyémben :D gondolom 54es... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37632) kiss.a


kiss.a
csendes tag

eladó kezdő autó hifi szett mélyláda+erősitő olcsón pm me

(#37633) Incognito válasza xuldar (#37629) üzenetére


Incognito
senior tag

Nem. Ha jól emlékszem egy külső oldal volt. Tele volt fuvarokkal (valamit vagy valakit el kell vinni á-ból b-be). Már elég homályos a kép :( :U ...

(#37634) aldebaran válasza Incognito (#37627) üzenetére


aldebaran
őstag

Erre gondoltál?

NE utazz egyedül! Találj útitársat Oszkárral!

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37635) zolikaDB válasza dew28 (#37626) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jaja, haver ott vett vmi 7 v 9 k-ért Suzukiba, de ugye az csak 35 amperórás.
Illetve: rohadjon meg minden dolgozó, adózó, cuccát a PH-n elseftelő, meg ilyen-olyan kétes adathordozó vásárlásának még csak a tényét is felvető MAGYAR!
És ugye látjátok milyen rendes, jóravaló NEM rasszista PH-s vagyok?
Igazatok van, ill megértem azokat, akiket meg az állam is szivat/szipolyoz, nekem bajom nincs a pálesz árusítással, gondolom egy modot se keresett az artisjus (vagy mi...), és a BSA sem. Felőlem műtrágyát is árulhattok.

Ezért én is beszállok: :DD

Adott: Kingmax 1x2GB 800 Mhz, cl5 DDR2 RAM, pár hónapos! Nem volt hajtva, de aki ismeri, tudja, hogy módjával lehet húzni, ha egy kis szellő átjárja (Noctua mellett még csak természetes, h alapon melegedni sem mer! :) )
Cserélném: 2x1 GB ----II---- RAM-ra, ami érdekel: Geil, OCZ, CSX, Corsair, G.Skill, Crucial...
Értékegyeztetéssel!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#37636) Borosz válasza Laraxior (#37625) üzenetére


Borosz
senior tag

16 alatt szerintem manapság nem lehet jó akkut venni. Max a tacskóban. De ott az ilyen excell meg hasonlók is 15-be kerülnek, de azt Önnek nem ajánlom. :)

(#37637) Abri


Abri
aktív tag

Eladó:
Gigabyte Ep45-DS3R cuccaival, még 2 év gar
+ polír E8400 C0 vid 1,225V, alapfeszen 4Ghz.
50K
vagy csere AMD Athlon II / Phenom II.

[ Szerkesztve ]

(#37638) Incognito válasza aldebaran (#37634) üzenetére


Incognito
senior tag

Ő lesz az, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#37639) tsar válasza Laraxior (#37625) üzenetére


tsar
aktív tag

[link]
[link]
Múltkor a Corában is láttam viszonylag jó árban Bosch akksit.

(#37640) Isee


Isee
senior tag

Keresek 256mb 133mhz-es noti sd ramot, ha valakinek akad, jelezze pü-ben :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#37641) Laraxior válasza tsar (#37639) üzenetére


Laraxior
titán

:K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37642) dew28 válasza Laraxior (#37631) üzenetére


dew28
aktív tag

akkor bemesz hozzajuk, es segitenek valasztani autotipushoz megfelelot, en batran ajanlom oket :D

[ Szerkesztve ]

(#37643) Laraxior válasza Borosz (#37636) üzenetére


Laraxior
titán

:Y még jó hogy értek hozzá :W :D azt tudom hogy a Bosch a legjobb :B árban is.. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37644) adorjant válasza Laraxior (#37643) üzenetére


adorjant
senior tag

banner startbull-t ajánlom,nekem is ilyen van.
bosch nem egy csúcs,elárulom :)
bolt: széchenyi-istván út sarok,elég jó áron vannak az akksik

(#37645) diablo1984 válasza Laraxior (#37643) üzenetére


diablo1984
veterán

azt nem mondanám, hogy a bosch a legjobb, lehet valaha az volt, de manapság már magyarban is csinálnak, olyasmit hallottam, hogy hulladék akkuk újrahasznosításával(szép és jó, de az ólom benne már nem az igazi)! a vartát ajánlják sokan, az is 2 év garos!
nagyságra meg a minél nagyobbat, de normál használatnál(práne egy benzines szekérben) nem kell 74Ah-nál nagyobb, esetedben a 45-55Ah-s bőven elég!(hideg a nagyra is ugyanúgy hat, mert a több lötty is ugyanúgy áthüll, mint a kevesebb, a benzinesnél meg nincs akkora kompresszió mint dízelnél, így nem nagyon számít a nagy akku)

(#37646) (Bundás)


(Bundás)
addikt

10-15 lábas konténer kerestetik, aki tud legalább infot szóljon! Köszi.

(#37647) Laraxior


Laraxior
titán

egy hetet kibír az új akku kinnt a szabadban? engem csak ez érdekelne :D mert a mostani örülök ha éjszakára kinnt hagyhatom :W az erősítő is régi...szippantja mint állat :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37648) RexpecT


RexpecT
addikt

Tacens Signum eladó lehet,ha valaki érte jön Böszörménybe.
Ár: fix 7k.

(#37649) diablo1984 válasza Laraxior (#37647) üzenetére


diablo1984
veterán

ki kell bírnia, ha erősítő és mélyláda van a kocsidban, akkor ajánlott csak járó motor mellett rajolnod, mert az új akkut is -egy egyszerűbb rendszer is- akár 30 perc alatt is leszophatja(tapasztalatból tudom, jártam így az arcolással)

állással nincs gond, a teherautóban múlt decemberi ünnepi leálláskor 2 hétig nem is volt indítva és pöccre vitte a gépet akkor is, pedig repkedtek a mínusztizek! és az akku már 2 éves volt, azóta a nyáron meg is adta magát.....de a telet bírta!

(#37650) dew28 válasza Laraxior (#37647) üzenetére


dew28
aktív tag

ha nem lopjak el kozben, kibirja :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.