Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41451) arpeen2 válasza hernor02 (#41450) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ár ? Méret ? Kiszerelés ? Tuning ? :)

[ Szerkesztve ]

(#41452) sto1911 válasza csapee (#41449) üzenetére


sto1911
veterán

Megy az mashogy is, ugyanis nem magat a jelszot fejtik meg az ilyen progik, hanem magabol a fajlbol tavolitjak el a jelszoval kapcsolatos reszeket.

(#41453) hernor02 válasza arpeen2 (#41451) üzenetére


hernor02
tag

Ára változó, 35-45Ft között. Mérete meg pont olyan, mint egy egészséges házi tojás :DDD

Kiszerelés 10db-os illetve 30db-os tálcán.

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#41454) pockhome válasza hernor02 (#41453) üzenetére


pockhome
senior tag

akkor már azt is írhattad volna a hirdetésbe hogy hardver eladó! (tyúk alkatrész) :DD ;]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#41455) sto1911 válasza pockhome (#41454) üzenetére


sto1911
veterán

Az csak akkor hardver, ha ugy bele tudod tenni a gepbe (tyukba :DD), hogy utana szerves reszekent mukodjon is! :P :DD

(#41456) pockhome válasza sto1911 (#41455) üzenetére


pockhome
senior tag

ez ilyen transzformersz hardware :P :DD

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#41457) ati012 válasza pockhome (#41456) üzenetére


ati012
senior tag

A tojás átalakul tyúkká és forditva?

Inkább egy CD-hez hasonlitható a tojás.
A tyúk megirja, kiadja. De vissza olvasni már nem tudja, mert amikor beteszed akkor hangosan kotkodál. Tehát a tyúk egy olyan CD iró, ami csak irni tud, olvasni nem.
Szükséges neki néha szoftverfrissités, ezt a Kakas vagy a bolondTibi nevű programmal lehet.

(#41458) szabi911


szabi911
csendes tag

pls vki segitsen nekem non fontos ugy mint 1 falat kenyér :(
alaplap javitót keresek

szabi

(#41459) torcsrent válasza szabi911 (#41458) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Fogalmazz érthetőbben, mert a non fontos kifejezésed ilyen berkekben azt eredményezheti, hogy senki sem fog reagálni. mert az angolt a magyarral összemosva értelmezzük, mely szerint nem azt jelenti, ahogy te gondoltad msn-es írjunk rövidebben módba kapcsolva.

(#41460) szabi911 válasza torcsrent (#41459) üzenetére


szabi911
csendes tag

ugy ahogy mondod msn nyelvet használok tudja mindenki azt h "non" nagyon azt jelenti
lényeg h NAGYON FONTOS lenne
tudsz segiteni ?????

szabi

(#41461) RootRulez válasza hernor02 (#41450) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez mér ilyen pecsételt cucc vagy annál házibb?

═════════════════════════════════════════

(#41462) ati012 válasza szabi911 (#41458) üzenetére


ati012
senior tag

Szerintem egyszerűbb lenne új alaplapot venni.
Kis szerencsével 5-ért már kapsz.

Megjavittatni se lenne sokkal olcsóbb.

(#41463) pohár válasza arpeen2 (#41451) üzenetére


pohár
félisten

mééééret? látszik hogy boltból vettél eddig csak tojást :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41464) hernor02 válasza RootRulez (#41461) üzenetére


hernor02
tag

Ez nem pecsételt, házi!!! Nem a ketrecbe nevelkedtek, hanem kinta szabadba, nem kapják a sok antibiotikumot és gyógyszert...

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#41465) szabi911 válasza ati012 (#41462) üzenetére


szabi911
csendes tag

de biztos h nincs nagy baja 17rugóért vettem és elég jófajta lap már mint a chipset na meg tuning lap phenom IIx6-ig kezeli
nem szeretném szemétbe lökni hol találok ilyen lapot asusba ? sehol azért csinálta meg igy az ECS na meg hát ocób :C és ez a fajta ritka azt hallodtam örültem mikor vettem a gépet h ez a tipusu lap volt benne
sztem nincs nagy baja nekem még ment kb 3napot de utána nem kapcsolt be annyi h nem pörög fel :(
nem hiszem h nagy baja lenne

szabi

(#41466) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Napi tékozló homár: voltunk barátnőmmel a fórumos Sparban vásárolni, és egyebek mellett vettünk édesítőszerrel készült Maroni gesztenyepürét, fantasztikus 350 Ft-os áron - ami a pénztárnál 400 Ft lett. Mindegy, kifizettük, igaz 2 db-nál ez már 100 Ft, és így tovább, de megvettük, nem cigánykodtunk vele. Erre barátnőm visszament, h ugyan ő azért megnézni, mi is az igazság. Hát igen. Épp arra járt a vicces biztonsági őr, és a kérdésre felelve tájékoztatta barátnőmet, h ó jajj, rosszul van kirakva az ár, nem is 350, mint ahogy látható, hanem 400...
Mivel ez az egyetlen termék volt édesítőszeres, akkor az nem rosszul volt kirakva, hanem direkt. Véletlenül az árcédulán két számjegyet elgépelni nem tudom hogy lehet...

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#41467) szabi911 válasza zolikaDB (#41466) üzenetére


szabi911
csendes tag

ezt hivják "reklám fogásnak" :P
de ez azért cigányság h 50ft-on akarnak meggazdagodni ehhez már pofa kell hát leszakad a pofám :F

szabi

(#41468) dbius válasza zolikaDB (#41466) üzenetére


dbius
veterán

a vevőszolgálat ilyenkor vissza kell adja a különbözetet. A tescoban rendszeresen előfordul, ezért minden blokkot átnézek és eddig minden esetben szó nélkül visszakaptam a különbözetet.

(#41469) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez oké, h "csak" 50 ft... De nem én egyedül vásárolok ilyet, és vajon hány termékkel van így, amire nem figyelünk? Van 20 féle vaj, meg rengeteg tej, felvágottak, stb, stb. Sok kicsi sokra megy. És nekik "más van a gépben". A k.va anyjuk.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#41470) RootRulez válasza zolikaDB (#41466) üzenetére


RootRulez
félisten

Tudtommal ilyen esetben a kiírt alacsonyabb áron kell oda adniuk. :K

Én mikor beköltöztem, átmentem a malomparki spárba, hirtelen kellett koax kábel. Örültem is, hogy ezerpárszárért volt. Csakhogy mire kasszához értünk majdnem 4K lett. Én is visszamentem, nem néztem-e el az árat, de nem, tényleg a kevesebb volt odaírva.

Természereten elmentem a főpénztárhoz majdnem fél óra alatt sikerült visszaadniuk a pénzem. :( A műszaki osztályos srác azt mondta, hogy vagy visszakérem a pénz vagy elviszem a kábelt és neki kell kifizetnie a különbözetet... Nem akartam vele kib@szni sztem ő is csak kirakott egy cetlit, amit más nyomtatott, hogy tegye ki.

═════════════════════════════════════════

(#41471) PindurAnna válasza Chesterfield (#41446) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/ itt fordítsd át doc-ra és bármit csinálhatsz vele

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#41472) arpeen2 válasza pohár (#41463) üzenetére


arpeen2
senior tag

Szinte sosem veszek boltban tojást. Piacon veszem, ahol szinte minden árusnál van méretbeli különbség a tojások között, nyilván az árral arányosan.

[ Szerkesztve ]

(#41473) szandisas


szandisas
senior tag

Van egy eladó HDD-m
Samsung HM 500LI
500Gb kapacitás
SATA csatolófelület
Elvileg 4 db szektor hibája van (ezért 100/96), de a szektor vizsgálat nem mutat hibát! 3 napja még 100/100 volt .
Külső házzal adom!

Hétvégén átvehető!
Privátba jöhetnek az ajánlatok !

arpeen2: A piaci árus meg boltban veszi a tojást :D

[ Szerkesztve ]

aláírás

(#41474) arpeen2 válasza szandisas (#41473) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ha ütöttél már fel bolti és piaci tojást, illetve ismered 1db tojás bolti és piaci árát, nem mondasz ilyet :)

A málnára fektess energiát inkább :D

[ Szerkesztve ]

(#41475) sto1911 válasza PindurAnna (#41471) üzenetére


sto1911
veterán

Kiveve, ha vedve van nyomtatas meg konvertalas ellen :))

(#41476) inkubator


inkubator
tag

Scirocco Folding márkájú összecsukható ÚJ bicikli :Y (folding bike) eladó. Majdnem olyan, mint egy camping (kemping) bicikli, de annál praktikusabb. Összecsukott állapotból 3 egyszerű lépésben menetkész. Decemberig érvényes GARANCIÁVAL! A képek nem illusztrációk a valós tökéletes állapotot mutatják. Csak kipróbálva lett. Kihasználatlanság miatt eladó. ár: 30.000 Ft
6 sebességes Shimano hátsó váltó @ Shimano Revoshift marokváltó @ V-fék elöl hátul @ Első- hátsó prizma @ Küllőprizma elöl – hátul @ Pittyegős csengő @ 20”-os kerekek @ minőségi K.M.C. lánc @ Csomagtartó @ Rugós nyereg (kényelmes) @ Kitámasztó

Több képért katt a képre!

---------------------- R É G E B B I D O L G O K -------------------
Fényképező gép (hagyományos) – 1500 Ft

Autós töltő (nem tudom mihez) – 500 Ft

Igloo 7200 (processzor hűtő borda 8cm-es ventilátor csavarozható rá) – 500 Ft

JEGELVE 4GB MicroSD Class4 Kingston (használt, 1 hét próbagarancia) – 1500 Ft

Laptop hűtő Thermaltake T40003500 Ft

[ Szerkesztve ]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#41477) szandisas


szandisas
senior tag

Az ITT hirdetett külső HDD házam elcserélném a hétvége folyamán Micro SD kártyára. :R

arpeen2: én Mc Donalds ban kajálok :D

aláírás

(#41478) arpeen2 válasza szandisas (#41477) üzenetére


arpeen2
senior tag

Akkor már tudom miért drága a málna. :W :DD

(#41479) patex1983 válasza RootRulez (#41470) üzenetére


patex1983
őstag

Biza, mi a Praktikerben jártunk így. Több dolgot vettünk, köztük volt egy kétoldalú ragasztószalag is (pára, meg miegymás álló, elég drága) és pont azért vettem meg ott, mert alacsonyabb áron volt, mint általában (konkrét számokra sajna már nem emlékszem). Erre a pénztárnál látom, amikor húzza át a vonalkód leolvasón a kedves néni, hogy majd' 1000 Ft-tal több...Mondom WTF :Y
Odamentünk, megmutattam neki, hogy kirakva jóval alacsonyabb ár van, majd szó nélkül ideadták a kint lévő olcsóbb áron, de hozzátette, hogy a kinti ár volt rossz, csak az osztályfelelős nem frissítette... (nem lettem volna a helyébe utána...), de mi jól jártunk :)

X

(#41480) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Utolsó próbaként keresnék egy teszt erejéig bármilyen Samsung vinyót, mivel sem a Seagate, sem a Maxtor vinyómról nem sikerült bebootolni a nemrég kapott félgépet, csak az eredetileg benne lévö Samuval...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#41481) Isee válasza patex1983 (#41479) üzenetére


Isee
senior tag

Teszkóban nem kell ennyit szenvedni, hogy megkapd azon az áron a cuccost, mint amilyenen ki van írva. Ha valami nem stimmel, odamész a vevőszolgálathoz, mondod, hogy a zsömle nem 19-ért, hanem 16-ért van kirakva, vettél belőle 10-et és akkor visszaadják a különbözetet.

De olyan is volt már, hogy a pénztáros adott vissza rosszul, amit 1 perc múlva vettem észre. Go vevőszolgálat, ott kértek egy illetékes ürgét, irány a pénztárhoz, valami vásárlói revansot kellett csinálni, lényeg hogy összeszámolják a kasszában a pénzt, mennyi volt bent mikor kezdett a kiscsaj, mennyi volt a bevétel...stb.

Nekem 800Ft-tal adott vissza kevesebbet, és a kasszában majdnem 3000plusz volt :Y
És természetesen visszaadták a 800pénzt :K

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#41482) csaby27


csaby27
csendes tag

Sziasztok. Nincsen valakinek egy jól működő használt Ide-s Dvd írója véletlenül? Főleg csere játszik.

[ Szerkesztve ]

(#41483) inkubator válasza Isee (#41481) üzenetére


inkubator
tag

Szedjük össze a szaftos sztorikat és írjuk meg a TESCO Titok 3 könyvet. ;]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#41484) hucsikoi válasza csaby27 (#41482) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Meg lehet oldani.

(#41485) Isee válasza inkubator (#41483) üzenetére


Isee
senior tag

Elhiheted, van teszkó-storyból bőven ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#41486) csaby27 válasza hucsikoi (#41484) üzenetére


csaby27
csendes tag

Mlyened van mennyiért? Mi érdekel cserébe?

(#41487) giigz


giigz
veterán

Melyik pókeroldalt ajánljátok, ahol sok freeroll van?

(#41488) Isee válasza giigz (#41487) üzenetére


Isee
senior tag

Bwin-en van minden nap 2x, azt hiszem, de kiégés az egész :D
Rengeteg a mákbetyár ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#41489) giigz válasza Isee (#41488) üzenetére


giigz
veterán

Jah, ott játszottam idáig. :) De most nincs pénz a számlámon, befizetni meg majd később fogok. :) Így gondoltam, hogy regisztrálok valahova, és freeroll versenyen indulok. :D

(#41490) _seth_


_seth_
veterán

Eladó:

Microsoft LifeCam NX-3000 4e
Fujitsu Siemens Amilo Pi1536 bontás
Szilikon, kemény, strassz köves, mintás tokok, fóliák mobiltelefonokhoz
Motorola Defy akkumulátor töltő 2e
ASUS F3K notebook (ATI HD2600 512MB, 2GB DDR2, 250GB) 49e

Keresek:

Ilyen ASUS egeret

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#41491) hucsikoi válasza csaby27 (#41486) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ne haragudj, rosszul emlékeztem. Most raktam be a gépbe és ki derült, hogy nem író csak olvasó. :B :R

(#41492) csaby27 válasza hucsikoi (#41491) üzenetére


csaby27
csendes tag

Nem gond, ment PÜ.

(#41493) copass válasza zolikaDB (#41466) üzenetére


copass
veterán

Én úgy tudom, hogy a kiírt árat kell kifizetned egy termékért.
Ha a rendszerben más van, az nem számít, mindíg a kiírt ár számít, függetlenül attól a hogy a pénztárnál több vagy kevesebb.
Piac utcán játékboltban járt így egy nő, előttem vett vmi terepasztalhoz villogóizémizé házat, 4000 volt a címkén, a gépben pedig vmi 4800 volt, jött az üzletvezető és ő mondta hogy a kiírt ár a lényeg.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#41494) zolikaDB válasza copass (#41493) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mostmár tudom, köszönöm, és direkt figyelni fogom! ;]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#41495) Peet210


Peet210
őstag

Logitech MX 3200 billentyűzet és egér szett eladó.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#41496) PindurAnna válasza sto1911 (#41475) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Volt már nekem is meg Ngabor-nak is, hogy védettet tudtunk szerkeszteni, de fogalmunk sincs, hogy mitől függ melyiket lehet és melyiket nem, mert kiterjesztés ugyanaz volt

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#41497) Laska23


Laska23
csendes tag

Olvastam korábban itt a fórumon, hogy valaki keres pl. Depreszió CD-ket.
Nekem van egy eladó "Egy életen át" CD tőlük. Szóval, ha valakit érdekel írjon pü-t.

(#41498) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

WIFI routert vennék. Legolcsóbb ajánlat nyer :)

(#41499) mitulabattyi válasza copass (#41493) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Barátnőm valamelyik fórumbeli ruhabolban (talán newyorker) járt úgy, hogy venni akart egy akciós ruhát, a pénztárnál kiderült, hogy a címkén két vonalkód van, egyik az akciós, a másik egy kb 2x-es ár, a kasszás nem tudta mi legyen, ezért hívta a boltvezetőt, elmondták mi a helyzet, erre az egy laza mozdulattal letépte az olcsóbb cimkét, majd pofátlanul megkérdzte, hogy akkor kell-e?!
Szerencséje volt aznap a fíreg k*rvájának, hogy nem voltam ott, lehet besegítettem volna a takarítóknak...

A sparban meg nem hajlandók megérteni hogy NEM akarok levásárolni semmit, készpénzzel fizettem, azt is adjanak vissza, ha minőségi problémám van, és nincs elfogadható cseretermék.

(#41500) RootRulez válasza csaby27 (#41492) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem van otthon egy fekete, ami nem eladó, mert egy fehérrel cserélem ki ami azután eladó lesz, de az már csak jövőhét lenne...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.