Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sziasztok!
Az alábbi termékeim kerülnek eladásra:

ASRock 870 Extreme3: Dobozos, kellékeivel.

Phenom X2 555 Black Edition: BOX, sosem használt hűtő, oldható a két plusz mag, ami stabilan működik. Húzva nem volt.

Aerocool Aeroengine II Black: Jó állapotú, 2 lila neonnal és egy COOLSWIF2120P-vel adom.

Minden észrevételt/érdeklődést szeretettel várok.
Egyben, vagy nagyobb részletekben olcsóbb.

Lapról és prociról képek itt!

when the sun shines, we'll shine together

(#34002) giigz


giigz
veterán

Acer Iconia Tab A500 valakinek? 90k! :)

(#34003) #65675776 válasza zolikaDB (#33995) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez nem formális logika, hogy minden esetben ugyan azt az eredményt adja ugyan arra a kérdésre. Erősen szemléletfüggő, hogy kinek mi a könnyen használhat, azaz logikus felépítésű.

Pl a Philips-nél úgy gondolják, hogy a TV-ik menüje mennyire király. Szerintem az egy rakás trágya, nem embernek való.
Vagy: az átlag felhasználó név szerint rendezi a file-okat. Szerintem az áttekinthetetlen, nálam mindig típus szerinti a rendezés. Most akkor melyik a logikus?

Hypernem: Ami azt illeti a PH! képfeltöltő nem olyan hú, de régi szolgáltatás. Tán két éve sincs. Persze mindenki sír, hogy nagyobb tárhely kellene. Nos a szerver háttértár kapacitása alig több, mint fél éve lett jelentősen bővítve, de már tele vett verve a feltöltött képekkel.

Mondjuk figyelembe véve, hogy sokan még a helyi feltöltőt sem tudják rendesen használni (pedig ott a Beilleszt gomb) jobb is, hogy a többség úgy gondolja, hogy most nem lehet képet linkelni, beilleszteni...

qfm: Konkrétan nem arról van szó, hogy nem találnak, hanem nem beszerezhető az adott szerverhez való. És most nyilvánvalóan nem jöhet szóba a secondhand megoldás, mindenképpen hivatalos forrásból kell megoldani.

szabi911: Egyszer már írtam: a PH! nem változik, csak a HA!

[ Szerkesztve ]

(#34004) Blabcsi válasza #65675776 (#34003) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Bocs, hogy bele vau-vau, de egy gondolat:
a szerver háttértár kapacitása alig több, mint fél éve lett jelentősen bővítve, de már tele vett verve a feltöltött képekkel
Talán lehetne hozzá írni valami kis progi félét, ami feltöltött képeket néhány hónap múlva automatikusan törli, vagy a feltöltéskor meg kelljen adni egy max időlimitet, hogy a feltöltött fájl meddig legyen elérhető.
Elvileg így nemigen telne meg egyhamar egy kellő méretű háttértár. Talán.
:R

szerk: mukibuci igen, ez is benne van, de ha értesít a rendszer, hogy sügérkém, két hét és kuka a képed, akkor nem gond.

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#34005) mukibuci válasza Blabcsi (#34004) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha később nézed azt a hozzászólást, akkor értetlenül állsz a piros X miatt, hogy itt meg vajon mi is lehetett :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34006) #65675776 válasza Blabcsi (#34004) üzenetére


#65675776
törölt tag

Teljesen jól mutatnának pl a Logout cikkek, de egy halom hozzászólás is "a kép nem létezik" thumbnail-lel... Ez nem járható út. És lehet, hogy a feltöltőt értesíti, de a többiek ezzel mit tudnak kezdeni?

Így is rosszul vagyok, hogy sokan a semmire nem való kepfeltoltes.hu-t, noob.hu-t és hasonló retkeket használják, ahonnan el-el tünedeznek a képek. Pláne, hogy mint írtam a többség nem tud thumbnail-lel képet linkelni, pedig egyáltalán nem bonyolult dolog. Inkább beillesztenek akár 8-10mpx-es képeket telibe. Az meg mit számít, hogy ilyenkor egy-egy fórumoldal rohadtul lassan bír ám betöltődni.

[ Szerkesztve ]

(#34007) aldebaran válasza mukibuci (#34005) üzenetére


aldebaran
őstag

Ilyen most is van a külső linkes képeknél, amiket már eltávolítottak... Mondjuk ha keresel valamit és az egy screenshot volt a magyarázathoz, na, akkor veri az ember az asztalt...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#34008) Blabcsi válasza #65675776 (#34006) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Igazad van.
Én ezért is használom a picasa oldalát, megbízható, gyors, nem tűnik el, stb.
thumbnail-lel ez alatt azt érted, hogy a kép gomb használjuk és a kép url-jét illesszük be?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#34009) zolikaDB válasza #65675776 (#34003) üzenetére


zolikaDB
veterán

A logika egy tudomany, esszeru gondolatmenet, valasztas. En annyiban maradnek, h el tudok igazodni a Philipsben, az Orionban, a Windowsban es az Ubuntuban is, de tudom es erzem, h hiaba dizajnos a szogbelövő, hiaba felel meg annak, amire kitalaltak, es csak egy gombot kell benyomni, de a 100-as szoget kalapaccsal a legegyszerubb beverni a helyere...

(#34010) S.Feri


S.Feri
őstag

Gainward 8800gts 512mb G92-es OEM eladó!

13.000Ft-

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#34011) hernor02


hernor02
tag

C2D E4600 hűtőjével eladó. 7500Ft

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#34012) mitulabattyi válasza inkubator (#33999) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Nem a fémlemezzel van a gond, hanem, legalábbis nálunk, a kondenzátor volt a hibás.

(#34013) footy válasza zolikaDB (#33995) üzenetére


footy
addikt

Nalam nem volt beepitve, de a kulfoldi forumok dicsertek.

Vedd meg es kiderited ;)

(#34014) lamiki válasza Laraxior (#33926) üzenetére


lamiki
senior tag

Én amikor májusban vizsgáztattam a kocsit, a vizsgabiztos mondta, ha nem akarom bevinni a rendszámot a matrica felragasztásához, mondjam, hogy beviszem a vizsgabázisra felragasztani, és akkor odaadják.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#34015) ati012


ati012
senior tag

Szombatra keresek GPS-t, kölcsönbe, jelképes összegért (tudok adni érte csokit, sört, Mona Lisat).

(#34016) dbius


dbius
veterán

ALDI-s vinyót kapott bárki is, akinek a számát felírták valamelyik üzletben?

(#34017) Abri válasza inkubator (#33999) üzenetére


Abri
aktív tag

az enyemnk is az lett a baja, csereld ki es meglatod

(#34018) sto1911 válasza dbius (#34016) üzenetére


sto1911
veterán

En meg tuti nem, talan erkezett szallitmany? A Homaron mindenesetre meg aznap kinn volt :)

(#34019) arpeen2


arpeen2
senior tag

Kb nem lesz belőle semmi :

LINK

(#34020) fenergie84


fenergie84
addikt

Azt olvastam, h az egész Aldi hálózat kapott összesen 60db-ot, amit szét is hordtak...szóval, szerintem nem lesz már belőle semmit...

(#34021) lorcsi


lorcsi
veterán

miylen bántóan érint itt mindenkit, ha egy infós cuccal teszik meg ezt a fajta akciózást, pedig sokszor ugyanez a helyzet nem infóssal hanem bármi más áruval, de mi erre vagyunk tűélesen kihegyezve :D

(#34022) fenergie84 válasza lorcsi (#34021) üzenetére


fenergie84
addikt

így van, de itt az is benne van a dologban, hogy olyan cuccot kínálnak, ami más "boltban" majd dupla annyiba kerül...
Szerintem meg sem lehetne számolni azokat, akik meglátva az akciós újságot egyből a haszonszerzésre gondoltak...(érthető is)

(#34023) sto1911 válasza fenergie84 (#34022) üzenetére


sto1911
veterán

Nem mintha az ertelmesebbje nem szamitott volna ra, h elfogyott/nem is erkezett lesz a valasz... Amugy meg frankon lehet a fogyvednek irogatni csoportosan, hatha megvagjak a szhaziakat.

(#34024) fenergie84 válasza sto1911 (#34023) üzenetére


fenergie84
addikt

ezért is nem foglalkoztam a dologgal, megláttam a kupont és elkönyveltem, h ebből úgy sem lesz semmi :D
amúgy a fogyvédelem szerintem nem fog vele foglalkozni, mert az újságban is benne van és a neten is, h a készlet erejéig, az meg, h felírták az ember adatait még nem jelent semmit...

[ Szerkesztve ]

(#34025) baleee89


baleee89
aktív tag

Valakit érdekkel ingyen elvihető fajtiszta (anyuka törzskönyves) staffordshire terrier kiskutya? (5fiú 3 lány) kép

[ Szerkesztve ]

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#34026) dr600 válasza baleee89 (#34025) üzenetére


dr600
csendes tag

szevasz engem érdekelne :R

ujonc vagyok de megbizható---->Találat dr600 felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#34027) lorcsi válasza baleee89 (#34025) üzenetére


lorcsi
veterán

ingyen?
azt meg hogy?
tudtommal ezek elég drága kutyusok

(#34028) baleee89 válasza lorcsi (#34027) üzenetére


baleee89
aktív tag

Nos sajnos senki nem érdeklődik rájuk és a 8 kiskutya most már kezd elég sokba lenni plusz még anyuka is napi 1x szoptatja őket aztán kezd soványodni a drágám egyre jobban pedig baromi sok kaját kap! Féregtelenítés meg volt. oltást még nem kaptak! másrészt így remélem hogy legalább rendes gazdihoz kerülnek!

szerintem ha tavasz lenne már mind elvitték volna!

amúgy már 2-3 hete simán eszik a junior kaját kutya konzervet kint alszanak szóval se éhen halni, se meg fagyni nem fognak (természetesen rendes kutya házat azért igényelnek)

[ Szerkesztve ]

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#34029) Isee


Isee
senior tag

Eladó cuccok:

SMC 7004VBR vezetékes router - 1500 Ft
Zalman CNPS7000A-AlCu cpu cooler - 1500 Ft
Zalman ZM80D-HP passzív vga cooler - 2000 Ft
Microsoft LifeChat ZX-6000 Wireless Headset - 8000 Ft
512mb DDR2 Desktop Ram - 1000 Ft
Intel Pro/Wireless 2100 3B MiniPCI Adapter - 1500 Ft

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34030) lorcsi válasza baleee89 (#34028) üzenetére


lorcsi
veterán

iwiw-rw közösségi oldalakra ajánlatos még kitenni...hátha többen meglátják

anyuéknak van otthon egy keverkék játékgép kutyusuk..ami alulról súrolja a közepes méretet..de még ettől is félnek :(
egy ilyen stafi mellett ki sem mernének menni az udvarra :(

Isee:persze, nevelés kérdése..de nem sokat vagyok otthon..apám meg ahogy az eddigi kutyáink nevelését nézem..nem nagy spíler benne

[ Szerkesztve ]

(#34031) Isee válasza lorcsi (#34030) üzenetére


Isee
senior tag

Nekem egy nagyon jó barátomnak van egy ilyen kutyája (igaz már felnőtt), de komolyan mondom nektek, én annál szelídebb kutyát még nem láttam. :B
Eszméletlenül okos, pedig távolról sokan azt hiszik, hogy mindjárt széttép valakit.
Természetesen ha egy idegen mászik át a kerítésen azt nem hagyja annyiban, de ha ismerős visz valakit, akkor tudja, hogy nincsen baj. :N
Még az újszülött kismacskákra is jobban vigyáz, mint a saját anyjuk ;)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34032) Cybertrone válasza baleee89 (#34028) üzenetére


Cybertrone
veterán

Bulldog melle sajna nem tudom bevallalni... de korbe erdeklodok majd!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34033) baleee89 válasza Cybertrone (#34032) üzenetére


baleee89
aktív tag

Én csak a saját kutyámról tudok nyilatkozni de: 3 éves unoka tesóm könyékig túr a szájába meg lovagol rajta egy mordulást se ad ki magából bárkit be engedek az udvarra semmi gond viszont ha (erre már példa is volt) valaki bemászik a kerítésen azért nem vállalnék kezeséget! cigányokat utálja (szerintem szaguk miatt) ill. az enyém más kutyákkal se nagyon van barátságba pedig sose volt csibészelve hergelve semmi!

[ Szerkesztve ]

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#34034) Cybertrone válasza baleee89 (#34033) üzenetére


Cybertrone
veterán

A francia bull meg amilyen kicsi olyan morcos mas kutyakkal... meg tarsashazbaceleg a kis tank.:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34035) Big_Leslie


Big_Leslie
csendes tag

Sziasztok!

AGP-s videokártyát keresek ami jobb egy Radeon 9600-nál. Ajánlatokat pü-ben ha lehet előre is köszi üdv :)

L.

(#34036) sNORh


sNORh
addikt

Keresek:
-Komódot akinek van felesleges/helyet fogja, pü-ben várom az ajánlatokat. Valami fiókos derékig érőre gondoltam. :)
-2db Swingert Elektromos Kapásjelzőhöz
-Nokia 5230-hoz Szilikon tokot

Eladó:
-Cormoran Rodeo pergetőorsó, pótdobbal 3k
-2db felszerelt teleszkópos fenekező bot 1,5/db
-DVI - D-SUB(Apa) adapter
-RTL PCI Hálókártya
-ForteMedia FM801 Hangkártya
-English Today 17-18-19 DVD
-Videotanfolyam - Weblap készítés (X)HTML

-3D studiomax 7 Biblia 2kötetes, DVD-vel

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#34037) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Nokia, Motorola és SE burkolatok fillérekért

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#34038) mezis válasza Isee (#34031) üzenetére


mezis
nagyúr

Azt mondják az elsősorban a kicsi kortól való nevelés kérdése lesz, hogyan viselkedik egy kutya más kutyákkal illetve idegenekkel. (Lovas tanyán találkoztam hasonló, nem fajtiszta kutyával, semmi problémája nem volt velünk "idegenekkel", szabadon járhattunk ki-be. Nappal. Éjszaka nem mertem volna átmászni a kerítésen. De ez nem is szokásom.)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#34039) adorjant


adorjant
senior tag

Sapphire HD2600Pro 256mb pci-e vga kártya eladó!
Dual-DVI+S-video kimenetek,ventije nem zörög.

5000ft

(#34040) Laraxior válasza baleee89 (#34025) üzenetére


Laraxior
titán

Az a kis kávébarna pofi közepén csíkkal nagyon aranyos :) Ha nem egérlyukba laknék elhoznám :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34041) Zola007


Zola007
veterán

eladó egy új bontatlan doboz Hama optikai papír,
150db (5x30) szilikonmentes nagytisztaságú törlőkendő, objektív / mikroszkóp / távcsövek oldószerbázisú tisztításához
nettó áron, 1600ft

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#34042) pohár válasza Laraxior (#34040) üzenetére


pohár
félisten

nekem a két szélső kéne, ó de aranyosak :))
de már van itthon kutya, lehet nem jönne ki vele jól :(

amúgy nem fajtiszta, hanem fajtatiszta

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34043) baleee89


baleee89
aktív tag

úgy nézz ki 2-éert már jönnek délután innen ph-ról! :R

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#34044) arpeen2 válasza baleee89 (#34043) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ha kínai akcentusuk volt és azt mondták délután indulnak a zsibitől ne add oda őket :)

(#34045) Csöves válasza arpeen2 (#34044) üzenetére


Csöves
senior tag

Pedig szombaton sokan jóllaknának a zsibin. :D

Aquila non captat muscas.

(#34046) pohár


pohár
félisten

[link] :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34047) giigz válasza pohár (#34046) üzenetére


giigz
veterán

Fakeeeee... :C

[ Szerkesztve ]

(#34048) Laraxior válasza pohár (#34046) üzenetére


Laraxior
titán

kár, hogy nincsen utána olvasható hsz :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34049) kungzi válasza pohár (#34046) üzenetére


kungzi
veterán

azt a qva :Y :Y :DDD

manipulált videó :D

csak tudnám honnan szeded ezeket a videókat... egész nap a youtube-ot lesed? :)

(#34050) pohár válasza kungzi (#34049) üzenetére


pohár
félisten

ó dehogy, másik fórum :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.