Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41101) kaller1 válasza csaby27 (#41098) üzenetére


kaller1
veterán

Mert a többi nem volt az? :DDD

.::> <::.

(#41102) pohár válasza #35104512 (#41099) üzenetére


pohár
félisten

hát nekem se :D

nekem is eladó ám a Pumám! aláírásomban ott a link, kéretik megvenni :K

Lara... nem, sose szerettem az ilyen nagy bumszli cipőket :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41103) Laraxior válasza pohár (#41102) üzenetére


Laraxior
titán

Ez Neked tetszik? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41104) copass válasza rspeti (#41096) üzenetére


copass
veterán

igen, volt egy pakkja 1gép+3obi ismerőse cucca, amiből engem csak az egyik objektív érdekelt.
mondtam is rá egy szerintem reális árat próba nélkül, de az ismerőse többet akart érte, hogy mennyit azt nem tudtam meg.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#41105) gabi_93


gabi_93
csendes tag

Sziasztok. Keresek Nokia E52 vodafone vagy független telefont. Maximum 25ezer forintot tudok érte adni !

(#41106) Cybertrone válasza pohár (#41102) üzenetére


Cybertrone
veterán

Télre ez Nyárra ez :DDD Nem kéretik bántani a télit, nagy bumfordi, de garantáltan egy fél életen át szolgál, a nyári az annyira nem tartós de én szeretem :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41107) rspeti válasza gabi_93 (#41105) üzenetére


rspeti
csendes tag

Szia!
E72 nem jo?:) 30, független, garos.
(Én E51ről váltottam rá)

[ Szerkesztve ]

Turbómotor és Fullframe

(#41108) Papaj x


Papaj x
tag

Már csak a mai nap eladó a Borbet Platin felnim. Ára fix. 40.000.- HUF, de nem kell naponta görgőzni..

Érdeklődni PÜ-ben, vagy a 30 576 3860-as telefonszámon.. :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41109) z0d1AK válasza Laraxior (#41100) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ekkora csónak? Én azon Csesztem fel az agyam a hét elején, hogy a Humanicban nem kapni 46-ős cipőt, a 45 meg közelebb áll a 44-hez inkább...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#41110) hucsikoi válasza Papaj x (#41108) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Miért van az, hogy a Te képeidet nem jeleníti meg a chrome ( Explorernél és firefoxnál nincs gond)? Nem értem. Tud rá valaki a magyarázatot? :F

(#41111) zolikaDB válasza z0d1AK (#41109) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ugyan, ugyan. 48-ast tudsz vhol? :D:D

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#41112) Papaj x válasza hucsikoi (#41110) üzenetére


Papaj x
tag

Az a poén, h az nekem sem, de minden más megjeleníti.. :(

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41113) hucsikoi válasza Papaj x (#41112) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Pont ez a helyzet nálam is. De miért csak a te képeidet nem jeleníti meg?

(#41114) rspeti


rspeti
csendes tag

Hello!

Még mindig eladó:
Gigabyte EP43-UD3L 775-ös lap, garos (13e)
Nokia E72 független, garos. (30e)

érd: p.ü.

Turbómotor és Fullframe

(#41115) pohár válasza Cybertrone (#41106) üzenetére


pohár
félisten

rendszámos Yellow, oh yeah! :D
nekem nagy "A" betűs ART-om van :))

nyárra meg két Future Cat Puma, egy majdnem ilyen (csak az enyémen nincsenek ilyen hülye mintázatok), meg egy ilyesmi, csak a hátsó része nem fehér, hanem olyan zöld, mint a Puma jel

akinek 47-es a lába, viheti a Pumámat nyugodtan! :D

nézni is kéne 1-2 új cipőt nyárára... amúgy ajánlom a Pumát, nekem a legöregebb (a fehér) most lesz 4 éves, és csak az orra van megkopva, a talpának eszébe se jutott hogy elkezdjen leválni a cipőről, vagy bármi bárhonnan... nagyon strapa cipő

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41116) Cybertrone válasza pohár (#41115) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egy ember aki ismeri a yellowt:D... eleg volt felkajtatni, nem is volt olcso de 2 eve szolgal, box utan makulatlan... 5 eves panamat valtott:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41117) pohár válasza Cybertrone (#41116) üzenetére


pohár
félisten

a panama rohadt csúnya tud lenni egy havas téli napon, rohadtul meglátszik rajta minden, ha bőr, ha szövet :N
nálam is vagy ART, vagy Yellow ha tél :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41118) Cybertrone válasza pohár (#41117) üzenetére


Cybertrone
veterán

Fekete magaszaru volt, jol birta, 5 evig nyuttem, a talpa elkopott sajna, de behozta az arat, amennyi km abba van :D A yellow meg egy allat, kenyelmes vizhatlan, elpusztithatatlan!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41119) XtremLor


XtremLor
őstag

Eleg sokan szaladgaltak regen Art-ban, postasabban a barati tarsasagomban szinte mindenkinek akadt egy legalabb, nekem is volt egy feher velur+ egy sotet kek. A mai fiatalok azt se tudjak mi az, pedig azokat a cipoket szerettem a legjobban, nagyon sokaig birta mindegyik, ar/ertek aranya nem hasonlithato ossze a mai darabokkal.
Nekem a 10 eves Yellow tokeletes allaptoban van meg mindig, csak boxolni kell sokszor es nyaron szepen kitomni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#41120) pohár válasza XtremLor (#41119) üzenetére


pohár
félisten

így van! ma mindenki Vagabond, meg Zara cipőkben játssza az eszét, jó ha kibír egy nyári/tavaszi szezont ez a két csoda... :(

én ezért esküszöm a Pumákra és a Yellow/ART-okra, elpusztíthatatlanok, bár meg kell őket fizetni, de nem kell évente cipőt venned legalább...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41121) Cybertrone válasza XtremLor (#41119) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D... Ahogy mondod! De legalabb nem tucat cucc...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41122) Laraxior


Laraxior
titán

Steel ;] 6 éves... és még mindig tart ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41123) pohár válasza Laraxior (#41122) üzenetére


pohár
félisten

takarodj már :DDD
most fényképezzem le én is a gumicsizmám, amit disznóvágáskor viselek? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41124) Laraxior válasza pohár (#41123) üzenetére


Laraxior
titán

Ez fogorvosi célszerszám ;) ;]
is...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41125) giigz válasza Laraxior (#41122) üzenetére


giigz
veterán

Jóságos... :U :Y :F

(#41126) z0d1AK válasza pohár (#41120) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én éppen egy Converse cipőt néztem volna. Az nem újdonság, hogy nem bírják sokáig, nálam nem sok húz ki 1 évnél több időt, az összesnek a sarkát koptatom el, pedig nem csöszögök rajta.
Ennek ellenére a jelenlegi Converse cipőm már vagy 2 éve megvan és tökéletesen bírja, és még egy telet elbír majd, csak boxolni kell.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#41127) XtremLor válasza Laraxior (#41124) üzenetére


XtremLor
őstag

hetvegente jo szolgalatot tesz? :DDD
mas iranyvonal :D

z0d1AK: converse betegseg hamar elkopik a talpa, ha az megvan akkor az oldalan levo perem jon.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#41128) Papaj x válasza Laraxior (#41122) üzenetére


Papaj x
tag

1 perc és nyersz-be beraknám, h fűzzék be..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41129) Laraxior válasza XtremLor (#41127) üzenetére


Laraxior
titán

Soha nem látott még koncertet. Oda anno sportcipőbe mentem mindig :D

ilyen kellemes előadásokon szoktam anno részt venni: :D

[link]

JANIKAKA: "Csajom" vagy nem a csajom..nem tudom :D Most vett ilyet. Az már rafkósan van megoldva , mert van benne fűző, de csak dísz..oldalt zipzárral lerendezték :W Szentségtörés.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41130) hucsikoi válasza Laraxior (#41122) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Menj kí! :D

(#41131) Cybertrone válasza Laraxior (#41129) üzenetére


Cybertrone
veterán

Linkeld be mikor tuzet fujsz... :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41132) pohár


pohár
félisten

Tissot, Mido, Police, Swatch, Casio, Gant, Orient, Atlantic, Tag Heuer, és egyéb márkájú órák a boltinál kedvezőbb áron kaphatók!

Hivatalos garancia, forgalmazó által lepecsételt garancialevél jár minden órához, és akár már két nap alatt kézhez kapod!

Akár ő is a tied lehet:

pár megmaradt óra:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41133) hdanesz


hdanesz
senior tag

Én még mindig hordom a 13éves Dr. Martens bakancsom. :)
Semmi baja.

Nővéremnek egy 15éves Martens-e van, picit repedezett a bőr, ahol hajlik lépésnél...ennyi baja van.

[ Szerkesztve ]

(#41134) Laraxior válasza Cybertrone (#41131) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

Sziget 2006

video a képre kattintva.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41135) XtremLor válasza Laraxior (#41134) üzenetére


XtremLor
őstag

pocsekolni azt a draga piat...... :DDD
jo kis ossze roffenes lehetett :U

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#41136) z0d1AK válasza XtremLor (#41127) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ennek ellenére nálam jól bírja a talpa is. Ellenben az eddigi cipőkkel, amelyek fél évet húztak ki. Utána ha kilyukadt, addig hordtam, míg nem jött az esős időszak. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#41137) Laraxior válasza XtremLor (#41135) üzenetére


Laraxior
titán

Ingyen volt, valamelyik sátor elől durrantottuk meg :D Fáklyaolaj.. rohadt szar íze volt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41138) mrbig25


mrbig25
őstag

Eladó:
Asrock H61M-ITX - ár: 15900Ft
Gainward GTX560 Phantom - ár: 42900Ft

Az árak alkuképesek, a kettő együtt pedig 54000Ft.

...

(#41139) pohár válasza z0d1AK (#41126) üzenetére


pohár
félisten

a Converse is olyan egy hulladék lett :(
nem egy embernek van/volt a környezetemben, 1 évet nem bírt egyik se talpleválás, szakadás, és ilyen finomságok nélkül :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41140) z0d1AK válasza pohár (#41139) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem mindegy, hogy szemét, vagy újrahasznosított hulladék. Most is használom, és már többet kibírt, mint a többi cipőm az elmúlt 6-7 évből.:)

Ennél durvább csak az 5000 forintos Wink terem cipőm volt, amely nagyjából végig bírta a középiskolai aszfalt focikat.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#41141) drater


drater
csendes tag

(#41142) Manitou válasza pohár (#41139) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem most Lonsdale van , eddig meg vagyok vele elégedve, nagyon kényelmes és nem is drága. Ja meg a puma is jó, abból is van 2 :K

[ Szerkesztve ]

(#41143) Laraxior válasza Manitou (#41142) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is :D Angliából hozták, hologramos dobozban, nagyon bírom, tényleg kényelmes, és strapabíró is :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41144) Manitou válasza Laraxior (#41143) üzenetére


Manitou
addikt

Onnan vettem én is :D Kint nagyon olcsó, de itthon sem vészes az áruk.

(#41145) giigz


giigz
veterán

Ha cipő, akkor NIKE :K

(#41146) pohár válasza giigz (#41145) üzenetére


pohár
félisten

nem jó, nincs belőle 47-es :N :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41147) XtremLor válasza pohár (#41146) üzenetére


XtremLor
őstag

csak a kinai piacon :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#41148) mongo


mongo
csendes tag

SOS!

Valakinél ki tudnénk próbálni egy AMD Athlon 64 x2 5000-es procit(AM2+) ?

(#41149) Blabcsi válasza pohár (#41146) üzenetére


Blabcsi
senior tag

46-os nem jó ráírhatom, hogy nájk és még cél betét is van benne fogorvosi célokra. :))

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#41150) Destructo válasza Laraxior (#41129) üzenetére


Destructo
aktív tag

Elég Gorgorothféle :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.