Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38001) csaby27 válasza #65675776 (#37991) üzenetére


csaby27
csendes tag

Rendben van, jobban oda fogok figyelni, meg arra is ami nem témába vág pl. a kötözködés azt off topic-ban írjuk. Köszönöm.

(#38002) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Nekem is az véleményem hogy ne egyből támadjuk a másikat,hisz kivel nem fordult még elő hogy nem nézett el valamit, vagy ne adj Isten, hibázott?
A notórius szabályt szegő, meg más tészta,azt moderálni kell. OFF.

Keresek HP 2355 nyomtatóhoz gyári (nem után gyártott) fekete patront 5000ft-tól olcsóbban!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#38003) bence78


bence78
csendes tag

Számvitel oktatást és vizsgafelkészítést, illetve egyéni vállalkozók könyvelését, személyi jövedelemadó bevallások elkészítését vállalom alacsony áron, tapasztalattal, referenciákkal

Fekete-fehér nyomtatást vállalok olcsón. 5ft/oldal

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#38004) Drughi


Drughi
addikt

Eladó:

SonyEricsson live with Walkman androidos mobiltelefon
-1GHz-s proci
-Android 4.0 (hamarosan)
-Telenor függő
-20 hónap garancia
-Full doboz

HP USB-s TV tuner + táviránytó
Hogy laptopon is tudj tv-t nézni, internetkapcsolat nélkül!

120Gb 2,5" Fujitsu HDD + 2,5" "Apple unibody" rack
Külső merevlemez, USB 2.0 csatlakozás.
100%os kondíció

Írj Pü-t ha érdekel valamelyik

(#38005) Papaj x


Papaj x
tag

JANIKAKA bazár, bátran ajánlom mindenkinek, korrekt árakon vihető termékekkel.. :R

Frissítve: képekkel

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#38006) hernor02


hernor02
tag

Galaxy 8800GT eladó. 512MB 256bit. 8000Ft

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#38007) torcsrent


torcsrent
csendes tag

(#38008) aldebaran


aldebaran
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy most hol van legó kiállítás?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#38009) adam432 válasza #65675776 (#37991) üzenetére


adam432
tag

Köszönöm, ott a pont. Téma lezárva, béke van. :B :R

„Si vis pacem, para bellum.”

(#38010) The Bachelor


The Bachelor
tag

(#38011) Kryczek


Kryczek
tag

kis segítséget kérnék! egyik gépünk bios-ába balépve bizonyos betűk helyett nagy S illetve nagy dollárjel van, az xp pedig csak csökkentett módban megy. gondolom valami vírus. Ötlet, javaslat? egy avast meg egy antimalware elég rá?

esetleg javasolnátok valamit? köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#38012) hernor02 válasza Kryczek (#38011) üzenetére


hernor02
tag

VGA halál

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#38013) Kryczek válasza hernor02 (#38012) üzenetére


Kryczek
tag

de csökkentettben műxik, illetve indításnál csikozódik. de csökkentett módban viszont szinhelyes és nincs semmi gond.

és szét van lassulva...

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#38014) Zola007


Zola007
veterán

Eladó 2db ÚJ alumínium 2,5" usb 2.0, SATA csatis merevlemez külső ház / mobilrack
1 fekete
1 kék van még
jár hozzá Y-kábel és csavarhúzó
1500 ft/db

érdeklődni privátban vagy emailben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38015) mezis válasza Kryczek (#38011) üzenetére


mezis
nagyúr

BIOS reset ?

mezis

(#38016) hcs57 válasza Kryczek (#38013) üzenetére


hcs57
őstag

Jól mondják... "meghótt" a VGA, ideje lapátnyélra tenni. Talán kiveheted, újra zsírozhatod a hűtőt, de ha indulásnál csíkoz, akkor szvsz kuka.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#38017) GNKING


GNKING
tag

Eladó radi vízhűtéshez.
Akit érdekel keressen meg.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#38018) _seth_


_seth_
veterán

Eladó:
-Fujitsu Amilo Pi1536 burkolati elemek, akku (hulla de felújítható), alaplap (hibás), 1e forinttól.
-AMD Turion X2 TL58 1.9GHz 64bit S1G1 5e.
-AMD Sempron 3500+ 1.8 GHz 64bit S1G1 2e.
-ATX tápegység (300W), keveset ment vele gép 1e.
-Microsoft LifeCam NX-3000 webkamera, sérült de teljesen használható felfogatóval 4e.
-3D carbon fólia, 50x50 cm fehér cserélhető ugyanekkora feketére vagy ezüstre vagy 1,5e.
-Revoltec USB 2.0 2,5" Sata mobile rack, párszor használt, 1,5e/db
-Motorola V3i 2 akkuval és töltővel, független, kopott de működik, Nokia E71, Motorola Q9-re ráfizetnék!
Sok a kacat, vigyétek! Érdeklődni privátban!
Keresek Asus egeret Ilyet

Jó állapotú LG Optimus GT540 Pink, voda függő minden tartozékával érdekel valakit?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#38019) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

eladó philips led tv.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38020) Kryczek válasza hcs57 (#38016) üzenetére


Kryczek
tag

igen, közbe bebizonyosodott hogy vga kuka. Szerencsére fuji gép, van alaplapi vga átmenetileg, igaz irodai gép, szóval mind1. Persze vírust is találtam emellett bőven... azért köszönöm mindenkinek a gyors reagálást! :R :R

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#38021) Papaj x


Papaj x
tag

Keresek HIBÁS genius sw 5.1 home theater -t!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#38022) diablo1984 válasza Papaj x (#38021) üzenetére


diablo1984
veterán

miért kell hibás?

(#38023) Papaj x válasza diablo1984 (#38022) üzenetére


Papaj x
tag

Mert össze kell 3ból egyet rakni.. Legalábbis most van 2, de egyikben sem jó a trafó, s ha az van, akkor elvekben kész.. :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#38024) copass válasza qfm (#37966) üzenetére


copass
veterán

rossman, 1-2 nap asszem de rohadt olcsó.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#38025) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
A kérdésem a következő lenne:
Van egy SE W910i-m és feleségemnek egy Samsung S5230-asa.
Arra gondoltam, hogy veszek egy bluetooth headsete-et. Olyan kellene, ami mind2 telóval kompatibilis. Mit ajánlotok elfogadható áron?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#38026) diablo1984 válasza Papaj x (#38023) üzenetére


diablo1984
veterán

2db frontját nem adod el véletlenül? és ha igen mennyi volna?

(#38027) gps76 válasza Blabcsi (#38025) üzenetére


gps76
őstag

A Nyugati utcán a telefonos boltban a Nokia HS-104 van 3500-ért újonnan,azt megéri megvenni,sokáig bírja egy töltéssel,jó minőségű.

(#38028) bobace válasza arpeen2 (#37985) üzenetére


bobace
őstag

Nem akarok a témán pörögni, de nem egyértelmű a megfogalmazás. Talán valamelyik régi topikban volt írva az első hszbe 24 óra is, aki régen itt van, tudja, de ha új lennék én is úgy értelmezném az első hszben levő mondatot, ahogy Csaby is tette.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#38029) arpeen2 válasza bobace (#38028) üzenetére


arpeen2
senior tag

"Nem akarok a témán pörögni,"

Akkor ne tedd ! :)

(#38030) Blabcsi válasza gps76 (#38027) üzenetére


Blabcsi
senior tag

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#38031) Isee


Isee
senior tag

Azt megtudná nekem mondani, hogy egy alaplap bizonyos procikkal miért nem indul?
A lényeg, hogy van egy Asus P5KPL-AM SE lapom, amit eladtam (előtte e8400 ~ C0 volt benne), visszahozták, hogy nem jó.
Azóta egy 1magos pentiummal sem akar elindulni, de Celeronnal megy hibátlanul. Külsérelmi nyomok nincsenek rajta, patika az alaplap. Hogyha nagyobb étvágyú procikat rakok bele (e6750...stb, vagy bármi ami nagyobb egy Cerkánál), egy hosszút, két rövidet sípol.
Bios frissítve a legújabbra... :)

És a poén, hogy vga hibára utal a sípolás, mindegy, hogy az int. vga-val, vagy pci-e vga-val próbálom :W

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#38032) Blabcsi válasza Isee (#38031) üzenetére


Blabcsi
senior tag

[link]
esetleg chipset hiba

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#38033) ServerWorks válasza Isee (#38031) üzenetére


ServerWorks
tag

biztos nem bír elég áramot leadni... vagy a táp halt be, vagy ami sanszosabb: a lap

(#38034) Papaj x válasza diablo1984 (#38026) üzenetére


Papaj x
tag

Sajna csak maga a mélyláda része van.. :(

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#38035) antal27


antal27
tag

Sziasztok.

Lenne egy gyakorlatilag használatlan ViPower fekete S-ATA-s mobilrackom eladó,Cserébe elsősorban VGA hűtő vagy 12-14 cm-es cooler érdekel.Érdeklődni privátban!!
[link]

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben az emelje fel a kezem.

(#38036) hernor02


hernor02
tag

Keresek PCI-Expresszes VGA-t max 4000Ft értékben, vagy esetleg egy 8800GT-be beszámolom.
Kellene még kártyaolvasó és 775-ös processzor is.

Akinek van ilyen az írjon már, köszönöm!

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#38037) Zethepolee


Zethepolee
tag

Újra Rally Hétvége!

Idén télen az utolsó havas-jeges Rally Hétvége kerül megrendezésre. 4 kocsival kb 20 kör + LADA élménykör baráti áron, 15000Ft/fő.

Időpont: 2012.02.19. vasárnap 10 órától
Hely: Nagykálló és Napkor között, zárt pályán.

Érd.: Nálam! :DD

(#38038) mezis válasza Isee (#38031) üzenetére


mezis
nagyúr

Tápegység rendeben ? (Gondolom, hogy az elkók nem púposak még sem az alaplapon, sem a tápegységben....)

mezis

(#38039) kolanda


kolanda
tag

Sziasztok, pár eladó holmim, ha valakit érdekel PM / Tel: harminc/9818173

-D-link DWL-G630 PCMCI 54M wifi kártya, driver cd nélkül 1k
kicsit megviselt a muanyag burkolata, de így konnyen eltávolítható, és hozzáférhető egy rejtett belső antennacsatlakozó

-Nokia 6230 pannonos, 2 töltővel, és HS-23 sztereó headsettel 3k
szép állapot, +32mb SD kártya

-Rowenta Elite look CF 7212 kerámialapos hajvasaló, öszetolható, hőáló szövet tokkal, alig használt 3k

-Samsung X820 gyári tartozékok hibátlan állapotban, a töltőn kívül nem voltak használva : adatkábel, headset, töltő (anno csak a telefont lopták el )

50x50cm, fehér karbon hatású fólia + precíziós szike-készlet (13 penge + 3 különböző nyél)

(#38040) csƵ


csƵ
őstag

(#38041) Isee válasza mezis (#38038) üzenetére


Isee
senior tag

450-es chieftec a táp, jelenlegi konfigom is azzal megy, ami jóval többet zabál, mint egy lap+proci.

Alaplpai kondik, minden rendben, külsőre semmi elváltozás :(

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#38042) Gercsa


Gercsa
senior tag

Keresek csajos netbook tokot/táskát 10" méretben.

(A városban hol van ilyesmiből választék?)

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#38043) diablo1984 válasza Gercsa (#38042) üzenetére


diablo1984
veterán

gondolom, attól nem lesz a sima notitatyóm csajos, hogy egy véres tampont körök a zippzárra? mert nekem van, igaz 15-ös, de abba a 10-es belefér, csak ilyen módon csajosítani kell! :P

(#38044) werszomjas


werszomjas
őstag

Zárbetétekkel kapcsolatban otthon van valaki?

Vannak ezek az un. oldalcsapos kivitelek.

Azok miben különböznek a sima zárbetétektől? Jobban megéri oldalcsapost venni?

Ez pl mennyire jó vétel 2000ft-ért? olcsó/drága? nézzek inkább máshol? :R

Roto mennyire jó márka?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#38045) The Bachelor válasza Gercsa (#38042) üzenetére


The Bachelor
tag

Média Markt-ban van vagy 10-15 féle.

Más: foglalkozik itt valaki bélyeggyűjtéssel?

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#38046) rambo4ésfél válasza Isee (#38041) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

esélyes a chipset, nekem volt egy p45-ös lapom ami a ramokkal játszott hasonlót, visszavittem garanciába és megjavították (újat forrasztottak rá) ment is nem volt vele gond kb 2 hónapig majd újból visszavittem és mondtam hogy szeretnék egy újat nem pedig javítottat, de mondták hogy ebből már csak javítottak vannak mert már nem gyártják... így kértem egy másik lapot igaz hogy az p43 volt meg ddr3 de a régi árából kijött és még 4gb ddr3 is belefért a maradék ddr2-t meg elpasszoltam :) ez egy igazi "happy end"
ha nem garis akkor hőlégfúvóval talán vissza lehet hozni a lapot, sztem az enyémmel is annyit csináltak első körben, még egy kicsit meg is görbült a lap meg olyan pirított színe volt a feliratoknak...

(#38047) Kryczek válasza diablo1984 (#38043) üzenetére


Kryczek
tag

LOLL :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD nagyon trendi lenne!! kérdezhetnénk, hogy, mivan? megjött a notebook? :D :D :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#38048) diablo1984 válasza Kryczek (#38047) üzenetére


diablo1984
veterán

extrém módban még szárnyas betétet is lehetne feltolni az oldalára, persze szigorúan egy 3 napig hordott verzsönt! na az csajos lenne! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.