Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- N€T0X|N: Talaria tuning: meg kéne tudni állni!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
csusza`
senior tag
Tehát annyira nem rossz ez a GoodRam sem. Akkor árban Geil, A-DATA, GoodRam fekszik, ezekben nem lehet csalódni - vagy legalábbis nem akkorát! Köszönöm a segítségeteket, figyelemmel kísérem továbbra is a topicot, hátha többet megtudok!

-
csusza`
senior tag
Hát biza, a Kingston amilyen drága, annyira nekem nem jött be. Előző konfigban is (A64 3800+ S939) az volt, de nem voltam tőle hasraesve. Megpróbálok akkor ezek közül keresni a lehető legolcsóbban - szűk a nadrágszíj. Remélem találok 1066-ost is hasonló árban. GoodRam-ról esetleg vélemények?
-
csusza`
senior tag
Bizony, nem mindenkinek futja 45 ezres ''tuningramokra''. Jómagam is memóriavásárlás előtt állok, a lap+proci+vga már megvan, csupán a memóriák kérdésesek. Tapasztalatok alapján érdeklődnék Tőletek, hogy melyek azok a memóriák, amik max. 23 ezer körül kaphatóak, és azért lehet őket húzni is. A lap egy P5B, a Proci egy E6300 - ennek függvényében szeretném , ha segítenétek. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó/BONTATLAN Lenovo LOQ i7-13650HX 16GB 1TB RTX 4060 8GB
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
- Lenovo X395 Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, garancia
- Bontott Bosch Smart Home Intelligens radiátor termosztát II / 12 hó jótállás
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



