Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Šolaire válasza Kvelstadt (#4298) üzenetére


Šolaire
veterán

Én csak a 2 firekeepert szoktam mielőtt átmegyek new game plusba meg most Ciarant fogom a dlc-ben a ruhája miatt.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4302) Šolaire


Šolaire
veterán

[Szolgálati Közlemény!!!]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4303) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm a sok tanácsot, de igaz nem játszok sokat de most abszolút nem játszok mert ezt a részt nem tudom megcsinálni? Valaki PC-n segítene végig menni ezen a …. sötét részen....???????

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4304) Šolaire válasza MikeWazowski (#4303) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia holnap este tudok segíteni. Be kell irnunk közös kódot és akkor fogod látni a jelemet. 18:00 akkor rakom a jelet mond meg hova.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4305) MikeWazowski válasza Šolaire (#4304) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Előre is köszönöm! A boss előtti firenel jó? Ahol van a csonti kovács.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4306) Šolaire válasza MikeWazowski (#4305) üzenetére


Šolaire
veterán

Vamos? Persze. Elkalauzollak Nitoig. Segitek megölni. A Steam profilom láthatóvá teszem. Solaire néven vagyok jelolj be.
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4307) Mans20


Mans20
addikt

Létezhet erre valami varázslat, pl valamelyik .ini fájlban, hogy ne legyen a Select rész unlockolva a key settings-ben? Akkor át tudnám tenni az irányítást a nyilakra, a select-re meg valami mást.

(#4308) Kvelstadt válasza sp8787 (#4299) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Leginkább humit adnak. A kovácsok a kalapácsukuat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4309) Šolaire válasza Šolaire (#4306) üzenetére


Šolaire
veterán

Aki esetleg Steam-en tolja és akar,az be tud jelölni utána privátra állítom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4310) Šolaire


Šolaire
veterán

From Software új játéka : [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4311) Djuree válasza Šolaire (#4310) üzenetére


Djuree
félisten

háháhá, talán a nioh-ot próbálja megfojtani vele majd? úgy látszik látják h a nioh 2, ha lesz, remélem lesz, könnyen elcsaphatja a from-os kövi játékokat. ez nekünk csak jó. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4312) vorosmarti válasza Šolaire (#4310) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"From Software új játéka..."

Pont ettől fétem, h ilyen igazi keleti témájú lesz. :(
Nekem pont nem kedveznek vele, de látom h sokan szeretik...

(#4313) MageRG válasza vorosmarti (#4312) üzenetére


MageRG
addikt

Már csináltak középkori Japánban játszódó játékot. A másik vonal (óriásrobotos) sem tetszett volna, gondolom... :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4314) Kvelstadt válasza vorosmarti (#4312) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mindegy milyen a világ, lénseg hogy a játék legyen jó.
A bloodborne is úgy indult nálam hogy közöm nem vokt ahhoz a világhoz de még azt se mondanám hogy nagyon tetszett, viszont bíztam a from-ban és nem is csalódtam. Közben pedig tök megtetszett a bb világa.

Mostmeg japán mint a nioh. De szerintem itt az lesz hogy igen a from is csonàl most egy játékot ebben a témban viszont annyira nagyon nem nioh lesz!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4315) vorosmarti válasza MageRG (#4313) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A The surge sem mozgatott meg különösebben, mégis elkezdtem és tetszik. De a középkori Japán (egyelőre) nagyon messze áll tőlem... Persze ettől mások szerethetik :)

(#4316) BOBAKILL válasza vorosmarti (#4315) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A From eddigi képi világából kiindulva ez sem a hagyományos középkori Japán világ lesz az tuti. A videóból is látszik valamennyire. Lassan 10 éve hogy kijött a Demons Souls és azóta egyre jobb játékokat csinálnak Miyazakiék. Fogadni mernék rá hogy ***va jó lesz.

(#4317) vorosmarti válasza BOBAKILL (#4316) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Igazad van, a videó valóban többet sugall, ezt én is észrevettem. Gondolom h lassan adagolják, de lesz majd gameplay, egyebek... A mechanika (amennyire látszik), nagyon hasonló a megszokotthoz :)

(#4318) Šolaire válasza Šolaire (#4310) üzenetére


Šolaire
veterán

Brutális játék a feudális Japánban. Engem meggyőztek. Minimális gameplay és bossharc megvett kilóra. Mivel a Souls játékokat kimaxolták így kellett a vérfrissítés! :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4319) sp8787 válasza Kvelstadt (#4314) üzenetére


sp8787
addikt

Szval tokmindegy csak a From csinalja? :D

Egyebkent te aki az egyszeruseg hive vagy mit szolsz ,hogy lesz minilangszorod? :DDD

(#4320) Šolaire válasza sp8787 (#4319) üzenetére


Šolaire
veterán

From játék mindig instant elővétel :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#4321) sp8787 válasza Šolaire (#4320) üzenetére


sp8787
addikt

Fejlesztenek vmi lovoldozos jatekot is ha jol tudom, ugyhogy orulhetsz. :)

Na de viccet felreteve mi lenne az igazi dealbreaker?
Mi lenne ha kiderulne ,hogy openworld, nincs karakter generalas, nincs igazi karakter fejlesztes csak skill fejlesztes, lehet nehezseget allitani.....? Akkor...?

(#4322) Šolaire válasza sp8787 (#4321) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem nem fogják magukat meghazudtolni. Nehézség marad. Tőlem lehet open world. Nyitott vagyok :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#4323) sp8787 válasza Šolaire (#4322) üzenetére


sp8787
addikt

Megneztem egy elemzest a trailer-rol es azt kivanom ne legyen igaza az illetonek de elegge ul amit mond.
Szerinte a harc olyan szinten cinematic-nak tunik ,hogy ez sokkal inkabb ilyen GOW-os lesz mint souls-szeru harc.

(#4324) Šolaire válasza sp8787 (#4323) üzenetére


Šolaire
veterán

Idővel majd kiderül. Ha nem fog bejönni én akkor is elleszek,van mivel játszani :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4325) Djuree válasza sp8787 (#4323) üzenetére


Djuree
félisten

hát a vidiben látszik hogy ugrik a főhös szamuráj vagy 40 métert egyszer, az elég árulkodó sajnos. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4326) Kvelstadt válasza sp8787 (#4319) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tökmind1 de bízok bennük és eddig amit csináltak tetszett.

Úgy néz ki a kezére van erősítve, ebből meg arra gondolnék hogy lesz rá külön gomb úgy meg oké. Ha meg nem szükséges használni akkor mind1 is.
Ds-be is hú mennyi minden van ami van de sise használom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4327) BOBAKILL válasza Djuree (#4325) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ugrik de a bal kezében van egy szigonyvető vagy mi és azzal ugrik nagyot. Sztem kár egy videóból bármit is levonni, majd ha lesz egy rendes gameplay. Sztem hasonló lesz a játékmechanika mint a BB-ban de ugrálósabb, amolyan ninjásabb. Nem hinném hogy gyökeresen változtatnának a jól bevált dolgokon a Fromnál. De ki tudja mi lesz, meglátjuk. Én bizakodó vagyok.

(#4328) Šolaire válasza BOBAKILL (#4327) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem játszottam a Bloodborn-al,de szerintem valami hasonlót várhatunk. A csákja meg szerintem csak az egyik opció a sok közül,amit a csontkarra lehet erősíteni!

“Praise The Sun” \[T]/

(#4329) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#4327) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy ha ilyen ugrálósabb lesz akkor valszeg az ellenfelek is hozzá lesznek igazítva és akkor kb ott leszünk mint a ds bb, csak sokkal látványosabban.
És mi van ha ez a kövi lépés? Ott a from féle harcrendszer ami jól működik de már 5vjátékon keresztül azt használjuk. Lehet most így fejlesztik kicsit tovább.

Egyébként nem tudom átment e már valaki ng+ba a remasterbe,de én igen a 3 hiányzó trofi miatt.
(Az egy dolog hogy meg is lett szépen a platina amihez az kellett hogy rendeztem egy tudatos ámokfutást sid-en 4kingsen és a két harangos bosdon keresutül darkmoon tombig.)
De észrevettem valami változást amire én nem emlékszem a régi verziónál szóval szerintem a remaster egyik újítása amiről nem tudom vokt e szó a kiadók részéről.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4330) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#4329) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az egyik karakteremmel ng+-on vagyok, a másikkal is majdnem. Majd megfigyelem amit írtál hátha észreveszem. Grat a platinához!:)

Esetleg van éppen 2 sima slabem ha még kell.:) Bár gondolom már nem nagyon kell. Nekem meg egy red slab jönne jól valahonnan. :DDD

Ja és egy white slab az van a kristálybarlangban jól emlékszem?

[ Szerkesztve ]

(#4331) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#4330) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A slab sosem elég! :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4332) sp8787 válasza BOBAKILL (#4330) üzenetére


sp8787
addikt

Mire hasznaljatok ezeket a White meg Red Slab-eket?
2 White Slab biztos van a jatekban vhol mert nalam annyi van es ezekbol meg egy darabot nem hasznaltam el.

Van par kerdesem, barki valszolhat ha van kedve.
Az Estus akkor nem mehet +7 fole?
Lehet e 2 Ring of FAP-ot hordani?

@Kvelstadt
Engem erdekel mivel az eredeti ugye kimaradt. Akar Spoiler moge rakva beirhatnad.

[ Szerkesztve ]

(#4333) sp8787 válasza sp8787 (#4332) üzenetére


sp8787
addikt

Rajottem ,hogy a FAP-os kerdesem butasag mivel az egyiket elobb utobb ugyis le kell venni.

(#4334) Kvelstadt válasza sp8787 (#4332) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én infuse-hoz használtam merz kellett a trofihoz. Más esetben sosem infuseolok és nem érdekel semilyen színüs slab csak a sima.

+7 a max estus. Én +5re emlékeztem és most ng+ba rápróbáltam és jé.. :D
2azonos ringet nem lehet hordani még akkor sem ha m9ndjuk sz egyik névében már ott a +. És ja, 4kingsnél úgyis le kéne venni egyet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4335) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Akit esetleg érdekel a chaos blade build: link

Pvp-re ajánlanám és esetleg olyan demon bosshoz akinek a támadását ki tudjátok dodgeolni és van idő estusra. A bleed az jó a demonok ellen, bár ez a chaos blade kockázatos talán túlságosan is az. Főleg a humanity skálázódás miatt. Nem az igazi a balanszolása, a ds3ban sokkal jobb. Kis mobok ellen jó mert a evil eye gyűrű visszatölti rendesen a hp-t. A pajzs nagyon gyengén tölt sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4336) Šolaire válasza BOBAKILL (#4335) üzenetére


Šolaire
veterán

Pvp-re ez brutál jó. Jobb kézbe : [link] bal kézbe : [link]
A bal kézben levő fegyóval nem lehet parryzni,viszon hasonló két kezes harcos lesz belőle mint a Souls 2 swordsman osztálya. [link] Viszont ha megcserjük a két fegyót akkor lehet parryzni is!
5-re húzva nagyon jó, mezei ellent hátbaszúrva sebzett a Silver tracer 920-at(ezzel ellensúlyozzák a parry hiányát ha a gold tracer van a bal kézben)míg a 15-ös Iaito 650-et,de nem tudtam kipróbálni rendesen,mert nem tudtam jelet lerakni semmivel sem,rosszalkodott a multi.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4337) Adam_Shepard válasza Šolaire (#4336) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A Ciaran kiadobja mind a kettőt, ha lenyomod vagy csak az egyiket? Már nem emlékszem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4338) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#4337) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha odaadod neki Artorias lelkét akkor mindkét fegyverét dobja, de ha megölöd akkor a szettjét is.

(#4339) Severen válasza BOBAKILL (#4335) üzenetére


Severen
tag

A 2.részben akkor is elkapkodta a hp-t, ha csak a tereptárgyakat ütötte szét az ember. :))

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#4340) Šolaire válasza Adam_Shepard (#4337) üzenetére


Šolaire
veterán

Érdemes megölni mert nem leszel bűnös. Ruhája nagyon jól néz ki,a két fegyó pedig tényleg jó. Az ottani dlc árus a játék egy részén beinvadel őt is megöltem dobta a ruháját tiszta bloodborne :D [link]
Más : Rhea of Thorolund questline elég fura vége lett. Gondoltam megmentem az apjától megvettem tőle minden csodát erre nekem kellett megölni mert holow lett.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4341) MageRG válasza Šolaire (#4340) üzenetére


MageRG
addikt

"Gondoltam megmentem az apjától..."
Que? Ez új. Hol lehet vele találkozni?
Azt hittem ha megmented a Tomb of Giants-ben, utána a templomban imádkozik, amíg meg nem veszed az összes varázslatot.
Utána nem tudom hova megy. Tippre az Archive Prison-be, mert ott lehet megtalálni a szettjét egy hullán.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4342) Kvelstadt válasza MageRG (#4341) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is még ott imátkozik ami fura is mert régen eltünt egy idő utàn.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4343) sp8787 válasza Kvelstadt (#4342) üzenetére


sp8787
addikt

Hat nekem se tunt el. Raadasul ha jol olvastam a wiki-t akkor Petrus-nak allitolag be kellet volna duhodnie ezutan. Ugyhogy szepen kiktattam oket.

Egyebkent Andre meglepett az vicces volt.

(#4344) Kvelstadt válasza sp8787 (#4343) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nemtom mi van, de anno mikor még fogalmam nem volt a játékokról nemhogy a questlineokról, 3x mentem neki mire sikerült életben tartani a csajt és úgy hogy mindegyiket megöltem.
Mostmeg tomb of g.-ből kimentettem oszt kész.

Mivel lepett meg andre?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4345) sp8787 válasza Kvelstadt (#4344) üzenetére


sp8787
addikt

Tudom ,hogy nem bantod a kovacsokat. En csak pislogtam meg vigyorogtam amikor nekem jott.
Tiszta heavyweight ninja.

(#4346) Kvelstadt válasza sp8787 (#4345) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja a fisttel mi?
Anno egyszer megcsaptam véletlen és nekemjött.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4347) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#4346) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Játék végén járok, Gwynn előtt lehet lecsapkodok mindenkit. Bár mondjuk azokat nem kellene akik nem dobnak semmit. +7 estus után a fire keeper lelkek mire lesznek jók? Mert ugye soult nem adnak ha jól tudom..

Más: heavy karimmal ng+on megszívatott a Quelagg kétszer is. Robbantása onehit. Van egy sejtésem hogy a 4K-el is hasonló lesz a helyzet..

Dexes karimmal Kalameet eléggé nehéz volt. Sehogy sem sikerült lecsapni a farkát pedig párszor megsebeztem. Nem egyszerű dolog.Priscilla farkát könnyű volt katanával lecsapni. Seath-ét meg elbénáztam mert azt hittem bármelyik csápját le lehet...hát nem. :DDD

(#4348) MageRG válasza BOBAKILL (#4347) üzenetére


MageRG
addikt

A fire keeper lelkek ugyanarra jók ,mint a humanity. Dupe glitch-csel kombinálva pedig végtelen humanity. :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4349) Adam_Shepard válasza Šolaire (#4340) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Még nem csattogtam be a DLCbe, de pl PCn ez a BB kinézetű tag ki is maradt egy az egyben. Meg a DSfix elcseszte a Ciarant is és nem lett hostile, szóval azt is buktam anno. NADEMAJDMOST! ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4350) Šolaire válasza MageRG (#4341) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha nem veszed meg tőle az összes csodát és megölöd a lord bossokat akkor ahol imádkozik csak a lelkét tudod felvenni. Utána ha megölöd az apját nála lesz a lánya talizmánja az a bizonyíték hogy ő ölte meg!
Ha viszont megveszel tőle mindent akkor a könyvtárba lesz holow formában és neked támad. Egész játék alatt vigyáztam rá erre nekem kellett megölni.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.