Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Šolaire válasza Rony949 (#3350) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha behívod nem sokat ér,sajnos hamar meghal pedig jó kis sztoriszál ez is. Én most értem a végére irány a 2. rész. Nagyon sokan tolják tele van szellemképpel. Kár hogy az elsőt alig játszák. Na majd a Remastered :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#3352) Kvelstadt válasza Rony949 (#3350) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pedig az ittenire is illik. :DDD ;]
Bocs solaire, ez gonosz volt de nem bírtam kihagyni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3353) Šolaire


Šolaire
veterán

Egy időre búcsúzok. Irány a 2. Rész :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#3354) Šolaire válasza Kvelstadt (#3352) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem gond bírom :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#3355) Rony949 válasza Šolaire (#3351) üzenetére


Rony949
őstag

Engem most NG+ Anor Londo-ban (SL 100 környékén) ketten is beinvadeltek, persze mindkettő levert, mert béna vagyok. Meg is lepődtem. Előző végigjátszásban 1 invaderem volt össz-vissz.

(#3356) Šolaire válasza Rony949 (#3355) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem egy volt Anorba összesen.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3357) BOBAKILL válasza Šolaire (#3353) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jó kép, stílusos. Hajrá, nyomjad csak a másodikat. Sztem lazán fog menni az első után. Ott is katanás szamuráj leszel? :) Jöhetnek majd a képek ám.

Ha rám halgatsz akkor sima greatsword maxra húzva a legjobb. Nem lesz ki ellenálljon neki. Bár tudom hogy te inkább dexes vagy. I a cél? Black steel katana vagy uchi?

Előző poén nagy volt, beszartam. :DDD

(#3358) Šolaire válasza BOBAKILL (#3357) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm :) katanázok itt is majd,vagy murokamo maxra húzva és maradok dexes :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3359) MageRG válasza Šolaire (#3358) üzenetére


MageRG
addikt

Sok sikert, áldassék a Nap!
Dexes murakumo, pfej...sokat kapsz még. ;]

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#3360) Šolaire válasza MageRG (#3359) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi :) tudom kapok a fejemre majd :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#3361) Lien válasza Šolaire (#3360) üzenetére


Lien
tag

Újranyomod a 2-t? Nincsen vagy nem lenne kedved velem játszani? Mert akkor lehet újraindítanék egy karaktert és akkor végig is vinném a játékot, ha már nem tudtam, emrt odavészett a mentés. :D

(#3362) Rony949


Rony949
őstag

Úúú gyerekek....Pinwheel majdnem megölt basszus. Levitte 2-3%-ra az életemet a harc legelején, én még egyet beleütöttem a Chaos Blade-el és kapásból 1% életem maradt. De aztán leütöttem őt.

Ha Pinwheel nincs meg elsőre, kapásból uninstallálom a játékot. :D

(#3363) DamianB válasza Lien (#3361) üzenetére


DamianB
őstag

Ha lehet a 2 őt coop ba nyomni én is csatlakoznek

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3364) Šolaire válasza Lien (#3361) üzenetére


Šolaire
veterán

Pc-n tolom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3365) BOBAKILL válasza Rony949 (#3362) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Pinwheel a legnehezebb boss. :DDD
Ez a durva a soulsban, ha nem koncentrálsz eléggé akkor a csicskák is levernek. Úgyhogy szedd össze magad. :)

(#3366) Lien válasza Šolaire (#3364) üzenetére


Lien
tag

Én is, de most megkérdezem, emrt akkor tölteném! Viszont DLC-m ahhoz nincsen.

(#3367) Lien válasza DamianB (#3363) üzenetére


Lien
tag

A 2-ben még ugyan úgy működtek a dolgok, mint az 1-ben, 3-as co-op volt.

(#3368) Rony949 válasza Lien (#3366) üzenetére


Rony949
őstag

Ha nincsen DLC-d, akkor az azt jelenti hogy neked a sima DaS2 van meg. Solaire meg szerintem a Scholar-al játszik. Az így esélytelen lesz, mert két különálló szerverről fut a két játék.

(#3369) Lien válasza Rony949 (#3368) üzenetére


Lien
tag

Wait what?! Tehát ha megvenném a DLC-ket is akkor is baszhatnám, ez azt jelenti? Mi értelme van ennek? A slussz poén, hogy karácsonykor a Scholar kiadás 10€ lett volna a két DLC így, hogy az alapjáték meg megvolt 8,5€....

(#3370) DamianB válasza Lien (#3369) üzenetére


DamianB
őstag

Így van hiába veszed meg az alapra a dlcket . Nem tudom mi van most alapon de Scholarba nagyon nagy élet van .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3371) Lien válasza DamianB (#3370) üzenetére


Lien
tag

Nagyszerű, pedig én még terveztem, hogy végigviszem, ha már a vége fele veszett el a mentésem a játékban... de ez, ez hihetetlenül felbosszantott.

(#3372) Rony949 válasza Lien (#3369) üzenetére


Rony949
őstag

Érdemesebb lett volna a Scholar-ra upgradelni. 4x többen játszanak rajta mint a simán.

(#3373) DamianB válasza Rony949 (#3372) üzenetére


DamianB
őstag

Lien: megértelek engem is felbosszantott volna én ezért várok akár éveket is hogy még vegyek egy játékot sokkal jobban meg éri.

Ezt hol tudtad megnézni Rony ? Amúgy nem is ez a durva hanem hogy az eggyel mennyien játszanak és az akciók miatt hányan meg vették komoly.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3374) Rony949 válasza DamianB (#3373) üzenetére


Rony949
őstag

(#3375) Šolaire válasza Lien (#3371) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia Scholar verzió van meg nekem. Anno engem is felbosszantottak. Megvettem előre a 2. Részt plusz a season pass-t. Mire összeraktam a gépet meg pénzért frissíthettem a Scholar-ra. Ezen a verzión rengetegen játszanak.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3376) Murder3 válasza BOBAKILL (#3343) üzenetére


Murder3
addikt

Bocs, azt hittem egyértelmű lesz a poén...

de egyébként ja, hordom a hátamon a crest shielded a stamina miatt.

(#3377) BOBAKILL válasza Murder3 (#3376) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A poén egyértelmű volt, nem is neked szólt a hsz hanem csak úgy kikívánkozott belőlem már a dolog. Sorry, nem ellened irányult.

(#3378) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3377) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Belőlem is kikivánkozik egy hosszsbb vélemény az illetőről de még tartom kicsit.
Am szerintem meg is beszéltétek.
Nincs harag, praise the sun!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3379) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#3378) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Praise the sun! :)

(#3380) Rony949


Rony949
őstag

Mindig melegítsetek be harc előtt. Én például nyújtottam a lábam. :)

(#3381) DamianB válasza Rony949 (#3380) üzenetére


DamianB
őstag

áh én feladom NG + ban artorias rohadt erős . 15 kasza gyerek maszk anor londoi tűz őrzőnek a páncélja könnyű kesztyűvel és lábvédővel így tudok gyorsan gurulni még

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3382) Šolaire válasza DamianB (#3381) üzenetére


Šolaire
veterán

Dark wood grain ring,no shield és simán megvan.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3383) MageRG válasza DamianB (#3381) üzenetére


MageRG
addikt

Van rá több stratégia. Én DWG Ring nélkül vertem le, de nem szabad hagyni, hogy buffolja magát.
Ha mégis sikerül, akkor futni kell amíg buff elmúlik. Egyébként könnyen leverhet egy ütésből is.

A kasza nem tudom mennyire staggerel. Abból lehet hogy 3 kétkezes ütés is kell neki.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#3384) Šolaire válasza MageRG (#3383) üzenetére


Šolaire
veterán

Én mindig tartottam a távolságot azt is hagytam hogy buffolja magát. Csak akkor csaptam bele mikor a felugrós támadását csinálta. Kigurultam balra majd belevertem kettőt. Egy gatyába leverhető szinte nem is sebzett.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3385) MageRG válasza Šolaire (#3384) üzenetére


MageRG
addikt

Ha egy szál gatyában eltalál buffolva, akkor nagyon könnyen halál lesz belőle. Hacsak nem egy tonna vitalityvel mész neki.
A tetejébe a hitboxa is nagyobb lesz. Többször úgy haltam meg, hogy elgurultam a fejre ugrós támadása elől, de még úgy is eltalált. Kb mint amikor Super Smough ugrik egy seggest, csak gyorsabb. :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#3386) Šolaire válasza MageRG (#3385) üzenetére


Šolaire
veterán

Engem nem talált el vele,kigurultam oldalra mikor felugrott belecsaptam és már szaltóztam is hátra.Párszor elkapott egy hármas kombóval amikor előre pörög megpróbáltam blokkolni :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#3387) DamianB válasza Šolaire (#3386) üzenetére


DamianB
őstag

hát nem tudom nekem minden negyedik gurulás sikerült de oké megpróbálom dwgvel

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3388) Šolaire válasza DamianB (#3387) üzenetére


Šolaire
veterán

Amikor felugrott én mindig elgurultam oldalra egyébként végig hátráltam. Dark Wood ring-el nagyon gyors dexes karit építettem. Nem biztos hogy neked bejön az én taktikám.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3389) DamianB


DamianB
őstag

Kb a 40. Halálnal tartok

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3390) Šolaire válasza DamianB (#3389) üzenetére


Šolaire
veterán

Kicsit pihentesd 1-2 nap. Valamit nem jól csinálsz. Pár nap múlva le ülsz és simán meglesz meglátod.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3391) DamianB válasza Šolaire (#3390) üzenetére


DamianB
őstag

Kipróbáltam már mindent 2-³3 szor alig maradt élete 3 órája folyamatosan nyomom . :W :W :W
Az a baj tízes csak a zweiom kaszával meg nem lehet megszakítani az ultijat

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3392) BOBAKILL válasza DamianB (#3391) üzenetére


BOBAKILL
őstag

huzd fel akkor a zweit 15re, mindjárt jobb lesz. Én is azzal nyomom. :) Ng-en még nem csináltam végig a játékot, így tanácsot nem tudok adni Arti-ra. 1, max 2 ütés és dodge. Én így csináltam. :)

(#3393) DamianB válasza BOBAKILL (#3392) üzenetére


DamianB
őstag

Már csak a dlc hiányzik nincs kedvem meg azért is szaladgálni ez az ng + már csak erről szól hogy ezt kijátszam és megyek a kettőre .
most nézem már négy éve is írtam a fórumba :DD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3394) BOBAKILL válasza DamianB (#3393) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Oké hogy nincs kedv de apróságok is nagyon sokat számítanak ám. Pl engem Orsteinék szívattak, de megcsináltam a festett világot picit fejlődtem és simán meglett. Manushoz sem fog ártani egy erősebb fegyver. :D jaa és Kalameethez sem.

(#3395) Šolaire válasza DamianB (#3393) üzenetére


Šolaire
veterán

New londo-ba van az ember azzal fel tudod húzni 15-re. Zweihander lassú szerintem de nagyon jó fegyó.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3396) Kvelstadt válasza Šolaire (#3395) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Sokan cheatnek is tartják mert túl hamar megszerezhető és túl erős az elején a játéknak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3397) DamianB


DamianB
őstag

Anno pvpre csináltam a karit full Dex 123 lvl szinten tartva lehet ez is a baj :DDD most kiraktam a jelem semmi

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3398) Šolaire válasza Kvelstadt (#3396) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó kard. Artorias-hoz lassú nagyon jól kell vele időzíteni. Ha elkap a 3-as kombóval főleg new game plusba akkor hamar vége a harcnak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3399) Šolaire válasza DamianB (#3397) üzenetére


Šolaire
veterán

Ilyen terén a 2 felüdülés tele van élettel.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3400) Kvelstadt válasza Šolaire (#3398) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én megtaláltam, csaptam vele kettőt, nem az én világom.
Nekem ez lesz majd egyszer a nehezítés hogy ug fegyverrel vigyem végig.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.