Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lassan csak meg lesz az az 5 perc. Ami már kompromisszummentes időintervallum.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) #21221888


#21221888
törölt tag

Pont a töltési sebesség az, amiből 20-30 W bőven elég, ezer helyen lehetne fejleszteniük, pl. biztonságos arcfelismerés stb..

(#3) novinyul válasza #21221888 (#2) üzenetére


novinyul
veterán

Ez egy lehetőség amit tud a telefon. Nem kötelező használni, de lehet helyzet mikor nagy segítség tud lenni. Amúgy meg a Realme telefonokon az ujjlenyomat olvasó gyors, pontos. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) moleculez válasza #21221888 (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Mivel értelmes méretű / next gen akksit nem akarnak fognak adni ez igen csak hasznos, legalább a töltés legyen gyors.

Igaz, nekem mint felnőtt dolgozó embernek rengeteg kérdést felvet, mennyit és miért kell ennyit nyomkodni a telót ehhez?! Mert egy kutya közönséges iPhone 12 PM-t használok (és használom, nem a fiókban áll repülő üzemmódban), és mindig kibír egy napot. Van annyi felelősség tudatom hogy este felrakom tölteni. Mindig. Mert másnap kell. Navihoz alap hogy töltőre rakom a kocsiban, hameg repülök/utazok ami azért ugye nem napi rutin hanem évente párszor, van powerbank.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) csako válasza moleculez (#4) üzenetére


csako
veterán

Én a gyorsaság miatt rászoktam arra, hogy csak reggel rakom töltőre, és míg készülök, addig a napra eleget tölt bele :) (OnePlus 7 Pro, 30W)
Egyébként én se szoktam napközben tölteni... ahhoz azért nagyon unalmas napnak kell lennie, hogy lemerítsem :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6) worxland válasza csako (#5) üzenetére


worxland
addikt

"Én a gyorsaság miatt rászoktam arra, hogy csak reggel rakom töltőre, és míg készülök, addig a napra eleget tölt bele :) (OnePlus 7 Pro, 30W)" +1, csak 67W

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#7) Luck Dragon válasza pusszycat (#1) üzenetére

Az biztos , tuti lesz YT videók róla milyen gyorsan fog majd feltölteni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Chaser


Chaser
titán

egyébként mi az, hogy egy mobil 240w-os :F tudom én mit takar, de ez valami borzasztóan bénán hangzik

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) forgonati


forgonati
őstag

240W-os mobil. Azigen. Viszonylag pongyola megfogalmazás.

Keelah Se'lai!

(#10) Gerybut válasza #21221888 (#2) üzenetére


Gerybut
tag

De ne te mondd már meg , hogy hány watt az elég :))
A te életviteledhez lehet, de szerintem ez a kisebbség.
Fogadjunk, hogy az összes telefont is tepsinek meg téglának tartod és miért nincs elég kompakt kis ingyombingyom a piacon.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.