Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) slash válasza [HUN]Newman (#33) üzenetére


slash
csendes tag

Pl:
DELL(TM) USA small business:
380$ klipsch (ultra), 375$ log 5500, 500$ (!!!, kicsit furcsa) creative s750
Amazon:
400$ klipsch, 400$ logitech, 500$ crea
ezekből hetente változó kedvezmények jönnek le, tehát ezek a listaárak

Ezeken kívül van egy csomó bolt, ahol logitech és creative kapható (jóval kedvezőbb árakon), viszont ott nincs klipsch. Tehát ezek itt amolyan mediamarktos, ''kissé'' megemelt árak, de azért az kiderül, hogy a klipsch promedia ultra és a logitech nagyjából egy árban van. A Klipsch honlapján 300$ alatt hozzá lehetett nyáron jutni (amikor írtam is ezzel kapcsolatban a klipschnek, hátha ide is küldene egyet:DDD), de most az oldalukon épp nem rendelhető a termék.
A creative meg annak ellenére, hogy itt egy árban van a logi-val (kb 95 bruttó), kint a többi szettnél jóval drágábban árulja a szettjét, amit azért minden tesztben szóvá is tesznek... Szóval ne az itteni árakat nézd, mert a klipsch usában feleannyiba sem kerül, csak a szállítása elég költséges (hiszen onnan hozzák), a logitech pedig nagyon olcsón tud szállítani mindenhova (gondolom több gyáruk van és azok is keletebbre)

De én még mindig azt mondom, hogy szerintem nem kéne cserélned, főleg mivel sokkal jobb úgysem lesz. De én nem is igazán értem, hogy létezik, hogy 20nm-en nem elég hangos???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.