Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) GabN73 válasza raczger (#10650) üzenetére


GabN73
addikt

jó..az alap lehetőségek kivételével :U

(#10652) raczger válasza GabN73 (#10651) üzenetére


raczger
őstag

akkor pl mire gondolsz ami nem alap?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#10653) h.adam.92 válasza raczger (#10652) üzenetére


h.adam.92
őstag

sztem arra h a cfg-vel lehet torzitani a hitboxot és a lövési pontosságot is leeht változtatni :DDD

(#10654) GabN73 válasza h.adam.92 (#10653) üzenetére


GabN73
addikt

pontosan :K

nincs valakinek egy vac banned accja? :B mind1,csak lehessen friends tevékenységeket folytatni...

(régieknek elfelejtettem a jelszavát)

(#10655) daruu válasza h.adam.92 (#10653) üzenetére


daruu
tag

hitboxnál ratek-el tudsz játszani, de azok meg általában minden szerón be vannak lőve

"Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja?"

(#10656) GabN73 válasza daruu (#10655) üzenetére


GabN73
addikt

egy szétcfgzett srácnak mind1 h milyen a rateja...hitboxot meg nem csak a rateval lehet csesztetni

(#10657) h.adam.92 válasza GabN73 (#10656) üzenetére


h.adam.92
őstag

mert mivel még?

(#10658) GabN73 válasza h.adam.92 (#10657) üzenetére


GabN73
addikt

hála rEEc barátomnak kicsit többet tudok a cfg-kről...Mondta h ezt írjam bele meg azt,de én maradok az alapnál/becupnál :K srácnak csak 10 féle norecoil cfgje volt... :U

(#10659) daruu válasza GabN73 (#10658) üzenetére


daruu
tag

véleményem szerint, olyan sokat nem számít a cfg, [HUN]Pistike kapna egy über cfg-t ugyan olyan low lenne, mert ami számítana az úgy is illegal ,z-block lelövi

"Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja?"

(#10660) Genius007 válasza GabN73 (#10654) üzenetére


Genius007
őstag

Miért nem reggelsz egy ujat?
Felveszed rá a friendseket és folytathatsz friends tevékenységet.

Mellesleg ha már szóba került a config téma, akkor leírom pár sorban a véleményemet.
Nagyon sok configot kiprobáltam már, és írtam is, és szerintem van közöttük különbség.
Ezalatt azt értem hogy, XY cfg-vel, 1tárból ace-t lövök, másik cfg-vel pedig 2tár kell, hogy meghalljon - vagy esetleg engem lelőjjenek.
A no zoomnál is sokat számít a cfg, van olyan config amivel no zoomal semmit nem tudok lőni, viszont van olyan amivel mindent bead, szintén a desert is így van, XY cfg-vel 6km-ről desert fejest adok, másikkal pedig nem.
Sokat számít még a video beállítás is, hogy low - high - trinilear - bilinear, etc ...
Itt van 2 cfg amit én csináltam, egyik full egyedi, másik .PhP configja alapján van.

[link]

Amelyik parancshoz tudtam, ahhoz oda írtam, hogy mit lehet változtatni benne, külön megnem mondom, hogy XY dologhoz melyik parancsot kell állítani (úgy értem, pl. awp no zoomhoz melyiket kell állítani, hogy jobban adja) szerintem itt a cfg-knél a "parancsok összessége" határozza meg a dolgokat.
Viszont az még mindig tény, hogyha valaki rutinos, és ésszel játszik nem úgy mint egy agyhalott akkor szinte felesleges bármilyen cfg-t is használnia ... véleményem szerint.

Ui.: Amúgy meg a legtöbb játékos az FPS miatt configol, hogy mindent full lowra vegyen, és több fps-e legyen.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10661) GabN73 válasza Genius007 (#10660) üzenetére


GabN73
addikt

épp ez az hogy nem engedi ha nincs rajta regisztálva játék..
Vagy csak nálam nyomorák? :Y

leírottakkal meg egyet értek ,bár mintha nem ezt magyaráztam volna :R (csak kicsit elnagyolva :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#10662) Genius007 válasza GabN73 (#10661) üzenetére


Genius007
őstag

Töltsél le valami free gamet, és lesz rajta játék. :DDD :DDD
Nekem azt hiszem alapból is engedte, hát milyen fos lenne már, ha nem engedné alapból játékok nélkül felvenni a friendset ? O__o

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10663) GabN73 válasza Genius007 (#10662) üzenetére


GabN73
addikt

yo...

új probléma...de csak INFERNON:

Bad CRC for maps/de_inferno.bsp
Server is enforcing consistency for this file:
maps/de_inferno.bsp

Host_Error: Server is enforcing file consistency for maps/de_inferno.bsp

tippek? játék újrarakása után merült fel a probléma... :U :U

(#10664) raczger válasza GabN73 (#10663) üzenetére


raczger
őstag

[link]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#10665) GabN73 válasza raczger (#10664) üzenetére


GabN73
addikt

az utolsó tipp hasznos csak...1 napja raktam újra és egyből volt valami baja.. :U :U
köszi azért :R

(#10666) rol33 válasza GabN73 (#10665) üzenetére


rol33
aktív tag

szerintem meg csak töröld mapok közül a de_inferno.bsp-t és hagyd hogy letöltse az adott szerverről.

®

(#10667) Genius007 válasza rol33 (#10666) üzenetére


Genius007
őstag

Köszönjük Emese.

Ha jól megnézed, akkor az alap mapokat nem lehet látni Steam mappán belül a maps mappában ... mert a gcf file tárolja őket. -.-"

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10668) keembo válasza ferminator7 (#10606) üzenetére


keembo
tag

Ha elég a 2 gomb + görgős optikai egér :

Nálam Microsoft Wheel Mouse Optical 1.0A /v. 1.1A - azt hiszem az a kisebbik verzió/ van immáron 3.5 éve, 0 kontakthiba, megfelelő felületen tökéletes, a maga 400 dpi-vel /van aki erre gerjed, nagyobb dpi-re esküszik/. Megfelelő felület nálam egy pasztel-vajszínű bútorlap, olyan 0.5-1 mm-es, cseppalakú dudorokkal. Sose bolondul be rajta. Annyi baja lett a 3.5 év alatt, hogy ha hozzákoccintom vertikálisan az asztalhoz, akkor néha beérzékel a görgője, de ha szétszeded, kisebb módosítással ezt is ki lehet küszöbölni /persze a gyári új nem fogja csinálni szvsz./.

Ezt megkapod boltban 3e Ft-ért. Ha nem győztelek meg, nézz utánna : kodiak is ezt használta/használja, nem hiába. /róla még nem is hallottam, amikor megvettem magamnak, mint később kiderült jó választás volt :) /

Kényelmes, testes egér, a teflontalpain nincs kopás /gyüjti a koszt, pár óra játék után érdemes lekaparni - kinél mekkora kosz van ugye :B :D/. Ha nem lenne ennyire jó nem írtam volna ennyit ;).

A cfg-ről meg annyit, hogy ez is ilyen publik szójárás lett, a banda 90% nem tudja, hogy miről beszél /nem rátok értem, általába véve/. Konzolos üdvözlőkép echoval meg clrscr-el /ascii grafika jól mutat, ill. fontos linkeket, ventrilo címeket nem hülyeség oda bedobálni 1 sorban, gyakran leírt sorokat.../. Van benne gombra állított rádióüzenet /NUM+ Positive, NUM- negative, PgUp Enemy Spotted, PgDwn Enemy Down, stb./, normális rate-ek, anno volt amikor rászorultam cl_ragdoll_physics_enable 0, mert ezt restart után mindíg visszaállította 1-re, ha csak simán konzolban beírtam, 1-2 "vicces" chat-szöveg gombra állítva, ilyenek... ez is a cfg-be kerül, ezáltal én is egy ******* cfg-s vagyok/lehetek sok játékos számára. Vagy pl. 1 gombot nyomva körciklusban célkereszt színt vált, az sem utolsó, mert pályaváltáskor van, hogy érdemes átváltani a színét, így ez nekem 1 gomb nyomogatása a játékon belül - nem a menüben kint. Nem mellesleg kurzormozgatóval mozgok, jobb egérgombal ugrok, szóval a "default" irányításhoz közöm nincs, ezért is van szükségem ezekre. llletve persze a rate-ek 1 gombnyomással 25000/100/100-ra állítódnak /van szerver, ahol pl. 35000-re átállítja, vissza viszont neked kell, ha máshova mész/...ez se egy utolsó dolog.

Ezen kívül még kerülhet bele olyan beállítás, amitől több fps-ed lesz /ha esetleg 100 alá lemegy, vagy eleve nem megy fölé/, de magában a játékban nem látszódik jobban az ellen, stb. szóval nem lesz tőle előnyöd a többiekkel szemben, látványra csak csúnyul a játék. Ugyanez hangbeállításoknál, nem mind1, hogy van-e hw-es rásegítés v. nincs, mert az is adhat akár +10%-ot teljesítményben.

Olyat, hogy jobban adja, vagy kevésbé szór, vagy a hitboxhoz nyúl... sok ilyet hallani.

Szerintem ha cfg-t akarsz, ismerkedj meg a változókkal és írj magadnak, a saját gépedhez, a te igényeidnek megfelelően. Egy 60 éves mami is pár óra ráfordítással meg tudja csinálni, hisz csak változók és értékekről van szó jórészt...

Csalni meg ne csaljatok gyerekek! :( A mai aljas, csaló világban egy olyan tiszta közeg megteremtésén fáradjatok, ahol /persze gépfüggő, netfüggő sajnos/ nem a gép mögé bújva, programokat letöltve akarjanak a "játékosok" "hősök" lenni ismeretlen emberek között.

...És könyörgöm...AWP :| 500 x-os zoom, 1 hit/1 halál /+ a kemp ugye - tudom megvan az awpnek a hátránya is, de nevetségesen kevés/ nem kihívás. Ha már az idő alatt sport helyett /vagy értelmesebb dolog/ ott ülsz, legalább a játékon belül keresd a kihívást. Kevesebb flash /vak játékost lőni se kihívás/, gyengébb csapatba való állás, snipernek meg scout.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#10669) rol33 válasza Genius007 (#10667) üzenetére


rol33
aktív tag

na Virágom, érdekes amit írsz, mivel nekem a mill-el meg a contrával szokta ugyanezt csinálni.akkor azok sem alap mapok?csodálkoznék

®

(#10670) bivalyolo válasza rol33 (#10669) üzenetére


bivalyolo
őstag

azok sem "alap" mapok :)

az inferno települ a sourceal együtt a millt meg a többi ilyen alapmapnak vett cuccot pedig külön le kell hozzá tölteni.
ha megnézel egy frissen telepített sourceot abban 100% h nem lesz a választható mapok között a mill és a contra se..

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#10671) rol33 válasza bivalyolo (#10670) üzenetére


rol33
aktív tag

na mind1 akkor nincs benn, de én eddig sose szedtem még le külön az említett két mapot.
a downloadok "0" vannak

[ Szerkesztve ]

®

(#10672) Genius007 válasza rol33 (#10669) üzenetére


Genius007
őstag

Na virágom, még véletlen sincs benne, ezek az alap mapok, amiket a .gcf tárol.

cs_assault
cs_compound
cs_havana
cs_italy
cs_militia
cs_office
de_dust2
de_inferno
de_aztec
de_dust
de_nuke
de_port
de_piranesi
de_prodigy
de_cbble
de_train
de_tides

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10673) rol33 válasza Genius007 (#10672) üzenetére


rol33
aktív tag

oké főnök, megtárgyaltuk :)

®

(#10674) GabN73 válasza keembo (#10668) üzenetére


GabN73
addikt

és szerinted melyik 13 éves vérpistike nem fog rákeresni a google-ban azokra a "tudatmódosító" cfg-kre?:DDD Az ilyen olyan echo képek,parancsok valljuk be,csak csicsásítás,de minek ha lanon úgy is kapsz egy gui-t cfg-vel...Keybindek még elmennek :K
csak amikor már a játékot elrontó parancsok kerülnek a cfg-be...

Kihívás: szaladj késsel :DDD
amúgy ezt nem értem miért írtad le...ha kihívás kell csinálj egy csapatot,tarsd fennt 2 évig,nyerjetek kupákat,lanokon előkelő helyezést vagy akár győzelmet.Na az már kihívás.Az hogy wpzel az csak sz*rás a budin és nem kihívás(vagy menny ki az erdőbe 1 hónapra kaja és víz nélkül,azt is felfoghatjuk kihívásnak)

(#10675) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok!

Ha valakinek lenne egy fölösleges vendégkártyája, és elküldené nekem, azt megköszönném!
E-mail: jaka923@windowslive.com

(#10676) SeFy


SeFy
csendes tag

Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám, hogy nem birok felmenni Source-ban steam-es szerverekre mert amikor pont betöltené ezt irja ki a végén " Secure connection failed, No Steam logon, or A connection to the VAC servers could not be made" vagy ha például BOT-ok ellen szeretnék játszani, akkor meg "Engine Error: Unable to load authentication libary, Exiting..." ír ki. Ha esetleg valaki tudna segíteni akkor azt nagyon megköszönném
(Megjegyzem: 3 szor ujraraktam a Steam-et és a Source-ot is + ha ez nem lenne elég még a gépet is de sajnos semmi nem történt..)

(#10677) Genius007 válasza SeFy (#10676) üzenetére


Genius007
őstag

Lépj ki Steamből, töröld a steam mappán belül található clientregistry.bloob file-t, indítsd el a steam-et, update-elni fog.
Van hogy sűrűn jönnek ilyen update-ek, és manuálisan kell neked megcsinálni ...

Ha nem segített amit írtam, akkor hirtelen nincs más ötletem.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10678) SeFy válasza Genius007 (#10677) üzenetére


SeFy
csendes tag

Hát már ezt is csináltam, de ez sem segített. Nem értem miért nem jó, letöröltem a steamet, cs-t, registry-ből is kitöröltem, windows is letöröltem már, amikor ujratettem egyedül a videokártya drivert tettem fel, aztán a steam-et és a cs-t és még ugy is szar volt, tehát az sem lehet hogy valami háttéralkalmazás miatt... :(

Valaki segítsen!!!

[ Szerkesztve ]

(#10679) Genius007 válasza SeFy (#10678) üzenetére


Genius007
őstag

Driverek fenn vannak?

Chipset driver, etc ....

Nekem pl. ezek miatt egyszer only 10fps-em volt mindenhol ...vagy próbálj meg más OS-t rakni.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10680) SeFy válasza Genius007 (#10679) üzenetére


SeFy
csendes tag

Igen, felraktam mindent..Win 7-em van, 64 bit-es, de mielőtt jelentkezett ez a hiba már akkor is ez volt fent. Egyik nap még semmi baja nem volt, másik nap meg már szar volt..
A hiba üzenet után még ott van ez a link :
http://supportwiki.steampowered.com/hu/Game_Errors:_Secure_connection_
failed,_No_Steam_logon,_or_A_connection_to_the_VAC_servers_could_not_
be_made

De hát itt sem találtam a hiba okát.Írtam a Steamnek is emiatt, ők annyit irtak hogy kövessem ezt a linket...

[ Szerkesztve ]

(#10681) keembo válasza GabN73 (#10674) üzenetére


keembo
tag

Igen az is kihívás. Bár ahhoz már kell ugye pénz /nevezési díj, utazási költség, etc./, utazgatni ide-oda, ami már kevésbé megoldható sok ember számára. Engem pl. ezért nem látni LANokon, versenyeken...talán majd a jövőben már megengedhetem magamnak...Reális, játékon belüli kihívásra gondoltam. Az awp-s részt meg szerintem félreértetted : pont, hogy én is az awp ellen vagyok, az tényleg abszolút nem kihívás - ergo ebben egyetértünk. Nálam publicon nem fogsz awp-t látni, ebben biztos lehetsz. /1000 percből jó ha 1-et awp-zek, azt is csak azért, mert ha kifogy a fegyver, előbb dobom el, mint újratöltöm és megesik, hogy ilyenkor csak awp van éppen a közelben.../

Szerintem Steamen is be lehetne vezetni azt a szokást /mint jópár online pókerteremben/, hogy bescannelt személyivel hitelesítenéd a korodat, persze ettől nem szűnnek meg létezni a cheaterek, de talán csökkenne a számuk. /a kiforratlan erkölcsi normájú emberek talán 16 alatt nagyobb arányban vannak, mint felette/ * dream on ... :o *

Az echo-nál viszont elég hasznos, ha pl. így használod:
echo Szia! Nem lenne kedved warozni? etc. etc.
echo Adom a ventrilo címet : host or IP: ******** | port : ***** | Pw : ***** | Default Channel : ***

Szóval elég gyakran használt sorokat nem hülyeség, így gyorsan vágólapra rakva megvan az információcsere...

Ha meg a konzol tele van és nem látszódik már visszagörgetve sem, arra is van megoldás : pl. BIND "F11" "exec autoexec", így F11-et nyomva újratölti...de ezt se kötelező persze az autoexec-be rakni, csak példa.

[ Szerkesztve ]

(#10682) nike_


nike_
addikt

de jó, hogy miután megkérdezem, azután egyből jó... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10683) Zolás válasza nike_ (#10682) üzenetére


Zolás
addikt

A steam automatikusan installálja. Tehát a steamből inditod az installt.
Szedd le a netről a legfrisebb steam-et és ugy próbáld felrakni.
Esetleg egy registry clean hátha benmaradt és egy gépresi nem ártana.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10684) nike_ válasza Zolás (#10683) üzenetére


nike_
addikt

na most meg egy másik kérdésem lenne. :)

update-elné a steamet, és 27%-nál beadja hogy "unable to open steamnew.exe for writing"

kerestem steamen a megoldást, megcsináltam amit írt, de úgy se jó..

tudsz valami megoldást a problémára?

meg egyáltalán hol van ez a steamnew.exe? a steam mappájában nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#10685) nike_ válasza nike_ (#10684) üzenetére


nike_
addikt

ez is megoldódott, de elég fura módon.

uninstallálni akartam még egyszer a css-t, és akkor már kérte a felhasználónevem és a jelszavam. ennél a bejelentkezésnél már nem akadt el 27%-nál. simán belépett, lemégséztem a css törlését, és utána már be tudtam jelentkezni...

fura egy rendszer ez a steam. :D

(#10686) Zolás válasza nike_ (#10685) üzenetére


Zolás
addikt

Ha nem cseszegeted akkor a barátod lesz :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10687) Genius007


Genius007
őstag

CLICK IDE

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#10688) Erdei88


Erdei88
veterán

Sziasztok!
Ért valaki szerver konfingoláshoz?
Béreltünk 16 slotos szervert, ahova mindenkit szeretettel várunk amint be tudom állítani. Tud ebben nekem valaki segíteni?

(#10689) kiscsipa


kiscsipa
csendes tag

mi a szerver neve?
pontosabban az ip-je érdekelne

Mit is írjak ide?

(#10690) Erdei88 válasza kiscsipa (#10689) üzenetére


Erdei88
veterán

80.249.165.86:27016

(#10691) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Hello.
Tudnátok adni olyan magyar szerver IP-ket, amikre csak eredetivel cs-vel lehet bemenni és játszanak is rajtuk?

[ Szerkesztve ]

(#10692) birno


birno
addikt

Tudnátok ajánlani a Team ALTERNATE public szerveréhez hasonló színvonalú szerókat?
Ami lehetőleg csak Steam-es, war mapok mennek rajta és a konfigja is hajaz a warokon használtéra.
Meg persze pro emberek járnak fel nagyobb részt. :)

(#10693) nike_ válasza birno (#10692) üzenetére


nike_
addikt

Menj fel war szeróra játszani :)

Publicon mostanában megy a sok csicsa... ilyen skin, olyan skin, ilyen hang, olyan hang. Mindenhol, ahol járok ez megy. A cl_downloadfilter none-t még azelőtt beírom, hogy felmennék játszani... Ha nem írnám be, kb. 3-4 percig töltene mindenhonnan, annyi cucc van... Nem csodálom, hogy laggolnak ezek a "csodaszerverek".

[ Szerkesztve ]

(#10694) Bocaa


Bocaa
senior tag

mitól van csak 60fps-em?
A gépemet adatlapon meg lehet nézni, a haveromnak ugyan iylen a gépe csak 9500 gt-je van és mégis 100-150 fps-e van!!!!! A V-sync kivan kapcsolva fps_max 250
bevan írva

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#10695) birno válasza nike_ (#10693) üzenetére


birno
addikt

Én low vagyok, nem szeretnének war szerón. :D
De a 10 éveseket meg én is unom, ezért keresek valami normálisat, meg jobb ha nálam sokkal profibbakkal játszhatok, többet lehet tanulni.
Az ALTERNATE-es szeró teljesen korrekt amúgy szerintem, public ellenére.

(#10696) GabN73 válasza Bocaa (#10694) üzenetére


GabN73
addikt

vírus,op hiba, vagy nvidia vezérlőpultban be van kapcsolva h mindig legyen vsync

(#10697) birno


birno
addikt

Beszelgettunk egy ismerossel akinek non-steames szervere van, hogy warok alkalmaval hogyan lehetne megoldani a cheater mentesseget.
Nezegettem az xray meg az sgl-es anti cheat cuccot, de nem igazan vagom, hogy akkor ezeknek nincs semmilyen szerver oldali resze?
Csak egyszeruen minden jatekosnal futnia kell es kesz?

Meg olyan gondolom nem lehetseges, hogy egy bizonyos konfigot raeroltetni a kliensekre?
Ami mondjuk csak az egyeni bind-eket engedelyezi, minden mast a konfig hataroz meg.

Vagy mi a legjobb modszer manapsag a cheaterek ellen waron?
Olyan ami non-steam szeron is futna vagy ez alapbol kizarja az ilyen progit hasznalatat?

(#10698) h.adam.92 válasza birno (#10697) üzenetére


h.adam.92
őstag

ha arra akarnád kényszeríteni az ellenfelet h kapcsolják be az xray-t v az sgl-t, akk kiröhögnek, lelépnek és hívnak másik ellent az IRC-ről :DDD

(#10699) GabN73 válasza birno (#10697) üzenetére


GabN73
addikt

h.adam.92-nak igaza van,ha megkéred őket lelépnek.Egyszerűbb hívni egy másikat.

cheater mentesség?: eredetivel ha lejárt csittel mész fel bármilyen szerverre amin aktív a vac,pár napon vagy 1-2 héten az acc banolva lesz!
Materials wh ellen: sv_pure 2-re kell lőni a szerót.
Az hogy törtes emberek csalnak,azellen nem tudsz mitcsinálni,őket csak szeróról banolhatják.

(#10700) birno válasza GabN73 (#10699) üzenetére


birno
addikt

Ha ez a reakciojuk akkor mar eleve feltetelezheto, hogy csalnak, olyanokkal nem is erdemes foglalkozni.

sv_pure ugy van beallitva, nem is az lenne a lenyeg, hogy bannolni lehessen oket, hanem, hogy war alatt ha cheatelnek akkor azt eszre lehessen venni/utolag bizonyitani.
Demo az mindig keszul, csak gondoltam valami anti cheat cuccal is meg lehetne spekelni.

Viszont ha jol ertem akkor az emlitett progit hasznalhatoak lennenek non-steames szeron is, csak ra kell venni az ellent, hogy inditsak el.
Mondjuk ha jol sejtem nem lehet ellenorizni, hogy fut-e, ugy meg nem sokat er a dolog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.