Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Zolás válasza nike_ (#10800) üzenetére


Zolás
addikt

Hubakker ezt a 0skilles idiótát. Felugrik körbepörög és valaki hedit kap. Kapukon át röhögve fejes hát én nem adnám a nevem egy ilyen videóhoz. Még az elején a sotis cuccok okésak de a többi. nevetséges.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10802) nike_ válasza Zolás (#10801) üzenetére


nike_
addikt

Ő csak megcsinálta, csak néhány az ő frage. :)

De pl. a d2 dobozról felugorva ak hs-t ő adja. Én azt a mozdulatot csak úgy hívom, hogy "Jackie Chan" ;]

[ Szerkesztve ]

(#10803) Zolás válasza nike_ (#10802) üzenetére


Zolás
addikt

Az realisztikus és kivitelezhető és szerintem majdnem mindenki csinálta már. De a nagy része annyira kamuszagú hogy a fal adja a másikat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10804) nike_ válasza Zolás (#10803) üzenetére


nike_
addikt

Tudom.

(#10805) qdak válasza nike_ (#10800) üzenetére


qdak
addikt

mindj nézem a vidit
steam név: {HUN}{Hedo}

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#10806) qdak válasza qdak (#10805) üzenetére


qdak
addikt

csábi ra gondolsz :D hogy kapta a deagle fejest már XD
ezt meg én kuldöm: deagle ...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#10807) h.adam.92 válasza qdak (#10806) üzenetére


h.adam.92
őstag

xDXDDXDXDXDXDX ez mekkora makk xXDXDXDXXDDX

am az előző muviba mik a kamu fregek, sztem full átlagos :F
vagyis inkább teljesen elfogadható szituációk szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#10808) Zolás válasza h.adam.92 (#10807) üzenetére


Zolás
addikt

Kiront a kapun 2en lőnek rá felugrik a levegőbe körbepörög és eközben kidob két hedit. Teljesen elfogadható?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10809) h.adam.92 válasza Zolás (#10808) üzenetére


h.adam.92
őstag

eskü nemtom melyik részéről beszélsz, mond meg hány secnél van.

(#10810) Zolás válasza h.adam.92 (#10809) üzenetére


Zolás
addikt

2:33tól indul.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10811) Djuree válasza Zolás (#10808) üzenetére


Djuree
félisten

manapság ez már természetes :U
ezért hagytam abba a cs-t, mert bárhova felmentem mindenhol ez volt....én szégyelltem magam hogy nem csítelek :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10812) Zolás válasza Djuree (#10811) üzenetére


Zolás
addikt

Le kell szarni :DDD Waron az ilyen f@szlámkat lőjük halomba és legalább röhögünk egy jót :))

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10813) zH. válasza Djuree (#10811) üzenetére


zH.
senior tag

hagydmár ezt a szaros dumát. azért hagytad abba mert lelőttek ,mert nem tudtál játszani.

just be

(#10814) h.adam.92 válasza Zolás (#10810) üzenetére


h.adam.92
őstag

ott csak 1 hedit ad és azis atommakk.

(#10815) Djuree válasza zH. (#10813) üzenetére


Djuree
félisten

azzal nem lett volna gond, 10 év cs-vel a hátam mögött itt már nem a tudás-ról szólt a dolog sajnos :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10816) zH. válasza Djuree (#10815) üzenetére


zH.
senior tag

szóval 10év cs-css után lelő valaki és csal.

just be

(#10817) Djuree válasza zH. (#10816) üzenetére


Djuree
félisten

azt azért asszem el tudom dönteni hogy ki csal és ki nem, nem mai csirke vagyok :P ha valaki jól játszik és lelő, az még nem biztos hogy csal ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10818) zH. válasza Djuree (#10817) üzenetére


zH.
senior tag

akkor normális szerverekre kell járni vagy hanyagolni a pub-ot. de általánosítani nem kell.

just be

(#10819) Djuree válasza zH. (#10818) üzenetére


Djuree
félisten

hát pedig általánosítok. mondj egy szervert ahol nincsenek csíterek. nincs ilyen...legalábbis az a párszáz ahol eddig játszottam mind tele volt velük... :U
de mind1 is, már csak xbox-on tolok fps-t, ott nem lehet csítelni... :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10820) Zolás válasza h.adam.92 (#10814) üzenetére


Zolás
addikt

Imádom az ilyen atommakk pléjereket akik sz@rás közbe mikor nincs a gépnél is lelő. Hagyjuk mert csak ideges leszek....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10821) keembo válasza nike_ (#10800) üzenetére


keembo
tag

Belenéztem a videóba.

Ami mindenkinek nyilvánvaló a bunnyhop script. Bármilyen módosítás/script, ami által a többi ("alapjátékot" használó) játékosokhoz képest előnyre tesz szert, az a legalja, legpitiánerebb dolog. Nem mellesleg az ilyen panelgladiátor kor alatti gyerekek, arra hivatkozva, hogy "ezt engedik, ezért nem bannolnak senkit" nem változtatnak ezen, hiába érvelsz intelligensen, objektíven. "Sz*rom le!" és egyéb magasságokba törő, intellektuális válaszoknál többre ne is számítsunk az ilyenektől.

Amit esetleg benézhetek : no recoil hack/aimbot...Volt 1-2 rész, ahol elgondolkoztam, hogy amikor 4-5öt lő be nevetségesen kevés golyóból, akkor vajon hány golyó ment mellé.

A videóban szereplő jópár jelenetváltás / 1 frag / jelenetváltás részekről meg nem is beszélnék... :)

(#10822) GabN73 válasza keembo (#10821) üzenetére


GabN73
addikt

a fele frag pubon lett lőve...mit vársz? ennyi erővel felveszem amikor dmelek és mutogathatom....

(#10823) Djuree válasza keembo (#10821) üzenetére


Djuree
félisten

bannolnak bizony :K havert a bunnyhop miatt bannolták, egy beküldött replay alapján. az egész steam acc-ját bannolták, volt pedig benne pár játék :U nem is adták vissza....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10824) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap én is megvásároltam a játékot, toltam is egy kis deathmatchet az egyik magyar szerveren.

1.6 után más, szokni kell, de nem rossz, sőt...Csalókról egyebekről nem tudok nyilatkozni egyelőre mindig is a ponttáblázat elejében tanyáztam.

Ezzel nem magam akarom dicsérni, távol álljon tőlem, max lelkes amatőrnek megyek el.

Csak annyit akartam mondani, hogy felőlem csaljanak az emberek (mert volt ott olyan aki biztos használt vmit), az sem minden.

Szerencsére egész jó hangulat volt, csak sajna nincs sok időm játszani.

Más...sokan szidják a pub szervereket. Én mindig is pubon toltam, honnan tudnék informálódni hogy milyen dedikált szerverek léteznek és azokra hogy lehet bejutni? Gondolom ott azért fejlettebb a cheaterek kiszűrése mint a VAC. :))

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#10825) h.adam.92 válasza Djuree (#10823) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát igen azért "BAN" a neve, nem "Egy idő után visszaadjuk az accodat, csak csaltál ezért elvesszük egy időre." :DDD

keembo: bhop nem nagy cucc.. 4.4 alatti zblockon simán lehet script nélkül, szal görgővel és még a 4.4esen is lehet ha zb_bunnyfix 0 van. a pubrol meg nem is beszélve, sokx normális cfg sincs fent, nemhogy zblock :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10826) Zolás válasza Djuree (#10823) üzenetére


Zolás
addikt

Csak azt a játékodat bannolhatják amiben csalsz. Jól nézne ki ha bannolnák a GTA4emet mert aimbotozok a csében.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10827) h.adam.92 válasza Zolás (#10826) üzenetére


h.adam.92
őstag

minden egyes játékot banolnak, ami az accon van, viszont ha utánnal veszel rá game-t az ugyan ugy jo.

(#10828) Zolás válasza h.adam.92 (#10827) üzenetére


Zolás
addikt

Mivel ismerősöm beleesett ilyenbe tudom hogy csak azt bannolják amivel elkapták.
Nem tudom honnan veszitek hogy az egész accot bannolják. Ez valami fake marhaság amit mindenki állit. Hogy bannolhatna mindent? Már a gondolat is marhaság.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10829) Djuree válasza Zolás (#10826) üzenetére


Djuree
félisten

az egész acc-ot bannolják ilyenkor :U ...és benne bukod a játékokat is. aki csitel az meg is érdemli....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10830) Zolás válasza Djuree (#10829) üzenetére


Zolás
addikt

Mutasd meg kérlek hogy a steam szabályzatában hol van ilyen leirva? Sehol?
Kizárólag a játszott játékodat bannolják amiben csalsz. Nem az összeset.
Habár szerintem is megérdemelné aki csinálja ez sajnos nem igy müködik.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10831) Zolás válasza Zolás (#10830) üzenetére


Zolás
addikt

Na utánanéztem a dolognak.
Minden ami source engines vagy a VAC alá tartozik az le lesz tiltva a VAC szervereiről. Tehát ha van Modern Warfare 2őd és csalsz csében akkor azt is bukod mert a VAC felügyeli a játékot. Ha TF2ő van és csalsz csébe akkor a TF2őt is bukod. Minden egyéb marad amit nem a VAC felügyel.
Ha csak source engines játékod van az accodon akkor bukod az accod. Felmehetsz szerókra de csak olyanra ami nem VAC-os.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10832) Djuree válasza Zolás (#10830) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom hol, én csak haver példáját vettem alapul, én sem gondoltam hogy minden elveszik (nem sok játék volt, cs source, team fortress 2 meg még valami), leveleztem a steam supportal csomót és nem adták vissza :W :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10833) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni spray-hez. Egy olyan képet szeretnék importálni, amiben van átlátszóság, de nem bírom megcsinálni. Leírná valaki, hogyan kell?

(#10834) Zolás válasza Djuree (#10832) üzenetére


Zolás
addikt

Nem is fogják. Az az account VAC szerverről bannolva lett. Ha csak olyan játékod van ami VAC figyelés alá tartozik akkor buktad az egészet. Csak olyan szerverre mehetsz ami nem áll VAC figyelés alatt. Aki Modern Warfare 2őt bukik az mindent veszit mert nincs dedikált szerver amin kikapcsolható a VAC tehát only singleplayer.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10835) nike_


nike_
addikt

Nem tudjátok, miért nem talál engem a Steam Community kereső?

Lehet, hogy azért mert nemrég változtattam nevet, és még a régi név van eltárolva? Vagy miért lehet ez?

(#10836) zH. válasza nike_ (#10835) üzenetére


zH.
senior tag

steam nevedet írd be.

just be

(#10837) nike_ válasza zH. (#10836) üzenetére


nike_
addikt

Így sem jó. Se felhasználónévvel, se becenévvel. De mást a becenév alapján is megtalál.

(#10838) qdak válasza nike_ (#10837) üzenetére


qdak
addikt

nem tom látod engem is megtaláltál, 1 ujrainditás neki ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#10839) Djuree válasza Zolás (#10834) üzenetére


Djuree
félisten

f@sz@ :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10840) nike_ válasza qdak (#10838) üzenetére


nike_
addikt

Lehet, hogy csak nekem nem jó.

Majd próbáljátok ki pls.

Nevem: PooLa^

(#10841) nike_


nike_
addikt

Wáá, mit makkoltam :) Már haverom csinált is róla videót.

(#10842) redspot


redspot
tag

Üdv!
ha valaki esetleg tud accountot megbízható forrásból kérem írjon privit!

(#10843) keembo válasza GabN73 (#10822) üzenetére


keembo
tag

Lehet publicon is szép köre/megoldása az embernek, csak legyen az ellenfél/szituáció kihívás... Szerintem nem szégyen, ha valaki ebből csinál olyan videót, amin látszik, hogy van hozzá tehetsége...Példának okáért öljön 10vs10-ben 8-at a gyengébbik oldalon, elveszettnek látszó körben.

Hány ilyet láttam, hogy kb. középerős játékos porig alázza a nagyon kezdőket (és így is csak 1-2 szerencsés kör) és abból csinál fragvideót....hogy lövi hátba őket, meg szegények hogy nem néznek be alaphelyre, ahonnan kisebb várással aztán szépen hátbalövi a bandát. Nos, ha valakinek ez így kihívás/élmény/felnyomja az adrenalinszintet és a pulzust, akkor hagyni kell a saját világában (vitába szállni, győzködni majdnem hogy lehetetlen - lázadó tiniként reagál rá, tapasztalat). Nem a kihívást keresi az ilyen, hanem a minél nagyobb pontszámot/magasabb kdr-t.

A bunnyhop script vagy script nélkül ugyanaz : előnye származik az illetőnek az "alapnak eltervezett játékban" a többi játékoshoz képest. Az teljesen mellékes, hogy "tisztán" (bugot kihasználva) vagy programmal/egyébbel éri el, a szándék a lényeg. Felér egy kényelmetlen speedhackel :(((

Ugyanez a hozzáállás sajnos tömegesen van jelen az egész világon. Az én véleményem, hogy az ilyen csalók későbbiekben csakis kizárólag a pénzben és a luxustárgyakban látják majd életük értelmét és az értéket/"boldogságot" is csak ebben lelik, emellett pedig még meg is maradhat az ismeretlen emberek iránt mutatott tiszteletlensége. Jobban belegondolva egyáltalán nem hangzik hülyeségnek, hogy a publicokon a sok, szellemileg kiforratlan gyerek a későbbiekben majd ilyen értékrendet épít fel magában, vagy épp a környezete építi fel benne.

(#10844) darál0w válasza keembo (#10843) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kemboo neked vmi szovivő melo kell...degeszre keresed magad :DDD

mellesleg igazad van :B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10845) Spire


Spire
csendes tag

Sziasztok nekem az a problémám hogy eredeti windows 7 x64 Ultimatém van és eredeti a steam is, és letöltöm a CS:S ot kimásolok egy szerver ip címet elindítom a játékot belemegyek a favoritba próbálom hozzáadni a szervert és azt írja ki hogy HL2.exe működése leállt! valakinek valami ötlet? Nyálazom a googlét is de nem jutok semmire. Valaki help pls!!! :R :R :R

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb!

(#10846) darál0w válasza Spire (#10845) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak akkor csinálja ha a kedvencekhez akarsz addolni?

probálj meg ugy addolni, h a játékot nem indítod el...tehát asztal. steam ikon jobb alul. katt rá. servers. és ott addolj. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10847) zH. válasza Spire (#10845) üzenetére


zH.
senior tag

próbálj meg consolebol connectelni és utána historybol add hozzá a kedvencekhez.

[ Szerkesztve ]

just be

(#10848) Spire


Spire
csendes tag

Köszönöm kipróbálom, meg írom a végeredményt. (Most rántom újra a win7 et hátha...) :R :R :R :R

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb!

(#10849) Spire válasza zH. (#10847) üzenetére


Spire
csendes tag

Ez sajna nem működött! :R :R :R

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb!

(#10850) Spire válasza darál0w (#10846) üzenetére


Spire
csendes tag

Szia! Ez működött csak bent a játékban nem jelenik meg a favoritban. Ötlet...??? :R :R :R

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.