Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#160) dorka+ válasza Race-Face (#159) üzenetére


dorka+
csendes tag

nem találok egyéni lapméretet. A másikkal, amikro a device .... postscripttel próbálkoztam, ott be lehetett írni akármit, ezzel viszont nem.

Most kezdek rájönni, hogy tényleg egy pofon egyszerű dologról van szó, pár kattintás az egész. Csak néhányan a környezetemben azzal etettek, hogy ebben milyen sok a buktató. Emiatt tartottam eegy kicsit a dologtól, és úgy gondoltam hogy erre én nem vagyok képes. De talán mégis.
Persze biztos igazuk van, hibák mindig vannak, lesznek is. De szerintem ennek egy titka lehet, hogy nagyon oda kell figyelni. A print preweiw-nál jól meg kell nézni, hogy jók-e a színek, szöveg, jelek, kifutó,minden. Csak figyelem kérdése.
De mivel én eddig nem csináltam ilyet, biztos nem egy komlett újság ps-írásával fogom elkezdeni. Hanem inkább valami kevésbé költségesen kisérletezek, meg megkérek valakit hogy ellenőrizze le.

Na például, ezt én nem tudom, hogy milyen rácssűrűséggel dolgoznak. És nem is igazán értem, hogy most mit értesz ez alatt. Konkrétan az offszet nyomógépnek a rácssűrűsége vagy mi akar ez lenni. Bocsi hogy ennyire hülye vagyok. De amit nem tudok, azt inkább megkérdezem, ahelyett hogy okosan bólogatok, mintha érteném :B
Valamint azt sem tudom, hogy a ps-nél hol lehet beállítani, hogy milyen rácssűrűségű legyen. :F

Ha a cikket elküldenéd, annak nagyon örülnék.
Bár már kaptam egy pdf-et egy könyvféléből, de szerintem nem fog ártani az sem, ha kapok máshonnan is :DDD Ki tudja, hogy abban milyen hasznos információk vannak számomra.

dorka+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.