Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#351) neato3loco


neato3loco
senior tag

A németekkel, (Wehrmacht) hogy érdemes kezdeni? Gondolok itt a foglalásra, az építésre, az első egységekre..stb
Kíváncsi vagyok ti, hogy kezdtek neki egy meccsnek. :K

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#352) neato3loco


neato3loco
senior tag

DEAD TOPIC

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#353) nagybá válasza neato3loco (#352) üzenetére


nagybá
senior tag

Nyár van tesa, ide nem 10 évesek járnak általában, akik éjjel nappal kockulnak, néha kimarad pár hét...

(#354) neato3loco válasza nagybá (#353) üzenetére


neato3loco
senior tag

A fórum olvasásához nem kell kockának lenni. :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#355) nagybá válasza neato3loco (#354) üzenetére


nagybá
senior tag

Az, hogy valaki kockul nem jelenti azt, hogy kocka az adott személy :)

(#356) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Hali!

Valaki elérte már a prestige rag 2-nél a lvl 100-at? Ha igen, akkor lehet tovább lépni prestige rang 3-ba? Van egy olyan sejtésem, hogy majd egy újabb dlc-vel lesz elérhető (személy szerint én örülnék neki) talán újabb frakciókkal. Szóval valaki meg tud cáfolni?

(#357) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Mentéseket C meghajtótól át lehetne irányítani máshova? Jelenleg elég sokat helyet elfoglal, és szeretném megtartani a single player mentéseket is úgy hogy ha következőleg játszok már ne is C-re mentsen hanem egy másik könyvtárba...

PSN: Nifty_Ghostface

(#358) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

(#359) Snooker


Snooker
senior tag

Megjelenésekor játszottam a játékkal és akkor nem igazán futott számomra megfelelően. Alacsony beállításokon csúnya volt, elfogadható grafikával viszont akadozott. Az azóta kiadott patch-ek javítottak valamit a játék futásán?

(#360) CsonkaImo válasza Snooker (#359) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem hiszem. Bár az én konfigom elég erős, mégis vannak fps eséseim. Mióta kijött a WFA, az új pályák még gépigényesebbek. Sajnos a játék leggyengébb pontja az optimalizálás, és ezen nem sokat javítottak.

[ Szerkesztve ]

(#361) batman91 válasza CsonkaImo (#358) üzenetére


batman91
őstag

Nem értem ehhez miért kell kiadni egy másik kiegészítést, alapból benne lehetett volna a Western Front Armies-ba, annak a single-player részének tökéletesen megfelelt volna az Ardennes Assault. Folyamatosan megy a lehúzás ezzel a részéve, először a commanderek, előlapok, skinek, utána a Western Front, most meg ez. Minden kis vacakért pénzt akarnak lehúzni.

Amióta a Western Front kijött azóta egy rakás sz*r a játék. Engem személy szerint nagyon zavar, hogy össze van mosva a kelti és nyugati front. Nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lett volna elkülöníteni őket egymástól. Nekem ez a része egy teljes csalódás és folyamatosan csökken a szememben ezekkel a húzásokkal.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#362) CsonkaImo válasza batman91 (#361) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sajnos ez a DLC-s üzletpolitika ma már minden kiadóra/fejlesztőre érvényes. A frontokat meg azért kellett összevonni mert nagyon kevés a játékos. Így is elég sokat kell várni mire meccset talál. Egyébként egyet értek, de hát ez van...

[ Szerkesztve ]

(#363) bivalyolo válasza batman91 (#361) üzenetére


bivalyolo
őstag

már az első résznél is ráléptek a gomboljunk le az emberről még többet ösvényre á la tales of valor..de amit itt művelnek az már undorító :(((

"Let's agree to disagree!"

(#364) CsonkaImo válasza bivalyolo (#363) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ilyen a világ. Mondj pár kiadót aki nem ezt csinálja. egy kezeden bőven meg tudod számolni. Nem védeni akarom őket, ne érts félre. Mindegyikőtöknek igaza van, viszont régóta ez megy már és ezek szerint a játékosokat nem zavarja, mivel még mindig működik ez az üzletpolitika...

(#365) bivalyolo válasza CsonkaImo (#364) üzenetére


bivalyolo
őstag

ez így igaz csak elszomorító, hogy ebbe az irányba tartunk.. :(

"Let's agree to disagree!"

(#366) neato3loco


neato3loco
senior tag

Nyomjátok még srácok? :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#367) jansky1 válasza neato3loco (#366) üzenetére


jansky1
senior tag

bizony

(#368) SyMbioTe válasza neato3loco (#366) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Hát persze :D csak kicsit halott a topic :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#369) neato3loco válasza SyMbioTe (#368) üzenetére


neato3loco
senior tag

Holnap újra nekiállok!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#370) SyMbioTe válasza neato3loco (#369) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Én majd hétvégén :/ suliidőbe nincs nagyon időm játszani :(

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#371) nagybá


nagybá
senior tag

Hali!

Csak úgy a véleményért: az amerikaiak (akiknek az a pajzsos logojuk van) nincsenek kicsit legyöngítve? :D

(#372) CsonkaImo válasza nagybá (#371) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Egyik legnehezebben játszható frakció szerintem is. Nem rossz egyébként, csak nagyon micro intenzív. Jól kell mozgatni a sok gyalogságot. Jacksont meg nem szabad bevinni a harcba, fell kell deríteni a tankokat valamivel és úgy lőni.

(#373) SyMbioTe válasza nagybá (#371) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Nem rosszak az Amerikaiak csak nehéz velük játszani. Elején sok gyalogság kell mert azok olcsók nagyon és ahhoz képest egész hatékonyak. Jacksont egyedül csatába vinni tilos. Kell mellé 1-2 sherman amik 10 méterrel előrébb vannak mert a Jackson távolról is tud lőni. Én úgy szoktam hogy elején kiválasztom az Infantry companyt és ha elhívom a Majort akkor azt nem harcba külöm hanem egy Ambulance carral elviszem oda ahol az egységeim harcolnak, csak kicsit hátrébb. Beállítom hogy a Major-hoz fussanak haza és ott a mentőautóból újra tudom pótólni őket és meg is gyógyulnak és így sokkal hamarabb visszaérnek a csatába.

Üdv. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#374) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Tudja valaki miért jelent meg a Steam könyvtáramba (másnak is) a Company of Heroes 2 Beta?

(#375) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#374) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Megnéztem, nálam nincs a listában CoH 2 Beta. Fura, nemtudom miért van ott neked.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#376) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#375) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Közben sikerült utánanézni, mielött élesítik az októbari patch-et ki lehet próbálni mik lesznek a változások. Gondolom a visszajelzésekre kíváncsiak. Csak azoknak elérhető akiknek megvan a Western Front Armies.

(#377) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#376) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Közbe nekem most frissítette Steam-et és mostmár nekem is ottvan. Az jó ha kilehet próbálni, ez egy jó ötlet volt tőlük :)

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#378) neato3loco válasza CsonkaImo (#376) üzenetére


neato3loco
senior tag

S mik a változások? Van valami magyar jelentés róla?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#379) CsonkaImo válasza neato3loco (#378) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem tudom, nem is próbáltam még. Letöltöttem de időhiányában csak a helyet foglalja egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#380) neato3loco válasza CsonkaImo (#379) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nekem eszembe se volt ez. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#381) #41133696


#41133696
törölt tag

Pár napja "nyertem", szóval nekem ingyen jött, amúgy 4 € lenne :)

OKW Commander: Fortifications Doctrine

CoH 2 - OKW Commander: Fortifications Doctrine - 3,99€

(#382) SyMbioTe válasza #41133696 (#381) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Igen, nemrég átalakították ezt a rendszert és úgy tudom mindegyiket meg lehet szerezni, csak szorgalmasan kell játszani :D Gratula. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#383) #41133696 válasza SyMbioTe (#382) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egy időben vissza is vonták a Commander megvásárlási lehetőségeket, aztán most vettem észre, hogy ismét árulják őket ☺köszi :R

(#384) CsonkaImo válasza #41133696 (#381) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mióta megjelent a WFA azóta így van. Nekem volt olyan is, hogy az alapjátékba vettem egy orosz commandert, majd az új kiegészítővel kb a 3. meccs után megkaptam mégegyszer. Nem kicsi palm face-t vágtam :DDD Egyébként kb 3-4 commandert sikerült már megnyernem, de nagyon ritka hogy azt dob.

(#385) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#384) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

XP- függő szerintem, hogy mikor kapod meg, de ez nem biztos.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#386) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#385) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Teljesen véletlenszerű. A lényeg, hogy 5 percnél tovább legyél egy meccsben, utána random dob valamit vagy nem.

(#387) neato3loco válasza SyMbioTe (#385) üzenetére


neato3loco
senior tag

Véletlenszerű, mert amikor 2. szintre léptem kaptam egy Rare Commandert én is.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#388) SyMbioTe válasza neato3loco (#387) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Akkor tévedtem, ezt jó tudni :DD Én is kaptam egyszer már Rare commandert csak azthittem azért mert szintet léptem.
Köszönöm.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#389) bizsu17


bizsu17
csendes tag

Helló mindenki! Ünnepek környékén jó lenne így magyarok között egy kis vígbaráti adok-kapok 2v2-ben.
Ha érdekel, látogasd meg a CoH2 fansite-ot további infókért!

(#390) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

75%-os leárazás van a Company of Heroes 2-re Steam-en, így 8,74€. The Western Front Armies pedig 66%-ra, ami 6,79€. Ennyit megér mindegyik szvsz!

(#391) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#390) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Én tervezem is a TWFA megvásárlását. :) Nagyon vonzó ajánlat.
Kár, hogy az Ardennes Assault nincs leárazva.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#392) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#391) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mert nem rég jelent meg. Egyébként jó az is, nekem meg van. 20€ környékén érdemes beszerezni azt is. De a TWFA nagyon megéri szerintem.

(#393) bizsu17


bizsu17
csendes tag

CoH2 Random 2v2 torna
Nevezés december 13-ig. Feltétel: 5 magyar custom meccs replay-e!
1. díj: CoH2 Ardennes Assault kiegészítő

[ Szerkesztve ]

(#394) Tottu


Tottu
senior tag

Most láttam, hogy 50%-os akcióban van szinte minden CoH2-es játék.

Engemet a single player annyira nem izgat, inkább a multizni szeretnék. Ahhoz, hogy korlátozások nélkül tudjak multizni minden emberrel elég megvennem a The Western Front Armies vagy kell hozzá az alapjáték is?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#395) SyMbioTe válasza Tottu (#394) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Szerintem nem kell hozzá alapjáték, mivel ez igazából a TWFA egy külön játék. Mindenkivel tudsz vele játszani. Amíg csak alap volt meg nekem én is játszottam TFWA játékosokkal. :)

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#396) Tottu válasza SyMbioTe (#395) üzenetére


Tottu
senior tag

Remek, ez jó hír! :R

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#397) CsonkaImo válasza Tottu (#396) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha a szovjetekkel és a wehrmacht-tal is szeretnél játszani akkor kell az alapjáték.

szerk.: Mármint ezeket a frakciókat vezetni, ellenük játszani tudsz a TWFA-al is

[ Szerkesztve ]

(#398) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

El szeretnénk kezdeni a játékot? Melyiket érdemes megvenni? Látom van most valami Ardennes Assault. Ez teljesen új játék és ez pörög most vagy inkább a sima 2-t érdemes megvenni?

(#399) SyMbioTe válasza Kephamos (#398) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Szia!

Az Ardennes Assault az egy külön játszható kiegészítő, de nem tartalmaz multiplayer módot. A sima és a The Western Fornt Armies közül válassz. a TWFA is egy külön játszható kiegészítő, de abba csak a US Forces és az Oberkommando West frakció van benne. A szovjet és Wermacht-hoz a sima CoH 2 kell. Ha most játszol a szériával előszor (CoH1-el nem játszottál?!) akkor inkább a sima 2-öt vedd meg először. TWFA-val nehezebb játszani nekem se volt könnyű megszokni pedig én az összessel játszottam eddig. De érdemes előbb-utóbb mindkettőt beszerezni egy akcióba. Ez az én véleményem várd meg azért mások mit tanácsolnak :).

Üdv.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#400) #41133696 válasza Kephamos (#398) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az egy küldetéslemeznek felel meg. Single Player főleg. Vedd az alapot meg, illetve hozzá pár Commandert + The Western Fornt Armiest.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.