Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#551) SyMbioTe válasza #41133696 (#550) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Mondjuk az nem biztos, hogy baj :DD Legalább hamarabb lehet :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#552) #41133696 válasza SyMbioTe (#551) üzenetére


#41133696
törölt tag

Annyiból volt csak, hogy megépítettem a szokásos első épületet, és pánikoltam ,hogy hova lett :D

(#553) #41133696


#41133696
törölt tag

Az Sdkfz 221-et a 222 váltotta, így nem kell fejlesztésre lőszert költeni :D

(#554) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Újabb videókat találtam :).

Churchill tankok bevetésen
És egy pusztító erejű mesterlövész
Jó szórakozást ;) :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#555) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Én észrevettem még egy apróságot: Az OKW-nál a Supply Truck-okat már le lehet rakni a csillag területére is, legalábbis most gép ellen játszok egyet és ott le tudtam rakni oda is, majd megnézem multiba is :).

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#556) #41133696


#41133696
törölt tag

Ezek már megvannak valakinek ?:)

Szerk, nem rémlik, hogy mikor kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#557) SyMbioTe válasza #41133696 (#556) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

A Decal körvonala szürke, tehát gyanítom, hogy ez egy Steam Workshop-ból letöltött Decal. Akkor lett meg amikor játszottál egy olyannal akinek megvolt ez a Decal és automatikusan le lett töltve neked is.
A középső azthiszem nekem is megvan. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#558) #41133696 válasza SyMbioTe (#557) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen, egy szingapúri srác behívott egy ilyen zombis modba, de ki is léptem. Gondolom a Resident Evil félét ott kaptam, a nem hivatalosakat, lehet törölni? Mert a Steam Workshop-ból letöltött mappát töröltem még akkor.

(#559) CsonkaImo válasza #41133696 (#558) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Zombi mód? :Y Ezt hogy kell elképzelni? Hullámokban támadtak és védekezni kellett?

(#560) #41133696 válasza CsonkaImo (#559) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem tudom, mert amikor megláttam hogy mi ez, meg sem vártam, hogy betöltődjön a map, léptem ki :D

Írtam Neki, hogy bocsi, de én csak hivatalos pályákon játszom :)

(#561) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Más is tapasztalt ilyen problémát? A két kép kb 10 másodperc különbséggel készült...
Automatch vs. AI-ba volt ez:

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#562) SyMbioTe válasza #41133696 (#558) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Amúhy igen, lehet törölni.
Játéba: Modding Hub menü-->Manage--> Kiválasztos amelyik nem kell és alul "Unsubscribe" utána pedig "Delete". Így tötölni fogja a játékból és nem lesz ott.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#563) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#561) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Szerk.: Megnéztem, ugyanez van multiplayer-be is.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#564) #41133696 válasza SyMbioTe (#562) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#565) kris75


kris75
aktív tag

Sziasztok!

A steam en magy most a COH2?

Nekem nem akar elindulni sem,frissíteni sem.

Üdv
Krs

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#566) SyMbioTe válasza kris75 (#565) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Nekem megy simán igen. :) Frissített is.
Centaur tank :).

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#567) #41133696 válasza kris75 (#565) üzenetére


#41133696
törölt tag

Windows 10 alatt Szulejmán után megnézem :DDD

(#568) kris75 válasza SyMbioTe (#566) üzenetére


kris75
aktív tag

ok,már nekem is ok

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#569) nagybá


nagybá
senior tag

Amúgy van a youtube-on egy alpha gameplay a britekkel amit be is linkelnék, ha nem telefonról lennék. Viszont mindenképp érdemes megnézni szerintem, jó látni ezeket az egységeket egyben! :)

(#570) Gery9112 válasza nagybá (#569) üzenetére


Gery9112
őstag

Amíg nem vagy gépközelben, berakok én is egy alpha gameplay-t :DDD
[link]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#571) nagybá válasza Gery9112 (#570) üzenetére


nagybá
senior tag

Amúgy pont erre gondoltam! :D

(#572) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Emplacements :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#573) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Egy kérdés az Intel Bulletinnel kapcsolatban: Ez így tényleg ér valamit, vagy csak be lehet rakni, de uganúgy pl. 10%-al gyorsabban kap Veterán-t nem 30%-al:

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#574) Zolee11


Zolee11
senior tag

Letoltam 58 órát a játékkal, de számomra egyszerűen nem adja. Lehet rossz játékmódokban próbálok tanulni, de folyamatosan csak szenvedek, úgy érzem a gép csal, mindig több erőforrása van még akkor is mikor én birtoklok több pontot. A kampány végig játszása után, melyet csak könnyű szinten tudtam teljesíteni.
A Theater of War, Co-op AI Battles játékmódban játszom gép mellett gépek ellen, de csak a szopóroller van, az elején elhúzunk, aztán 300-200 pont környékén lerohannak a szovjetek, leszednek mindent csak én tudok talpon maradni vagy 6-7 tankelhárítóval, aztán onnan elfogynak a pontjaink. The Crimea pálya még csak csak megy (Captain) szinten, de a következő First Khrakov már képtelenség. Egyszerűen nem tudok kitámadni hatásosan, az egységeim végtelen szerencsétlenek (a gépről nem is beszélve, emiatt sem tudok érvényesülni, ekkora béna béla csapatot még egy stratégiában sem láttam), az ellenség egységei, na azok persze 88 irányból támadnak, ügyesen gránáttal, lángszóróval, mindennel, full sereggel alig tudom tartani a frontot. és csak elfogyunk, mert közben mást is kell csinálni, otthagyom őket, mire 10-20 mp múlva visszanézek, már totál káosz van...
Rossz játékmódban gyakorlok?
Már lassan feladom annyira bosszantó, nem tudok hozzászokni, hogy ennyire bénák az egységek, és állandó túlerővel kell küzdeni. :(((

no brain, no problem

(#575) CsonkaImo válasza Zolee11 (#574) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az AI valóban csal, mert máshogy nem lenne kihívás egy tapasztaltabb játékosnak. Én mindent Captain fokozatban nyomtam, és a multiban is van 650 órám. Szerintem ha fejlődni akarsz akkor barátokkal kell multizni. Utána a gép már gyerekjáték lesz.

(#576) SyMbioTe válasza Zolee11 (#574) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Igen, ahogyam előttem is mondják gépek mellet gép ellen a legrosszabb. Játékosok ellen játsz sokat, és akkor már nem lesz gond gépekkel. Mivel ott nem rendes játékos játszik a gép mindenhova tud figyelni, ellentétben egy rendes játékossal aki egyszeree max 2 helyre tud figyelni, de a gép minden egyes négyzetmétert figyelni tud a pályán. Nekem lassan 400 órám van a játékba de expert gép még mindig gondot okoz szinte mindig, a hard-ot még csak-csak leverem.
Játsz sokat játékosok ellen szerintem, amúgyis az a legszórakoztaóbb. Ott eltudod lesni más stratégiáját, ki mit hogyan csinál, onnan lehet a legjobban tanulni a játékot. Aztán hamár ott begyakoroltál sokkal könyebb lesz gépek ellen is. ;) Azért ne add fel még. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#577) Zolee11


Zolee11
senior tag

Köszönöm a biztatás! Átmentem Skirmish módba, standard szinttel azért megbirkózok simán, így azért van némi sikerélmény is, mindenképp kipróbálom emberek ellen is, de egyelőre még gyakorlom, tanulom mi micsoda, hogyan tudom az egész pályáról kiszorítani az ellenséget. :)

no brain, no problem

(#578) bizsu17 válasza Zolee11 (#577) üzenetére


bizsu17
csendes tag

Tényleg a lehető legrosszabb felállás a gép társ gépek ellen. Egyedüli pozitívuma a gép elleni játékmódnak tanulás szempontjából, hogy lehet Pause-olni a játékot és körbenézni, átgondolni, mit akarsz. A helyzet az, hogy a gépeket hamar ki lehet ismerni, és ezért hamar unalmassá válik. Egyetlen kihívás ellenük az, hogy az összes fronton tudni kell mikrózni a kis csatákat, de ez csak annak élvezet, aki imád milliót kattingatni.

Játssz emberek ellen ismerőssel, vagy ismerős ellen 1v1-et, mert itt inkább az nyer, aki jó taktikát választ, megfelelő csapatot hoz az ellenfél csapatainak ismeretében, és nem az, aki villámkezű. Ha a legjobb akarsz lenni, akkor persze gyors is kell legyél, de az majd jön a tapasztalattal. A skirmish is mellékvágány sajnos. Ha ember ellen játszol, akkor a te szintednek megfelelő ellenfelet fogsz kapni. Lehet, hogy az elején lesz néhány vereség, de azokból "ítéli meg" a matchmaker a játékerődet, és később már könnyebb lesz, majd fokozatosan nehezedik.

Az egészpályás kiszorítás is lehet cél, csak az jóval nehezebb. A játékot akkor is megnyered, ha meggyengíted annyira az ellenfeled, hogy tiéd legyen, és tartani tudd a victory pointokat. Okoz sok veszteséget az ellenfélnek, és közben nagyon vigyázz a saját egységeidre.

Azt gyakorold először, hogy tarts életben az egységeidet! Ne számítson, hogy megnyered-e a végén a játékot, vagy elveszted. Figyelj csak arra, hogy ami egységet kihoztál, azt ne veszítsd el a játék végéig, menekülj el vele időben. Amíg csatázik, használjon minél jobb fedezéket, ne mozogjon lövöldözés közben, csak ha nagyon muszáj. A bázison pedig gyógyítsd fel, mielőtt visszaküldöd.

Nehogy feladd! :)

(#579) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Hali

Az mitől lehet, hogy meccs végén mikor elszürkül a kép és kijön, hogy győztem vagy veszítettem akkor fogja magát és újraindul a gép? :F

Egész idő alatt semmi baja. Volt, hogy 1 egész órán át ment aztán mikor vége lett, bumm restart.

"Let's agree to disagree!"

(#580) SyMbioTe válasza bivalyolo (#579) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Szerintem valami hardverhiba lesz.
Az FX-en ugye van hűtő (gondolom van mert tuningoltad)? (milyen?)
Ill. nem lehet, hogy a 400W-os táp kevés az Fx+tuninghoz?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#581) bivalyolo válasza SyMbioTe (#580) üzenetére


bivalyolo
őstag

Fx topikban azt mondták, hogy elég a táp..amúgy egy raijintek aidossal hűtöm de nem hiszem, hogy túlmelegedne. :N

"Let's agree to disagree!"

(#582) SyMbioTe válasza bivalyolo (#581) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Raijintek Aidos nem éppen tuningra való, szerintem nézz hőfokokat, ha azzal nincsen gond akkor még azvsz. a táp lehet. Írj a "Nem indul és mi a baja a gépemnek topik"-ba is, ott szerintem többet tudnak segíteni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#583) bivalyolo válasza SyMbioTe (#582) üzenetére


bivalyolo
őstag

60 fokot se éri el, tök alacsony fesszel hajtom ja és totál alapon is csinálta.

"Let's agree to disagree!"

(#584) #41133696


#41133696
törölt tag

Egyébként igen ?:D

(#585) SyMbioTe válasza #41133696 (#584) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Próbáld ki, vedd meg nekem ajándékba :)) És akkor kiderül hogy kapsz-e. :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#586) #41133696 válasza SyMbioTe (#585) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már bezsákoltam nem is olyan sokkal utána :DDD

(#587) SyMbioTe válasza #41133696 (#586) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Lassan én is megveszem a British Forces-t, nemkéne lemaradni erről a 20%-os kedvezményről :).

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#588) #41133696 válasza SyMbioTe (#587) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, én kártyákból is gyűjtöttem rá, szóval ennyibe volt:

:DDD

(#589) Gery9112


Gery9112
őstag

én is meggyőztem magam, hogy ezt a kieget meg kell vennem, a Western Front Armies még ráér :D

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#590) SyMbioTe válasza #41133696 (#588) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Egy kevéske nekem is van a "pénztárcámba", kb 2,5 euró, de az is több a semminél :).

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#591) nagybá válasza #41133696 (#588) üzenetére


nagybá
senior tag

Kártyákkal? :-| Az micsoda? Mármint vágom, hogy vannak, de abból, hogy csináltál pénzt?

(#592) #41133696 válasza nagybá (#591) üzenetére


#41133696
törölt tag

Eladtam azokat amelyeket nem akartam felfejleszteni 5. szintre. Plusz az összes nyári szörnyújáték kártyámat is értékesítettem :)

(#593) nagybá válasza #41133696 (#592) üzenetére


nagybá
senior tag

No és ki vesz ilyeneket? :D

(#594) #41133696 válasza nagybá (#593) üzenetére


#41133696
törölt tag

Például ő :D : Palmdesert :DDD

(#595) SyMbioTe válasza #41133696 (#594) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Az ilyen Monster Summer Sale kártyákat (kitűző) el lehet adni?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#596) #41133696 válasza SyMbioTe (#595) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azokat a kártyákat csak a vásár idején lehetett eladni, illetve gyűjteni, a kitűzőket meg nem lehet eladni.

(#597) bizsu17 válasza bivalyolo (#579) üzenetére


bizsu17
csendes tag

Nálam nem ez, de hasonló jelenség van. Mikor jönne a Victory/Defeat képernyő, elsötétül, és kidob az asztalra. Múltkor ugyanez, csak kékhalállal. Fogalmam sincs, mi lehet. (nem néztem még utána)

Egy kicsit bosszantó, mert nem tudom rögtön megnézni a statokat, de mindig próbálom úgy nézni, hogy hála az égnek, nem meccs közben ment szét. :)

(#598) nagybá válasza #41133696 (#594) üzenetére


nagybá
senior tag

WTF?! :DDD

(#599) bivalyolo válasza bizsu17 (#597) üzenetére


bivalyolo
őstag

tegnap lejátszottam 4-et és egyszer sem indult újra.

"Let's agree to disagree!"

(#600) #41133696 válasza nagybá (#598) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sok, sok $ van ott :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.