Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#251) CsonkaImo válasza batman91 (#250) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Magyarból is? Nem tudom mi alapján lehet még keresni, de remélhetőleg e-mail címre is dob találatot, ami a következő: csonkaimo@live.com

(#252) batman91 válasza CsonkaImo (#251) üzenetére


batman91
őstag

Az e-mail cím nem nyert, de egy magyart sem mutat Comrade Commissar névre.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#253) CsonkaImo válasza batman91 (#252) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Akkor add meg a te felhasználód, hátha én sikerrel járok.

(#254) batman91 válasza CsonkaImo (#253) üzenetére


batman91
őstag

A nickem: b4tman91 és Simo Häyhä profilképem van.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#255) CsonkaImo válasza batman91 (#254) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Megvan, akkor majd hétvégén tudjuk nyomni.

(#256) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Valaki előrendelte a Western Front Armies-t? Nem kellene megjelennie Steam-ben? Vagy majd megjelenéskor lesznek választhatók az alapjátékban az "új" frakciók?

(#257) batman91 válasza CsonkaImo (#256) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem beleépül az alapjátékba, külön nem fog megjelenni a könyvtáradban. Megjelenés napján fog aktiválódni, biztos jönni is fog akkor megint egy nagyobb patch ami átdolgozza a felületet hozzá.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#258) CsonkaImo válasza batman91 (#257) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Értem, köszi! Csak azért kérdeztem, mert az alapjáték nélkül is lehet majd játszani a kiegészítővel. Mint az első résznél.

(#259) jansky1


jansky1
senior tag

hello

western front armieshoz nem tudtok valami elővásárlási akciót ?

(#260) duvi válasza jansky1 (#259) üzenetére


duvi
nagyúr

ITT nézelődjél naponta. Te tudod, hogy mennyiért éri meg neked megvenni :)

(#261) batman91 válasza duvi (#260) üzenetére


batman91
őstag

Na ez az új patch megint lekúrta a balanszot, oroszokat megint isteni erősségbe emelte míg a németek szart sem érnek. Komolyan mondom nem értem miért kell beletúrni abba ami tökéletes volt. :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#262) #41133696


#41133696
törölt tag

(#263) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Jól felfordítja a megszokott multiplayer játékmentetk az új kieg. Pár meccset le kell majd nyomni mire otthon érzem magam az új frakciókkal. :B Egyébként aki gondolkozik rajta, annak bátran ajánlom. Abszolut nem a coh1 lett coh2-sítve, ahogy azt többen várták. :N

[ Szerkesztve ]

(#264) #41133696


#41133696
törölt tag

Pár kép:

Azért ez kemény, szépen robbanás előtt pár másodpercig tüzet okád a fenti nyiláson :D

Három helyett öt csillag van, veteránosításhoz

(#265) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Megvettem én is a kieget.De nekem eddig nem nagyon jött be.de azért még próbálkozom vele.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#266) #41133696 válasza Dawide@axele (#265) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát szokni kell. Engem amúgy az idegesít, hogy alap mapokon is lehet játszani vele, ami azért baj, mert hol voltak harcoló páncélos amerikai alakulatok orosz területen (City 17, Sztyeppe stb)?

(#267) CsonkaImo válasza #41133696 (#266) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha nem lehetne menni az alap map-eken, akkor egy darabig lehetne várni míg az automatch összejön. Így is van, hogy már zavaróan sokat kell várni, hogy játékot találjon.

(#268) neato3loco


neato3loco
senior tag

Hali!
Jelen esetben le lett árazva a játék STEAM-en. Erősen gondolkodok rajta, hogy megvásárlom, hisz már régóta vágyok egy hasonló stílusú stratégiai játékban, ami remek multiplayer is egyben.

Megkérem azokat, akik már benne vannak a szakmában, hogy véleményezzék egy kezdőnek a játékot.

Köszönöm skacok!

Üdv.: E.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#269) CsonkaImo válasza neato3loco (#268) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ennyiért mindenképp érdemes megvenni. Nekem lassan 350 órám van benne, és még mindig a képernyő elé szögez. Nagyon nagy csatákat lehet vívni, néha észre se veszem, hogy egy meccs több mint 1 óra volt. Viszont én alig játszom egyedül. Több barátomnak is megvan a játék és velük együtt szoktam multizni. Ha nincs csapatjáték nincs ekkora élmény sem. Szóval ha egyedül leszel, akkor inkább 1v1-et érdemes játszani. Én mindenképp ajánlom, egyik legjobb rts a piacon szvsz.

(#270) neato3loco válasza CsonkaImo (#269) üzenetére


neato3loco
senior tag

Holnapi nap lehet a tulaja leszek. Hogy ne nyomjam vakon, segítséget kérek majd benne!

Köszönöm a választ!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#271) duvi válasza neato3loco (#270) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
A játék nagyon jó és megéri most a Steames ára is :K . Viszont nagyon hardverigényes! Ha az adatlapodon szereplő configgal szeretnél játszani, akkor az nagyon kevés lesz a CoH 2-nek :( ! Az első része viszont szépen futna. Most az is akciós a Steamen.
Én most cseréltem VGA-t, mert az előző Geforce GTX560-al, minden grafikai beállítás a minimumon volt :Y ! Az új GTX760-al már felment High-ra.

[ Szerkesztve ]

(#272) neato3loco válasza duvi (#271) üzenetére


neato3loco
senior tag

az a config már nem él :D van egy lenovo z500am, i5 proci, nvidia 2 gb, 8gb ram.. azon csak elketyeg maxon :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#273) duvi válasza neato3loco (#272) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha maxon nem is, de azzal már menni fog :K

(#274) batman91 válasza neato3loco (#272) üzenetére


batman91
őstag

Maxon nincs az a gép jelenleg amin elfutna, amúgy ennyiért bőven megéri Steamen. Én amennyire utáltam először, annyira megszerettem mára. Nagyon jó RTS az egyik legjobb a piacon. Az első rész után nekem kicsit furcsa volt, de hamar belerázódtam. Egyetlen egy nagy hátránya van csak, mégpedig az agybeteg DLC árak.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#275) neato3loco válasza batman91 (#274) üzenetére


neato3loco
senior tag

És gondolom multiba úgy dob össze, hogy nem nézi kinek milyen DLC-je van, vagy van elkülönítés, mint pl.: StarCraft 2?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#276) batman91 válasza neato3loco (#275) üzenetére


batman91
őstag

Teljesen összefolynak, nincs elkülönítés, keleti fronton harcolhatnak az amerikai az oroszokal vagy nyugati fronton oroszok az amcsikkal. Szerintem ez eléggé zavaró dolog, sokan panaszkodtak is rá.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#277) neato3loco válasza batman91 (#276) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tehát, ha nem akarom az unbalanced gamet, rákényszerítenek, hogy vegyem meg a DLC-ket is? :((

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#278) batman91 válasza neato3loco (#277) üzenetére


batman91
őstag

Nekem sincs egy DLCm se, mégsem érzem a hiányát.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#279) #41133696 válasza batman91 (#276) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát igen, ez a történelem átírása. Az nyugati szövetséges erők, és szovjet vörös hadsereg, két oldalról fogta satuba a németeket, és csak az Elbánál találkoztak, de egy fronton pláne szárazföldi csapatokkal sohasem harcoltak. Volt egy amerikai tankokból álló hadosztály a Szovjetunióban, de abban orosz volt a személyzet.

(#280) neato3loco válasza batman91 (#278) üzenetére


neato3loco
senior tag

Megveszem, ha van jelentkező velem együtt játszani! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#281) ha1265


ha1265
tag

Külön számolja a szintet az új kiegészítőben, vagy valahogy resetelődtek a statjaim? Újra 1-es szintről kezdtem, miután megvettem, pedig már egyszer elértem a 100-at.

(#282) CsonkaImo válasza neato3loco (#280) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Itt vagy akár privátban is jöhet a felhasználóneved. Hétvégenként elég sok időt töltök a játékkal haverokkal együtt, de szívesen látunk új társakat is. Ha gondolod felveszlek steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#283) Dawide@axele válasza CsonkaImo (#282) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Engem fölvehetnétek.igaz nem olyan sokat játszom vele de néha azért tolnám szivesen!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#284) cskamacska válasza #41133696 (#279) üzenetére


cskamacska
addikt

Jaj, ha még a történelmi hűséggel lenne a legnagyobb gond. :Y

Relicék egyébként is mondták, hogy "not realistic but authentic". :P Meg ilyet is olvastam: "The authentic and historically accurate battles, vehicles, and units are more than enough to appease the most astute war buffs." Matrix Games fanok meg forognak a sírjukban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#285) NoiZz


NoiZz
tag

Üdv, az első résszel több mint egy évig toltam aktívan, gondolkozom a jó árasított 2. rész megvételén, ami az első részben probléma lett a vége felé hogy nagyon lecsökkent az aktív játékosok száma és egyre több volt a csaló, itt mi a helyzet a csalókkal? könnyű magyarokkal találkozni?

(#286) neato3loco válasza CsonkaImo (#282) üzenetére


neato3loco
senior tag

Már töltöm, amint megvan írok! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#287) #41133696 válasza cskamacska (#284) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk az elég illúzióromboló amikor 3 méterről lövi csak az egyik tank a másikat. A valóságban ezek 1.5 km-re is ellőttek.

Tettem fel pár képet a mai buliból :)

2 Királytigris között egy Párduc

Éppen kimentettem, javításra

Javítás a füstben

Nyertünk, pedig egyik csapattársunk az elején lelépett...

[ Szerkesztve ]

(#288) bivalyolo válasza #41133696 (#287) üzenetére


bivalyolo
őstag

hi

csapatot hogy lehet váltani?
team1ből át akarok menni team2be de nem találok rá semmi gombot :F

szerk: nem választ akartam

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#289) batman91 válasza bivalyolo (#288) üzenetére


batman91
őstag

Csapatválasztó menüben minden játékosnak az ablakánál van a jobb alsó sarokban egy föl-le mutató nyíl. Arra kattintva változtathatod a helyedet, rakhatod át magadat másik csapatba. Remélem érthető, jobban nem tudom elmagyarázni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#290) bivalyolo válasza batman91 (#289) üzenetére


bivalyolo
őstag

hm. a csapaton belüli helyváltoztatás az ment. szóval ez olyan elmés megoldás lenne, hogy pl 2v2-be ha leérek a 2. pozícióba és megegyszer rányomok a nyílra akkor átrak a túloldalra? :D

nagyon nehéz lett volna úgy megoldani mint az első részbe..

"Let's agree to disagree!"

(#291) #41133696


#41133696
törölt tag

(#292) neato3loco


neato3loco
senior tag

Első küldetés letudva. Remek menete van a játéknak!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#293) ha1265 válasza #41133696 (#291) üzenetére


ha1265
tag

Igen, sajnálom is, hogy nem előbb találtam meg. Még olcsóbb is, mint steamen :(

(#294) CsonkaImo válasza #41133696 (#291) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Úgy volt, hogy csak steam-en lesz elérhető. Nekem annyira nem számít, az alapjáték is csak digitális. Akik viszont szeretik ha dobozos a játék (esetleg nagy rajongók), azok most kicsit szívhatják a fogukat ha előrendelték.

(#295) #41133696


#41133696
törölt tag

Mondjuk a dobozos verzió nem tartalmazza a skineket :)

Amúgy várom már azt a Commandert - persze tuti pénzbe kerül majd - amelyiknek lesz Flak88 :)

(#296) neato3loco válasza #41133696 (#295) üzenetére


neato3loco
senior tag

A skinek játék közben, szint lépéssel kerülnek hozzánk?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#297) #41133696 válasza neato3loco (#296) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát alapban úgy volt, hogy pl volt olyan skin ami lvl 100-hoz járt. De a legtöbb skin a Collector Edition-ben volt megvásárolható,illetve külön külön is.

(#298) #41133696


#41133696
törölt tag

(#299) neato3loco válasza #41133696 (#298) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nem valami rejtőzködő álcázás! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#300) CsonkaImo válasza neato3loco (#299) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Az Oberkommando-val lehet üzemanyag pontokat rakni az elfoglalt területekre? Mivel az egységek nagy része páncélos, és elég lassan jön az anyag, így nehéz boldogulni. Főleg, hogy a komolyabb járgányok 175 üzemanyagot kérnek vagy többet.

neato3loco: Bocsi, nem neked akartam címenzni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.