Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#701) CsonkaImo válasza Gyuri44 (#700) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem tudok róla, hogy készülne.

(#702) Gery9112 válasza Gyuri44 (#700) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha jönne is (ami sosem fog, ahogy azt előttem is leírták) a Relic munkatempóját ismerve 2040-re jönne ki. Elég nagy átszervezések voltak náluk és csúszásokban is vannak. A forumot például tavaly december vége helyett sikerült a napokban visszaállítaniuk és őszintén szólva némi kívánnivalót hagy maga után.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#703) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Én erre leszek kíváncsi, hogy mikortól lesz a játékban. Ez elég jó újítás lenne. Bár a DX12 patch-nek is örülnék, de kicsi rá az esély.

(#704) Gyuri44 válasza CsonkaImo (#701) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Úgy rémlék mintha tavaly említette volna a relic,hogy dolgoznak rajta.

(#705) nagybá


nagybá
senior tag

Hali!

Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek is túl OP MÉG MINDIG a Britek?
Azon belül is a lövegükről beszélek, amit úgy kell kifejleszteni.
Az hogy a gyalogság ellen op, azt mondom, hogy oké. Még a light vehicle elleni téma is belefér. De az, hogy a Panther!!!!!!!!!!! ellen is rohadt jó, azt már túlzásnak tartom.
Vagy csak én nem tudok valamit? :D

[ Szerkesztve ]

(#706) CsonkaImo válasza nagybá (#705) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az nem normális ha a Panthert beviszi. Én Panzer IV-gyel simán kiszoktam szedni.

(#707) nagybá válasza CsonkaImo (#706) üzenetére


nagybá
senior tag

Bármikor mikor a Britek ellen játszom, csak szenvedek amiatt az épületek miatt...
Kb. egy hadsereg szükségeltetik a megsemmisítésükhöz, és míg a pantheros dolgot nem vágtam még úgy gondoltam, hogy van esély, de így....
Panzer IV-gyel hogyan? :D

(#708) CsonkaImo válasza nagybá (#707) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A pötyögtetős légvédelmi lövegről van szó nem? Az nem sebezi a P4-et.

(#709) nagybá válasza CsonkaImo (#708) üzenetére


nagybá
senior tag

Hát ez érdekes. Akkor a Panthert, hogy tudja? :-|

(#710) jansky1 válasza nagybá (#709) üzenetére


jansky1
senior tag

Ne tolatva közelítsd meg :)

(#711) nagybá válasza jansky1 (#710) üzenetére


nagybá
senior tag

Ez nem fair :D

(#712) LK


LK
addikt

Sziasztok! Már 80%-on volt a Magyarítás szintje [link] , és visszaugrott 0%-ra. Tud valaki erről valamit? Nem értem,hogyha valaki nem akarja befejezni a munkáját, attól még rendelkezésre bocsáthatná a leendő fordítóknak a már elkészített anyagot nem? :(

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#713) CsonkaImo válasza LK (#712) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én személy szerint azt sem tudtam, hogy készül magyarítás a játékhoz, mert amúgy is a "minek?" kategória. A kampány történetét 2 mondatban el lehet mesélni, multi player-hez meg pláne nem látom értelmét.

(#714) jansky1


jansky1
senior tag

Van kampány a játékban ? :DDD :))

(#715) LK válasza CsonkaImo (#713) üzenetére


LK
addikt

Nem azt kérdeztem,hogy mi a véleményed a magyarításról,hanem azt hogy tud-e róla valaki.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#716) CsonkaImo válasza LK (#715) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az oldalon amit linkeltél, ott van a készítő e-mail címe. Miért nem kérdezed meg?

(#717) SyMbioTe válasza LK (#715) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Én tudom.
A Baker Online csapata készítette, de anyagi és egyéb okok miatt abbahagyták a fordítást, és köztük a CoH 2-t is, így most már senki sem csinálja egyelőre. :( Pedig már nem voltak messze a befejezéstől, csak elvileg a frissítésekkel a szöbegkönyv is változott és nem tudták egyszerűen CTRL + C és CTRL + V-zni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#718) LK válasza SyMbioTe (#717) üzenetére


LK
addikt

Köszönöm a precíz választ. :R Látom a te szövegértelmezéseddel semmi baj nincsen :))

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#719) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Nincs valakinek kedve Theatre of War-ozni? Tapasztaltabb játékosokat keresek nehéz fokozatra, mert amit az AI csinál az nevetséges. :B

(#720) Gyuri44 válasza CsonkaImo (#719) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Hali.
Én benne vagyok.

(#721) CsonkaImo válasza Gyuri44 (#720) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Vegyél fel Steamen, ugyan úgy CsonkaImo a nick-em.

(#722) Gyuri44 válasza CsonkaImo (#721) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Rendben.

(#723) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Tegnaptól kipróbálható az új War Spoils rendszer. Teljesen különálló Béta verziót kell letölteni a játékból. Van aki már próbálta? Hogy működik az új rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#724) Gery9112 válasza CsonkaImo (#723) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem próbáltam azonban a Relic bemutatta egy blogbejegyzés keretében. konkrétan itt

Gyakorlatilag picit átvették a CS:GO rendszerét. A ládák nem találomra fognak esni, hanem a játszott meccsekért pontokat kapsz. A pontrendszer úgy működik, hogy minden meccsért fix pontot kapsz független attól, hogy milyen jól játszol viszont az a csapat amelyik nyer az + pontot kap a nyerésért. Megvan a napi limit, hogy hány pontot érhetsz el naponta ezzel szűrve azokat, akik 0-24-ben farmolnák a dropokat.

Ahogy elérted a szintlépéshez szükséges pontokat, kapod a ládát, eddig ugyanaz mint a CS:GO. A Relic azonban a dupla tárgyak esetét úgy oldja meg, hogy ha valamit egyszer már megkaptál azt automatikusan neked átkonvertálja in-game valutába. Az in-game valutával pedig skineket, commandereket és victory strike-okat lehet venni. A kiegészítők, ToW küldetéspakkok és a multis frakciók továbbra is csak valódi pénzért érhetők el, nem válthatók ki in-game valutával.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#725) CsonkaImo válasza Gery9112 (#724) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi a részletes leírást! :R Nem ismerem a CS:GO-t, de értem miről van szó. A mostani rendszert már rég le kellett volna váltani, és szerintem ez egy elég jó megoldás lett.

(#726) nagybá


nagybá
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Nem tudja valaki, hogy lehet megszerezni a DW3-as signup-olós COH2 extra contentet? :D
Elméletileg in-game kell bejelentkezni relic account-tal, de erre nem találok lehetőséget (steam-es játék)

Előre is köszi a segítséget!

(#727) Gery9112 válasza CsonkaImo (#725) üzenetére


Gery9112
őstag

Nincs mit :) elvileg nemsokára lesz stream, amiben többet megtudhatunk meg lesz info arról, hogy mi a terve a Relicnek idén.

Az új War Spoils nem tűnik rossznak és tetszik az irány amerre az új rendszer halad. A gondom csak annyi, hogy mindezt jóval előbb meg kellett volna csinálni, nagyon lassan kapja magát össze a Relic és néha eléggé amatőr dolgokat művel.

(#726) nagybá
Nem tudom mire gondolsz, gyorsan megnéztem a COH 2 weboldalát és nem találtam erről semmi infót. :D

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#728) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy egyjátékos módban milyen lehetőségek vannak a kampány mellett?

(#729) SyMbioTe válasza dangerzone (#728) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Gép ellen tudsz játszani, meg ott a Theater of War ahol vannak single küldetések is, meg co-op is.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#730) dangerzone válasza SyMbioTe (#729) üzenetére


dangerzone
addikt

A gép elleni küzdelemben milyen lehetőségek vannak? Gondolok én ilyen free for all, teams, stb.

(#731) SyMbioTe válasza dangerzone (#730) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Beállíthatsz magad mellé ill. ellen gépeket, kiválasztod nehézséget. Játékmód az lehet VP Controll (500-1000) pont, vagy lehet olyan mód is ami addig tart, amíg le nem győzöd a másikat (le nem rombolod a bázisát)
Ill. ide még tudsz különböző tuning packokat adni amik a Steam Workshopba vannak. (pl. population növelést, vagy másmilyen játékmód stb...)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#732) dangerzone válasza SyMbioTe (#731) üzenetére


dangerzone
addikt

Köszi szépen! :R

(#733) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Case Blue DLC-ben a "Tiger Ace" missziót megcsinálta valaki general nehézségen? A pontok felszámolása még megy, de amikor megérkeznek a végén az orosz páncélosok, ott mindig elvérzek. Jól jönne néhány tipp, mert elakadtam.

(#734) nagybá válasza CsonkaImo (#733) üzenetére


nagybá
senior tag

Használj valami fasza csítet! :C

(#735) Gery9112 válasza CsonkaImo (#733) üzenetére


Gery9112
őstag

Szia!
Én megcsináltam anno. Hát....nem könnyű tény :D a trükk az, hogy KV 2 tankok erősek viszont az ágyú csőve a tankkal együtt fordul és a tank lassabban fordul mint a tigris. Ezt úgy oldottam meg h próbáltam egyenként levadászni őket és ha megvannak akkor "táncold" körbe őket. Ja és ments folyamatosan

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#736) CsonkaImo válasza Gery9112 (#735) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Így próbáltam, de mindig együtt mozognak. Meg elég gyakran pattognak is. Na majd ha lesz még kedvem, akkor próbálkozom.

(#737) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Dupla pont jár meccsenként most. Vereség esetén is.

(#738) nagybá válasza CsonkaImo (#737) üzenetére


nagybá
senior tag

Ez egyszeri dolog, vagy innentől így lesz?

(#739) CsonkaImo válasza nagybá (#738) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Csak az új war spoils rendszert alkalmából van. 12-ig vannak leárazva a commanderek, gondolom a dupla pont is eddig tart. Tehát ezen a hétvégén lesz csak.

(#740) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

3 éves a játék, ismét kétszeres pont jár. Illetve megjött a nagy balance patch is.

(#741) CsonkaImo válasza CsonkaImo (#740) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Elnéztem, 23-tól van csak dupla pont minden meccs után. :R Egy kis érdekesség: [link]. Természetesen kikaptunk, csak azt nem tudom, hogy az ilyen játékosok hogy jutnak el 300-as szintig? :N

(#742) Zolee11


Zolee11
senior tag

Hosszú idő után ismét előszedtem, de végtelenül felbosszantott. A Case Blu(e) DLC-t toltam végig, azaz toltam volna, de az utolsó küldetés (Kharkov Pursuit), hát az valami, nem is tudom mihez hasonlítani, ki találta ezt ki?
Már mindent megpróbáltam, drótkerítés, akkor kihúzom 10-15 percig, de az az invázió amit tolnak, meg az a csalás amit művel a gép, hát az hihetetlen, 2 géppuskás squad-ot letolnak, 3 pak gun-t leszednek sima gyalogosok, 10 perc után már a legnagyobb tankokkal jönnek... próbálok két pontot megtartani, de nem lehet. Elvileg végig ellenőrzöm a frontvonalat, mégis mögém kerülnek... sima egyszerű squad-okkal letolnak, mintha terminátor sereg jönne...
Végigtoltam legkönnyebb szinten, de ezzel nem is szenvedek tovább, mert nem látom mit lehetne ezzel kezdeni. Nem lehet atomot dobni az ellenség bázisára? :)

no brain, no problem

(#743) CsonkaImo válasza Zolee11 (#742) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem szabad megállni a pálya felénél, le kell rohanni az egész térképet. Az elején csak partizánokat hoz a gép, igaz azt bármelyik civil épületből hívhatja, így vágni fog folyamatosan. 2 csillagot be kell ásni, mg-s bunkereket lerakni, az mg squadokat meg a flank-elő partizánok felé forgatni. Legyen 1-1 pak a tankok ellen. Amint sikerül kihozni egy tankot az mehet az ellenség bázisára. Nekem sikerült egy kv 1-et is zsákmányolni. 3. próbálkozásra ment a general szint.

Én a Tiger Ace-t nem tudtam megcsinálni. :B

(#744) Zolee11 válasza CsonkaImo (#743) üzenetére


Zolee11
senior tag

Közben néztem egy tutorialt, érdekes én is pont azt a két pontot választottam, és hasonló módon próbáltam védeni a pontokat, mind1 egyelőre mentem tovább. :) A Tiger Ace-t én is csak Captain szinten tudtam megcsinálni, így is kergetőztünk a végén rendesen. :)
Köszi a tippeket!

no brain, no problem

(#745) Zolee11


Zolee11
senior tag

Már az előző akciók során megvettem a "The Western Front Armies" mindkét kiegészítőt, illetve a British Forces kiegészítőt is. Viszont a játékban nem találom, hogy ez hová került. Ezek kampányok lennének, vagy hol lehet ezekkel játszani? Elvileg telepítve van minden, mégsem találom sehol. :F

no brain, no problem

(#746) Zolee11 válasza Zolee11 (#745) üzenetére


Zolee11
senior tag

Utána olvastam, szóval ezek csak multiplayer kiegészítők, na majd meglesem, egyelőre a Theater of War kiegészítőket nyüstölöm. :)

no brain, no problem

(#747) Zolee11


Zolee11
senior tag

Valaki szokott még rendszeresen játszani? Én most rákaptam az ízére, General szinten csinálom végig a DLC küldetéseket, van ami megy elsőre is, van amelyik azért meg tud lepni, de 2. 3. próbálkozásra azért menni szokott, persze sok függ a csapattársakon is. 1-2 pálya van ami ki tud fogni rajtam ezen a szinten, de majd a végén visszatérek rájuk. :K

no brain, no problem

(#748) Dawide@axele válasza Zolee11 (#747) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szia!
Mi még a multi részével szoktunk játszani néha csapatban is.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#749) CsonkaImo válasza Zolee11 (#747) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én is elég aktív voltam mostanáig, csak külföldre költöztem, a gépet pedig eladtam. Egy darabig biztos nem leszek, pedig 900 órám van benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#750) Dawide@axele válasza CsonkaImo (#749) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Az szép!
Én Laptopon nyomom az asztali gépet én is eladtam és vettem PS4-et így legalább változatos :) .Nekem csak 120 órám van benne!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.