- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hieronymus: Három júniusi képem
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Android másképp: Lineage OS és társai
- VoidXs: Tényleg minden játék optimalizálatlan?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
Új hozzászólás Aktív témák
-
(Bundás)
addikt
válasz
Balancee #454 üzenetére
Na ez már megint privátba ment el, majdnem másodjára is!
A Chieftec nem is gyárt tápokat azoknak beszállítói vannak több féle béllel! A Q-szar (Balika911: kösz a helyesbítést) 500-nak pedig nem hiszem, hogy köze lenne a Chieftec-hez.
Passzív is tökéletesen megfelel, kevesebb hibalehetőség, mittomén! -
(Bundás)
addikt
Amúgy egy Codegen 450W nagyjából egy árban van egy 300 Wattos FSP táppal, ami bizton elvisz mindent, akkor miről beszélünk?
Másrészt, mint laikus beszélhetnénk a fogyasztásról. Kiváncsi vagyok milyen meleg levegőt fúj ki az a Codegen a ütős konfigod izzasztó tehelése alatt, olyan 750 Wattot szippanthat ki a konnektorból 250 helyett. -
(Bundás)
addikt
Szakértelmed a tápegység belsejébe valószínű nem terjed ki. Ne vedd személyeskedésnek, pedig az, de nekem se.
A Codegen házzal nincs semmi baj, azt lehet ajánlani, de hogy EZT, mint tápegységet ajánld azoknak, akik tuningolni akarnak és biztonsággal használni a gépüket az egyszerűen nevetséges és egyben felháborító.
Azért mert Codegen arkangyal vigyázott ráz nem lehet e műremeket csodának nevezni és hasonlítgatni egy normális tápegységgel. Szerinted nincs semmi különbség a kettő között? Laikus szemmel elég, ha rárakod a mérlegre a kettőt.
Valószínű a PH! szakemberei is, azért NEM ajánlják e tápegység vásárlását, mert TÖBB munkára van szükség javításuk terén, vagy mi? Mi hasznuk lenne belőle? -
(Bundás)
addikt
válasz
Szabi2121 #407 üzenetére
A szervízesek akik javítják a tápokat, azért sokkal tapasztaltabbak, mint egy felhasználó, szóval ennyit a realitásról.
Vegyél az egyik kezedbe egy Kodegány tápot, a másikba meg egy FSP-t, vagy Chieftec-et és egy véleményt már el is mondhatsz.
Nem tudom épp melyik cég fizeti le az emberkéket, mert ha megkérdezel 10 okoskát, abból 2-3 preferálja ugyanazt a márkát, de mindegyik óckodik a Codegen-től.
Tehát ezek szerint az egész világ összefogott ellene (és jópár éve tart a kampány)!
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- Lenovo Thinkpad P16 G2 - i9-13980HX, 64GB, 1TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090 (ELKELT)
- RITKASÁG: MSI Big Bang Z77 MPOWER
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest