Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Szevasztok!
    Ha valaki tudna rajtam segíteni, azt nagyon megköszönném, ellenkező esetben rövid úton az Uninstall gomb lesz a megoldás. Pedig érdekelne a játék, mint minden ami az ilyen pokoli témáról szól. DE!!!

    Nem engedi az egeret konfigurálni! Az alapbeállítással még idáig el-el szüttyögtem, azonban most már komolyodik a csata, így már képtelen vagyok vele játszani. Mire megtalálom a gombokat hogy mi mire való, legyaknak. Már a Quake 2-ben is az egeret használtam a mozgáshoz és a tüzeléshez is, de itt egyszerűen nem engedi a játék hogy az "előre" parancsot adjam a jobb-gombhoz, pedig ez nálam élet-halál kérdése. :O

    Szóval ha valaki tudna rá módot hogy hogyan lehet ezt az egyszerű parancsot adni ehhez az egyszerű gombhoz, az pls szóljon :R (Vagy örökéletkód, de azt nem csípem).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés