- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ldave: New Game Blitz - 2025
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
haromegesz14
aktív tag
Sziasztok!
Szeretnék megpróbálkozni a későbbiekben az alap certtel, viszont a vizsgarendszer ismeretlen nekem. Az lenne a kérdésem, hogy a számonkérés szempontjából melyik út az előnyösebb? Ha külön-külön csinálom meg a 100-105(ICND1) és 200-105(ICND2) vizsgákat, vagy érdemesebb egyenesen a 200-125(CCNA)? Anyagiakat tekintve ha jól látom nincs ördöngös különbség a vizsgadíjak között.
-
haromegesz14
aktív tag
Egy 1841-es 2 portájra lehet beállítani külön-külön DHCP-t? Packet Tracer-ben próbálkoznék vele, csak a kíváncsiság végett.Laikus vagyok
Az alapvető célt statikus beállítások mellett sikerült elérni.
-
haromegesz14
aktív tag
Ha CCENT-ből kifolyólag már van egy ICND1 sikeres vizsgám, akkor CCNA-hoz elég megcsinálni az ICND 2 vizsgát? Vagy CCNA-nál komplex vizsga van?
-
haromegesz14
aktív tag
válasz
f_sanyee #293 üzenetére
Elnézve az ICND1 áttekintőjét, jelenleg kb. itt valahol. Találtam ilyen netes próbasorokat (nem tudom mennyire van köze a hivatalos CCENT vizsgasorhoz), feladatok nagy részét sikerrel oldottam meg, de azért volt pár amiről viszont még fogalmam sem volt. Tehát alapismeretek azért megvannak valamilyen szinten szerintem. Vizsga angolul megy teljesen? Főoldalukon az elérhető nyelvek között nem szerepelt a Magyar.
-
haromegesz14
aktív tag
CCNA-ra autodidakta módon való felkészülés ( tényleg odatenném magam ) mennyi időbe telik? Továbbá a vizsgák hogyan történnek pontosan?
Bocs, hogy ha már van válasz a kérdésemre, nem futottam át teljesen a kommenteket ( nem mintha túl sok lenne
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Videó stream letöltése
- Kingston FURY Renegade G5: Adatok villámgyorsan
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Napelem
- iPhone topik
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3042, 94% Akkumulátor
- ASUS TUF Gaming A15 FA507NUR - 15,6" FHD 144Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 512GB -RTX 4050 -3 év gari
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2190, 100% Akkumulátor
- JBL Charge 6 és Xtreme 3/4 akciós áron eladó!
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest