Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#3449) üzenetére


blattida
nagyúr

Itt:

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3452) Fire/SOUL/CD válasza McClane (#3450) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

WLAN, szóval nincs mint kihúzni :DDD , de ha lehetne is, akkor sem tesz fel kérdést, egy már bejegyzett hálózatról. Lehet az lesz a vége, hogy törlöm a hálózatot(ezt pontosan tudom hol van), csak azt nem, hogy azt hol lehet utólag állítani, hogy egy gép látszódjon avagy sem a hálón...

Amúgy köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

blattida
Hát ott már voltam, de nem rémlik, hogy ott ez megoldható lenne, de most megnézem ismét
(Ha megoldható, akkor tényleg a fogammal néztem, mert abban a menüben már néztem, az biztos :DDD )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3453) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#3451) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát ott (kép alapján) csak a hálózat nevét lehet átírni.
Alatta meg nincs olyan, vagy a Bármi lenne?
(Bízom benne, hogy nem, mert az biztosan nem megfelelő megoldás) :(

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3454) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#3453) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Már tárgytalan is. Töröltem a hálózatot, újrakapcsolódtam, CIS feldobta az ablakot, bepipáltam amit kellett, most már minden OK. :)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3455) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Három gépet használunk hálózatban, WiFi routerrel történik a fájlmegosztás. A nyomtató is meg van osztva, az egyik gépről. Amióta a "nyomtatós" gépre feltettük a Comodo 4-et nem látja a többi gépet és a többi se látja Őt, csak egymást. Azelőtt minden rendben zajlott, milyen beállítás segíthet?

Köszi

(#3456) Fire/SOUL/CD válasza (Bundás) (#3455) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Épp az előbb volt ugyanez a problémám...

1. Azon a gépen, amelyiken a CIS van, tiltsd le a wifi-t (ne legyen kapcsolat)
2. CIS-ben Tűzfal/bal oldalt Speciális/jobb oldalt Hálózati biztonsági házirend/Saját hálózati zónák
3. Jelöld ki azt a kapcsolatot, amelyik egyértelműen a Wifi-hez kapcsolható, jobb egér/Eltávolítás/OKézd le
(a nevére kell állni, pl ha nem adtál nevet a hálózatnak, akkor Helyi hálózat #1 lesz például a neve) blattida tett be képet róla
4. Most újra engedélyezd a Wifi adapter, amit korábban letiltottál
5. Meg kell hogy jelenjen ez az ablak, pipáld be azt, ami a képen látható
(Alá van írva, hogy így milyen funkciókat lehet megosztani pl nyomtató/fájl/intenet stb, szóval pont az ami kell)

Remélem sikerül.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3457) blattida válasza (Bundás) (#3455) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem tudom, hogy a Fire által beírtak segítettek e, de érdemes a láthatatlan portok varázslóján belül a második lehetőséget választani. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3458) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#3457) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

És ezek szerint ilyen opció nincs a CIS-ben? Mármint hogy a hálózat eltávolítása nélkül lehessen láthatóvá/nem láthatóvá tenni egy gépet az adott hálón?

Bevallom kerestem, hogy hol változik a beállítás a CIS-en belül a latható/nem látható "üzemmód" esetén, már kiégett a szemem de nem találom. :DDD
Nem katasztrófa végül is, mert nem vészes megoldani, csak mégis "elegánsabb" lenne a hálózat eltávolítása nélkül...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3459) vv5204 válasza Fire/SOUL/CD (#3458) üzenetére


vv5204
senior tag

Én is az eltávolítással szoktam megoldani. :K
Tulajdonképpen arra kell figyelni, ha jön az értesítés az új hálózatról azt a
pipát oda kell biggyeszteni, illetve a port varázslónál a középső opció,
az svchost, system-nek engedélyezve kell lennie. Azt elvileg ha ezek
megvannak menni kell, mint atom.

[ Szerkesztve ]

(#3460) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#3458) üzenetére


blattida
nagyúr

De, amit írtam, a láthatatlan portok varázslójában. ;]
Ha tudod, hogy mit akarsz láttatni, akkor az első lehetőség, ha nem, akkor a második. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3461) Fire/SOUL/CD válasza vv5204 (#3459) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A port wizard nélkül is megy mint atom, ahogy fogalmazol... :DDD
Olyasmire gondoltam, mint pl az Eset-ben, 2 lehetőség van Szigorú- vagy Megosztás engedélyezése üzemmód. Szóval nem kellene törölnöm a kapcsolatot...
De ha nincs hát, nincs. Akkor kérném az illetékeseket, hogy már pedig nekem tessék belevarázsolni az 5-be egy ilyen választóablakot, azt a kupoláját neki... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3462) hartib válasza Fire/SOUL/CD (#3458) üzenetére


hartib
csendes tag

Szia!

A hálózatészlelő felugró ablak a képen lévő felső két szabályt hozza létre:

Ha a megosztást engedélyezni akarod egy hálózáton, akkor manuálisan is létrehozhatod ezeket a szabályokat.

(#3463) vv5204 válasza blattida (#3460) üzenetére


vv5204
senior tag

Oksa, de mit csinálsz akkor, ha véletlen nem nyomtad be a pipát amikor
az új hálózat ablakot dobta fel? Nem újat akarsz megadni a varázsló
első opciójánál, hanem a meglévőt megváltoztatni. Én csak törlés, újra
felvéttel + bepipával tudtam megoldani, hogy a két gép lássa egymást.

[ Szerkesztve ]

(#3464) Fire/SOUL/CD válasza hartib (#3462) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Erről van szó, köszönöm! :R

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3465) blattida válasza vv5204 (#3463) üzenetére


blattida
nagyúr

Az első opciónál biztonságosnak módosítod a kívánt hálózatot, utána működik.
Egyébként hartib által is belinkelt képen látható szabályokat hozza létre. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3466) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#3465) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Jókor mondod, fél dioptriát romlott a szemem... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3467) (Bundás) válasza Fire/SOUL/CD (#3456) üzenetére


(Bundás)
addikt

Siker, köszi.

(#3468) #27441408 válasza blattida (#3439) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez mi ? Ez a vírusírtója ? A CIS-be benn van ? Megbízható ?

Apropó elég réghasználtam a CIS vírus írtóját , mennyíre megbízható ? Megállja már a helyét önnálóan a gép védelme szempontjából ?

[ Szerkesztve ]

(#3469) vv5204


vv5204
senior tag

Languy99 linkelt be egy érdekes AV tesztet a Comodo fórumon.
Egy amatőr srác 500 illetve 5000 mintát küldött rá a ma ismeretes
víruskergetőkre. A dolog apropója, hogy a minták régiek, jó néhány 2 éves volt.
Írja is, hogy azért kezeljük fenntartásokkal a tesztet, mert ő nem szakember.
Nem is tudom mit szóljak hozzá, mert elég érdekes eredmények születtek,
több nagy nevű márka furcsán gyengusz. Az MBAM például az 5000-es
vallatásnál 3%-ot ért el ezt nehéz elhinni, főleg, hogy használom a progit és talál
olyanokat amit a CIS AV nem...
Ja! Hát nem érdekes... a BluePoint a nagy mintán kevesebbet(!!) ért el mint a
CIS... :P ;]

http://www.raymond.cc/forum/spyware-viruses/21574-testing-the-on-demand-detection-of-different-av-with-old-malwares.html

(#3470) Narxis válasza #27441408 (#3468) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem.

Thanos was right.

(#3471) vv5204 válasza #27441408 (#3468) üzenetére


vv5204
senior tag

A kép a CIS 2011, vagy másnéven V5 alfából származik.
Egyenlőre várjuk a publikus betát, de még nem ismeretes, hogy mikor
foghatjuk vallatóra. A végleges verzió kiadása az évvégére várható.

A CIS V4 víruskergetője hagyományos vírusok ellen nagyon jó!
A D+ homokozóval pedig a 0 napos kártevők ellen nyújt védelmet.
Azért egy Spyware írtót fel rakhatsz mellé a biztonság kedvéért. :K

Narxis
Alá is tudnád támasztani a véleményed? :U

[ Szerkesztve ]

(#3472) #27441408 válasza vv5204 (#3471) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az van amúgy is, köszi.

(#3473) W666W válasza Narxis (#3470) üzenetére


W666W
tag

Ez szép és kielégítö válasz volt sok sok ténnyel és képpel ahogy kell..Látszik a válaszodból a megfontolt objektivitás ..gratulálok minnél többször légyszives ilyen részletes és kielégítö tényekkel alátámasztott válaszokat adni. :W :W :W

(#3474) blattida válasza #27441408 (#3468) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, megállja a helyét, viszont az av heurisztikát közepesnél ne állítsd magasabbra, ha nem akarsz fals riasztásokat!
Nincs külön web és email védelme és maga a program nem blokkolja a káros vagy veszélyes oldalakat, ami egyébként nem gond, mert ha megnyitnál valamit, akkor riaszt rá, ha kártevő, illetve a comodo secure dns szolgáltatáson keresztül sok csúnya oldalt kiszűr és blokkol.
Mivel van benne sandbox, az ismeretlen alkalmazások ott kerülnek futtatásra, tehát védve vagy. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3475) prosztata


prosztata
csendes tag

Hali! Segítsetek abban,hogy COMODO tűzfalat használok,telepítésnél okézom a telepítő módot, erre az "emlékeztető" ugrál föl igen sűrűn.Hol tudom vagy kikapcsolni,vagy a "jelentkezés" idejét növelni.Minden segítséget előre is meg köszönök:Prosztata

till

(#3476) vv5204 válasza prosztata (#3475) üzenetére


vv5204
senior tag

Ha jól sejtem a 3-as változat valamelyike van fent. Igen az ilyen ugrálós,
egyszerűbb ha addig kikapcsolod a D+-t, vagy felrakod a 4-es tűzfalat,,
ott már eleve nincs telepítő mód, így nem dobja a pop-up-ot neked. :)

(#3477) prosztata


prosztata
csendes tag

vv5204 köszönöm a választ. till

till

(#3478) Wolfskin


Wolfskin
őstag

heló

nem tudom, volt -e szó róla...

nekem furcsa a 4.xx verziónál, hogy nem jegyez meg szabályokat. a portable programok elindításánál minden alkalommal újra engedélyezni kell. nem lehet tanítani?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#3479) vv5204 válasza Wolfskin (#3478) üzenetére


vv5204
senior tag

A D+-nál behajíntod a Saját biztonságos fájlok közé.
Vagy ha olyan ablakot dob fel amin van homokozó gomb, akkor nyomjad
neki, majd a program ne fusson ott többet opció, aztán a program újraindítása.

(#3480) Wolfskin válasza vv5204 (#3479) üzenetére


Wolfskin
őstag

a homokozót csak első alkalomaml ajánlja fel, utána kilövöm, de később minden induláskor van egy figyelmeztető ablak, amit le kell okézni:

• a mindig megbízom a fájl kibocsájtójában (inaktív)
• elküldés comodo elemzésre (pipálható)
• win. rendszer visszaállítási pont hozzáadása (pipálható)

ez a három opció van, és alatta három gomb
homokozó / mehet / tilt

ezt miden program (portable) minden indulásakor eljátssza.
a 3.xx verzió úgy emlékszem megjegyezte

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#3481) Matthewus válasza Wolfskin (#3480) üzenetére


Matthewus
őstag

Tedd be azoknak a programoknak az exe fájlját vagy az egész mappáját a saját biztonságos fájlok közé és utána nem fogja többször feldobni.

(#3482) Wolfskin válasza Matthewus (#3481) üzenetére


Wolfskin
őstag

és azt hol lehet? az gondolom valahol a vezérlőben kell keresni, nem a felugró ablak adja ki, ezt az opciót?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#3483) Matthewus válasza Wolfskin (#3482) üzenetére


Matthewus
őstag

A Defense+ beállítások között van.

(#3484) Wolfskin válasza Matthewus (#3483) üzenetére


Wolfskin
őstag

megvan, köszi!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#3485) blattida


blattida
nagyúr

Nem mintha nagyon sokat számítana, de megvan az első, hivatalos minősítése az AV-nek:

Csak így tovább... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3486) W666W válasza blattida (#3485) üzenetére


W666W
tag

Szintén Gratula ezt el sem hiszem mi történt MELIH beadta a "derekát " azt mégis lett teszt ??? :C
Amúgy lehet buta a kérdésem, de most külön az antivírust tesztelték vagy a CIS 4-et ?? vagy a CIS 4 pro-t ????
Gondolom teljesen mindegy mert ha jól sejtem az antivírus rész tök ugyanaz igaz ????

(#3487) Matthewus válasza W666W (#3486) üzenetére


Matthewus
őstag

Ott van a képen, hogy Comodo AntiVirus v4.0.

(#3488) blattida


blattida
nagyúr

Elvileg holnap kezdődik a CIS 5 nyilvános béta szakasza... ;] :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3489) vv5204 válasza blattida (#3488) üzenetére


vv5204
senior tag

Akkor majd lesz egy csomó kérdésünk. (felkészültél?) Már el is kezdem. ;]
Mennyire sikerült magyarítanotok?

Ha jól sejtem az idő eltolódás miatt 6-8 órával később jutunk hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#3490) blattida válasza vv5204 (#3489) üzenetére


blattida
nagyúr

:N Nem kaptuk még meg az újabb nyelvi fájlokat, csak a telepítőét, az már elvileg alkalmas a magyarul történő kommunikációra, viszont nem sokban fog változni a fordítás, hiszen minimális a különbség, ezért a jelenlegi nyelvi fájlok is nagyrészt stimmelnek...

Legkorábban kora délután várható, de inkább este, ám semmi sincs kőbe vésve... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3491) W666W válasza Matthewus (#3487) üzenetére


W666W
tag

Rosszul tettem fel a kérdést így a hülye kérdésemre természetesen jött egy hülye válasz... :C :W
Na szóval szép szép a teszteredmény , de hiába keresem az adott oldalon semmilyen infó nincs arról, hogy mit is takar melyik Comodo terméket melyik verziószámú stb stb....
csak annyi amit TE is irtál, hogy comodo Antivirus 4 azt ennyi Én azért örültem volna egy verziószámnak is mondjuk megy egy virusadatbázis számnak is, na meg egy olyannak , hogy milyen beállításokkal érte el, meg annak is hogy a CIS antivirusát tesztelték vagy csaka "mezei" szüz antivirust..

(#3492) W666W válasza blattida (#3490) üzenetére


W666W
tag

;] ;]
Azért jó lenne ha ide köbevésnéd mondjuk azt, hogy holnap ilyenkor már valamit Mi is probálgathatunk Tessék megigérni azonnal ;] ;] :O :O

(#3493) Matthewus válasza W666W (#3491) üzenetére


Matthewus
őstag

A kérdés sem volt hülye és a válasz se. Kérdezted, hogy melyik verzió, én meg írtam, hogy ott van a képen, hogy Comodo AntiVirus v4.0. Ez nem egy teszt volt, hanem az antivírus kapott WCL Certification-t. Ez a cég foglalkozik tesztekkel is, de ez nem az volt. Az Internet Security-ben ugyanaz az antivírus rész van, mint a különálló antivírusban. Ha az Internet Security-t tesztelték volna, az lenne odaírva.

(#3494) HZoli87


HZoli87
veterán

Vállalkozó kedvűeknek:

COMODO Internet Security 5.0.156985.1061 BETA

Letöltés: x86 és x64

Újdonságok:

NEW! Application Whitelisting Control
CIS 5.x fills the missing links that its predecessors had in this area by providing a usable application white list control.

NEW! Spyware Scanner and improved malware cleaning
CIS 5.x again fulfills the missing features of its predecessors by providing a new spyware scanner which is capable of scanning the windows registry and file system.

NEW! Cloud Based Antivirus Scanning
CIS 5.x has integrated the cloud based computation everywhere. From on-demand scanning to process execution control, it checks if the file is known in the cloud.

NEW! Cloud Based Behavior Analysis
Instant malware analysis has been introduced to CIS 5.x making detection of unknown malware possible! Any unknown file that is sandboxed and NOT observed by COMODO before is submitted to CAMAS and results are sent to the PC in 15 minutes after the upload process is done.

NEW! Game Mode
Now CIS has a game mode. Just before you start to play a game, you can switch to game mode and all the alerts will be suppressed. Virus database updates or schedules scans will also be postponed.

IMPROVED! Default Deny re-engineered to improve application compatibility
Unlike CIS 4.x, CIS 5.x, by default, automatically runs every unknown executable as "Partially Limited", which is a new level introduced with CIS 5.x.

IMPROVED! A New User Interface!
You will be seeing a lot of suprises with the new user interface. It is friendlier, easier and prettier.

[ Szerkesztve ]

(#3495) vv5204 válasza blattida (#3490) üzenetére


vv5204
senior tag

V5 alias 2011 felpakolva. Vista alatt nagyon bugos, 4., 5. újraindítást követően
volt csak hajlandó működni a Windows, addig állandó fagyások. ;]
Hibajelentésekhez lesz mit írni. :)

Az új homokozó pop-up-ján nem találom a "alkalmazás ne fusson többet a
homokozóban" feliratot. Hova lett? Mindent manuálisan kell hozzáadnia D+
megbízható fájloknál. :((

(#3496) Fire/SOUL/CD válasza vv5204 (#3495) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nálam is a telepítést követő újraindulásnál volt gond. 3-4 perc várakozás után elmentem kávét főzni, mire visszajöttem már ment... :DDD Most épp frissül (lassú a netem 1 Mbit), kíváncsi leszek, hogy az ezt követő restart-kor is kimehetek-e egy cigire mire elindul... ;]

Fire.

UI: Virtuális gépen W7 x64 alatt lett telepítve és a teszt kedvéért az egész csomag, amúgy csak a FW részét szoktam használni a CIS-nek. Kíváncsi leszek, hogy a saját kódomat, amit a 4-es kártevőnek azonosított, azt most minek nézi, illetve a már sokadszor false-ként elküldött XP telepítőben megint talál-e kártevőt (eredeti XP telepítőlemez)...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3497) vv5204 válasza Fire/SOUL/CD (#3496) üzenetére


vv5204
senior tag

Szerintem amit látsz hibát te is toljad fel a Comodo bug topikjába, meg mindenki!
Eddig 7 pontba szedtem össze amiket találtam egy nap alatt, de lehet
lesz ez 17 is. ;]
Remélem nem dísznek van a hiba jelentő oldaluk és olvassák a fejlesztők!

[ Szerkesztve ]

(#3498) Fire/SOUL/CD válasza vv5204 (#3497) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Na virtuálról lekerült, és úgymond élesben újra telepítettem, de itt meg az első indításnál teljesen lehalt a W7 x64, csak reset gomb.
Kinyírta a Daemon Tools-t (SPTD.sys), hiába pakolom a trusted alkalmazásokhoz, semmi.
Nem találom a biztonságos szoftverkiadóim lehetőséget, és a gépet is érezhetően fogja...legalábbis az első restert után kell vagy 5 perc, mire "magához tér" a gép... :W
Nem túl biztató.. :(

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3499) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Pár egyértelműen fals riasztás. A legjobb az első, az saját kód... :DDD

Fire.

UI: Az SPTD hibára továbbra sem találok megoldást... :(((

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3500) Sdi válasza Fire/SOUL/CD (#3498) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem is kinyírta a gépem win7 64-biten, nagyon lassú indulás, a tálca szinte teljes reakciómentessége, különböző progik / többek közt a Thunderbird / indulásképtelensége. Sajna megváltam tőle és visszajött a "régi" 4-es, ezzel nincs ilyen problémám :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.