Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!
Ma találtam rá erre a topikra, visszaolvasgatva elég szép darabok vannak, amikről lemaradtam. )
Szeretnénk tesómat meglepni egy G-shock-al. Ami tuti bejön neki, az a teljesen fekete arany számlappal. Tudnátok segíteni, hogy melyik típus lehet a G-shock-on belül, ami tartósabb? Láttam, hogy kb. 33-tól 90e forintig van mindenféle. Talán a GA-710GB lehetett az, amit ő nézett. Mivel meglepetés lenne, és ő sem 100%-osan ragaszkodik ehhez, így szívesen veszem az ajánlásokat/tapasztalatokat. :R

(#852) hdanesz válasza motoflug (#851) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Hello,

Szerintem G-Shock esetében a tartósság elég jó. :D Igaz, az én óráim még csak 1 év körüliek mind, de egyiknek sincs semmiféle problémája, sem pedig kopása...vagy bármi hasonló.

Vannak köztük 30 ezres....és 170 ezres darbk is. Nem nyúzom őket, de nem is dédelgetem egyiket sem. ( Típusok amik nekem vannak: GA 110RG-7A, GMW-B5000GD-9ER , GA-2110SU-9AER, DW-5600MW-7ER)

Ha még nem volt G-Shock-ja, akkor én a kockák közül néznék neki valamit. :)

Mekkora csuklója van tesódnak? Ettől is függhet a választás, pl. a GA710GB amit emlegettél jóval nagyobb óra mint pl. egy GA-2110....)

[ Szerkesztve ]

(#853) motoflug válasza hdanesz (#852) üzenetére


motoflug
őstag

Nagyobb csuklója van, nem egy vékony alkat, így szerintem nem gáz, ha nagyobb a tok is. Ennek fényében is fontosabb a választás. :)

(#854) cseter


cseter
tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség .
Van egy GW-M5610U -1ER , tehát az újabb modulos kockám,és szeretnék hozzá magyar használati utasítást .
Ha van aki ebben tudna segíteni , megköszönném !

(#855) @mriya@ válasza cseter (#854) üzenetére


@mriya@
őstag

Keress angolt, nem olyan bonyolult megérteni. :N

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#856) cseter válasza @mriya@ (#855) üzenetére


cseter
tag

Azt megtaláltam , és az angollal sincs gondom, de mint írtam magyar kellene!

(#857) @mriya@ válasza cseter (#856) üzenetére


@mriya@
őstag

oké 👌

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#858) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok!

Berakom ide is: hétköznapi mindenhezhordós Casio EFS-S510D-1B.

(#859) Ganzer válasza Putyin90 (#858) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Nice! :)

(#860) Putyin90 válasza Ganzer (#859) üzenetére


Putyin90
senior tag

Köszönöm! :R

(#861) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Egy igazi klasszikus Best Buy áron Casio DW-5600E-1V 18.893 Ft divat30 kóddal [link]

[ Szerkesztve ]

(#862) Potzee válasza gangstagergo (#861) üzenetére


Potzee
addikt

:C UP! Kötelező darab!!! :C

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#863) Putyin90


Putyin90
senior tag

Őszi hangulatban (EFS-S510D-1B)

(#864) SOAD19 válasza Putyin90 (#863) üzenetére


SOAD19
addikt

Azta, ez nagyon vagány kép lett! :K

(#865) BloodRay válasza Putyin90 (#863) üzenetére


BloodRay
veterán

Szép az óra, jó a kép. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#866) Nimda válasza Putyin90 (#863) üzenetére


Nimda
addikt

No igen, az EFS széria talán egyik legszebbike. Minden földi jó benne van, viszonylag olcsón, zafír, solar.

[ Szerkesztve ]

(#867) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Erről az óráról van valakinek némi infója?
Régebbi, kifutó modell lenne? Vagy külföldi esetleg? Mert Magyarországon nem találtam hasonlót MTP-S120-ra keresve.

Nem kedvencem a zöld szín, de ezen az órán jól mutat.

(#868) Nimda válasza hdanesz (#867) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem erről a Citizen AW-5000 jut eszembe (ami klasszisokkal jobb) Amúgy a standard kategória. Kár, hogy nem sweep second. Itthon nem kapható, de nagyon máshol sem. Elvileg 2019 -es.

[ Szerkesztve ]

(#869) RBJ válasza Nimda (#868) üzenetére


RBJ
addikt

Pont ilyet rendeltem pár hete. Kellett valami elegáns ora
Ami kék.
Timestore kapható több színben.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#870) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Mdv 106-ra tud valaki valami alternatív szíjat javasolni? Lehetőleg magyarországi beszeréssel.
Edifice Efa 120-ra is keresek fémszíjat.
Köszi előre is!

(#871) KillHates


KillHates
nagyúr

Elengedem a kezét, sajnos alig volt a kezemen...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#872) q1w21


q1w21
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=mKMEiVClRuQ
GMW-B5000TVA-1JR
Sziasztok! Ebben a videóban miért kellett a sárga megvilágítás ami néha megcsillan az órán?
Kicsit ittam és azt hittem ledek villognak az órába beépítve. Angolul nem tudok, csak nézem a videót.
Nem számít.
Fogadjátok szeretettel, ha még nem láttátok, nézzétek meg.
:F :DDD

(#873) jeni


jeni
félisten

Most akciós vagy sem szerintem megérte az EQB-700 órám bőrsziját lecserélni fémesre.
Casio Edifice és újat adtak.
Átlag szij kb 7-12000Ft az óránsnál.

(#874) dzsi23 válasza jeni (#873) üzenetére


dzsi23
addikt

Most akkor akciós vagy sem? Mi az a fémes? Mi az az átlag szíj? És melyik órásnál?

(#875) jeni válasza dzsi23 (#874) üzenetére


jeni
félisten

Új Casio Edifice fémszij 12000Ft
Bőrszíjhoz és a gumiszíjhoz képest szerintem nagyon jó ár.
Igaz nem titanium ötvözetből van.
József krt márkabolt-Mester utca sarok

[ Szerkesztve ]

(#876) dzsi23 válasza jeni (#875) üzenetére


dzsi23
addikt

Köszönöm. :R

(#877) jeni válasza dzsi23 (#876) üzenetére


jeni
félisten

(#878) Nimda válasza jeni (#877) üzenetére


Nimda
addikt

Na, egészen kipofásodott :)

Tök jó akciók voltak mostanában, de "szerencsésen ellenálltam" a kísértésnek (illetve addig vaciláltam, míg elfogytak). Többek között a tiéd is, de valahol előkotorhattak valami régi raktárkészletet, mert a 600D -től kezdve a ritkaság 510D -ig minden volt kapható, ezekből a régi szériákból.

Nem tud rávenni a lélek pl. az újabb 1100D -re, hiába olcsó most a Timestore -on. Rém ronda szegény.

[ Szerkesztve ]

(#879) dud998


dud998
őstag

Sziasztok!

Óraőrült vagyok, van/volt sok órám. Ez a mai legfrissebb szerzeményem. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#880) Nimda válasza dud998 (#879) üzenetére


Nimda
addikt

Mutasd, mid van még :D

(#881) dzsi23 válasza dud998 (#879) üzenetére


dzsi23
addikt

Ha nem csak Casioid vannak (meg akkor is, ha igen) : [Óra topik].

(#882) dud998 válasza Nimda (#880) üzenetére


dud998
őstag

Bocsánat, hogy most reagálok csak sokat dolgozom. Amúgy ha minden jól megy lehet bővülök még egy Edifice-al holnap. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#883) Nimda válasza dud998 (#882) üzenetére


Nimda
addikt

Az a Seiko nagyon baba, amúgy ne rakd offba :)

(#884) dud998 válasza Nimda (#883) üzenetére


dud998
őstag

Melyikre gondolsz? A Sharp Edge-re vagy az 1984-es 7A38-ra? Azért tettem offba mert gondoltam ez egy Casio topic aztán itt van más is. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#885) Nimda válasza dud998 (#884) üzenetére


Nimda
addikt

A 84-esre :) nem baj, órákról van szó, elfér egy kis Seiko :)

(#886) dud998 válasza Nimda (#885) üzenetére


dud998
őstag

:R
Hát igen. A 7A38 egy ritka jól sikerült kvarc. Műanyag fogaskerék egy darab sincs benne és 15 köves. Atomstabil. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#887) TaylorPro válasza dud998 (#882) üzenetére


TaylorPro
addikt

A papás arany Seiko nem gyenge! :R

Pixel 8 Hazel

(#888) dud998 válasza TaylorPro (#887) üzenetére


dud998
őstag

:DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#889) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Az én két kedvenc kékem. Kék fetisiszta vagyok. ;]



Pixel 8 Hazel

(#890) Nimda válasza dud998 (#886) üzenetére


Nimda
addikt

Melyiket veszed meg?
Én erősen gondolkozom azon, hogy meglepem magam egy EQB-1100DC-1A -val. Ez a fekete szín, egy kis pirossal megijesztve nagyon bejön. A szíja integrált, nem is biztos, hogy full tömör, de holnap személyesen is rápillantok. A szerkezet vékonysága külön tetszik, igaz a számlapon nem sokat agyaltak a japánok. Az előző 1000- es széria sem rossz, de ott valahogy nem érzem az erőt. Az újabb 1200 -sek, már nagyon bazáriak számomra.

(#891) dud998 válasza TaylorPro (#889) üzenetére


dud998
őstag

Szépek! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#892) cami][us válasza Putyin90 (#863) üzenetére


cami][us
senior tag

Milyen bokornak van ilyen termése? ;]

(#893) TaylorPro válasza dud998 (#891) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R Köszi! A papa Seikod ver mindent is!

Pixel 8 Hazel

(#894) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok,

Bár maga a horgászat eddig kimaradt az életemből, de annyira tetszett a Casio WSC-1250H-1AVEF , hogy be is rendeltem egyet. Nagyon kíváncsi leszek, tetszik ez a design. :D

(#895) dud998 válasza TaylorPro (#893) üzenetére


dud998
őstag

:)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#896) dud998 válasza Nimda (#890) üzenetére


dud998
őstag

Ez is nagyontetszik amúgy. 😉 De szerintem az EQB-1000 vagy 1100-as széria bármelyike nagyon patent. Nekem is tetszik hogy vékony. Én a kettő közül gondolkodom most, ezek a limitált Honda kiadások nagyon tetszenek:

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#897) Nimda válasza dud998 (#896) üzenetére


Nimda
addikt

Fémszíjjal nagyon baba, de a felárat nekem nem éri meg, csak mert limitált "racing". Ezek valahogy mindig túlárazottak. Tutunál 186 ezer.

[ Szerkesztve ]

(#898) dzsi23 válasza dud998 (#896) üzenetére


dzsi23
addikt

Az a piros szíj durva jó. Kár, hogy bőr a másik oldala. És kár, hogy van rajta felirat.

[ Szerkesztve ]

(#899) Nimda válasza dzsi23 (#898) üzenetére


Nimda
addikt

Dedikálva van 278 ezerért :D amúgy igen, szép ez is.

[ Szerkesztve ]

(#900) dzsi23 válasza Nimda (#899) üzenetére


dzsi23
addikt

A szíjat megtartom, az órát meg eladhatom vagy 100 ezerért. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.