Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

cdgalaxisban már elő lehet rendelni a Ghostot :C

(#3952) Tomko78 válasza -secret- (#3951) üzenetére


Tomko78
őstag

De kell az nekünk ? ;] Kicsit bizonytalan lettem a MW3 + BO2 duó után :B

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3953) -secret- válasza Tomko78 (#3952) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

hát Nektek nem tudom, de én szerintem megveszem, főleg ha adnak mellé valamit:

:R

amúgy BO után én is, de mostani BO2 tetszik :R

[ Szerkesztve ]

(#3954) Tomko78 válasza -secret- (#3953) üzenetére


Tomko78
őstag

Cod WAW csak azért hiányzik mert uncsi tesómnak adtam ;] De a cd kulcs a multihoz nálam maradt ha mégis kedvem szottyanna rá , de mondjuk csak úgy passzióból én is megrendeltem a 576-ban a Ghostot ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3955) -secret- válasza Tomko78 (#3954) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

én még nem mert bo2-t előrendeltem anno 1 helyről jóval előre.. simán, aztán láttam h 576ban adnak mellé posztert, bögrét aztán máshonnan rendeltem elő ;]

(#3956) Tomko78 válasza -secret- (#3955) üzenetére


Tomko78
őstag

576 nem adtak bögrét meg posztert az tuti ;] Mondjuk nem is érdekelt mert abban reménykedtem hogy jó lesz a BO2 , mondjuk így hogy korlátoztam 200kb/s a BO2 - őt még egész tűrhető ,de tényleg cumi hogy 50 /5 mb nettet ha nem korlátozom akkor meg rosszabb :((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3957) viktor82


viktor82
őstag

Ha már itt tartunk :DDD

MW1-2- t kulcsban vásároltam,de már bánom :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3958) Tomko78 válasza viktor82 (#3957) üzenetére


Tomko78
őstag

Én is lehet maradi vagyok , de szeretem megfogni a dvd tokot ;] Érezni a hűvös tapintását :U

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3959) -secret- válasza Tomko78 (#3958) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

hát a 'drága' játékokat dobozosba veszem :))

kár, hogy a dlc-k nincsenek dobozosban :D

[ Szerkesztve ]

(#3960) Tomko78 válasza -secret- (#3959) üzenetére


Tomko78
őstag

De BO2 dlc is lehet dobozosan venni , csak hát elég ritkák

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3961) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

na és játék órában, hogy vagytok nekem:

MW2: 2500+ ezt sem tudom sajna pontosan mert 2 accountrol toltam de ezen amin vagyok 3-4éve ezen 1608

BLACK OPS: 114 óra

MW3: 818,9 óra

BLACK OPS 2: eddig 508 óra

:R

[ Szerkesztve ]

(#3962) -secret- válasza Tomko78 (#3960) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

jó bocs, de nem fogok 8000 forintot adni egy dlcér, így is drága volt a bo2höz a revolution, 4k+ :DDD

(#3963) Tomko78 válasza -secret- (#3962) üzenetére


Tomko78
őstag

Cdgalaxisban figyeld , tudtommal ugyan annyi volt mint steamen

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3964) -secret- válasza Tomko78 (#3963) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

de mindegyik CSAK KÓD ha el olvasod figyelmesebben a címet :K

(#3965) Tomko78 válasza -secret- (#3964) üzenetére


Tomko78
őstag

Én nem is mondtam hogy dvd van benne ;] Csak annyi kapsz egy dvd tokot egy kóddal , de mindjárt van mit fogdosni a lélektelen steam helyett :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3966) -secret- válasza Tomko78 (#3965) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

szerintem meg csak elküldik emailben a kódot aztán ennyi, a "kupont" meg nem kapod meg, most a futár futkoz egy cetlivel?! :D

(#3967) killer095 válasza -secret- (#3961) üzenetére


killer095
őstag

COD4 : 1000 óra
MW2 : kb.100 óra
Black Ops : 1000 ---> szerintem a legjobb COD
MW3 : 10 óra
BO2 : 204 óra
+ BF3 :1000 óra

Amugy az MW3 + BO2 csak nekem volt hatalmas csalódás (hackerek,lagg,mégtöbb lagg)
A black ops hiába volt optimizálatlan eddig nálam az viszi a pálmát ,kárhogy mostanába kevesen játszák :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3968) v!ct0y válasza killer095 (#3967) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pff te kocka állat...Szégyelld magad:DDD

(#3969) xrace77 válasza -secret- (#3961) üzenetére


xrace77
tag

Nálam így néz ki:

MW2: 167 óra
Black Ops: 174 óra (Bár ez nem ezt támasztja alá, de nálam is ez a kedvenc rész. :) )
MW3: 764 óra
Black Ops II.: 341 óra

(#3970) kribe


kribe
őstag

Nálam:

MW2: 762 óra
BO: 681 óra (kedvenc)
BO2: 452 óra
MW3: 226 óra

BF3: 80 óra :B

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#3971) nanus


nanus
senior tag

Call of Duty 4: Modern Warfare - 1709
Call of Duty: Modern Warfare 2 - 553
Call of Duty 2 - 275
Call of Duty: World At War - 88
ezek csak az xfire-vel töltött idők 2008-tól([link]
[link])előtte xfire nélkül :DDD pár év.... COD,COD UO,COD 2
Call of Duty: Black Ops - 812
Ebből kb 75% a gyerkőcé .....aki ma ünnepli a 18.-at :C ................ és igen én hülye már 2004-től engedtem játszani....ma már szinte alig lövöldöz(csajokat lövi :D )....inkább néha Fifázik.

[ Szerkesztve ]

(#3972) -secret- válasza nanus (#3971) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

boldogot Neki! lassan elhagyja a gépet :))

(#3973) nanus válasza -secret- (#3972) üzenetére


nanus
senior tag

Köszönöm :R

(#3974) Delta×


Delta×
senior tag

Tetőfokára vágott a hangulat nálam :D
körülbelül 1 perce egy meccsen nyomattam egy TDM et persze 10-10 es teammaetekkel ... naggyábol 36 killel lehoztam a játékot (jólesett :3) erre ugye mint megszoktuk jönnek a Foox fucking lagger.... fucking WH satöbbi bókok az enemytől ÉS !!!!! ÉÉÉÉSSSSS !!!!!!!! megvédettt engem az eggyik enemy hogy nincs itt semmi program szimplán jó vagyok....
Hát én ilyen jó érzést még nem éreztem :O jobb mint a quadra feed

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3975) kaszaf válasza Delta× (#3974) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Sokszor lélektani hadviselés csak a csíterezés. Én is szoktam élni vele, néha segít ha lelkizős az ellenfél.

(#3976) Delta× válasza kaszaf (#3975) üzenetére


Delta×
senior tag

én örülök midnig ha lecsítereznek :d olyankor olyan érzés mintha a skillem egy hacker szintjén lenne ^^
Nekem jóélesik minden féle csíter wh-s aimos beszólás :D A többid meg csak vissza szoktam kérdezni hogy rage kid ? :3 plz rage mooooore és abbahaggyák xD

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3977) xrace77


xrace77
tag

16-án jön az Uprising Dlc PC-re. :)

:))

[ Szerkesztve ]

(#3978) -secret- válasza xrace77 (#3977) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

respekt, best buy :))

(#3979) nanus válasza -secret- (#3951) üzenetére


nanus
senior tag

Előrendelni .....ha az a rendszer (server)lesz multiban mint a BO .....akkor megveszem ha nem akkor ez a játék is megy a levesbe a többi után (MW2-3,- BO II ratyi f.sz a hostos és egyéb baromságai miatt bánom hogy megvettem őket :B ).. :O

(#3980) GergoHD


GergoHD
tag

Sziasztok ma ahogy hazaértem akartam nyomni egy kört bo2-őben és játék közben egyszer csak fekete lett a kép a hud nem meg a sebzésnek a pirossága sem meg semmi más csak a pálya esc-re is bejön a menü meg minden. Kiléptem visszalépek akkor már rögtön ez volt aztán a 3. mecssen egy idejig megint jó volt (hijacked) azttén elment a kép. Ez mi lehet valakinek van valami tippje ?

(#3981) Delta× válasza GergoHD (#3980) üzenetére


Delta×
senior tag

Vga fail o.O
Nyomj egy steam-es file repairt az mindig teszi a dolgát!!!

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3982) GergoHD válasza Delta× (#3981) üzenetére


GergoHD
tag

Oké köszi :)
Háát remélem nem a vga-nak van vmi baja mert még alig van 3 hónapos a 7870. És nem szeretném máris gariztatni. Bár tényleg sanszos hogy a játéknak van vmi baja mert már az egérrel is szórakozott úgyhogy a repair remélem segít na majd holnap jelzek hogy mi lett.

(#3983) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

mikor jön ez a dlc máár :D

(#3984) Télapó_ válasza -secret- (#3983) üzenetére


Télapó_
tag

még mindig nincs?
reggel néztem akkor még semmi nem volt.
remélem mire hazaérek lesz.

Üdv.

(#3985) wwenigma válasza Télapó_ (#3984) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Délután 3-kor lesz 9 óra PST szerint (asszem azon időzóna szerint jelenik meg)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3986) Télapó_ válasza wwenigma (#3985) üzenetére


Télapó_
tag

köszönöm a hírt :R

Üdv.

(#3987) GergoHD válasza Delta× (#3981) üzenetére


GergoHD
tag

Na most megoldottnak tűnik a dolog kicsit állítgattam a beállításokon és most jó(a repair nem segített) . Már csak ez egér probléma vár megoldásra. Mert időnként ugrik eggyet vagy nem is tudom olyan mintha felugorna az érzékenysége egy pillanatra az egérnek. Már cseréltem egeret, meg egéralátétet is vettem de még mindig van és csak ebben a játékban. :W

(#3988) Tomko78 válasza GergoHD (#3987) üzenetére


Tomko78
őstag

Én jobbat mondok töröld le te is ezt a valamit , mert gamenek nem nevezném , most kicsit mw2 toltam hát gyerekek ott ha oda lőttem Famassal az nem futott tovább ;] Úgy látom Ghostig el mw2 ök nem idegesítem tovább magam ezzel a ... Bo2 el

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3989) wwenigma válasza Tomko78 (#3988) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert ghost az nem konzolos gyerekeknek valo lesz? Spray'n'pray oszt jóvan? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3990) Tomko78 válasza wwenigma (#3989) üzenetére


Tomko78
őstag

Csak nem , csak kicsit mw3 fog hasonlítani remélem ,mert ha Bo2 re akkor megint kidobok 12 ezer ft ot , mert akkor biza kidobom + jól fel is gyújtom ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3991) wwenigma válasza Tomko78 (#3990) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez az irányvonal, a konzol miatt tönkretették a PC-s játékélményt. Szerinted visszakozni fognak? :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3992) -secret- válasza Tomko78 (#3990) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

fizetem a postát, ha nekem adod :DDD

meg egy jó hideg sopronit :))

[ Szerkesztve ]

(#3993) Tomko78 válasza -secret- (#3992) üzenetére


Tomko78
őstag

De akkor már mit érsz vele ha beregisztrálom a Steambe ? ;] Max akkor nehezéknek lesz jó a dvd wwenigma: csak észhez térnek már ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3994) GergoHD válasza Tomko78 (#3988) üzenetére


GergoHD
tag

Akkor pont jó részt vettem meg a codokból :D Ennyire már csak én nyúlhatok mellé a dolognak. Régen játszottam elég sokat MW2-ővel (igaz törtön) de azt sokkal jobban élveztem mint ezt. Pár hete újra kipróbáltam de elég "fura" a BO2-őhöz képest. Legközelebb majd úgy veszek codot hogy előtte körülnézek hogy jó-e. Battlefield 4 sem biztos hogy azonnali vétel lessz sőt amíg nem mutatnak multi gameplayt addig nem is gondolkodok ilyenben

(#3995) Tomko78 válasza GergoHD (#3994) üzenetére


Tomko78
őstag

Nem lenne ez rossz , de mikor ma is Falal 3 méterről bele lövök 2 őt és látom killcamban hogy eltalálom kicsit hátra is mozgott de mintha csak leverné magáról , és ő meg lazán lelő lmgel na akkor telt be a pohár , pedig már a bo2 is korlátoztam 250 kb/s re a kapcsolatot hátha de semmi , és már meguntam hogy egyszer nagyon adja egyszer meg az istenek se halnak meg :((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3996) -secret- válasza Tomko78 (#3993) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

polcon tökéletes :R

(#3997) Tomko78 válasza -secret- (#3996) üzenetére


Tomko78
őstag

Kicsit drága mulatság porfogónak , de haverel toltunk pár mw2 pöppet másabb mint ez a bo2 ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3998) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

még mindig semmi, hát bekaki

(#3999) Télapó_ válasza -secret- (#3998) üzenetére


Télapó_
tag

még 25perc

Üdv.

(#4000) -secret- válasza Télapó_ (#3999) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

7kor lesz??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.