Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Ezredes1943 válasza péter28 (#3548) üzenetére


Ezredes1943
csendes tag

8600gt ddr3-as bőven elég a black ops 2-höz, single multi tökéletesen megy, 1280x720ban.

(#3602) AhaPersze válasza wwenigma (#3552) üzenetére


AhaPersze
tag

Köszönöm, az equalizerrel valóban lehetett még rajta hangosítani, így sokkal jobb/hangosabb lett.

BO2 ---> Medden

(#3603) Wans


Wans
aktív tag

[banyek] :Y

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3604) SloWater válasza Wans (#3603) üzenetére


SloWater
tag

Jaja :K
Ezt én is olvastam, és "büszkültem" hazánk lánya miatt.
67-0 odab...

Visszatérve a Hijacked spawnkillerek témához egy gondolat erejéig:
Első körben adok nekik füstgránátot és úgy próbálok kitörni, ha nem megy és felhúznak jön az RPG class ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3605) Wans válasza SloWater (#3604) üzenetére


Wans
aktív tag

az rpg, az az igazi, azt én is szeretem (főleg mw2-ben danger close-al). :DDD

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3610) killer095


killer095
őstag

Az mért van hogy enm tudom beállitani a fasza kis emblémámat (most csináltam)
Tölti-tölti-tölti és utána semmi nhagy ures kép és mikor rámegyek hogy beállit akkor kiirja hogy beállitva de a régi van ott még mindig -.-
Vlami ötlet?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3611) Delta× válasza killer095 (#3610) üzenetére


Delta×
senior tag

Pár meccs mulva átrakja, vagy pedig relogg után
Már nem emlékszem mi kell de max lenyomsz 2 kört és reloggolsz :D

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3612) GergoHD válasza kribe (#3594) üzenetére


GergoHD
tag

Jó móka az a ballistic knife :D
Én is most rá vagyok kattanva először gyakoroltam hardos botok ellen hogy tudjam használni aztán elkezdtem nyomatni a multit hát nagyon 2-esnél nagyobb k/d arányt nem hozok a késsel max ha használom mellette az mp7-et is, általában ilyen 1-1,5-ös szokott lenni de sűrűn lemegy 1 alá is :DDD. Itt a kis klasszom amivel szoktam használni: katt.
Én főként futkorászok és szurkálok vele mert úgy elég idegesítő :D Ezért is van perk1-nek Lightweight és mellé Flak Jacket hogy dobálhassanak gránáttal és hogy ne haljak bele az első felugró sz**ba xD. Scavenger segít hogy ne fogyjak ki a pengékből. Szintén a futás érdekében Extreme Conditioning és Tactical Mask ami nagyon hasznos :) most nem használok semmiféle equipmentet de nemrég még bent volt egy semtex. És ugye perk1 whitecard és perk3 whitecard. Ti mivel szoktátok használni?

Szerk.: Van valami tippetek arra hogy hogy tudnék multiban olyan pályán játszani amilyenen szeretnék ? Mert ugye a public meccsnél csak a gamemodot lehet kiválasztani. Mert ez a dolog ami az egész játékban a legjobban idegesít hogy belépek aztán megtalálja a játékosokat kirakja a pályát és ha időben észreveszem hogy mi a következő pálya akkor esetleg van időm kilépni a lobbyból és kereshetek másikat. Már sok megoldást kerestem pl.: gametracker, xfire. És majd a közeljövőben ha esetleg valami steames akció keretein belül lejjebb megy a dlc ára akkor megveszem. Csak annyi a baj hogy gyakorlatilag hiába rendeltem elő a játékot a nuketown miatt mivel eddig csak customba tudtam vele játszani annyit amennyit akartam, rendesen kb. csak 6x és már közel 40órám van a játékban. Csak ez az egy dolog miatt ódzkodom a kiegészítőtől.
Bocsi a hosszúra sikerült írás miatt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3613) noby


noby
aktív tag

sziasztok!az lenne a kérdésem még kezdő vok és nem tudom hol lehet a fegyver szinét változtatni kérlek segítsetek köszönöm.

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#3614) SloWater válasza noby (#3613) üzenetére


SloWater
tag

1. Belépsz a Create a Class-ba
2. Kiválasztod amelyikben változtatni akarsz
3. Nem kattintasz rá a fegyverre, csak ráállsz, kis sárga keret jelzi (mint itt pl.)
4. Lenyomod a C billenytűt
5. Megjelenik egy ablak a Camo-kkal (Itt egy Ballistát festenek éppen)
6. Egy kattintásal kiválasztod amit rá akarsz tenni és kész

[ Szerkesztve ]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3615) noby válasza SloWater (#3614) üzenetére


noby
aktív tag

1000hála :R

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#3616) AhaPersze válasza GergoHD (#3612) üzenetére


AhaPersze
tag

Én mellé Battle Axet és Gyors-kezet (fasthand) teszek. (Fegyver egyáltalán nem kell) Akkor kilősz 1 pengét, és elvágod a 2 axet, 1 mp alatt. (figyelni kell, hogy messzire már a cél felé kell célozni).
Stun se rossz, bár TDM-en sokaknak van Tactical Mask. Ellenben pl SD-n stunolom őket és amíg nem tudnak mozogni, Axe :D (ja ide neked is kell tactical mask, különben magadat is bestunolod :D)

És fontos a mozgás, nyílt téren ritkán futok, inkább a fal mellett és ha lehet épületekben!!!, hogy minél közelebb legyek hozzá ha megjelenik valaki. Addig egy saroknál gugolok, fexem, amíg nem tudok újra sprintelni, lassan nem futunk! :) Azért a saroknál, mert ha épp befordul valaki, akkor a kés előbb öl, mint a fegyver. Ha már szembe találod magad valakivel és még kés távon kívül van (max. közép távon, ha távol van inkább el kell futni), cikk-cakkban fuss oda (minden tereptárgy mögé befutva), hogy folyamatosan céloznia kelljen. Ha szembefutsz vele és nincs tök közel, akkor általában halál.

[ Szerkesztve ]

BO2 ---> Medden

(#3617) maestro24


maestro24
csendes tag

Sziasztok..

Olyan kérdésem lenne hogy sok playernél látom hogy ak-47el futkoznak pedig a szintjük nem éri el az 55-öst. Hogyan tudom ezt megcsinálni..

A válaszokat előre is köszi..

(#3618) GergoHD válasza AhaPersze (#3616) üzenetére


GergoHD
tag

Helló köszi a tippeket :D Találtam is egy jó kis classt a neten. Énis általában cikk cakkban mozgok csak általában a vesztem az hogy vagy mögém kerülnek vagy túl sokat vállalok be. Most gyúrok az arany cammora már csak 1 bladhistry medál kell vagy mi és akk meg is van :D aztán jöhet a többi prestige hogy felrakhassam az emblémámat. Most éppen nagyon ideges vagyok mert jönnek a rapidfire-ös lézeres skorpiókkal :S agyam eldobom komolyan a kimaxolt rakétától. :W

(#3619) SloWater válasza maestro24 (#3617) üzenetére


SloWater
tag

Nincs "nagykala" a játékban, talán az AN-94-re gondolsz?

Prestige váltásnál kapsz egy perma unlock tokent, amivel bármit, így fegyvert is feloldhatsz. Tehát mondjuk a második prestige váltásnál feloldasz valamit, az onnantól kezdődően végig a rendelkezésedre áll.

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3620) maestro24 válasza SloWater (#3619) üzenetére


maestro24
csendes tag

Igen arra gondoltam köszi a választ..

(#3621) bobooo


bobooo
addikt

Hát f@szomat ebbe a játékba. Champions league-ben 5-ből 4 meccset simán nyerünk (ctf például 15-0 lett nekünk) összes meccsen 2.00+ a k/d mindenkinek. Az utolsó mecset elveszitjük (csak master rangos gyerek volt és mindig harpointra spawnoltak) de azt is egy 30 ponttal és be rak minket bronz divisionbe :W

(#3622) Delta× válasza bobooo (#3621) üzenetére


Delta×
senior tag

liga mód hülyébb mint LoL-ban...
Én 6 próbálkozás után elszögeztem hogy soha többet nem nyitom meg mert csak az egerem bánná :DDD

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3623) kribe


kribe
őstag

TROLOLOLOLOL

:DD :)) :DD

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#3624) SloWater válasza kribe (#3623) üzenetére


SloWater
tag

Stílusos bosszú ;]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3625) GergoHD válasza kribe (#3623) üzenetére


GergoHD
tag

Széééép :D

(#3626) SloWater


SloWater
tag

Dupla az XP?

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3627) 2csi válasza kribe (#3623) üzenetére


2csi
aktív tag

Durva! :D

(#3628) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

szép dlct kaptunk

(#3629) killer095


killer095
őstag

Jött valami patch vagy mi?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3630) Delta× válasza killer095 (#3629) üzenetére


Delta×
senior tag

Be lett rakva a sok skin+az extra slot pézért

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3631) killer095


killer095
őstag

Na akkor én a graffiti skint megis vettem :D

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3632) bobooo válasza SloWater (#3626) üzenetére


bobooo
addikt

Csak Xboxnál a Dlc miatt szerintem

(#3633) Delta× válasza bobooo (#3632) üzenetére


Delta×
senior tag

Dupla xp hétvége van pc-n is

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3634) soo277 válasza killer095 (#3631) üzenetére


soo277
őstag

Ezért pénzt adni-kérni :O :O :O :O
atya ég :((( :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#3635) Garf91 válasza soo277 (#3634) üzenetére


Garf91
csendes tag

1 dologra talán még érdemes is beruházni, azaz extra slotos dlc.

Igen.

(#3636) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Elite member és Elite founder cardokat mas is megkapta alapból?

mod: na most olvasom a patch notes-t.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3637) GergoHD


GergoHD
tag

Hát akkor a dupla xp pont kapóra jön prestigeléshez :D

(#3638) SloWater válasza wwenigma (#3636) üzenetére


SloWater
tag

Én megkaptam (gondolom a digital delux edition miatt) kissé meg is lepődtem.

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3639) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

és a revolution dlc hova tűnt?!

(#3640) wwenigma válasza -secret- (#3639) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ott van a notesbe, improved playlist, belemostak a rendesbe valahogy.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3641) killer095


killer095
őstag

Valaki help 2 napja csináltam egy fasza emblémát de azóta sem tudom berakni mert egyszeruen nem tölti be oket!
Valami ötlet (relog stb már volt+azóta 2 nap eltelt)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3642) GergoHD


GergoHD
tag

Kill confirmedben mi alapján számolja a pontokat?

(#3643) kribe válasza GergoHD (#3642) üzenetére


kribe
őstag

kill 50 pont, confirm 100 pont, csapattárs confirm 25 pont, deny 25 pont...

vagy mire gondoltál? :B

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#3644) GergoHD


GergoHD
tag

Köszi ezt tudtam arra ami ugye bal alsó sarokban van hogy az a szám ott mit jelöl hogy hogyan tudom növelni beleszámítja a killeket is meg a deniedeket is ?

(#3645) Delta× válasza GergoHD (#3644) üzenetére


Delta×
senior tag

Csak azt számolja ha a csapatod dögcédulákat gyüjt..
Megölsz valakit és felveszed a dogtag-et voalá +1 pont :D kedvenc játékmódom

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3646) kribe válasza GergoHD (#3644) üzenetére


kribe
őstag

denied arra jó hogy az ellenfél csapata ne szerezzen pontot

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#3647) GergoHD válasza Delta× (#3645) üzenetére


GergoHD
tag

Köszi a válaszokat :D Akkor az is nagyon fontos hogy felvegyem a denied dögcédulákat meg gyakorlatilag mindet :DD .

(#3648) Delta×


Delta×
senior tag

Hmm
Ezt az elite camo-t a digital deluxért kaptam ? mert figyelem most hogy a patch óta ilyenem is van

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3649) GergoHD válasza GergoHD (#3647) üzenetére


GergoHD
tag

Ha már itt tartunk akkor megkérdezném hogy HQ-nak mi a lényege mert azt vágom hogy van az a két cucc amit egy idő után el lehet kezdeni foglalni. Hosszú idő alatt befoglalva kapok szerény 25pontot ez a cucc eltűnik és az ellenség kapja a pontokat. Pedig mi a csapattal az összes ilyen cuccot megsemmisítettük. Nem értem a lényeget :DDD :W

(#3650) kribe válasza GergoHD (#3649) üzenetére


kribe
őstag

Megjelenik a HQ, és egy darabig inaktív. Amikor aktív lesz, el lehet foglalni, amint elfoglaltad, a csapatod kezdi kapni a pontokat. Viszont ha ilyenkor lelőnek, nem éledsz újra amíg a HQ-t meg nem semmisíti az ellenfél csapata (gyakorlatilag mintha visszafoglalnák, de nem lesz az övék, csak eltűnik), vagy le nem telik az 1 perces idő. Ezután új HQ-t jelöl ki a gép és kezdődik minden újra.

Jó móka, de ha nincs egy jó csapatod és az ellenfélnek van, akkor csak kínszenvedés. Csapattal érdemes menni. Éppen úgy mint a Hardpoint-on, érdemes megtanulni a HQ-k megjelenésének sorrendjét, mert az minden pályán fix. Ja, és Flak Jacket-et vigyél. Ha nem teszed, rossz napod lesz... :P

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.