Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Silverss


Silverss
aktív tag

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

A közeljövőben a helyi konfliktusokat számítógép vezérelt harci eszközökkel vívják, szinte minimális emberveszteséggel. Csak arra nem gondoltak az okosok, hogy mi van akkor, ha valaki ellopja a mesterkulcsot és ezt a fejlett technológiát a nyugati civilizáció ellen fordítja. Egy nicaraguai hadvezér pontosan ezt teszi, szóval megvan a főgonosz is, akit kellőképpen lehet utálni.

A legjobban az elágazó küldetésrendszert várom. Arról van ugyanis szó, hogy a fő küldetésszál mellett lesznek különféle Strike Force missziók, melyek teljesítése vagy elbukása befolyásolni fogja valamilyen szinten a végkifejletet. Állítólag lesz majd olyan lehetőségünk is, hogy szépen visszavonuljunk valamelyik égi felderítő repülőgépünkre (Avacs) és onnan irányítsuk az egységeinket (RTS mód?).

A multiplayer részről még nem nagyon mondtak konkrétumokat (amit mondtak az a szokásos marketing marhaság volt - újragondoljuk az egész multi mechanizmust, alapjairól kezdjük el felépíteni a rendszert, a veteránok mellett a kezdők is élvezhetik végre a multi szépségét... - ezeket soha nem szabad szó szerint venni).

Ismét megjelennek a Treyarch védjegyének számító zombik, ezúttal azonban sokkal nagyobb számban, sokkal nagyobb térképeken, több coop játékossal. Ismét lesz mivel elütni az időnket.

Nem lesz viszont új grafikus motor, hiába sírták tele az internetet a grafika megszállottak. Lesz viszont mindenféle technikai hókuszpókusz (bounce lighting, reveal mapping), minek következtében "PC-szerű vizuális élményt kapunk sziklaszilárdan 60 FPS-sel egy konzolon".

Forrás: GameStar

Hivatalos honlap: [link]
Nem hivatalos, de magát annak tartó honlap: [link] (Minden esetre itt is van pár érdekesség.)
Hivatalos Trailer: YouTube
Képek: [link] és [link]

Fejlesztő: Treyarch
Kiadó: Activision
Írta: David S. Goyer
Motor: IW 3.0
Platform: Microsoft Windows; PlayStation 3; Xbox 360
Megjelenés: November 13, 2012

Forrás: Wikipedia

Amennyiben további információhoz jutok, azonnal megosztom veletek!
Ha már van hivatalos Black Ops 2 téma a PH!-n elnézést kérek, a keresővel nem találtam, ez esetben kérem töröltetni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#2) Silverss


Silverss
aktív tag

Érdekesség:

XBOX és PS3 előrendelőkártyák. Erről szivárgott ki először a megjelenési dátum.

Forrás: ClanCore

(#3) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

néhány újítás itt is le van irva [link]

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Blizzard szintű ár már van, most már csak a minőségben kellene őket utolérni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) ObamaHD


ObamaHD
csendes tag

Nah már be is szereztem steamen :) Már várom nagyon

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#6) wwenigma válasza Vistaboy (#4) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Konzolokszervize megint - mint mindig - olcsobbb. [link] De remeljuk RU kulcsnal engedik az angolt. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7) Baxy88 válasza wwenigma (#6) üzenetére


Baxy88
csendes tag

Tetszik ez az új téma, hogy a jövőben játszódik. Igaz, hogy csak a közeljövőben hiszen 2025 nincs is olyan messze de attól még jó lesz nagyon! :)

(#8) BeeNiTTo válasza Baxy88 (#7) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

legalább lessz valami újítás is!!!mostmár ideje volt!

(#9) feka007 válasza Silverss (#1) üzenetére


feka007
nagyúr

"illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor"

Valamiről lemaradtam, pedig jó vagyok töriből.. :D

USA vs Kína téma az jó, jobb mint az MW2-ben meg 3-ban az USA vs USSR 2.0..

(#10) kutga


kutga
nagyúr

Megnéztem a kétperces trailert, hát-hát.

A lovas jelenetnél azt hittem a Rambo 3-at nézem, és nem a játék trailerét. :) Remélem nem lesz ez a rész is innen-onnan összelopkodott B kategóriás akciófilm és végre szakítanak az agyonszkriptelt céllövölde felállással.

Istenem de régen is volt a COD4...

Let the Zone take me if I am.

(#11) Silverss válasza wwenigma (#6) üzenetére


Silverss
aktív tag

Ha nem, majd modolunk magunknak. :)

(#12) Silverss válasza kutga (#10) üzenetére


Silverss
aktív tag

(#13) hunter4250 válasza kutga (#10) üzenetére


hunter4250
csendes tag

összelopkodott?! B. kategóriás? ember(bocsánat, inkább állat) te láttál egyáltalán call of duty-t eddig? Ha még a bf3-ról beszélnél, megértenélek.
azon felül leszállna már mindenki erről a rohadt lovas jelenetről? az hogy lesz egy ilyen küldetés attól még nem lesz az egész ilyen. (valszeg érdekességként rakták inkább bele)
ezzel meg hogy: ,,végre szakítanak az agyonszkriptelt céllövölde felállással" meg mit értettél? a cod fajta ,,céllövöldét" minden rohadt FPS-ben megtalálod!

(#14) xrace77


xrace77
tag

Hivatalos multiplayer előzetes
[link]
:)

(#15) Jakesz válasza xrace77 (#14) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem nagyon bejön a játék. Vétel lesz már megjelenéskor.

(#16) tDr1v3r válasza Jakesz (#15) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is, végre valami radikálisabb változtatást is eszközöltek a CoD4 óta.
Meg ahogy nyilatkozták, jobban ráfekszenek az e-sportra, ez látszik is a videó végéből...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) fracture333


fracture333
aktív tag

én két dologra vagyok kiváncsi, a történet az egyik, a másik, amire nagyon kiváncsi vagyok, az viszont a nazi zombies, a black opsban hihetetlen jó volt :DD és úgy tudom hogy ebben már külön dvd-je lesz, lesz történet és survival mód, nagyobb pályák, új ötletek, csapdák, stb. alig várom, remélem hogy benne lesznek a black ops zombie pályái is és hogy ebben is a nikolai, dempsy, takeo, richtofen négyes lesz. treyarch, mire vársz? én egy zombi trailerre :)

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#18) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Pár pálya a multiból.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) Sonja


Sonja
veterán

Multi gameplay videók!

Cargo TDM
Yemen
Aftermath
Turbine

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20) RMZ250


RMZ250
senior tag

Hali, erősen gondolkodom a játék előrendelésén. Viszont kérdezném tőletek, hogy ha dobozos verziót veszek(11500Ft) akkor annak a kódjával tudom élesíteni a Steamről letöltött játékot. Ott ugyan is 60euro előrendelve is. Azért nem mindegy. Szóval a lemezzel történő vacakolást szeretném elkerülni és ezért kérdezem :F

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#21) tDr1v3r válasza RMZ250 (#20) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen... de én várnék vele a helyedben, elvileg lesz belőle megint csak kulcsos formában, féláron. danih-t keresd ezügyben.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Black Ops 2 - TDM Aftermath Part 2 - Multiplayer Gameplay
:P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) RMZ250 válasza tDr1v3r (#21) üzenetére


RMZ250
senior tag

:R

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#24) fracture333


fracture333
aktív tag

még mindig semmi hír a zombi módról....valami zombie reveal trailert adhatnának a fanoknak, vagy legalább valami teaserrel betömhetnék a pofánk, de semmi....SEMMI! :N

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#25) fracture333 válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


fracture333
aktív tag

tetszett a pálya, viszont az, hogy vörös rombusszal kiemeli az ellenségeket a holosight, nem tom mennyire lesz nyerő, nem elég hogy van térkép még ez is, szerintem már kicsit sok, ráadásul a multiplayer reveal trailerben az egyik még a falon is átlátott, kb mindenki kapott wallhacket. a blacklight retribution nevű játékban is átláthattál a falon, viszont közben nem tudtál tüzelni és idő volt mire normál nézetre váltott és elvette a fegyóját, ott lehetett azzal taktikázni. amúgy zsírnak néz ki, de engem a zombi érdekel :DDD

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26) laceszgamer válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igazából tuti vétel elnne, ah nem annyiba kerülne amennyibe. Jónak jó játéknak tartoma CoD okat, még akkor si ha sokminden nem változik, csak ne társitanának hozzá iylen árakat. Mondjuk egy Blizz játéknál még elviselem ( kiv. Diablo 3 ) de amugy amradna a 9k s sávban és mindenki boldog lenne. ( Na jo, Bobby Kotick nem ) :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) Ps Vita válasza fracture333 (#24) üzenetére


Ps Vita
őstag

Tényleg kidobhatnának valamit róla

(#28) laceszgamer válasza Ps Vita (#27) üzenetére


laceszgamer
addikt

99% hogy lesz benne, mért hagynák ki? Eddig remekül bevált akkor szerintem itt is tuti benn lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) Ps Vita válasza laceszgamer (#28) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem is azt mondtam,hogy nem lesz,csak,hogy mutathatnának belőle valamit :U

(#30) tDr1v3r válasza laceszgamer (#26) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem kötelező boltból venni... :P Itt fórumon is árul pár emberke olcsón Steames game-ket (MW3 - 4k, BF3 - 4k HUF, etc), náluk is meg lehet venni, ugyanazt kapod mint a boltban - csak tok és lemez nélkül.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#31) laceszgamer válasza tDr1v3r (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tudom :-) MW3 onnan származik, csak alapbol durva hogy ennyit kérnek érte. Sajnos szerintem a vevök 80% a simán boltbol veszi...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) Blaise


Blaise
veterán

(#33) Ps Vita válasza Blaise (#32) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nagyon faszák :C

(#34) hoby36 válasza Blaise (#32) üzenetére


hoby36
senior tag

Most rendeltem meg! :D

A logikában semmi sem véletlen!

(#35) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Nekem ez jobban hasonlít az MW3 ra grafikailag stb stb mint a Black Ops I re.
Létezik hogy az MW3 motorjára épül?

A kérdés lényege:

BO I szerette a 4 magos procit. HA a motor ugyan az lesz mint az egyben akkor váltanom kell megint 4 magosra.
Ha viszont mw3 motor akkor maradna a mostani.

Mit tudtok erről?

(#36) LackoMester


LackoMester
addikt

Remélhetőleg a Treyarch- nál tanultak a hibákból és végre nem egy optimalizálatlan játékot fognak kidobni. ( ami 2010- ben lényegében csak a 4 magos Ci7 9xx ment laggmentesen, és elég sok időbe telt mire kijavították ezt a hibát )

Minimális gépigény
Ez lényegében megegyezik a COD BO- val, kivétel ami DX10 illeti.

CPU: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
RAM: 2GB for 32-bit OS or 4GB for 64-bit OS
VGA: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB
DX: DX10
OS: Windows Vista SP2 or Windows 7

A játék nemtámogatja a Windows XP OR- t.!

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#37) tDr1v3r válasza Pepe78 (#35) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A motor biztos nem az MW3 mellett használt lesz... a BO motorját fogják, amihez meg implementálják a plusz új fícsöröket. No meg, elvileg egy optimalizáló csapat is neki fog esni... állítólag ofc, én személy szerint reménykedek abban hogy optimalizálnak, az MW3 kiválóan futott (IGP-vel), de a BO meg horribilisan.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#39) KAMELOT


KAMELOT
titán

Trailer szép csak a game gondolom megint rövid lesz. Aztán ilyen MW3 survival módhoz hasonló dolgokat is belérakhatnának. Valami külön missiont. Mármint jobb lenne abból több. Sajnos MP-t nem játszok mivel nem látom értelmét annak, hogy 5 mp-ként állandóan lelőnek.
Várom és kíváncsi vagyok a BO2-re. BO1 nem volt annyira jó. MW sorozat viszont a legjobb.
Meg egyre elcseszettebb játékokat csinálnak.
1. nem lehet skippezni
2. csak arra lehet menni amerre a game enged
3. állandóan futni kell, ha nem futunk restartol a game

Csinálhatnának valami összetettebb játékot is amit örömmel játszik végig az egyén akár többször is. Mert ezy így mindig ugyan az a MW1 óta. Megyünk lövünk max más a pálya meg a fegyver. Ja meg állandóan futunk.
BF3 is sajnos el lett cseszve. Be is írtam a topikba de egyből letámadtak, hogy trolloskodok közben csak azt írtam le ami a valóság.
1. emberbe lőttem aztán szikrázott
2. vér sehol
3. ha más merre mentem egyből elkezdett visszaszámolni
4. házak úgy dőlnek össze mint valami papírházak
5. emberek mozgása is elég gagyi
6. emberek arca ugyan az
7. szemük nem mozog

Csak egy kevés hiba a sok közül amit egy 2012-ben lévő game készítő cégnek elég nagy szégyen.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#41) albert8 válasza bognar110 (#40) üzenetére


albert8
addikt

Még wh is van benne ha scopolsz:D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#42) bognar110 válasza albert8 (#41) üzenetére


bognar110
őstag

:DDD

(#43) Chereiose


Chereiose
addikt

Nem tűnik rossznak, de nem fogom megvenni a megjelenés napján....megvárom a többiek véleményét :)

(#44) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek fog laggolni mint anno a Black ops megjelenéskor? :D mert ha igen az ultra gáz lenne

(#45) tDr1v3r válasza Chereiose (#44) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem hinném... külön csapat fogja portolni PC-re a játékot.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#46) Chereiose


Chereiose
addikt

ahham, hát akkor is várok :D majd meglátjuk mi lesz megint ebből a nagy dumából...

(#47) bobooo


bobooo
addikt

Varom mar nagyon. :C Meexgamestol nemsokara elo is rendelem

(#48) Chereiose


Chereiose
addikt

Így hogy most ingyenes lesz az ELITE http://www.youtube.com/watch?v=50F3fH2l474
így nem fogják kiadni PC re is??

(#49) albert8 válasza Chereiose (#48) üzenetére


albert8
addikt

Az ELITE most is ingyenes, csak egy része fizetős.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#50) Chereiose válasza albert8 (#49) üzenetére


Chereiose
addikt

De a black ops II megjelenésével nem fogják szted pc re kiadni? Egész jó kis dolog ez az elite, jó lenne pc re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.