Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) bobooo válasza -secret- (#3196) üzenetére


bobooo
addikt

Vírusírtó esetleg nem kavarhat be? :F

(#3202) -secret- válasza Winnie The P (#3200) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

22.-én volt igen egy /nagyobb/ amiben javították a ping cuccost meg csomó szart.. szóval tuti a játék a hibás, meg ha mások is írják

BoboDJ nem hinném, hogy ha eddig nemvolt semmi gondja csak update óta csinálja akkor?! gépre se tettem semmit

[ Szerkesztve ]

(#3203) Winnie The P válasza -secret- (#3202) üzenetére


Winnie The P
őstag

Meg kell próbálni külföldi fórumokon szétnézni, hátha ott írnak valami okosságot.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3204) bobooo válasza -secret- (#3202) üzenetére


bobooo
addikt

Ha update óta csinálja akkor lehet a vírusírtóval a gond.

(#3205) Anfänger válasza freestailo (#3165) üzenetére


Anfänger
őstag

Ja,észrevettem! Le is töröltem már a BO2-t. De elötte kipróbáltam egy másik fegyót,nehogy azt mondják,hogy MP7 noob vagyok. :DDD
Ezzel sem voltam sokkal rosszabb. :B

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#3206) freestailo válasza Anfänger (#3205) üzenetére


freestailo
őstag

Fegyóra fogni hogy valaki mennyire pro/noob ez tök butaság. Mindenki másként játszik ezért mindenkinek más fegyó jön be.

(#3207) SloWater


SloWater
tag

Bögyörőm Bakker :W teambalance mi :((( Három Prestige Master és két klán az egyik oldalon, két prestgelt játékos és három free hétvégés a másikon... Szégyenteljes

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3208) bul07


bul07
nagyúr

Játszottam még 5órát a játékkal de valahogy furcsa
Én ez majd csak akkor veszem meg ha olyan 10-15$-ért megtudom venni
MW3+cod4 párost most vettem meg, 4500Ft-ba került ennyit megért

Nem tudom miért van de néha mintha a semmiből teremnének előttem játékosok és le is lőnek , ekkora különbség nincs a pingünk között
Meg egyes játékosok marha gyorsan mozognak, mintha suhannának a talaj felett
Tényleg pár kérdés
Fov-ot lehet valahol állítani?
A Fps maximálva van , ha nem hol lehet állítani a maximum értéket?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3209) wwenigma válasza bul07 (#3208) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Menüből, mindkettőt. (options)

10-15$ majd bő 2-3 év múlva lesz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3210) lapartman


lapartman
tag

sziasztok! kipróbáltam a játékot, steamről szedtem le, és nagyon jó! ugye ma 10-ig lehet nyomni, és 14-es szintű vagyok benne. ha lejár, és megveszem a játékot akkor 14-es szinttől fogom folytatni? vagy elölről az egész?

(#3211) v!ct0y válasza lapartman (#3210) üzenetére


v!ct0y
veterán

Elvileg igen. De 14 szint nem olyan hűdesokáig tart megszerezni dolog :)

(#3212) lapartman válasza v!ct0y (#3211) üzenetére


lapartman
tag

Köszia választ. Igaz, de azért nem lenne rossz 14-esről foytatni, ha már egyszer eljutottam idáig.

(#3213) bul07 válasza lapartman (#3210) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem tudom honnan akarod venni de most a Amazonon 30$-ért vihető (28-ig van az akció, és kuponnal 30$, egy egyszer használható 25% kupon: CAGROCKS )

(#3214) BoboDJ
Szerkesztettem és csak beleírtam hogy kuponnal 30$, hátha van olyan aki nem figyeli a Eredeti játékok - best buy topic -ot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3214) bobooo válasza bul07 (#3213) üzenetére


bobooo
addikt

40 :P

(#3215) Oczu válasza lapartman (#3212) üzenetére


Oczu
senior tag

Ha nem sikerül, buktál 3 meccset :-) Jó Kc-ben kicsit jobban halad az ember, érdemes ott fejleszteni

(#3216) lapartman válasza Oczu (#3215) üzenetére


lapartman
tag

10-12~ kört játszottam úgy, hogy az utolsó cod amit végigtoltam a 2 volt. egyszer kipróbáltam MW3 multit havernál, de az vicc volt. ez 100x jobb. CS1.6 veterán vagyok, nem volt nehéz átszokni :D! félrevonulok azt feltöltődik HP :D! biztos vétel lesz nálam valamikor.

(#3217) lapartman válasza Oczu (#3215) üzenetére


lapartman
tag

amúgy kösz a tippet, kipróbálom majd ha meglesz.

amúgy miért nyávog mindenki a grafika miatt? 1080p maxon fxaa meg 8xmsaa-val 10/8 nálam a grafika. szerintem egész jól néz ki, nem értem, miért fikázzák annyian.

(#3218) bul07 válasza lapartman (#3217) üzenetére


bul07
nagyúr

Néz meg egy full grafikás Bf3 videót, és rájössz , mert ahhoz viszonyítják
pl, [link], [link], [link]

Menyivel élvezhetőbb lenne ha lehetne az épületeket is rombolni

Nehogy félreértés legyen nem a cod-ot fikázom és kitörjön a bf-cod vita, egyszerű tények

Mindkettő jó a maga nemébe

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3219) wwenigma válasza bul07 (#3218) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert van kulonbseg a "lehetne szebb" es a "csunya" kozott, sokan ezt felejtik el.Mindenesetre a grafika nem minden.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3220) nanus


nanus
senior tag

Volt értelme a frissitésnek ....kb annyi hogy most már látom a fasza pinget 24-80-spawnál ...160- mikor lelőnek ez igen ,grat :D
Valami más is van amit észre kellett volna venni? ;]

lapartman : CS1.6 után persze minden szép ;]

[ Szerkesztve ]

(#3221) 2csi


2csi
aktív tag

Hali!
Az 55. szint után mi van?

(#3222) Delta× válasza 2csi (#3221) üzenetére


Delta×
senior tag

Prestige 1 level 1 :D
Bemész a barracks-ba ott prestige mode és prestigeled magad :)

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3223) AhaPersze válasza nanus (#3220) üzenetére


AhaPersze
tag

Nekem kb 30-40 a pingem. Csak addig nagyon magas, amíg killcamozol (amíg el nem kezdődik ténylegesen a kör), ezzel próbáljak a szervereket tehermentesíteni, addig is kisebb a forgalom.

Úgy gondolom ez érthető és abszolút nem zavaró, mert játék közben normál szinten van, miután lelőttek 2 másodperccel már magas az kit zavar? Spectatorként abszolút nézhető magasabb pinggel is.

Inkább az zavar, mint régen más netes játékoknál is (ahol CB bajnokságban toltuk), hogy 120 pinggel néha simán előbb lőnek, mint én 40-el... WTF. Eddig legalább nem láttam, mekkora a pingje, ezért nem idegesítettem magam :)

De mivel be lehet állítani most már, hogy mekkora ping-ig keressen szervereket, ez is kiküszöbölhető. És ha jól leszűkíted, elég sok magyarral pakol össze (hisz nekik hasonló a pingjük). Ez pozitív azért.

BO2 ---> Medden

(#3224) 2csi válasza Delta× (#3222) üzenetére


2csi
aktív tag

Köszi.
De most leblokkolta choose classot miért?? (nem vagyok túl jó angolos)

(#3225) bobooo válasza 2csi (#3224) üzenetére


bobooo
addikt

Mert csak level 7-től oldódik fel ez a funkció

(#3226) 2csi válasza bobooo (#3225) üzenetére


2csi
aktív tag

De ennek a prestigle-nek mi értelme van??

(#3227) Delta× válasza 2csi (#3224) üzenetére


Delta×
senior tag

Most megint level 1-es vagy.. viszont a prestige szinted is Level 1 eddig level 0 voltál
Most van egy prestige tokened és egy unlock tokened
a prestige tokennel eltudod érni az előző prestige-ben lvő efgyver szinteket vagy peddig + 1 class építés lehetőséget vagy reseteleni a rendszert
az unlock token pedig arra jó hogy pl egy olyan fegyvert amit csak level 50-en hoznál be most feloldhatod és nem kell várni rá :)
Minden efyes prestigelés után 1-1 ilyet kapsz és nem vesznek el a most feloldott dolgaid a következő prestgelésnél sem !
Szóval minél többször prestigelsz annál több cuccod elsz kezdésnél amíg el nem éred a Master Prestiget

Ez a prestige rendszer azé van a játékban hogy aki fejlődni imád ne unja meg 70 óra gameplay után a játékot :)
remélem érthető voltam és hasznos információt adtam át :D ha kell valami infó írj privátot vagy vegyél fel steamen : rokafukker LINK

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3228) -secret- válasza 2csi (#3226) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

unaloműzés :D

(#3229) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

double weekendnek nem kellett volna már véget érnie?

(#3230) Wans


Wans
aktív tag

Nekem a freeweekend nagyon bejött. Annyi noobot (úgy noob nagy valószínűséggel, hogy a black ops iram szokatlan neki) szerintem még nem adott az Ég. Overflowon például összeszedtem egy [57-0] -t. :DDD
És az is meglepett egem, hogy a csalók száma sem ugrott meg. :))

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3231) AhaPersze válasza Delta× (#3227) üzenetére


AhaPersze
tag

A prestigenél van egy token, hogy nullázza a Statodat. Az mit nulláz pontosan? K/D arányt? Fegyvereket? Azaz csinálhatom meg előröl őket? Szóval tudja valaki az mire jó pontosan?

BO2 ---> Medden

(#3232) Tomko78 válasza AhaPersze (#3231) üzenetére


Tomko78
őstag

Én úgy tudom teljesen lenullázza a statod rangod mindent

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3233) Delta× válasza AhaPersze (#3231) üzenetére


Delta×
senior tag

Ezt még nem próbáltam de az adott prestigen belül nem lesz semmi statod ezt tudja.. de ez csak internet adat én még nem próbáltam ...
Szóval prestige szint meglesz és statok nulla :D
(remélhetőleg nem is fogom kipróbálni :d szeretem tudni mit alkottam a játéknban :d )

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3234) Garf91 válasza Delta× (#3233) üzenetére


Garf91
csendes tag

Ezt az unatkozó egyedeknek találták ki. Emlékszem, h ilyen mw2ben nem volt, és páran meghaxolták, h előröl kezdje, az ember meg leste, h p. 0 lvl 11, és 1400 órát játszott vele.

Igen.

(#3235) AhaPersze válasza Delta× (#3233) üzenetére


AhaPersze
tag

Hát én lehet kipróbálom, az arany fegyó úgyse érdekel, max a fegyó prestiget sajnálom (a logó és clantag miatt), de azt hamar meglehet szerezni.
Már lényegesen jobb vagyok, mint az elején és hát a 2-3 KD arány jobban nézne ki mint az 1,25 :)

[ Szerkesztve ]

BO2 ---> Medden

(#3236) Delta× válasza AhaPersze (#3235) üzenetére


Delta×
senior tag

Majd írd le hogy ténylegesem mit csinál mert érdekel engem :D
Nem szeretem az internet információt

(#3234) Garf91: Én csak idéztem az 5 hónappal ezelőtti játékpremier infóbol :D persze nem szószerint ><
azért csinálják a prestige leveleket mert rohadt sokan ezt élvezik a játékban a legjobban

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3237) WASPZotya válasza Delta× (#3236) üzenetére


WASPZotya
tag

Barátom rányomott véletlenül, gyakorlatilag mintha új játékod lenne, minden 0.

[ Szerkesztve ]

Zotya

(#3238) Delta× válasza WASPZotya (#3237) üzenetére


Delta×
senior tag

de a prestige szint is eltűnik ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3239) bobooo válasza Delta× (#3238) üzenetére


bobooo
addikt

MINDEN

(#3240) soo277 válasza Delta× (#3238) üzenetére


soo277
őstag

Total 0 minden :O
nekem is sikerült 1perstige nél :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#3241) SloWater válasza Delta× (#3238) üzenetére


SloWater
tag

Kivétel nélkül minden visszaáll nullára, mintha akkor raktad volna fel a játékot.
Itt sok (és megbízható) infót találsz

[ Szerkesztve ]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#3242) Delta×


Delta×
senior tag

AZ nem is oylan rossz o.O ha valaki pl elakarja adni a profilját :D
De mostmér tudom soha nem szabad arra kattintani xD

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3243) -secret- válasza Delta× (#3242) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

persze mindenki tudja, hogy a profil árulása tilos.. :D

(#3244) wwenigma válasza -secret- (#3243) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem nem is akarná senki megfizetni az enyémet. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3245) Delta× válasza -secret- (#3243) üzenetére


Delta×
senior tag

Hardveren igen de nem is erre céloztam ><
130+ játék van az accomon én lennék hülye ha eladnám pár garasért :D
(arra céloztam hogy akkor jó ez h valaki megunta és cserélni akar vagy mittomén és nulla statosat szoktak keresni sokszor)

-most töltött le nekem 5 megát a multipalyer o.O erröl valaki tud valamit ? vagy csak egy bug javítás ?

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3246) bul07


bul07
nagyúr

Hogy tudom eltávolítani a játékot a gépemről
Most hogy vége a ingyen hétvégének eltűnt a Könyvtáramból a játék viszont a gépemen meg ott van, hogy tudom rendesen eltávolítani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3247) -secret- válasza Delta× (#3245) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

February 26, 2013 Update for Multiplayer
Fix for increased upload packets related to voice chat for some players

bul07: szedj valami söprögető programot.. vagy töröld le a steamet aztán tedd vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#3248) Delta× válasza bul07 (#3246) üzenetére


Delta×
senior tag

CCleaner töltsd le legjobb karban tartó
Ha kiválasztod a játékot minden egyes alkönyvtárat kiszed a gépről :)

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#3249) bul07 válasza Delta× (#3248) üzenetére


bul07
nagyúr

Ettől egyszerűbe gondoltam lehet felteszem a kérdést a steam topikba is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3250) SloWater válasza bul07 (#3249) üzenetére


SloWater
tag

Pedig a CC-től egyszerűbb megoldás nem nagyon van :) Free, legális. Letöltöd 10 mp., telepíted 30 mp., lehet magyar nyelvű, pár kattintással testre szabod és kész. Én egy Advanced Systemcare-el párban használom, heti egyszer lefuttatom őket és nem nagyon hízik a win, a beépített eszközökkel meg számos olyan dolgot meg tudsz csinálni nagyon könnyen, ami amúgy körülményesebb lenne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.