Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) killer095 válasza kribe (#965) üzenetére


killer095
őstag

Nme rossz ötlet csak egy bajvan vele! Aki beállitja de szar a nete úgyanugy berakja igy marad a lagg :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1002) radi8tor válasza zolcsidolcsi (#1000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Virtuális memória (lapozófájl) engedélyezve van Windowsban?

Az exe milyen hibával áll le?

⭐ Stella

(#1003) zolcsidolcsi válasza radi8tor (#1002) üzenetére


zolcsidolcsi
csendes tag

engedélyezve van.

ha steamből indítom akkor nem ír ki hibát ,csak annyit , hogy leállt , ha pedig asztalon adminisztrátorként akarom futtatni akkor pedig:
"the procedure entry point querydisplayconfig could not be located in the dynamic link library user32.dll "

(#1004) radi8tor válasza zolcsidolcsi (#1003) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ilyen megoldást találtam rá:

User32.dll is your system service pack folder. A portion of that has been deleted. Go to google, type in Microsoft Fix It download, it scans your CPU and fixes the problem and any other glitches you might not even know about.

⭐ Stella

(#1005) zolcsidolcsi válasza radi8tor (#1004) üzenetére


zolcsidolcsi
csendes tag

köszi megnézem.

dll fix-ereket próbáltam már ,semmire se mentem velük

(#1006) radi8tor válasza zolcsidolcsi (#1005) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt a Windowsos programot használd, erre (is) készült.

⭐ Stella

(#1007) zolcsidolcsi válasza radi8tor (#1006) üzenetére


zolcsidolcsi
csendes tag

jaja csinálom , elleszek vele egy darabig :)

köszi.

(#1008) Tomix24 válasza zolcsidolcsi (#1007) üzenetére


Tomix24
addikt

Húzd újra a win7-et, és jó lesz szerintem

(#1009) radi8tor válasza Tomix24 (#1008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor biztos, mivel Vista van a gépén. ;)

⭐ Stella

(#1010) Tomix24 válasza radi8tor (#1009) üzenetére


Tomix24
addikt

xp - Vista - win8 lehet mumus manapság.

(#1011) dunc válasza zolcsidolcsi (#997) üzenetére


dunc
nagyúr

Leírhatnád a géped,és a szoftverkörnyezetet !

(#1012) wwenigma válasza dunc (#1011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az elmult 2-2,5 évben még nem volt ideje kitolteni a vonatkozó mezőket a profilján. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1013) radi8tor válasza dunc (#1011) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már leírta. Olvass vissza: [link]

⭐ Stella

(#1014) dunc válasza radi8tor (#1013) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon úgy néz ki csak a win 7 et szereti !

(#1015) xxSanchez válasza dunc (#1014) üzenetére


xxSanchez
őstag

Én Windows 8-on játszok vele szóval azon is működik.

Heyho.

(#1016) everestHUN


everestHUN
csendes tag

Nagyon jó kis game lett ahhoz képest hogy régi a grafikai motor, azt hittem hogy unalmas lessz, de tévedtem !
Jó game lett nagyon itt egy vidi róla.

2014

(#1017) McNamara


McNamara
Ármester

Na kipörgettem a singlet. Maximus a legnagyobb arc :D

(#1018) -secret- válasza radi8tor (#998) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

pedig jó lenne egy-két játéknál :D

(#1019) zolcsidolcsi válasza radi8tor (#1006) üzenetére


zolcsidolcsi
csendes tag

na túl vagyok rajta, gép újraindítva, steam cache files validálva, de továbbra sem működik .

(#1020) #57919488 válasza zolcsidolcsi (#1019) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nincs egy külön mappa a játéknál amiben van új DX frissítés meg hasonlók? Általában ezeket mindig fel kell rakni, pláne új win install után.

Mondjuk Steam ilyennel nem tököl de install lemezen hátha van.

[ Szerkesztve ]

(#1021) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Hi!

Az igaz hogy nem megy a játék XP alatt?
Az egyik haver most vette meg és hívott, hogy valamiért nem megy, azt mondta, hogy XP van fenn a gépén...

Köszi a válaszokat

Zeee

Hala Madrid :)

(#1022) v!ct0y válasza szabozeee (#1021) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igaz.

(#1023) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#1024) kenny123


kenny123
addikt

Na, most végeztem ki a kampányt, hát szerintem eddig a legszarabb cod, sztori terén. 3 féle befejezés van, nekem a Judgement Day jutott..

Modern Warfare 2 közelébe sem ér a sztorija, szerintem. Multiba csak belestem, de már az alap classok között van olyan fegyer, amin wh-s sight van. :)

yo

(#1025) zolcsidolcsi válasza #57919488 (#1020) üzenetére


zolcsidolcsi
csendes tag

de van és feltettem

(#1026) -secret- válasza @rglaaf (#1023) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

most ez vicc? -.-

(#1027) -secret- válasza @rglaaf (#1023) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

most ez vicc? -.-
sry

[ Szerkesztve ]

(#1028) ferero


ferero
tag

egyre gyorsabb a játék menet. tegnap simán feltudtam rá pörögni. de ma már nem megy.
nukén tolom, ott nagyon lehet fejlődni. de ma mint ha vért ittak volna, én meg mintha két vicces cigin is túl lennék :)

[ Szerkesztve ]

"Taurus"

(#1029) Pityesz82


Pityesz82
tag

Üdv mindenkinek!

Hát skacok nem tudom hogy mit is mondjak erről a játékról! Tolom pár napja ,99%-ban free for all only hard core,mert az ami nekem leginkább bejön, de valahogy nem akar átjönni az érzés :( Félreértés ne essék nem fikázós hsz-nek indul a dolog, de talán segíthet a vásárlás előtt álló/tanakodó személyeknek.Nekem segített volna, ha nem ugrok bele a vásárlásba megint a megjelenés napján mint azt már tettem az MW2 és MW3-al is. Sajnos itt is újabb csalódás ért :((( Amikor először kijöttek ezzel a lobby rendszerrel,nagyon haragudtam érte,de itt most úgy néz ki, hogy nem is olyan rossz a dolog,egészen simán megy minden.Hátulütője még mindíg hogy sokszor találkozik az ember ugyanazzal a pár pályával,amíg egyesek meg nagyon sokára bukkanak elő. Igaz finomít rajta valamit a szavazási lehetőség de ez akkor is néha úgy jön le, hogy akkor talán a két rossz közül a jobbik és nem az amit igazán szeretnél.
És akkor kezdjük is a pályákkal.Unalmasak,kicsik,zergeb@szta ösvények minden felé,szűk fordulókkal egy, két hosszabb folyosó,sikátor után beleszaladhatsz egy nagyobb "dühöngőbe" ami (persze nálam a FFA miatt) nem jelent többet 3 embernél. Nem lennének ezek annyira csúnyák csak olyan halott az egész,se színe,se szaga.A pályák semmilyen taktikát nem igényelnek.Végigszaladsz az egészen és csak bízol benne,hogy a következő sarok után Te lősz hamarabb (vagy legalább is a Te lövésed számolja be).
grafika/sebesség: szerintem a játék nagyon jól optimalizált,megint! Ezzel sose nem volt gond egyik résznél sem asszem.Voltak itt hsz-ek különböző vram zabálásról.Erről nem tudok tapasznyalatot írni ,mert nem ellenőriztem le progival, hogy mennyit is eszik a cucc.Az tény hogy hasít mint az állat,110-140 fix FPS (map-tól függően),persze NEM FULL HD-ben,mert ugye az nincs!!!?? És most ne jöjjön Nekem senki a "window mod"-al, please.Fogod a játékot,feltelepít/beállít/játszik/örül!Ezért vagyunk Mi PC-sek,építgetjük,szépítgetjük a drágaságainkat és időnként a sz@rt is kitapossuk belőle hogy meglegyen az az FPS.És akkor itt egy ilyen baki 2012-ben, egy ilyen játékkal, mint a Call of Trutyi húszezer.
Maga a játék sebessége szédítő,íszonyú gyors és nem jó!Valószínűleg ha lassabb lenne akkor már talán nem is érezném ennyire a taktikátlanságot a pályákban,de ez már ilyen lett és nem fog változni.Hatalmas hentelés,kaptunk egy Unreal Tournament-et teljesen új köntösben.Aki szereti az ilyet annak nagyon be fog jönni,de Én inkább a vadász tipus vagyok egy sima puskával( nem távcsövessel ! ).
fegyverek: nem fogok hosszan írni róla, 2 fontos dolog miatt. Első : nem láttam még a teljes fegyverarzenálnak csak a töredékét ezért nem tudom ,hogy milyenek a magasabb szinten lévő fegyverek.
Második : számomra teljesen mindegy volt hogy mivel tolom, pisztoly,assault etc.szinte semmilyen különbséget nem éreztem távolság iránt,sebességben persze különböznek,de mivel hogy csak hard core-ban játszok egy-két lövés elég bármiből. ( Itt megjegyezném hogy nálam ez az only hard core mánia pontosan a semmitérő,ratyi,skilless,idióta SMG-k miatt alakult ki,az egyetlen mód aminél nincsenek előnyben sajnos :((( )
hangok: semmi kiemelkedő,fegyverek hangja nagyon egyforma,egyformán rossz.Persze a jövőben vagyunk meg minden,de nem sikerült túl jól és minden nagyon halk.Belenézel a távcsőbe és még csak "lihegés" sincs a célzás után,meg ilyen apróságok.Borzalmasan összecsapott munka szerintem.A gránátrobbanások tompított hangja viszont nagyon el lett találva,az nagyon jó,meg van elszórva pár effekt,asszem az a lighting sem volt olyan rossz.
Azt hiszem ennyit szerettem volna leírni első körben pár nap után a játékról,ami persze azt nem jelenti hogy nem adok neki még második,harmadik,negyedik esélyt,mert természetesen fogok és nem kezdem azonnal hirdetni ,hogy eladó meg csere meg ilyenek.Nagyon szeretem a COD-ot ,szerettem mindig is,de az elmúlt részek sajna nem hozzák a szintet.Mentségére legyen mondva,hogy nagyon konkurenciája sincs,Medal Of Honour már régen halott,Battlefield pedig más stílus. :R

(#1030) ferero válasza Pityesz82 (#1029) üzenetére


ferero
tag

ott leledzik a probléma, Te is kezded kinőni ;]

"Taurus"

(#1031) execute93


execute93
őstag

Csináltam emblémát, de nem jelenik meg a playecardomon.. ötlet? Csak rangom jelenik meg.
Megoldottam

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#1032) Pityesz82 válasza ferero (#1030) üzenetére


Pityesz82
tag

Hát vazze itt küzdök, írok mint az állat és pár szóval telibevágod a lényeget :DDD :C :R
Egyébként viccen kívűl lassan érzem hogy ennyi volt a játékvilág,Skyrim néha visszaránt egy-egy órára MW3 miatt szakad a szívem ,de a csalók miatt nem lehet és a múlt héten kínomban 30 éves fejjel elkezdtem a Donkey Kong Country Trilógiát SNES emulátorral :K régi szép emlékek :O

(#1033) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

valaki megvette már ezt a digital deluxe akármit 10euroért?

(#1034) laca000 válasza -secret- (#1033) üzenetére


laca000
őstag

Mi az a digital deluxe, azt miért érné meg megvenni?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#1035) -secret- válasza laca000 (#1034) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ad valami zombi pályát cod5öt meg a diamond fegyver színt amint linkelt a kollega :DD

(#1036) killer095


killer095
őstag

Valaki tudja hogy hánykor kezdődik kis hazánkban a double xp weekend?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1037) hoby36


hoby36
senior tag

Hány prestige szint van?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1038) ferero válasza Pityesz82 (#1032) üzenetére


ferero
tag

hasonló problémával szembesültem én is :D
black ops első része még lekötött, mw3-al nagyon keveset foglalkoztam.
eddig úgy tűnik, bo2 se lesz a kedvencem.

mw3-ba meg kevesebb csaló lesz!! ;)

[ Szerkesztve ]

"Taurus"

(#1039) laca000 válasza -secret- (#1035) üzenetére


laca000
őstag

A COD5 teljes játékot?

Mert akkor a zombi végett megveszem, a többi bakfittyet sem ér, mármint a játék, ez.

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#1040) -secret- válasza laca000 (#1039) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

hát azt írja, nézd meg steamen a bo adatlapját és lent..

(#1041) #57919488 válasza laca000 (#1039) üzenetére


#57919488
törölt tag

Külön is csak 10 euro az 5rész. Upgrade mellé meg több vackot is ad még.

szerk:
(#1042) -secret:
Hát az mintha egyformának minősülne, gondolom de nem 100.

[ Szerkesztve ]

(#1042) -secret- válasza #57919488 (#1041) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

csak engem is az érdekel h meg adja e a cod 5öt, a 10euros pakk vagy csak a 60 eurós?

(#1043) freestailo válasza -secret- (#1042) üzenetére


freestailo
őstag

én úgy látom a cod5 -öt is megadja, írja hogy save 14.99, és az a cod5 árra vonatkozik. tuti megadja

(#1044) lugosi válasza wwenigma (#979) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mutatja a target finder a mozgókat is, akiknél nincs perk a blokkolásra.

A falon átlátóka a millimeter scanner.

Az utolsó light machine gun + foregrip mekkora vicc, 100-150m-es lőtávolságra egy 20 centis körbe belemegy a szórása vagy 10 golyónak... Irreális, egy lmg-vel...

Szerintem ezekre még lesz patch. Amire nem lesz azok viszont a gagyi pályák.

(#1045) ForRedGlory válasza Winnie The P (#713) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs, ha már kaptál választ: Elindítod a multit és rámész a "custom games"-re, majd ott hozzáadod a kellő bot mennyiséget és had szóljon. Az elején, amíg az ember nem ismeri a pályát, jó móka, mert lehet büntetlenül halni benne. :)

(#1047) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

valaki nem vállalja be, hogy megveszi? :))

(#1048) Anfänger válasza ferero (#1028) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi!
A Nuketown pálya csak azoknak elérhetö,akik elörendelték a játékot? Csak azért kérdem,mert nálam nincs Nuketown,pedig a seassion map pack-ot is megvettem. :F

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1049) BigBlue69 válasza -secret- (#1047) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ha van bo2-d adni fog digital deluxet hozza meg egy cod waw-ot.. 10 ejroert.. de gondolom csak akkor tudod aktivalni ha van bo2-d.. ennyi.. sztem steamen is tök értelmesen levan írva..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1050) xxSanchez válasza Anfänger (#1048) üzenetére


xxSanchez
őstag

Igen, nuketown előrendelői bónusz.

Heyho.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.