Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Richard válasza tomika873 (#3696) üzenetére


Richard
őstag

Amelyiknek bejön a formája.:) Hülyeség, hogy a Copperhead nem bírja a nagy rántásokat. Ezzel tolom már egy éve és mindenkinek kilövöm a szemét. :DDD

(#3702) 04ahgy válasza tomika873 (#3696) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szerintem ebben az árkategóriában már egyikkel sincs gond. :DDD

Nekem a rántásoknál is, és egyébként is egy 3000Ft-os Gigabyte is tökéletes, minden mozgásra jól reagál.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3703) pigatt


pigatt
őstag

Üdv. Mindenkinek!

Létezhet az, hogy az aláírásban szerpleő konfiggal csak ilyen 48-51 FPS-t látok?

i9 / 4080 / 32"

(#3704) pityeszka válasza pigatt (#3703) üzenetére


pityeszka
őstag

Ha DX9-ben tolod akkor igen.Válts DX7-re a játékban és kicsivel több lesz meglátod ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3705) pigatt válasza pityeszka (#3704) üzenetére


pigatt
őstag

ok, thx

i9 / 4080 / 32"

(#3706) pigatt


pigatt
őstag

na így mindjárt 100!

i9 / 4080 / 32"

(#3707) pityeszka válasza pigatt (#3706) üzenetére


pityeszka
őstag

még az is kevéske ;] konzolba ird be, /com_maxfps 250 valamint kapcsold ki a vsync-t !!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3708) pigatt válasza pityeszka (#3707) üzenetére


pigatt
őstag

vsync direkt van bekapcsolva, mert ha nem szinkronba meg a hz meg az fps olyankor az élek elég furcsák!

i9 / 4080 / 32"

(#3709) CséZé válasza icons (#3700) üzenetére


CséZé
őstag

mostmár nekem is megy

(#3710) beteg válasza Balancee (#3690) üzenetére


beteg
őstag

ok, thx

Csak futni kell!

(#3711) beteg válasza tomika873 (#3696) üzenetére


beteg
őstag

én esküszöm a logitech G7 -re!! full király és igen is nagyon jól lehet vele nyomni! :B
(CsoCso néven vagyok fent a hitelesség kedvéért :) )

Csak futni kell!

(#3712) PROti válasza beteg (#3711) üzenetére


PROti
tag

CSók a SzááÁjra!! xD
Azt szeretném kérdezni hogy mi van akkor ha eddig megvolt a 100-250 közötti fps,
most meg 70-100(beállításokon nem változtattam,consolba nincs korlátozva)
333-at írtam consolba de nem lett jobb és mindez egyik napról a másikra
Rakjam újra a gammet?
thx a válaszokat :R

(#3713) PROti válasza PROti (#3712) üzenetére


PROti
tag

De szar láma vagyok xD
olvasgatok vissza fele van ez a vysc vagy mi na az volt be kapcsolvaxD
SOOOORRRRY :R

(#3714) PROti válasza PROti (#3713) üzenetére


PROti
tag

Már fentt van a játék a gépemen.
Valaki mondja ellécci mit kell letöltenem(és hol),és hogy kell megcsinálnom hogy játszhassak multiba.Nagyon fontos lenne kössz :R

(#3715) beteg válasza PROti (#3714) üzenetére


beteg
őstag

több progi is van hozzá. Én az ASE-t használom, bár az mostanában elég szar, kevés szervert lát. [innen tudod letölteni]

Csak futni kell!

(#3716) CséZé


CséZé
őstag

Hi!
Lenne egy nagyon idegesítő problémám. Mégpediglen: Ha codozok egy dő után elkezd a pingem novekedni egészen 800-900-ig, így elég zavaró a játék és mondhatnám h játszhatatlan mit csináljak? Már egy csomószor le kémprogramtalanítottam de ugyanolyan :W Kérlek segítsetek :R

(#3717) beteg válasza CséZé (#3716) üzenetére


beteg
őstag

cl_maxpackets 100 at próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#3718) CséZé válasza beteg (#3717) üzenetére


CséZé
őstag

ja, azt mindig beírom akárhányszor újratelepítem

(#3719) Boci_83 válasza CséZé (#3716) üzenetére


Boci_83
őstag

Mostanában nekem is ezt csinálja. Korábban nem volt semmi gondom, még akkor sem ha az Msn-t és a Ts-t együtt használtam játék közben. Bár néha az Msn ha ment akkor csinált ilyet, de néhány emberkét letiltottam és megoldodott a probléma, ám egy ideje ha kikapcsolom az Msn-t, akkor is csinálja.... Főleg ha a TS-t is használom játék közben, de nem ritka hogy TS nélkül is. Szal fogalmam sincs. Virus nem igen van....

**********

(#3720) PROti válasza Boci_83 (#3719) üzenetére


PROti
tag

Isemerem az Ase-t meg x-firet is vagy mit csak nem tudom hogy kell megcsinálni hova kell másolni a pachet stb lécci írjátok le kössz

(#3721) Balancee válasza CséZé (#3716) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! Minden szerveren megvan ez a jelenség? Nézd meg azt, hogy nem e csak egy adott szerver szolgáltató szervereinél van ez. Sajnos néhány szolgáltató 110-120%-on használja a szervereit. Ott szokot nagy ping meg gyakori és nagy lag is lenni.
A másik ha panelban lakx vagy csilagpontos rendszeren kapod a netet lehet tulterhelt. Egy Kaposvári ismerösömnél volt az, hogy 2 megás nette bérelt (kb2 éve) és a 10 emeletes házra volt össz-vissz 10 mega. Mikor már sok bérlö volt esténként nem tudodtt játszani.

PROti A patch-et nem másolni szokták hanem futtatni. Az 1.3-as patch amit kell használnod, hogy tudj multizni.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3722) CséZé válasza Balancee (#3721) üzenetére


CséZé
őstag

ok kösz a tanácsot, panelbe lakom :DDD , de akkor nincs rá semmi megoldás?

(#3723) Balancee válasza CséZé (#3722) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hivd fel a szolgáltatod és kérdezd meg mekora a sáv a háznak. Aztán nagyábol kitudod számolni, hogy kevés e vagy valami más a baj. Ha kevés akkor elöször reklamálj a szolgáltatodnál ha nem tesznek semmit akkor meg szolgáltató váltás. Ha még nem telt le a hüségnyilatkozatod akkor is ez szerzödésbontássi indok lehet. Amiért nem kell fizetned. Ugyan is a szolgáltatod válalt egy minimum sávot és ha nem kapod meg folyamatosan akkor ök hibáztak, de a fogyasztovédelmet felhivod és ök pontosabban elmagyarázzák.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3724) euforia válasza Balancee (#3723) üzenetére


euforia
tag

jaja vszínű nálam is vmi hasonló van csak nem folyamatos inkább csak csúcsidőben nagy a ping gondolom mikor tulterhelt a hálozatuk csak engem annyirra már nemérdekel a dolog h ezér szolgáltatót váltsak meg szerződést bontsak.

(#3725) CséZé válasza Balancee (#3723) üzenetére


CséZé
őstag

hát azért nem fogok szolgáltatót váltani mert néha nagy a pingem :( még jó h 1 hónapja hívtak fel h kevesebb lesz a havi díj :DDD akkor más megoldás ninsc is ugye? De ez a probléma kb 2 hete kezdődött

(#3726) euforia válasza CséZé (#3725) üzenetére


euforia
tag

sztem teljesen kizárni csak ugytudod ha csinálsz egy formatot meg 1 xp v vista reinstallt lehet vmi vírus vagy képrogram is az oka amit pl vírusírtó nem ismer fel. ha ezek után is fennáll a dolog akkor tuti h a szolgáltatónál a hiba.

(#3727) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Wááá ma waroztunk 3-an voltunk ők 4-en:)És egy idő után kidobtak meg beszéltek ezt hogy azt hogy jézusom haverom 1v4-be lehozta a kört:DKegyetlen szarok voltak

(#3728) CséZé válasza Bencus88 (#3727) üzenetére


CséZé
őstag

:) előfordul az ilyen...

(#3729) athomi


athomi
veterán

Rentgeteg a láma CoD4-ben! :)) Elsőre gond nélkül csináltam 30/14-es statot. Nekem elég nehézkes megkülönböztetnem az embereket egymástól, de ahogy elnéztem nem voltam vele egyedül. :)

[ Szerkesztve ]

(#3730) CséZé válasza athomi (#3729) üzenetére


CséZé
őstag

csak sok a láma ha még nincs cheat :DDD :C

(#3731) Balancee válasza CséZé (#3730) üzenetére


Balancee
aktív tag

Uo-nál és cod2-nél is eleinte alig volt cheater. Aztán egyre több cheat és vele együtt cheater is lett a szervereken. A cod4 is sajnos megfogja ezt élni. Viszont 1 évig tuti nem lesz gáz.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3732) Pubszon válasza athomi (#3729) üzenetére


Pubszon
veterán

Én is alig tudom megkülönböztetni a csapattársam az ellenségtól.
De miért ír ki vmikor az ellenség feje felé nevet?

Bocs hogy ide írok, de a CoD4-es topic pihen a sok láma miatt.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3733) athomi válasza Pubszon (#3732) üzenetére


athomi
veterán

Én is figyeltem, és tényleg kiírja. Amúgy kezdem szokni a játékot és már vannak újabb fegyóim, meg képességeim. :))

(#3734) Pubszon válasza athomi (#3733) üzenetére


Pubszon
veterán

Minél többet játszunk annál több mindent kapunk és saját menetfelszerelést lehet összerakni. :C

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3735) athomi válasza Pubszon (#3734) üzenetére


athomi
veterán

Csak annyi a gáz, hogy aki keveset játszik az hátrányba kerül...

(#3736) Pubszon válasza athomi (#3735) üzenetére


Pubszon
veterán

Sztem meg kicsit igazságos, hisz aki kevesebbet játszik nehogymá ugyan ojan fegyvere legyen.
Olyam mint a hadseregbe, rangja van mindenkinek. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3737) PROti válasza Pubszon (#3736) üzenetére


PROti
tag

CSoki!!Valami télleg kéne a nagy pingemre (100-200)Valami ping javítórol hallottam de nem tom van valami mert így nem tok gammelni! :O
Segítsetek!!!!!!S.O.S......S.O.S :DDD

(#3738) Pubszon válasza PROti (#3737) üzenetére


Pubszon
veterán

Én a cFos-t használom.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3739) CséZé


CséZé
őstag

Na hi!
Azért ie írok mert a szomszéd topic zárva van :((( ... a CoD4-gyel lkapcsolatban lenne egy pár kérdésem, tehát kb játszottam vagy 3 órát, vagy 13 szintes, de nem nagyon értem ezt a dolgot a perkekkel meg a fegyverekkel együttvéve, meddig vannak szintek? Valaki magyarázza már el vagy valami magyar link, előre is thx :R

(#3740) CséZé válasza CséZé (#3739) üzenetére


CséZé
őstag

ne fáradjatok, azóta már rájöttem :DDD csak kicsit át kellett gondolni :)

(#3741) Pubszon


Pubszon
veterán

Huuu de pang ez a topik a cod4 óta. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3742) cor válasza Pubszon (#3741) üzenetére


cor
őstag

mi az a cod 4? :F :D
engem nem zavar mivel nincs meg...

cod2vel meg jáccok ha ráérek...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3743) Pubszon válasza cor (#3742) üzenetére


Pubszon
veterán

A cod 4 nagyon jó game, csak többször felidegesített eddig mint a 2 8 hónap alatt.
Még had érlelődjön egy kicsit, addig meg COD2 Forever!!!

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3744) euforia válasza euforia (#3724) üzenetére


euforia
tag

hm.. közben kicsit elgondolkoztam ezen a ping dolgon addig oké h cod2 már nemérdekel annyirra h rágodjak ezen de itt a cod 4 és mostanában egyre gyakrabban eszeveszett nagy a pingem sőt mondhatni folyamatosan 700-900as! Az érdekes az h eddig arra gondoltam h a szolgáltató nembírja csúcsidőkben a teljes sávszélt adni v vmi ilyesmi lassulás van a dologban de ha pl dcinfon nyomok 1 speed tesztet akkor megfelelő értékeket mutat ugyanakkor viszont játékban 900as a pingem de a net meg semmi nincs balssulva. Van vkinek vmi ötlete h mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#3745) Balancee válasza euforia (#3744) üzenetére


Balancee
aktív tag

CSao! Kezdeném ott, hogy a net sebeség méréssét ne vedd alapul játékokhoz. Egy adott file méretet tölt le és abbol számolja ki. Itt nem számit, ha estleg egy pilanatnyi adatfolyam szakadás van. Viszont játéknál ez akár magas pinget is jelenthet.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3746) cor válasza Pubszon (#3743) üzenetére


cor
őstag

most jáccottam végre:D , ed ilynekor meg már sehol senki azokon a szerokon ahova benézek...

cod4 demot probáltam...az alapjan nem akarom leirni,de annyira nem tünik egy nagy etvasznak
meg engem a 2.vhs "szféra" érdekel,nem a mai kor... :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3747) euforia válasza Balancee (#3745) üzenetére


euforia
tag

na igen vmi hasonlóra gondoltam én is azért is irtam le tehát akkor lehet h mégis csak a net szarakodik de a sebességem meg jó! nade akkor hogyan tudok reklamálni? :U

(#3748) Balancee válasza euforia (#3747) üzenetére


Balancee
aktív tag

Sajnos sehogy. olvastam valahol, hogy a fogyasztovédelemhez a mobil telefon társaságokra és az internetszolgáltatokra érkezik a legtöbb panasz.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3749) kerepesipeti


kerepesipeti
csendes tag

Hi all!
Most frissítettem a PB-t és ha rámegyek egy szerverre és lelövök valakit kilép ezzel az üzenettel: [link]
Mit tegyek? Köszi :R

dsd

(#3750) euforia válasza Balancee (#3748) üzenetére


euforia
tag

hm hát nemtudom kicsit majd még körülnézek a neten erről a ping dologról max még újrarakom a gépet és ha akkor se múlik el majd intézkedem. De pl szerződésbontó ok lehet nem?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.