Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Boci_83 válasza Balancee (#3348) üzenetére


Boci_83
őstag

A wait 20 az mi? 20 mp-ig vár a következő név váltásig???

**********

(#3352) Balancee válasza athomi (#3350) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hát ja. Nekem nem változik a nevem csak ha megnyomom a bindezt olyan mint ha a nevemen végigszaladna egy fény. :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3353) Balancee válasza Boci_83 (#3351) üzenetére


Balancee
aktív tag

Igen , de szerver idö szerint. Szoval a 20 mp az egy vilanás

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3354) newonc válasza .:T.H:. (#9) üzenetére


newonc
csendes tag

HELO ALL NEKEM AZ XP-NÉL MÜKÖDÖTT ,DE A WISTÁ-NÁL COD 2-NÉL NEM ,DE AZ ÖSSZES TÖBBI JÁTÉKNÁL MÜKÖDNEK . DE NEM JÖTTEM RÁ HOGY MÉRT NEM DE HA VALAKI TUDJA ENGEM IS ÉRDEKEL ELÖRE I KÖSZ. :R

(#3355) #67688960 válasza pigatt (#3322) üzenetére


#67688960
törölt tag

nekem se frissült, a játék mappályából ki kellett törölni a pb mappát és aztán a pb progiban add-olni a game-t és up-olni, utána már jó lett fogadtak a szerverek,

(#3356) athomi válasza newonc (#3354) üzenetére


athomi
veterán

Szia!
Légyszives kicsit konkretizálj. A 9. hsz-ás már rég volt. Légyszives ne írj nagy betűvel, mert nagyon zavaró és átláthatatlan! Köszi! :R

(#3357) pityeszka válasza athomi (#3356) üzenetére


pityeszka
őstag

Ez mekkora lool :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3358) muris


muris
tag

sziasztok!

tudja vki mi okozhatja ezt? [link] :F

http://www.youtube.com/codwwar

(#3359) Balancee válasza muris (#3358) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! Probálj másik drivert használni.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3360) pityeszka válasza muris (#3358) üzenetére


pityeszka
őstag

Ilyen vga-val nagyon meggyőző a grafika :DDD Minek van annyira lebutítva :F

és ahogy Balancee mondta,driver csere :K

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3361) muris válasza pityeszka (#3360) üzenetére


muris
tag

ez egy 6600GT vga, 2 óra game után kezdi el az ilyen viccelődést...amúgy megy rendesen... :W

http://www.youtube.com/codwwar

(#3362) Pubszon válasza muris (#3358) üzenetére


Pubszon
veterán

Sztem is driver vagy ha van huzva a kari akkor meg az.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3363) chungee


chungee
addikt

Ilyen nincs :DDD

WH ezerrel!!!

Vagy csak nekem új? :(

(#3364) Boci_83 válasza Pubszon (#3362) üzenetére


Boci_83
őstag

Szerintem pedig tulmelegedés. Lehet érdemes lenne újrapasztázni a ventit a Gpu-n, és egy kis plusz szellőzés a házban jól jönne, mert memória tulmelegedés is lehet...

**********

(#3365) pityeszka válasza muris (#3361) üzenetére


pityeszka
őstag

Akkor elnézést azthittem a konfigod-nál szereplő kártya csinálja :W

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3366) Balancee válasza Boci_83 (#3364) üzenetére


Balancee
aktív tag

Szerintem is melegszik neki. Azt nem irta, hogy egyböl vagy ahogy most kiderült 2 ora game után. Szerintem egy alapos portalanitás is sokat segitene a helyzetén.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3367) Pubszon válasza Balancee (#3366) üzenetére


Pubszon
veterán

Sztem az a probláma hogy a 6600GT-vel játszik mikor van neki 8800GTS. :DD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3368) pigatt válasza Pubszon (#3367) üzenetére


pigatt
őstag

:C :DD :C

i9 / 4080 / 32"

(#3369) CséZé


CséZé
őstag

Hi.
Haveromat valamiért mindig kidobja a pb, ilyen üzivel: Server disconnected - Haver has been kicked via PunkBuster (for 0 minutes)...RESTRICION:Service Communation Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrKsys) ffab
Szerintetek mi a baj? Már egy csomó mindent megpróbáltunk de semmi :(

(#3370) pigatt válasza CséZé (#3369) üzenetére


pigatt
őstag

Még ezen az oldalon megtalálod a választ, nekem is ilyesmi problémám volt!

i9 / 4080 / 32"

(#3371) CséZé válasza pigatt (#3370) üzenetére


CséZé
őstag

Köszi akkor most hatalmas keresésbe kezdek :)

(#3372) pigatt válasza CséZé (#3371) üzenetére


pigatt
őstag

Bocsi hülyeséget írtam 3304-es hsz-től nézd onnantól idáig megtalálod!

i9 / 4080 / 32"

(#3373) CséZé válasza CséZé (#3369) üzenetére


CséZé
őstag

Egyébként itt a hiba a segítség könnyítéséhez: pb
Ui.: Pb frissítve van, be is van írva a /sv_pure 0 és a /pb_security 0 parancs.
Más teendő?
Balance: Elsősorban a te segítségedet várom, úgy látom te vágod ezt a témát, én már kifogytam az ötletekből.

(#3374) pigatt válasza CséZé (#3373) üzenetére


pigatt
őstag

Tényleg jobb lesz a Balancee-t megvárod nekem is ő segített, csak azt hittem ezek a dolgok a Te gondjaidat is megoldják!

i9 / 4080 / 32"

(#3375) CséZé válasza pigatt (#3374) üzenetére


CséZé
őstag

Sajnos nem, de nem az én gondjaim, csak a haveré (klántárs) így necces lesz a warozás :DDD

(#3376) pityeszka válasza CséZé (#3375) üzenetére


pityeszka
őstag

Nem a tűzfal xaraxik véletlenül??

esetleg még ez?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3377) Balancee válasza CséZé (#3373) üzenetére


Balancee
aktív tag

cSao! A problémára ezt a progit futassa a haverod. Ebben a hsz-ben benne van[3279]
Olvasd el. 1 honapig én sem játszottam, meg alaplapi drivert frisitettem aztán ugyan ez volt a gond.

Bakter fanatikus tag lettem :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3378) CséZé válasza Balancee (#3377) üzenetére


CséZé
őstag

Köszi remélem sikerülni fog
pityeszka: Neked is kösz

(#3379) CséZé válasza Balancee (#3377) üzenetére


CséZé
őstag

Nem jó, azt mondta telepítésnél kiírt valami error-t kétszer is. Aztán bejött a finish és megpróbálta de kidobta a pb. Ezzel a szöveggel. Bal alsó sarok a lényeg :)

(#3380) Pubszon válasza Balancee (#3377) üzenetére


Pubszon
veterán

Azt megtudnád mutatni hogy hogykell azt csinálni hogy egy gombnyomásra kiirjon a közösbe valamit? Mondjuk: Szevasztok.

Amugy megcsináltam az animált nevet.
Köszi.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3381) Macka


Macka
veterán

Kedves CoD mániás Barátaim! Eladó gamer billentyűzet ----> Zboard

(#3382) Kicsizso


Kicsizso
tag

Hy!
Egy kérdés mert én nemtom hogy mi is az igazság mert mindenki mond ezt is azt is.
Tehát a jó klánok akár magyar akár nem és éllovas klán azok milyen cfg-t használnak,mondjuk nem kell csak érdeklődök mert mostanában akiket régen megvertünk azokat már igen nehéz sőt alig van esélyün a párharcokat simán ők hozzák pedig nekem is van azért fps-em nem sok de olyan 100-300 között van ha nem több.De mindegy nem ez a lényeg csak kiváncsi vagyok hogy a legjobb játékosok közűl ki hasznáol cfg-t és ki nem.
Mert az hihetetlen hogy ekkora külbség van a két cfg-között(sima vs.buherált)
nemtagadom én is kipróbáltam egyet de én nem vettem észre semmit se nem makkoltam se nem....sőt az alappal jobban is ment mert az fps miatt nem volt úgy lebutítva a game és élvezhetőbb volt sokkal nam mind..
Mert ha minden nagyobb klán használ cfg-t akkor talán el kell majd döntenem hogy folytassam e a gamet mert így nincs értelme.Végülis ez már akkor nem játékról szól hanem hogy kinek van jobb cfg-je vagy melyik kláné a jobb cfg író.Az oké aki megteheti az vegyen erőművet az fer előny de ez a cfg-s dolog hát....
Ja és érdeklődés képp ha van fps-ed milyen grafba érdemes tolni?(vélemények)
Sry a sok sületlenségért de kiváncsi vagyok rá ki mit mond!

bb

(#3383) pityeszka válasza CséZé (#3379) üzenetére


pityeszka
őstag

Sztem itt a nick nem tetszett a pb-nek.

Pubszon: ezekt hívjuk bindoknak ! Nagyon egyszerű,cfg-be belemászol és beírod pl >> bind 5 "say szevasztok"

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3384) Balancee válasza CséZé (#3379) üzenetére


Balancee
aktív tag

CSao! Most futasd a pbsetu.exe progit.

Pubszon Egy egyszerü bindet akarsz csinálni. Igy kell a main/players/neved/multy cfg-be.:

bind 9 "say az uzenet szovege"

Szinkodokat használhatsz ékezetet nem. A 9-es az, hogy melyik bilentyüre irja az üzit.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3385) Balancee válasza Kicsizso (#3382) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hát elöször is sok elönyt tudsz kovácsolni a buherált cfg-vel. (én is ezért játszom már egyre ritkában) Nem akarok a részretekre kitérni,de a bindelésre kitérnék. mégpedig a maxpacket és a snaps modositására. A cfg-s a maxpacket parancsot beirja 20-100-ig és bindel változtatja. Igy csökenti a pingjét vagy (menekülésnél jó a kevés ping keveseb találat ér gyorsab leszel) A magas packet szám a találati arányt és a pinget is megemeli. A snaps-al is ugyan ezt játszák igaz ott nem tudom a lényegét. Azt 30-60 közt álitják.
Akkor van a lag cfg. Az a rate-t álitja a felhasználó. Ha támadják nyom egy bindet és a rate 5000-re ugrik neki 25000-röl. Aztán vissza nyomja, hogy a szerver ki ne vágja. Itt egy 38 k-s cfg:CFG Nézd át . Használni, már sok szeron nem tudod, de érdekes lehet.
A jobb szervereken már tudnak védekezni a cfg-sek elen(jol megirt pb config) Csak sajnos ezeken a szervereken néha van lag amikor a szerver beolvassa a cfg-t. Én a sajátunkon 16k-s pb cfg-t használok és jó néhány klának már odaadtam. Ezek a pb cfg-k már nézik a cvarokat (cfg) igy szürik is többé kevésbé.
Én alap cfg-vel jétszok csak a netkapcsi van beállitva benne. Igaz bem is vagyok nagy ász gamer.

FELBONTÁS
Szerintem ha van 100 fps-ed akkor minél nagyobb felbontáson. Egy az szebb a játék, a másik meg nagyobb a találati felületed (több pixel)
Én 1280x1024-ben (használnám 1600x1200-ban, de ugy csak 80hz-t tud a monitorom igy 100hz) használom dx7 full kivéve a tükrözödést a közepes. ÉS szürök is off

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3386) athomi válasza Kicsizso (#3382) üzenetére


athomi
veterán

Sajnos a gyenge klánok mindig a cfg-re és a wh-ra meg aim-ra kennek mindent. Veszíteni nem tudnak és az önkritikájuk is erősen a 0 fele integrál. Aztán azt sem kell részletezni, hogy tényleg sok klán cfg-zik és sajnos nem csak alapvető beállításokat végeznek, hanem menő a hax-os cfg, stb. Lehet a cfg-ben apró dolgokat módosítani, ami nem egy nagy csalás, de mégis két hasonló tudású ember közt az a pár kicsi előny eldöntheti a párharc sorsát.

Sztem az a legtisztább, ha mindenki alap cfg-vel tolja. Persze egy-két módosítás az enyémben is van. Lövésnyom nincs a falon, hullák száma lecsökkentve, nincs fegyverből kivetődő töltényhüvely, netkapcsolat javítása.

Balancee: Én nem tudom, hogy egy-két ember mit csinál, de időnként játszunk olyan ellenféllel, ahol egy-két ember nem nagyon akar meghallni. Annyi ideje már játszok, hogy el tudjam dönteni kit lőttem le és kit nem. Pár hete is játszottunk egy klánnal és nem is volt velük baj egy embert kivéve. Rushol ki velem szemben én meg tunkolom garandal és összesen csak egy találatot jelzett, pedig sztem legalább 3-4 telitalálatos volt. Ez több körben is előfordult és mindig ugyanazt az illetőt nem tudtuk lelőni.

Monjuk én az az ember vagyok, aki egy kezén meg tudja számolni, hogy hány embert csalóztam le. Sajnos a játék is elég bugos...
Egyik legidegesítőbb dolog, hogy hiába lősz vkit fejbe, nem mindig hal meg tőle, pedig a fejestől azonnal meg kellene hallni. Onnan tudom, hogy nem csalás, mert lőttem már fejbe csipávakl klántársakat is és nem haltak meg. Csak a feje lóg ki, telibe lövöm és túléli.
Burgundy-n pl. az amcsi kezdőről csipával ki sem lehet lőni az ügyesen átugró nácikat. Ha vki szép nagyot ugrik akkor nagyjából csak egy kondensz csíkot lehet látni. Hiába lövöm le és jelzi ki, akkor sem hal meg...egyszerűen nem lehet lelőni. Kb. 10/9-szer túléli hiába lövöm meg. :K

(#3387) Balinov


Balinov
félisten

srácok,eláruná nekem homárnak vki,hogy hogy lehet hirtelen,helyből gyors irányváltoztatással akkorát ugrani? SP-ben megjelenése óta,multiban kb 6-7hónapja játszom,de vannak olyan ugrások sokszor,hogy jobbra megy az illető és mikor pl. meglát,akkorát ugrik balra,hogy majd' 1 tankot átugornak. Soxor életetmentene nálam is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3388) Kicsizso válasza athomi (#3386) üzenetére


Kicsizso
tag

Hy!
Sajnos mi nem vagyunk gyenge klán és erős se de annyira vagyunk már jók hogy lehessemn látni a külömbséget és nem szoktunk beírni a szeróra pl:waron se hogy ez aim meg cfg stb...
Engem csak érdekelt volna hogy kinek mi a véleménye és ha van egy-két ember aki nagyobb szinten tolja az mit mond és mit tanácsol.Az meg számomra egy jó érzés és ami motivál arra hogy mégis gameljek még a cod2-vel hogy lenyomni egy cfg-st és az jó érzés hogy még úgy is lámi...nem is mondom tovább:).De volt már rá eset amikor így történt.
Az is igaz ha valakinek van sok fps,cfg stb..de ha nem tud gemelni akkor mind hiába!
Na mindegy nem akarok ezzel senkit megbantani thx a véleményeket és további jó gamet.

Ha valaki akar wart ellenünk msn címem(ctf,sd):k-zsolt86@hotmail.com
A klánunk _FP_<KZ>(Kikepző Zászlóalj)várom a jelentkezéseket.
bye

(#3389) Balancee válasza Balinov (#3387) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! Ezt olvasd ell. Itt sok mindenre kapsz magyarázatott: FPS és NAgy ugrás

Kicsizso Miota vagy a KZ-ban? A mi klánunk akkor csatlakozot az FP-hez amikor még a KZ 29 tagot számlált magában. GEO-val joban is vagyok. Söt néha irok a forumotokba. ( [SpecnaZ]Balancee ) :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3390) Balinov válasza Balancee (#3389) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi,mindjárt neki is állok olvasni. :R Ha lesz még ami nem tiszta,majd jövök újra kérdezni :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3391) Kicsizso válasza Balancee (#3389) üzenetére


Kicsizso
tag

Hy!
Mikor megalakúlt rá 2 hónapjára jöttem a kz-ba Geo a személyes cimbib jó barátom és tudom hogy ti testvérklán vagytok ha kifejezhetem így magam:)( FP-név miatt úgy tudom)
Teheát már lassan 1.5 éve codozom,de most se vagyunk olyan sokan majd nézd meg!
Meg emlékszem rád sokat gameltünk a szerónkon (xxx,xxx2 azt hiszem ők is Teddy ha jól emlékszem,de ha van kedvetek egy-két varhoz akkor hajrá szerintem nem lesz senkinek se ellenére:).
Vegyél fel msn-re vagy írj be a fórumunkba!!!!

bb

(#3392) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
X-firéhez kellene segítség. Akármit csinálok vele nem hajlandó magyar szervereket keresni. Ha kiválasztom a sajtát országot funkciót akkor is valami tök idegen ország szerverei jönnek elő. Többször leszedtem már a progit és újra is telepítettem, de nem oldotta meg a problémát. Help pls!

(#3393) Balancee válasza Kicsizso (#3391) üzenetére


Balancee
aktív tag

Irtam a forumotokban, hogy egy klub hétvége milyen jo lenne. Amugy sajna alég ritkán ér rá együt a klán, de igyekszem összehozni valamit.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3394) Pubszon válasza Balancee (#3384) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezt beírtam és nem müködik.

bind 8 "say ^1S^7zevaszto^2K!"

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3395) Kicsizso válasza Balancee (#3393) üzenetére


Kicsizso
tag

ok hajrá sok sikert hozzá:) azt ha megvan mehet a war!!!!

(#3396) athomi válasza Pubszon (#3394) üzenetére


athomi
veterán

/bind 8 say "szöveg"

(#3397) CséZé válasza Balancee (#3384) üzenetére


CséZé
őstag

És ezenkívűl más nem kell, és jó lesz?
másik: hogy tudom a szerveren frissíteni a pbt?

(#3398) Balancee válasza CséZé (#3397) üzenetére


Balancee
aktív tag

Nem tudom, hogy kitöl bérled a szervert, de a szolgáltatok le szokták frisiteni, de ha nem itt van:

Ezeket külsö consolba tudod beolvastatni!!

/pb_sv_ver //ezel a verziot nézed

/PB_WebUpdate //ez updateli a pb-t a szervereden

/PB_SV_Update // Ez is kell az web update után

/PB_kick #slotszám //ezel ugy tudsz játékost kidobni a szerveröl, hogy pb üzikt kap

De kb 2-3 honapja ugyan az a szerver oldali pb verzioja. PB cfg-vel tudod a szervered pb-jét hatékonyabá tenni.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3399) CséZé válasza Balancee (#3398) üzenetére


CséZé
őstag

Köszi, csak most jött meg a szerverünk és nem tudtam h kell mert jelezte h a pb elavult a szerveren, am minden mást tok. kösz mégegyszer. :R
Ja és a pb cfg érdekelne :)

(#3400) Balancee válasza CséZé (#3399) üzenetére


Balancee
aktív tag

ADMIN pb cfg

Én a PUB.cfg az Md5tool.cfg használom a szerveren. De probálgasd a cfg-ket, kombináld akadni nem fognak. Ez a gyüjtemény elég sok mindent tartalmaz. FONTOS , hogy tul sok mindent ne rakj fell, mert esetleg 10 percenként lagot csinálhat a játékosoknak (olyan mint ha fényképeznének)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.