Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars

Hozzászólások

(#101) Adrián2008


Adrián2008
friss újonc

Szia. Természetesen sokszor vásárolok úgy. Konkrétan 100 ezres összegekben is. Tehát ezek a hibák is kizártak.

(#102) Zilliax


Zilliax
lelkes újonc

Kinek mennyi kupája van.?

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#103) -Tsaba- válasza Zilliax (#102) üzenetére


-Tsaba-
tag

Tegnap sikerült a 13500-at elérni.

Más: 15000 kupa felett már nincs semmi bónusz?

(#104) Zilliax válasza -Tsaba- (#103) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Nincs , ên 17k kupa körül vagyok 9-10 minden karim, ez a mr.p hiányzik csak.

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#105) KáZéé


KáZéé
tag

Én 18k kupa körül stagnálok, resetek után nincs sok motivációm játszani :). Néha felugrok 19k-ra, ha van több időm. Minden brawler 10-es, összes sp megvan.

(#106) Zilliax válasza KáZéé (#105) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Nagyon rossz így játszani hogy folyamat reset van. Nekem is elveszett a motivációm hogy harcoljak a kupákért.legalább szabadon játszhatok bármilyen páján bármelyik karakterrel ami kilenc 10-es szintű azért ez elég kényelmes emlékszem régebben sose tudtam menni azzal a karakterrel amivel akartam mert tul úgy gyenge volt hogy Kis kupás . Top csapataim voltak mikor még motivált a játék kiléptem már régóta mindenhonnan nincs csapatom, nem is kell, úgyse játszottam velük szinte, csak ment a sok sírás a chatben azt ennyi többet nem ért. Meg mai napig se êr semmit egy magyar chat se.

[ Szerkesztve ]

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#107) jansky1


jansky1
senior tag

Nekem reseten felül még a gyerek is csökkenti a kupák számát rendesen :D Most már megkértem, hogy az alacsony számú kupásokkal játsszon.

(#108) jansky1


jansky1
senior tag

Matchmaking fejlesztőit viszont elkívánom néha a bús francba..

(#109) Zilliax


Zilliax
lelkes újonc

Elején mikor kijött a játék ,újdonság volt,senki nem csinált ilyet még,meg volt bennem harc minnêl több kupám legyen,rewardok stb. Viszont gyenge volt minden Karim ,meg sok nem volt meg. Most megvan minden reward,összes karakter 9-10, de meguntam már kb.nem tudott újat mutatni a játék . Mindenki megunja ha 10.000x kell ugyan azt a kort menni,nagyon beszűkültek a játék élménye ,lehetőségei .

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#110) HeRkeD


HeRkeD
friss újonc

Sziasztok. Kinek mennyi kupàja van?

(#111) KáZéé válasza Zilliax (#109) üzenetére


KáZéé
tag

Szerintem sokan abba fogják hagyni, hogyha nem változtatnak hamarosan a játékon.

(#112) jansky1 válasza KáZéé (#111) üzenetére


jansky1
senior tag

Miből gondolod?

(#113) Malfoy válasza KáZéé (#111) üzenetére


Malfoy
újonc

Szerintem is,unalmas már . Csak megszokásból játszok vele :)

(#114) Tibor691


Tibor691
tag

A 10 eves ikersracaim Brawl Staroznak.
A kerdesuk az lenne: Hogyan lehet atvinni egy masik eszkozre a megszerzett kupakat es brawlereket. iOS-rol Android eszkozre?

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#115) andrey. válasza Tibor691 (#114) üzenetére


andrey.
csendes tag

Supercell ID kell. Amiről át szeretnék vinni azon kell készíteni. Másik eszközön belépni, emailben küldenek egy kódot azt beírni.

[ Szerkesztve ]

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#116) Tibor691 válasza andrey. (#115) üzenetére


Tibor691
tag

Koszonom szepen.
Sikerult. Boldogok a sracaim.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#117) jansky1


jansky1
senior tag

Látom próbálják kicsit felkavarni az állóvizet, behozták a gadgeteket, meg van új hős.
Új hős mindenkinek benne volt az ajdándék boxban, vagy csak mázlim volt?

(#118) KáZéé válasza jansky1 (#117) üzenetére


KáZéé
tag

Nagy mázlid volt. Szerencsére nekem is (már power10-es is lett) :D . A klubbunkban sokan vannak akiknek 170 boxból sem nyílt ki. Ráadásul úgy, hogy csak ez a brawler hiányzott nekik.

[ Szerkesztve ]

(#119) jansky1 válasza KáZéé (#118) üzenetére


jansky1
senior tag

Uh, akkor tényleg mázli. Azt mondja a gyerek, hogy elég OP. Én ki sem próbáltam, neki hagyom meg az új karaktereket, 15 rank fölöttiekkel nem játszhat :DDD
Hogy lett már 10-es? 1-es power levelen van a miénk, 6/20 azt hiszem.
Érdemes gyűjtögetni a ládákat? Én mindig kinyitom, ha kapok.

[ Szerkesztve ]

(#121) KáZéé válasza jansky1 (#119) üzenetére


KáZéé
tag

Akkor érdemes gyűjtögetni, ha már mindened megvan. Azért 10-es mert az előző brawler megjelenés óta gyűjtögetek, és van már bőven boxom :)

(#122) -Tsaba- válasza jansky1 (#117) üzenetére


-Tsaba-
tag

Fura, én is egyből azt nyitottam az ajándékból. Az még furább volt, hogy ballon 3-man voltunk egyformák, egy behúzta a másik kettő meg legyilkolta egyszerre az ellent (persze ez csak kis szinten működött leginkább)...

u.i.: a sok szabadidőnek köszönhetően lassan meglesz a 16e :D

[ Szerkesztve ]

(#124) vermester


vermester
friss újonc

sziasztok! az van h összetörtem a telóm képernyőjét, át lehet vhogy menteni a karakteremet egy újra? Ha ismét letöltöm az appot megint újra kell kezdenem.

(#125) jansky1 válasza vermester (#124) üzenetére


jansky1
senior tag

Még csak vissza sem kell lapozni, ezen az oldalon van a válasz. :W

(#128) jansky1


jansky1
senior tag

Más sem kap event ticketet? Egy ládában sincs :(((

(#130) jansky1 válasza Compaqt (#129) üzenetére


jansky1
senior tag

Ennek van valami oka ? Nem olvasok minden changelogot, lehet volt bejelentés.

(#132) jansky1 válasza Compaqt (#131) üzenetére


jansky1
senior tag

De ez eddig nem volt jellemző. Nem tömegesen, de eventek között mindig összejött jó pár ticket. Viszont most gemet gyakrabban ad.

(#134) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Mindössze arról van szó, hogy kivezetik a Ticketet a játékból. Még nem tudni, de valamilyen formában hozzáfognak nyúlni a hétvégi eventekhez a következő frissítésben. - Ez hivatalos infó!

Égessétek el az összes Ticketet, mert a Májusi frissítésben teljesen kifogják venni a játékból.

Nem véletlen, hogy a Shopban sem lehet vásárolni. :)

(#136) TrueGooner válasza Compaqt (#135) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem tudni mi lesz, konkrétumokat nem közöltek, csak ennyit. Sokan azt mondják, illetve vannak "Leak" képek is, hogy bevezetik a Season Pass-t. Adná magát a dolog, hogy küldetések teljesítésével lehet majd szerezni, Forintért cserébe pedig még többet. De ez csak spekuláció. :)

Ami biztos, hogy jelenleg NEM lehet Ticketet szerezni, csak az event feloldásakor 5 darabot.

(#138) jansky1 válasza Compaqt (#137) üzenetére


jansky1
senior tag

A napi küldetés az a power play, vagy tudatlan vagyok? Vagy a star tokenek begyűjtése?

(#140) Maxi001


Maxi001
friss újonc

Sziasztok! Tönkremenet a telefonom amire a Brawl Stars telepítve van és nincsen supercell id-m. A kérdésem, ha egy másik telefonra telepítettem a játékot, be tudok-e lépni valahogyan a régi (rossz telefonon levő) profilomba.
Köszi

(#141) -Tsaba- válasza Maxi001 (#140) üzenetére


-Tsaba-
tag

Google playt próbáld meg:
Settings / goggle play sign in

[ Szerkesztve ]

(#142) bkercso válasza Maxi001 (#140) üzenetére


bkercso
nagyúr

nem tucc :(

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#143) jansky1


jansky1
senior tag

Mit szóltok a battle passhoz, meg a questekhez?

(#144) Thornax


Thornax
újonc

Szerintem van pozitív és negatív oldala is. Egyrészt most felrázta a játékos közösséget, és kedvez a f2p kátékosoknak is, de például egy sima boxért nem éri meg 400 tokent játszani.

(#145) jansky1


jansky1
senior tag

Kéne 20 gem a passhoz, de most meg véletlenül sem dobna a játék ládából. :(((
Mikor a ticketeket kivezették, akkor meg ömlött a gem.

[ Szerkesztve ]

(#146) TrueGooner válasza jansky1 (#145) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szia!
Frissítések érkezésekor érdemes elolvasni a frissítésről szóló leírásokat. Csupa jóindulattal mondom ezt. :D

A gemeket kivezették a ládákból, kizárólag a Brawl Pass free reszén kapható, vagy a Shopban, pénzért. 90 gemet ad / szezon, így ha másra nem költesz, minden 2. szezonod ingyenes. :)

(#147) jansky1 válasza TrueGooner (#146) üzenetére


jansky1
senior tag

Eh, köszi. Leszoktam már a changelog olvasásról, de majd elkezdem újra. Akkor nem várom tovább a csodát.

[ Szerkesztve ]

(#148) jansky1


jansky1
senior tag

Holnap reggel nem érnétek rá insane robo rumblet megcsinálni velem? Nem tudom randomokkal egyszerűen. 8mpig jutottunk max

(#149) ClydeBeka2 válasza jansky1 (#148) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Insane... Jó vicc, még az előzőt se bírom egyedül lehozni random emberekkel, hihetetlen milyen bénákat dob be mellém. Mondjuk ez többi modba is igaz...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#150) jansky1 válasza ClydeBeka2 (#149) üzenetére


jansky1
senior tag

Insaneig első próbálkozásra sikerült az összes. Na mindegy.

Egyik meccsen a két társam kiment oda, ahol spawnolnak a robotok, onnan húzták őket körbe a pályán. Valószínűleg nekem is ezt kellett volna tennem. A hűtőnél maradtam, ott meg nem bírtam egyedül az arany színűekkel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.