Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars

Hozzászólások

(#51) nyikszi válasza Timbersaw (#50) üzenetére


nyikszi
őstag

Gyerek csapat jó lesz? :)

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#52) Timbersaw válasza nyikszi (#51) üzenetére


Timbersaw
újonc

Úgy sem olvasom a chat-et :)

(#53) KáZéé válasza Timbersaw (#52) üzenetére


KáZéé
tag

Jelenleg annyi értelme van belépni egy csapatba, hogy úgy érzed tőle, hogy nem vagy egyedül :) Mert teljesen értelmetlen beszélgetések mennek a chaten, valamint a tagok is hétről-hétre változnak, szóval mindenki random :)

(#54) Timbersaw válasza KáZéé (#53) üzenetére


Timbersaw
újonc

En tudom, nekem ne mond :D Vicc ami megy mindenhol pedig voltam top 2 csapatba is.

(#55) KáZéé válasza Timbersaw (#54) üzenetére


KáZéé
tag

Csináljunk egy csapatot :)

(#56) Timbersaw válasza KáZéé (#55) üzenetére


Timbersaw
újonc

Nem rossz ötlet ,de ember honnan lesz? :) Ha innen jönne egy 20 ember már el lehetne indulni, akkor csinálnék .

(#57) KáZéé


KáZéé
tag

Igaz, sajnos a közösség nem ismeri, vagy nem nézi ezt a fórumot. A discord a menő mostanság, de szintén semmitmondó beszélgetések és kommentek pörögnek ott is.

(#58) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Minden felnőtt, és értelmes játékosnak a Brawler Századot ajánlom. Felnőtt vezetőség (mind a 6 fő), illetve a közössége is messze a legjobb a játékban. Mindenhol máshol leszarják ki van a Clubban (csak hozza a kupákat), a Században már lattam 17.000 kupásat is repülni, mert egy retardált volt..

[ Szerkesztve ]

(#59) Timbersaw válasza TrueGooner (#58) üzenetére


Timbersaw
újonc

14300 kupán vagyok, meg tudod beszélni velük hogy csatlakozzak?

(#60) KáZéé válasza TrueGooner (#58) üzenetére


KáZéé
tag

Következő célpontom a BSZ, már egyeztettem Tornadoval is. Neked mi a játékban használt neved?
Jelenleg 15680 kupán vagyok 3040 3v3 winnel.

(#61) bkercso válasza nyikszi (#47) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én is a fiam kedvéért töltöttem le, de nem értem, mi a jó ebben. Pedig GameBoy-on nőttem fel. :B :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#62) TrueGooner válasza KáZéé (#60) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Várunk szeretettel, Gyimesi4 vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#63) nyikszi


nyikszi
őstag

Kikkel szoktatok menni és melyik eventben? Legendaryt és mythicet ne írjatok.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#64) KáZéé válasza nyikszi (#63) üzenetére


KáZéé
tag

Én szinte csak gem grabet és solo showdownt megyek. Néha heist, ha olyan map van. Nincs kedvenc brawlerem, mindig azzal megyek, amelyik illik az adott mapra.

(#65) Wakuz válasza nyikszi (#63) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Minden csillagos eventet megcsinálom minden nap,utána csak SD.

(#66) KáZéé válasza Wakuz (#65) üzenetére


KáZéé
tag

A kezdeti 4 napi eventből most már lett 6 - 8. :) Jól el lehet velük szórakozni, big box is sűrűbben kigyűlik.

(#67) Wakuz válasza KáZéé (#66) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Jaja, végre van megint 2db showdown :)

(#68) TrueGooner válasza Wakuz (#67) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Csak átmeneti, amíg tart a Haloweeni event.

(#69) Wakuz válasza TrueGooner (#68) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Ohh de kàr, nagyon kene már a játékba pedig.

(#70) TrueGooner válasza Wakuz (#69) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nem kell a játékba több SD, mert semmi értelme. A duo csak-csak elmegy, de ami Soloba folyik au nevetséges. :D Pörgés-forgás, bujkálás, körbe kerítés...

A mostani Graveyard Shift (régi nevén Life Leech) az egyetlen játszható SD mód, ezt kellene állandósítaniuk, hogy minden körülmények között fair, és játszható legyen az SD is.

(#71) Wakuz válasza TrueGooner (#70) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Èn sd játszok csak,ahogy megvan a csillag farmolva mindenhol . Random 3v3 katasztrófa ,nem rajtad múlik a végeredmény .

(#72) TrueGooner válasza Wakuz (#71) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Nézd, 2018. Januárja óta játszom, minden Brawlerem meg van. Nem tudom, Te hol tartasz, de hidd el, 3-400 kupás karaktereknél elkezdenek szaporodni a teamelők, majd 500 kupa felett már NEM FOGSZ olyan Solo Showdown meccset játszani, ahol nem fognak össze ketten vagy többen, így biztosítva maguknak a kupát, Tőled pedig elvéve. Majd érezni fogod, mennyire igazságtalan az egész.

3v3-hoz csak egy Club kell, és jatékostársak.

Take Down és Star Alone módokat javasolnám, ha mindenféleképpen egyedül szeretnél játszani.

De nem muszáj hinned Nekem, majd megtapasztalod. :D

(#73) Wakuz válasza TrueGooner (#72) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Nem hiszem hogy ki kell oktatnod 15000 kupával ,de köszi :D

(#74) nyikszi válasza Wakuz (#73) üzenetére


nyikszi
őstag

:D Kösz amúgy és KáZéé neked is :) A Halloween miatt nyitottam ki Mortist? Van másra is lehetőség?

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#75) Wakuz válasza nyikszi (#74) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Épp ezt dobta a gép ,nem hw miatt,grat :)

(#76) TrueGooner válasza Wakuz (#73) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Én nem kioktatni szerettelek volna, csak jótanácsnak szántam, nem muszáj élni Vele.

Nyilván vissza lehrt forogni, és akkor Te leszel az, aki tönkreteszi más játékát. De egy biztos... Ez az SD módban jelen van, és probléma.

(#77) nyikszi válasza Wakuz (#75) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz. Franket is kidobta a program :)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#78) Wakuz válasza nyikszi (#77) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Mennyi Kupa körül vagy 7k?

(#79) nyikszi válasza Wakuz (#78) üzenetére


nyikszi
őstag

Csak 5k :)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#80) Wakuz válasza nyikszi (#79) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Akkor előtted az élet meg :)

(#81) KáZéé


KáZéé
tag

Így több mint egy hónap elteltével az utolsó komment óta, nyomjátok még? :) Jönnek a kupák? Brawlerek? Star powerek?

[ Szerkesztve ]

(#82) -Tsaba- válasza KáZéé (#81) üzenetére


-Tsaba-
tag

Hát persze (most 12100 kupa), csak mindig jön a szezon vége és visszaesek. Az új karakterek nem jönnek be... :(

(#83) jansky1


jansky1
senior tag

Hi. Gyerek felpakolta a telefonomra, gondoltam megnézem mi ez. Mondanom sem kell, többet játszok vele, mint Ő. :DDD
Olyan hatalmas teljesítményt még nem értem el. Van 10 brawler meg, 1071 kupa.
SD-t szeretem, itt nem vagyok másokra utalva. Még azzal a jelenséggel sem találkoztam, hogy összefognának a játékosok.
3v3 is kezd jobb lenni, de még mindig belefutni olyan társakba, akik countdown alatt rusholnak előre. A legidegesítőbbek az afk csapattársak...
Brawler századba ilyen kis szinten érdemes jelentkezni, vagy úgysem tudnánk együtt játszani?

(#84) -Tsaba- válasza jansky1 (#83) üzenetére


-Tsaba-
tag

16000 kupa a minimum hozzájuk leírás szerint (és 2000 win 3v3-ban) :D

(#85) KáZéé válasza jansky1 (#83) üzenetére


KáZéé
tag

Úgy van ahogy Tsaba mondja. Viszont a most megérkező 2 brawler után szerintem minimum egy ezressel emelve lesz a limit.

A countdown alatt rusholóktól meg balfaszoskodóktól/pörgőktől pedig nincs menekvés ha randomokkal játszol.

[ Szerkesztve ]

(#86) jansky1


jansky1
senior tag

Nem lehet kivételt tenni, tekintettel arra, hogy már nem 12 éves vagyok, viszont pro :DDD

(#87) TrueGooner válasza jansky1 (#86) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szia!
Gyimesi4 vagyok, a BSZ egyik alapító-tagja. 2 éve nyomjuk lassan a Clubot, Global megjelenés óta vezetjük a listát. Többek között azért, mert a kezdetektől egyértelmű céljaink vannak, amelyekhez tartjuk is magunkat.

Ilyen például, hogy törekedjünk az érett, idősebb játékosok toborzására és megtartására. Ennek ellenére, Listavezető clubként figyelnünk kell a kupára is.

Örülnék, ha idővel tudnál majd csatlakozni, de egyelőre kevés a kupád sajnos. A legkissebb játékosunk is 15 ezren mozog, így egy nagyobb visszaesés lenne a felvételed, amit a tetemes előnyünk ellenére sem engedhetünk meg magunknak.

A közösség egyébként -szerintem- Nálunk a legjobb a játékban. Mindíg akadnak, akik megfelelnek a kritériumoknak, ezért elfogadjuk a jelentkezését, de sok esetben 1-2 nap alatt ki is esik, mert... butus. :D

Volt pelda 19 ezres játékos elutasítására is, mert nem volt elegendő 3v3 meccse. Fontos a csapatjáték, Nálunk a roomozás is elég jelentős.

Szóval -nyilván- Mindenkinek tudom ajánlani a BSZ-t mint célkitűzést, megéri beküzdeni Magatokat. :)

(#88) -Tsaba- válasza jansky1 (#86) üzenetére


-Tsaba-
tag

Majd 10000 felett derül ki hogy igazán pro vagy e :D

TrueGooner: Mit jelent pontosan a "roomozás"?

[ Szerkesztve ]

(#89) jansky1


jansky1
senior tag

Van tippetek a kezdeti szintezéshez? Mivel lehet gyorsítani, melyik játékmódot erőltessem?

(#90) TrueGooner válasza -Tsaba- (#88) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Roomozás alatt azt értem, amikor ketten, vagy hárman behívjátok egymást egy "roomba", és együtt játszotok. Ezzel elkerülve a bugyuta, véletlenszerű játékosokat. :D

(#91) -Tsaba- válasza jansky1 (#89) üzenetére


-Tsaba-
tag

Igazából kinek mi fekszik. Nekem a ball, jó csapattal, meg a duo szintén egy jó társsal. De pl Rosa-val egy jó bujkálós soloban is sokat nyertem. 10es karakterrel meg shellyvel és a healos star powerrel szintén sokat hoztam (a legtöbb pályán lehet vele hozni egy átlagos jó helyezést). De kevés kupán/rankon sokkal könnyebb belefutni afk-kba, meg olyanokba akik csak állnak egy helyben.

Én pl azért nem klánozok mert oda nem árt a discord, meg a folyamatos jelenlét. Plusz általában csak akkor játszom ha van időm pár meccsre...

Truegooner : köszönöm, így már világos

[ Szerkesztve ]

(#92) jansky1


jansky1
senior tag

NIncs társ, így marad az SD. Most el primoval meg darryllel jól megy ezen a mapon.

(#93) Ralph12


Ralph12
friss újonc

Láttam egy videóban, hogy a frissítésben lesznek kalózos kinézetek, viszont csak a karácsonyiakat látom. A kalózosok esetleg késöbb jönnek?

(#94) jansky1


jansky1
senior tag

jövök fel, mint a talajvíz. 2200 pont :D
Nagyon hiányzik a report lehetősége a játékból. Rengeteg az afk, meg a gyökér játékos. Kár, hogy 200-ra van korlátozva a tokenek száma :(

(#95) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!
Fiamnak LEON karaktert szeretném megvenni. Ha a játékon belül nincs benne a SHOP-ba, akkor milyen lehetőségem van a megvételére?
Köszönöm!

(#96) Kohautech válasza Impair1980 (#95) üzenetére


Kohautech
junior tag

Máshogy nem tudod,maximum ha véletlen kinyitja boxbol. De érdemes figyelni,tegnap is volt shopban skinnel együtt .

(#97) Impair1980 válasza Kohautech (#96) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Rendben! Nagyon köszönöm!

(#98) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem olyan gondom van, hogy amikor telepítem a játékot, akkor azt írja ki a tableten, hogy nem volt megfelelő a telepítés, uninstalláljam, töltsem le újra és telepítsem ismét. természetesen akárhányszor csinálom meg ezt, mindig ugyanez az üzenet fogad. Már odáig eljutottam, hogy visszaállítottam gyárira a tabletet, hátha fent maradt valami korábbi cuccból valami szemét, de sajnos most se engedi.

Valami ötlet?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#99) Adrián2008


Adrián2008
friss újonc

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Játékon belül a gem packs-ban kártya hozzáadása után sem enged vásárolni.
Hibát jelez, de konkrét hibát nem. Próbáltam újra hozzá adni. Töröltem mindenhonnan. Azután sem enged.
Mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm a válaszokat :)

(#100) KáZéé válasza Adrián2008 (#99) üzenetére


KáZéé
tag

Én nem biztos, hogy a játékon belül keresném a hibát. Próbáltál már online bármit vásárolni a kártyával? Sikerült? Engedélyezve van a kártyán az internetes vásárlás? Limit mennyi? Stb.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.