Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars

Hozzászólások

(#151) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Amúgy van esetleg Ph! klán? Bár jelenleg nem sokat ad, de azért jó lenne nem mindig 12 éves randomokkal játszani. :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#152) -Tsaba- válasza ClydeBeka2 (#151) üzenetére


-Tsaba-
tag

Hmm, abban én is benne lennék. Mondjuk amúgy sem vagyok klánban jelenleg...
Mondjuk engem nem zavar hogy 12 éves, csak ne legyen Afk folyton, attól falnak megyek.

Más: mondjuk azt sem értem hogy hogyan tudnak egyesek 6-7 szinten olyan rankokat hozni hogy hihetetlen, mert mikor együtt megyünk a "tudása" nem tükrözi ezt. Nyilván nekem is vannak gyengébb napjaim, de ez furcsa...

[ Szerkesztve ]

(#153) jansky1


jansky1
senior tag

Ha létrehozzátok, csatlakoznék.

(#154) ClydeBeka2 válasza jansky1 (#153) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Létrehoztam: "PH! Brawl Stars" néven. 10.000 trófeát állítottam be egyelőre, szóljatok ha valaki alatta van. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#155) feriredy


feriredy
friss újonc

Ti mit nyitottatok ma én EMZ Star Power :))

[ Szerkesztve ]

(#156) ClydeBeka2 válasza feriredy (#155) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én már nagyon régóta egy brawlerre várok... Szinte minden meglévő brawleremen megvan a max pont, csak gold kéne hozzá. 2 Mythic és 3 Lega meg nem akar jönni.. :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#157) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ha valaki játszik, jöhet még mindig a PH! klánba, várjuk szeretettel :) Ma kinyitottam végre Leont, már csak Spike hiányzik. :DDD :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#158) jansky1


jansky1
senior tag

Nem tudjátok mi okozhatja, hogy itthoni wifin lagol a játék az összes telefonon? Csak a játéknál feltűnő, YT meg más appok mennek gond nélkül.

(#159) ZolkoW válasza jansky1 (#158) üzenetére


ZolkoW
őstag

feltöltési sebesség?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#160) jansky1


jansky1
senior tag

Elvesznek a brawl passos bonusz bigboxok, ha nem nyitom ki őket? Megvárnám a nyitással az új brawlert.

(#161) ClydeBeka2 válasza jansky1 (#160) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha jól emlékszem NEM! Valamelyik Youtubernek a videójában láttam, hogy gyűjtötte, én is ezt teszem most, kb. 10nél járok :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#162) Pisti 0921


Pisti 0921
újonc

Sziasztok a Fiam 11éves több mint 100ezret költőt játékra :o vissza tudom a pénzem utaltatni köszi a választ

(#163) jansky1 válasza Pisti 0921 (#162) üzenetére


jansky1
senior tag

Szerintem nem, de sok sikert hozzá.

(#164) Immi79


Immi79
friss újonc

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? A lányom régi brawl stars játékát véletlenűl letörölte, és új letöltés során újraindul az egész. Hogy tudnánk ezt visszahozni? Előre is köszi a válaszokat.

(#165) ZolkoW válasza Immi79 (#164) üzenetére


ZolkoW
őstag

Nem volt neki fiókja? abból vissza lehetne állítani, máshogy nem tudom...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#166) andrey. válasza Immi79 (#164) üzenetére


andrey.
csendes tag

+1 (#165) ZolkoW
Supercell ID a megoldás. Létre kell eggyet hozni ami menti a játékot. Így sajnos kicsi az esély rá valóban. ID-vel ha előfordul nincs baj, mail címre küldi a kódot. Megadásával onnan lehet folytatni ahol abba maradt.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#167) Immi79 válasza ZolkoW (#165) üzenetére


Immi79
friss újonc

Köszi a választ.

(#168) nyikszi válasza Pisti 0921 (#162) üzenetére


nyikszi
őstag

Mi is jártunk így, akkor emelt díjas sms volt, tehát más egy kicsit és nem BS. Írd meg, hogy kiskorú a gyerek, így nem tudta, hogy mit csinál. Kértek mindenféle iratot, születési anyakönyvi kivonatot stb... Halkan jegyzem meg, akkor még olvasni se tudott. Meg "csak" 10000 Ft-ról volt szó. Végül visszautalták.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#169) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,
Tanácsot kérek. A lányom nyáron kezdte a játékot, most 9198 kupánál jár és van 27 karaktere. Az osztálytársának 8118 kupája és 33 karaktere van. Nem értem, mitől ez a különbség. Lehet hogy fizetős vásárlása volt?
Én nem játszok olyan régóta, ősszel kezdtem, csak miatta csinálom, hogy ne a bénákkal kelljen Duót játszania, vagy Heistet, nekem még csak 4508 kupám van.
A Brawl Pass nyitáshoz kell 169 gem, de nincsen csak 20 belőle. Mikor kapunk ilyet, mivel lehet gyorsítani a hozzájutást?
Esetleg melyik csapathoz lehet csatlakozni, ha befogadtok?
Köszi.

(#170) jansky1 válasza tpeter77 (#169) üzenetére


jansky1
senior tag

SziA. Tök random a brawler nyitás, de elképzelhető, hogy vett is. Gemet már csak venni lehet, vagy brawl passban szinteknél elérni. Van, hogy vannak olcsóbb speciális ajánlatok, amikor ilyen 700 Ftért adnak 60 gemet, meg coint meg megaboxot, arra érdemes lehet beruházni.

[ Szerkesztve ]

(#171) ZolkoW válasza tpeter77 (#169) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ahogy nekem eddig lejött, a 169 gem is összejöhet, de nem egy "szezon" alatt. Tehát ha nem veszel pénzért semmit, akkor kell vagy 2-3 season, valaki biztos jobban képben van, hogy pontosan mennyi gem van kiosztva egy időszak alatt, ez látszik előre, ha végiggörgetsz a brawl passon. De érdemes lehet figyelni az 1-2 napig érvényes ajánlatokat, 1800 meg 3500 Ft-okért szokott lenni olyan mennyiségű gem, ami már elég lehet. Azért ki van ez találva, hogy ha nem fizetsz, rosszabbul érezd magad ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#172) -Tsaba- válasza tpeter77 (#169) üzenetére


-Tsaba-
tag

Mi alakítottunk egy PH! Brawl Stars nevű klubbot, ide csatlakozhattok. Bár nem vagyunk túl sokan, de én kb már csak kedvtelésből játszom. Az hogy mennyi brawlered van csak szerencse kérdése, én pl spikeot az utóbbi hónapban nyitottam csak (azt hittem sose lesz még), meg még 2őt mellé, pedig 21e kupán vagyok. Jah és persze elvből nem költöttem még pénzt játékra, pedig úgy sokkal gyorsabban lehetne haladni...

[ Szerkesztve ]

(#173) tpeter77 válasza -Tsaba- (#172) üzenetére


tpeter77
addikt

köszönöm a meghívást, csatlakozni fogunk. Még én sem költöttem játékra (apropó, fizetős játékból 1 van, azt a PS3 mellé vettem a gyereknek ajándékba).

(#174) Nilorak


Nilorak
újonc

Sziasztok, a gyermekem Mikulásra GEM-et szeretne, ezt hogy lehet megvenni és mire kell ügyelni, ill. mennyit érdemes venni (8 éves, fiú). Előre is köszönöm.

(#175) jansky1 válasza Nilorak (#174) üzenetére


jansky1
senior tag

Szia!
Hogy mennyit az attól függ, hogy mire szeretné felhasználni. Ha csak a brawl pass kell, akkor annyit, hogy 170-et elérje a gemek száma (maximum ennek van értelme). Ha skineket akar venni, vagy gemet pénzre váltani a fejlesztésekhez (egyiket sem ajánlom) akkor meg határ a csillagos ég. Nyilván a gyerekeknek számít a csillivilli kinézet, nekem egy forintot nem érne.
Venni szerintem a legegyszerűbb úgy, hogy a szolgáltatón keresztül teszed és akkor a hó végi számládon látszik a többlet.
Én arra ügyelnék, hogy a vásárlási beállítások ne maradjanak meg, nehogy véletlen ( :DDD ) nekiálljon saját magától költekezni.

[ Szerkesztve ]

(#176) ClydeBeka2 válasza ZolkoW (#171) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha jól tudom 2 szezon alatt jöhet össze a gem, mindjárt össze is számolom:

Ebben a szezonban INGYENES brawl pass: lvl2 - 10 gem
lvl14 - 10 gem
lvl22 - 20 gem
lvl36 - 10 gem
lvl44 - 10 gem
lvl52 - 10 gem
lvl62 - 20 gem
Ez összesen: 90 gem. A FIZETŐS brawl passhoz 170 gem kell, tehát 2 szezon alatt 180 jön össze. A következőben mehet a fizetős.

Én meg szoktam venni a 3490 Ft-os ajánlatot,ami 170 gem, pont elég rá. 70 napos talán egy Brawl Pass szezon, 2 havonta megér annyit.

Amúgy ezek a gem fajták vannak: 699 Ft - 30 gem
1790 Ft - 80 gem
3490 Ft - 170 gem
6990 Ft - 360 gem
17990 Ft - 950 gem
36990 Ft - 2000 gem

Így már talán könnyebb dönteni, attól függően mennyire volt jó a gyerek idén. ;]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#177) jansky1 válasza ClydeBeka2 (#176) üzenetére


jansky1
senior tag

Amikor kijön a pass, akkor szokott lenni rá special offer, akkor a 3500ft 170 gem mellé jár egy rakás coin meg pár megabox

(#178) ClydeBeka2 válasza jansky1 (#177) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ezt jó tudni, majd legközelebb megnézem, köszi.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#179) Nilorak


Nilorak
újonc

Sziasztok, köszönöm mindnyájatoknak a válaszokat!
3490 Ft - 170 gem lesz a mikulás csomagban :)

(#180) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,
mikor jön ki az új karakter? Mikor indul újra a játék?
Azért kérdem, mert GEM-et vásárolnék, nehogy rácsesszek.

(#181) ZolkoW válasza tpeter77 (#180) üzenetére


ZolkoW
őstag

A szezon 56 nap múlva indul újra, LOU már kijött, épp pár napja gyűjtöttem be a 30. állomásnál, ha ez volt a kérdés.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#182) tpeter77 válasza ZolkoW (#181) üzenetére


tpeter77
addikt

32-nél járok és még kell 30 gem. Azért kérdeztem, mikor indul a köv. Season, nehogy kifussak és ne tudjam Lout bezsebelni. Karácsonyra meg is lesz a gem rá, addigra remélem nem indítanak új Seasont.

(#183) sszheni


sszheni
friss újonc

Sziasztok! Kislányom játszik és a legutóbbi frissítés óta az iPad folyamatosan kidobja. Nagyon szomorú. Nem tudjátok,h mi okozhatja? Segítsetek! Légyszíves 🙂

(#184) jansky1 válasza sszheni (#183) üzenetére


jansky1
senior tag

Szia

Ha még nincs először is csináljatok egy supercellid regisztrációt, aztán próbáljátok meg újratelepíteni.

(#185) sszheni válasza jansky1 (#184) üzenetére


sszheni
friss újonc

Köszönjük!!

(#186) jansky1 válasza sszheni (#185) üzenetére


jansky1
senior tag

Megjavult?

(#187) Entonik


Entonik
junior tag

Kinek hogy tetszenek az új karakterek?

(#188) ZolkoW válasza Entonik (#187) üzenetére


ZolkoW
őstag

nekem csak Edgar van eddig meg, meg Lou,ha újnak számítjuk, de Edgar szerintem annyira hihetetlenül túl erős,hogy csodálkozom,hogy nem butították már az első napon. De biztos vagyok benne,hogy meg fogják tenni, gyakorlatilag ha van Edgar a pályán,akkor mindent visz.. a lányom elmondása szerint kisebb "hibák" miatt is faragtak már a képességekből, pl. Gale-nél.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#189) Entonik válasza ZolkoW (#188) üzenetére


Entonik
junior tag

Persze direkt csinálják op-ra a karaktert hogy az emberek játszanak a játékkal aztán buffoljak. Ezt nagyon sok más játék is eljatsza .

(#190) rrobi


rrobi
aktív tag

Sziasztok, telefon váltás miatt karácsonykor igényeltünk Supercell ID kódot, amit azóta se kaptunk meg. Ez mindig ilyen sokáig tart, vagy mi az oka? Máshogy is át lehet vinni az accountot az új telefonra?

(#191) Entonik válasza rrobi (#190) üzenetére


Entonik
junior tag

Rögtön küzdeniük kell e-mailben a kódot .

(#192) -Tsaba- válasza rrobi (#190) üzenetére


-Tsaba-
tag

Spam mappát nézted? Nekem oda rakta anno valamiért.

Ha jól emlékszem "Google Play sign in" - nel is át lehet vinni.

[ Szerkesztve ]

(#193) Entonik válasza Entonik (#191) üzenetére


Entonik
junior tag

Bizony jól mondjak spam mappat csekkold le.

(#194) rrobi


rrobi
aktív tag

Sima gmail-es email cím, és spam-ben sincs!

(#195) Entonik válasza rrobi (#194) üzenetére


Entonik
junior tag

Akkor próbáld kérelmezni egy újat

(#196) rrobi válasza Entonik (#195) üzenetére


rrobi
aktív tag

Többször próbáltam, semmi... Mi lehet az oka?

(#197) Entonik válasza rrobi (#196) üzenetére


Entonik
junior tag

Nem tudom,ez nem normális.

(#198) rrobi


rrobi
aktív tag

Szerintem se! Megadom az email címet, kiírja, hogy elküldte, de nem érkezik semmi! Próbáltam reggel, este, hétvégén, munkanap, de semmi!

Valami tipp, ötlet?

(#199) Entonik válasza rrobi (#198) üzenetére


Entonik
junior tag

Próbálj egy másik email címmel.

(#200) jansky1


jansky1
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de regisztráltatok supercell id-t először és most úgy kéritek a kódot?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.