Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) genndy válasza Bizsu1st (#12850) üzenetére


genndy
addikt

Amikor a főmenüben a karaktert kiválasztod, ott lehet váltani úgy emlékszem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12852) Bizsu1st válasza genndy (#12851) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Köszi, megnézem

(#12853) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Megtaláltam. Köszi a segítséget

(#12854) Amartus


Amartus
senior tag

Kipróbáltam a Paladins, nem rossz. De erőteljesen összeszokott csapat kell hozzá, a ranked-hez.
Nem alakítunk egy csapatot? Amíg nem jön a B3 legalább?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#12855) Edem05


Edem05
őstag

Boldog karácsonyt mindenkinek! 🎅🎁🎄

[ Szerkesztve ]

(#12856) [Prolixus] válasza Edem05 (#12855) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Úgy bizony, viszont kívánom én is.

:DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12857) gbors


gbors
nagyúr

Boldog Karácsonyt. Akimbooooooooooo! :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12858) gbors


gbors
nagyúr

Úgy döntöttem, 2.5 EUR-t megér a Battleborn, úgyhogy betáraztam. Pár órát elleszek vele, igazából maga a játék egészen szerethető - csak ez a k*****ott erőltetett multiplayer körítés ne lenne hozzá. Single játékban 30-60 másodperceket váratni a játékost a játék elindításáig, ráadásul ezt kétszer is... F**k yeah.
No mindegy, grafika kellemes a húszmillió röpködő darabkával, a hangok nagyon jók, a sztori részeket szerencsére lehet skippelni, a humor pedig helyenként egészen rendben van. A lövölde rész kissé egysíkú lenne, de a karakterek csereberéje remélhetőleg feldobja kissé.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12859) [Prolixus] válasza gbors (#12858) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hol vetted ennyiért?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12860) gbors válasza [Prolixus] (#12859) üzenetére


gbors
nagyúr

Itt

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12861) [Prolixus] válasza gbors (#12860) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Bár ez szürkebót, ennyiért én is megveszem szerintem.

Szerk: De várjál, alapból most ingyenes a game steam-en, legalábbis egy része. Ezért a pénzért te mit kaptál konkrétan?

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12862) vitaro válasza [Prolixus] (#12861) üzenetére


vitaro
senior tag

A sztori módot. Ha jól tudom, csak a multi része ingyenes.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#12863) gbors válasza vitaro (#12862) üzenetére


gbors
nagyúr

Úgy van, a sztori módot, valamint benne van a Firstborn Pack, legyen is az bármi :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12864) [Prolixus] válasza vitaro (#12862) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Aha, engem úgyis csak az érdekelne. Jól van akkor, megveszem én is. Co-op valaki? :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12865) gbors válasza [Prolixus] (#12864) üzenetére


gbors
nagyúr

Aye. aye :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12866) lordring válasza vitaro (#12768) üzenetére


lordring
aktív tag

Ezeket kódokat hogyan lehet használni? Egyedül játszom, és autodidakta módom tanulom a játékot, erre még nem jöttem rá. :DDD

(#12867) jambiyya válasza lordring (#12866) üzenetére


jambiyya
őstag

-extras/shift code, majd
-"shift code" gomb
-majd "submit" és örül :)

(#12868) lordring válasza jambiyya (#12867) üzenetére


lordring
aktív tag

Köszönöm! :R

(#12869) dioka7 válasza lordring (#12868) üzenetére


dioka7
senior tag

Hello,

Itt megtalálod a legfrissebb kódokat mindig, ami piros az már lejárt, azt ne nézd! A feketékkel még próbálkozhatsz, ami alul van azok tuti jók! Ctrl+C (copy)(böngészőben) és Ctrl+V (paste)(játékban) működnek! :K
Hajrá :))

Apropó: Coop-hoz nem is lenne kedved?

[ Szerkesztve ]

(#12870) gbors


gbors
nagyúr

Off téma.

Többször volt szó a topicban a Dishonoredről. Már jó régen megvettem valami leárazásban, és egyszer el is kezdtem, de a Hollywood-style bevezetés és a totál klisé lineáris első küldetés nem nagyon fogott meg. Tegnap egy kicsit több türelemmel láttam neki, és a második küldetéstől kezdve mintha nem is ugyanazzal a játékkal játszanék. Jó nagy open terep tele felfedeznivalóval, full rambo vagy full lopakodós játéklehetőség (meg az ezek közötti skálán bármi), értelmes és jól használható magic skillek, önálló életet élő karakterek, és miután nincs időnyomás, az összes felmerülő figyelemelterelésnek kényelmesen utána lehet menni. Ja, és van benne quicksave, úgyhogy a felfedezést nem bünteti a játék. Olyan érzésem van tőle, mint anno az első Bioshocktól - márpedig azt imádtam :) Köszi mindenkinek, aki (az elmúlt 5 évben :D ) ajánlotta!

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12871) [Prolixus] válasza gbors (#12870) üzenetére


[Prolixus]
addikt

You are welcome! :)

Kategóriájának egyik királya, az atmoszférája a kedvencem, Daud karaktere meg tök érdekes lesz egyébként, főleg ha a kiegészítőket is végigtolod. Azok is nagyon jók amúgy.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12872) Edem05 válasza gbors (#12870) üzenetére


Edem05
őstag

Nagyon szívesen (ha nem én voltam akkor is :D )! Ha végigtoltad, folytathatod a második résszel. Az is kiválóan sikerült szerintem.

(#12873) [Prolixus] válasza Edem05 (#12872) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jaja, a második még jobb is mint az első szerintem. Amúgy meglepően gazdag és jól átgondolt lore-ja van a játéknak, ha valakit szeret a "falak mögé" nézni, ilyen értelemben legalábbis, akkor érdemes olvasgatni a felszedegethető könyveket, naplóbejegyzéseket, jegyzeteket.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12874) gbors válasza [Prolixus] (#12873) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, nézelődök, olvasgatok meg minden - tényleg jól össze van rakva a világ. 3-4 óra elmegy egy küldetéssel, úgyhogy speedrun achievementem az nem lesz :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12875) [Prolixus] válasza gbors (#12874) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kábé úgy csináltam meg én is minden pályát, hogy kb az összes lehetséges útvonalat/módszert felfedeztem, utána döntöttem, hogy mit csinálok a célponttal. Szvsz ez pont így kell csinálni. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12876) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Ha valakinek még nem lenne meg, most jó áron vagyon!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#12877) jambiyya


jambiyya
őstag

Én BL1-et tolom mostanság. Valamiért (rég játszottam már vele) sokkal hangulatosabb és a kihívás is nagyobb.
Egy 51-es Brick-em van (meg persze mindegyikből van 35 körüli), és a cél a rák kinyírása, mert az nem volt meg soha.

ui: van egy BL1 GOTY kulcsom, ha érdekel valakit

(#12878) gbors válasza jambiyya (#12877) üzenetére


gbors
nagyúr

Hááát... Azért egyszer próbálj rá a BL2-re OP8-on, kihívás ott is akad :)

Amúgy Crawmerax jó arc. Én mondjuk nem feltétlen Brickkel mennék neki...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12879) jambiyya válasza gbors (#12878) üzenetére


jambiyya
őstag

Van pár OP8 karakterem BL2-ben. Salvadoron és Mayán kívül nem érdemes senkivel OP8-azni. :)
BL1-ben egyébként az az egyik legjobb, hogy nincs editor...

(#12880) gbors válasza jambiyya (#12879) üzenetére


gbors
nagyúr

Dehogynem, Gaige-dzsel és Krieggel is :K

Abban mi a jó, hogy nincs editor? Ráadásul emlékeim szerint van.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12881) jambiyya válasza gbors (#12880) üzenetére


jambiyya
őstag

Szégyenszemre Krieget nem próbáltam még, Gaige meg csak magas stack mellett igazán jó, de mondjuk vicces, kreatív karakter a robotjával.
Editorral az a bajom, hogy nálam elvesz egy picit az élvezetből. Gyermeki rajongással tudok örülni, mikor ritka fegyót találok/szerzek.

(#12882) gbors válasza jambiyya (#12881) üzenetére


gbors
nagyúr

Krieget én nem szeretem túlzottan, viszont nagyon be lehet durvítani. Gaige-dzsel elég hamar fel lehet tolni 80-100-ig az Anarchy-t, onnan már fun. Vigyázni kell rá nagyon, mondjuk.

Az editort meg nem kötelező használni fegyvertápolásra :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12883) Edem05 válasza gbors (#12882) üzenetére


Edem05
őstag

"I'm here to shank and smile!" :D

Krieg nagyon jó volt két Mayával, nekem az úgy iszonyatosan tetszett mikor úgy mentünk. :P Szóval ajánlom Krieg-et. Bár tény, hogy Solo-ra jobb Salvador.

(#12884) gbors válasza Edem05 (#12883) üzenetére


gbors
nagyúr

Ha már szóba került, előszedtem egy kicsit, és elkezdtem kergetni a raid bossokat. Kissé berozsdásodtak a gunzerking izmaim, de azért Level 72-n még megy a dolog - OP8-ra most valahogy kevesebb a motiváció :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12885) Don77


Don77
tag

Haho! Help pls! Kicsit (nagyon) elakadtam már op2-őn, dupla haroldal, meg csomó aranycuccal kb lehetetlen megcsinálnom már az op2 szintet? Normal 72-őn Hyperius meg kb mint a lágy tavaszi szél annyit érek ellene. Kérdés hogyan tovább? Seraph kristalyom nincs, mert gyakorlatilag egyetlen egy invicible nem megy, akkor hogy fejlődjek? :D Farmoljam 3 honapig a hóembert? :D

(#12886) [Prolixus] válasza Don77 (#12885) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Invincible Hyperius-t azért nem olyan könnyű legyakni solo-ban, főleg ha nem Salvador-ral mész és nincs meg a specifikus build, taktika és a hozzá való gear.

Melyik karakterrel vagy? AMúgy sok legendary fegyver elég trágya, ne csak arra menj. De igen, alapvetően farmolás a jobb gear-ért a way to go. Vannak cuccok amik nagyon jók és viszonylag könnyű farmolni őket, Harold, Fastball, Stormfront, Bee, Lyuda, Hornet...utóbbi a Peak-en remek szolgálatot fog tenni, hiszen eleve sok a robot ellenfél plusz a hús-vér arcok is érzékenyek a savas fegyverekre. Aztán az is alapvető hogy slag-elj állandóan mindenkit valahogy...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12887) Don77 válasza [Prolixus] (#12886) üzenetére


Don77
tag

Van egy Op1 gaige meg egy op1 commando. Most nézem más fórumokon, már 1-1 skill pont nem mindegy hol van... Nem lesz ez egyszerű :D

(#12888) gbors válasza Don77 (#12887) üzenetére


gbors
nagyúr

Haroldbol op2t tudsz farmolni, bar nem keves ido. Aztan op4nel komolyan megugrik a nehezseg. Szerintem erdemes lenne csapatban menned, Gaige eleg sebezheto 100 koruli anarchy alatt.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12889) [Prolixus] válasza gbors (#12888) üzenetére


[Prolixus]
addikt

200-as Anarchy-val viszont... :) Hyperion lőszerládákon lehet például Anarchy stack-et gyűjteni, eléggé érthetetlen de működik.

(#12887) Don77

Hát igen, vannka skill-ek amik teljesen kifáradnak már az OP szinteken, más meg abszolút must have. Erre is érdemes figyelni. Axton-nal egyébként szerintem is könnyebb lenne megcsinálni az OP szinteket. A farmolt geart tudok csereberélni közöttük, szóval "csak" egyszer kel farmolni.

Community patch feltevése is ajánlott, az is balanszol a játékon egyébként.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12890) Don77


Don77
tag

Na Op2 megvan, anarchy stackeléssel, 187 ig ment el. Lövöldözzek a ládára? :o Ps4-en játszom ilyen dupla részes kiadással, gondolom ez a patch már benne van. Kb 20x megpróbáltam Doc Mercyt infinite pistolért, még egy árva kék cuccot is alig adott, olyan kiba unalmas ez a farmolás... Melyik bossal probálkozzak még? Ja meg még egy kérdés: 10esetből 9x a wildlife-on, meg loot midget sincs a dobozokban nem hogy loot, ez normális?

(#12891) [Prolixus] válasza Don77 (#12890) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem, a community patch PC only. Az Infinity amúgy nem egy túl jó stukker, azt nem érdemes farmolni szerintem.

Azokra a dobozokra gondolsz ahol 4 van egymás mellett? Azokból csak akkor ugrálnak loot midget-ek, ha az egyik quest aktív. Ha azt beváltod akkor nem lesz loot midget.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12892) Don77 válasza [Prolixus] (#12891) üzenetére


Don77
tag

Ohh sh*t, ja az a doctors orders quest. Akkor azt is hagyjuk :D Akkor nem tom kit farmoljak :D Bee-t probalom a forestben de még semmi, igaz még csak kb 10x csináltam meg.

(#12893) gbors válasza [Prolixus] (#12889) üzenetére


gbors
nagyúr

Gaige-et nagyon birom, de a digistruct peak soloban eleg maceras vele, foleg az orgyilkosok a szuk helyen. Ha van mellette meg valaki, akinek kevesbe gond a FFYL, az mar teljesen mas :) Remlik egy meccs, amikor en voltam gunzival, es jott velem ket mechro. A vegen mar eleg volt paholybol neznem, mit muvelnek :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12894) Pörp válasza gbors (#12893) üzenetére


Pörp
senior tag

Hogy lehet eldönteni a rengeteg fegyver közül, hogy jobbat kaptam-e, mint amit használok? Sokszor nem tudom eldönteni... Az értéke már utalhat rá, vagy lehet olyan hogy a kevésbé értékes az mégis jobb?

(#12895) gbors válasza Pörp (#12894) üzenetére


gbors
nagyúr

A legfontosabb a szint - 5-6 szinttel magasabb fegyver mar szinte biztosan jobb.
Jo indikacio a dps - megszorzod a damage-et a fire rate-tel, az egy jo elso kepet ad. Ebben persze a szamtalan lehetseges extra nincs benne.
De meg jobb, ha kiprobalod. Nekem a kedvenc loadoutom veletlen allt ossze, eloszor nem is ertettem, miert hullanak legyek modjara szegeny bullymongok :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12896) Edem05 válasza gbors (#12895) üzenetére


Edem05
őstag

Csak kíváncsiságból, melyik volt az a loadout? Harold + Rubi? :) Mondjuk az mindenre jó, nem csak bullymongra :D

(#12897) jambiyya válasza gbors (#12895) üzenetére


jambiyya
őstag

De sok fegyónak extra képessége is van, és néha kifejezetten jól kooperál player skillekkel, csak ezek nincsenek az adatlapon.

[ Szerkesztve ]

(#12898) [Prolixus] válasza gbors (#12895) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem az a tapasztalatom hogy a jó fire rate-tel rendelkező fegyverek (hacsak nincs valami spéci kínjuk ami használhatatlanná teszi őket) általában jók, szóval már ha a nagy fire rate-re megy rá már az is jó iránytű lehet azon túl amit mondasz (szintkülönbség). Viszont a Dahl fegyverek burst fire mechanikája általánosságban szerintem "elrontja" őket, főleg ha kevés az egy sorozatban lévő lövések száma...ezért jó kivétel a Hornet vagy a Lascaux.

Vannak még olyan általános dolgok is hogy e-tech assault rifle-eket nem jól működik a critical mutliplier. Vagy pl gránátoknál nem nagyon éri meg a Homing vagy Rubberized prefix még akkor sem ha amúgy damage-ben jók, sokkal használhatatlanabbak mint akár egy gyengébb de sima vagy Longbow gránát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12899) gbors válasza Edem05 (#12896) üzenetére


gbors
nagyúr

Any slag shotty + Texas Quad + Chaotic Evil Monk + Money Shot. Persze ez is daral mindent, csak a Quadot eloszor egy Bullymong dobta, igy rajtuk probaltam ki. Eloszor nem ertettem, mi tortenik - simogatom a szerencsetlent valami Moxxi shotgunnal, semmi hatas, aztan beleeresztek ket lovest a Quaddal, erre meghal :DDD Mindez UVHM, valami 60as szinten. Super Badass Loaderekkel majdnem ugyanigy, csak ott kozben kell egy reload. Igazi Gunzerker combo - point blank range es rettenetes damage.

@jambiyya es Prolixus: persze, csak probaltam az alapoktol kezdeni, ugy vettem ki, hogy OP meg elegge az elejen jar.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12900) jambiyya válasza gbors (#12899) üzenetére


jambiyya
őstag

PC-PS4 platform között van átjárás egyébként? Közös játék lehetséges?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.