Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) ch13


ch13
csendes tag

Sziasztok!

Van valami spéci módja Vermivorous the Invincible előcsalogatásának vagy csak az hogy bemész a tömegbe és ha szerencséd van előbújik?

[ Szerkesztve ]

(#11452) VoidXs válasza ch13 (#11451) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hatalmas szerencse kell hozzá, egy barátommal 100 alkalomból egyszer sikerült.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11453) proci985 válasza ch13 (#11451) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

natural selection annex, elso kor, utolso boss egy ultimate varkid, elvileg annak csak egyszer kell babozodnia.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11454) VoidXs válasza proci985 (#11453) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Szerintem az arénákat úgy kódolták, hogy ne legyen bábozódás, max a lárváknál.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11455) vitaro válasza ch13 (#11451) üzenetére


vitaro
senior tag

Nagyobb valószínűséggel jön elő, ha elhiteted a játékkal, hogy négyen vagytok. Ehhez elég odafutni egy raid boss arénájához, bemenni nem kell, és máris 4 játékos nehézségen találod magad. Master Gee-hez a leggyorsabb odarohanni, azon az úton majdnem mindenkit ki le lehet futni. Ezután sokkal intenzívebben fognak bábozódni a varkidek. Persze így sem garantált a dolog, ha az Ultimate Badass-ek pár perc után nem bábozódnak, kezdd újra!

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#11456) ch13 válasza vitaro (#11455) üzenetére


ch13
csendes tag

Köszi a tippeket, majd este próbálkozunk vele :)

(#11457) gbors válasza ch13 (#11456) üzenetére


gbors
nagyúr

kiegészírés: a Caustic Caverns-ben a Minecart Mischief küldetés második szakaszában van egy Super Badass Varkid. eddig ugyan még egyszer sem láttam bebábozódni, de hátha...
alternatíva ugyanott az Infested Warehouse, ott meg annyian vannak a simák, hogy 3-4 Badass mindig termelődik, azokból talán már ki lehet hozni...

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11458) vitaro válasza ch13 (#11456) üzenetére


vitaro
senior tag

Keményebbek lesznek a dögök, készüljetek fel, Grog vagy Rubi erősen ajánlott. Ha Tundra Express-en jön elő, meg lehet próbálni elüttetni a vonattal. :)

Úgy látom reggel nem tudok írni...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#11459) tibee77 válasza vitaro (#11458) üzenetére


tibee77
őstag

Igen a vonatos gyilok mär megvolt nekem is. ;] Amugy nekem ott 2szer egymäs utän sikerült vermivoroust "gyärtani".Ott annyi kis dög van, hogy simän össze lehet hozni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#11460) ch13


ch13
csendes tag

Még egy kérdésem lenne: Az fps ugrálásra talált már valaki megoldást? Rengeteg dolgot próbáltam már állítani , de egyik se segített még mindig sokszor befigyel az fps csata közben 30 alá...
(((
CPU: AMD FX-6200 Six-Core Processor (3800Mhz)
VGA: NVIDIA GeForce GTX 760 OC DDR5 (2048 MB)
RAM: 8GB Hyper X Genesis (1600Mhz)
)))

(#11461) tibee77


tibee77
őstag

Nezdd meg hogy a physx milyen beällitäson van.Amd-nel peldälul muszäj szinte teljesen levenni mert az okoz komoly fps droppokat.Plusz ha a 6200as gyäri orajeleken van akkor azert meg lehetne rängatni, mert fx-et kötelezö picit tuningolni. :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#11462) ch13 válasza tibee77 (#11461) üzenetére


ch13
csendes tag

Elméletileg nvidia kártyáknál a physx nem befolyásolja a teljesítményt annyira, de nincs is különbség a High és a Low között. A CPU az alap órajelen van, viszont közép-low grafon nem hiszem, hogy az lehet a hibás.

(#11463) sss


sss
senior tag

Gaige-t/Psychot lehet kapni mostanában valahol értelmes árban? Lassan újra elővenném a játékot.

(#11464) genndy válasza sss (#11463) üzenetére


genndy
addikt

MacGameStore, 5$/db.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11465) sss válasza genndy (#11464) üzenetére


sss
senior tag

Ennyiért egész baráti köszi.:R Már csak ki kell találni, hogy akkor melyiküket szeressem.:)

(#11466) tibee77


tibee77
őstag

Csak a psychooo :D Amugy gaige ugyanugy ällat szerintem, messzebbre jutottam vele op szintben (egyedül) mint krieg-gel de neki olyan beszoläsai vannak, hogy nälam viszi a pälmät. :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#11467) sss válasza tibee77 (#11466) üzenetére


sss
senior tag

Ettől nem lettem okosabb. Gaige valamiért szimpatikusabb.

(#11468) tibee77


tibee77
őstag

Krieg inkäbb meele karakter, ha szereted közelröl gyepälni az ellent akkor tetszeni fog.(nekem elsöre fura volt, de vegere nagyon megszerettem).Meele-vel viszont lesznek nehez pillanataid a repülö cuccok ellen.
Gaige viszont amolyan mindenes, a robot nagyon hasznos tärs egeszen addig mig op szintre nem jutsz (vagy a közelebe) mert ott mär nem sok hasznod lesz belöle.Ajänlom hogy szerezz be egy fibber-t es stackeld az egekbe az anarchy-t.Nagyon durvan lehet osztani vele az enemy-t ugy hogy vegül mär az anarchy miatt celozni se tudsz, szerintem nagyon poen. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#11469) Buster17


Buster17
addikt

Lenne valaki aki co-op olna velem pc-n?

Ha nem játszik senki vele akkor lehet nem veszem meg.

(#11470) sss válasza tibee77 (#11468) üzenetére


sss
senior tag

A késsel hadonászás Zeroval sem jött be igazán. Mondjuk ettől függetlenül kíváncsi lennék a Psychora is.

Buster17: én tervezem mostanában végigtolni, ha jól rémlik olyan 50-60 óra egy végigjátszás.

(#11471) gbors válasza tibee77 (#11468) üzenetére


gbors
nagyúr

"accuracy is overrated!" :D

lehet, hogy ha lesz vmikor egy 90%-os leárazás, akkor megveszem a Psycho Packet... valamiért olyan érzésem van, hogy még idén elő fogom szedni a BL2-t :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11472) TESCO-Zsömle válasza gbors (#11471) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sajnos Krieg legjobb monológjait 1:1-be kivették 1.6-ban... :(((

Itt még meghallgathatóak a "While Raving Retribution is active" sor alatt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11473) gbors válasza TESCO-Zsömle (#11472) üzenetére


gbors
nagyúr

hát ja, nem meglepő módon még Salvadornál is dilisebb a srác. jó volt így reggel meghallgatni ezeket :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11474) sss válasza genndy (#11464) üzenetére


sss
senior tag

Most akartam megvenni, de már nem akciós. :(

(#11475) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ahahahahaha!

Ezt a rohadt nagy szívást!

Lecseréltem a VGA-t Nvidia-ra, részben a Borderlnads miatt, hogy legyen Physx. Na most pár perc játék után lefagy akkor, ha a Physx be van kapcsolva (vagyis nem low-n van). Utánaolvastam, ez egy csomó embernél probléma, és nincs rá megoldás (legalábbis sehol nem találtam). Volt erről egy nagy topik a Gearbox fórumán, melyet egy idő után egyszerűen csak töröltek.

A rohadtéletbe!

***

(#11476) VoidXs válasza ollie (#11475) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Próbáld ki a 306.97-es csodadrivert. Nagyon sok új problémára megoldást ad. Nekem sosem volt ilyen, ha jól emlékszem (ami ritka), akkor pont ezen próbáltam ki.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11477) ollie válasza VoidXs (#11476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azzal nem fog működni a kártyám, mert több mint 1 évvel azon driver után adták ki.

***

(#11478) VoidXs válasza ollie (#11477) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Milyen az új kártyád? Nem írtad még át az adatlapod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11479) ollie válasza VoidXs (#11478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

GTX 750 Ti

Az adatlapot átírom.

***

(#11480) VoidXs válasza ollie (#11479) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Steam fórumokon a 332.21 van ajánlva, csak az nem jó neked. Elvileg ha nem maxolod ki a PhysX-et, hanem csak közepesen van, akkor nincs crash. A látvány kábé ugyanaz, az FPS pedig 20% helyett csak 50-re esik vissza.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11481) DariusTrox válasza ollie (#11479) üzenetére


DariusTrox
tag

Nekem is ilyen kártyám van, nálam nincs gond. (MSI Twin Frozr edition)

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#11482) ollie válasza VoidXs (#11480) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eleve csak közepesre tettem a Physx-et, és úgy van a probléma. Highon meg sem mertem próbálni.

(#11481) DariusTrox: nekem Gigabyte van. Melyik drivert használod?

[ Szerkesztve ]

***

(#11483) naksys válasza ollie (#11482) üzenetére


naksys
senior tag

Lehet, a régi ati driverből maradt fent valami és az kavar be.

(#11484) gbors válasza ollie (#11482) üzenetére


gbors
nagyúr

próbálj meg csak a PhysX "driverből" másik verziót feltenni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#11485) DariusTrox válasza ollie (#11482) üzenetére


DariusTrox
tag

347.25, amúgy én is úgy gondolom, hogy valami bekever.

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#11486) dioka7 válasza ollie (#11482) üzenetére


dioka7
senior tag

Ugyanezzel a VGA-val i5 procival semmi gondom! Előtte nekem is ATI volt, leszedtem az ATI driver utána cseréltem ki fizikálisan a vga-t aztán be a 750Ti és fel a driver. Semmi gond, sose fagyott! A game SSD-n van, nem tudom az számít-e?! Ja, a physx max-on van!

(#11487) ollie válasza dioka7 (#11486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most feltettem azt a drivert, amivel adták a kártyát, és egyszer már azóta teljesen kifagyott a gép. Lehet, hogy visszaviszem.

***

(#11488) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok!

Elsősorban a zerosokhoz fordulnék:
Van egy 40-es szinten rekedt zerom, és úgy döntöttünk sógorommal, hogy folytatjuk (végig coop-ban hoztuk a karaktert, sógor gunzival van), viszont nekem ez a kari nem igazán feküdt amikor felhoztunk eddig, de lehet h bénán osztottam el a skilljeimet. Tudnátok segíteni, hogy mire érdemes leginkább kihegyezni a karaktert (közelharc, vagy sniper), és hogy milyen skill elosztás a leghatékonyabb?! Az mindegy hogy sniperes, vagy melee-s lesz, mert mind a 2 féle játékmódot szeretem, a lényeg h minél több sebzést tudjak bevinni, és valamelyest tartsam a lépést gunzi-val.
Köszönöm a tippeket! :R

(#11489) messi6502 válasza dioka7 (#11488) üzenetére


messi6502
tag

Szia!

Itt egy kis alap útmutató:
[link]

Ez nagyjából végig írja az elejétől a végéig mikor mit érdemes használni, melyik skillt felhúzni.
Én egy kicsit módosítottam rajta, de kezdésnek próbáld ki így, és ami a legfontosabb tanulj meg vele játszani.
Melee zeroval akkor tudsz a legjobban aprítani ha folyamatosan mozogsz, az ellenfél mögé kerülsz és hátba szúrod. Egy idő után a fegyvered leghasznosabb tulajdonsága az lesz, hogy adjon + melee damaget.
Ha az assasin utat választod és belejössz (nem sok idő) akkor méltó partnere leszel bármilyen gunzinak.
Tessék itt egy lv 50es zero, hogy lásd mennyire begurulhatsz alacsony szinten is. ;)

(#11490) dioka7 válasza messi6502 (#11489) üzenetére


dioka7
senior tag

A video tényleg meggyőző :K
köszönöm a tippet, át is "építem" a karaktert :R

[ Szerkesztve ]

(#11491) dioka7


dioka7
senior tag

Akkor egy újabb kérdés:
Vajon mi lett a játékommal? Kb 3 hete nem játszottam, akkor hibátlanul ment, és hibátlanul léptem ki. Most viszont a régi assassin karakteremnek a pályáját (ahol anno abbahagytam) be sem tölti (fehér képernyő+fagyás), a 3 héttel ezelőtti psycho-s játékomat betölti, de ha megmozdulok a pályán, vagy lövök, akkor megfagy a game, de úgy, hogy csak a ctrl+alt+del-re reagál, és feladatkezelőből tudom kilőni.
Volt mostanában vmi frissítés ami miatt sz@rakodna? Eddig az elmúlt négyszáz X óra alatt egyetlen egyszer sem csinálta, most viszont 4x próbáltam, mindig ugyanez + assassint 3x-nála is ugyanez. Közben volt restart is, az sem segít. Valakinek ötlet?

(#11492) genndy válasza dioka7 (#11491) üzenetére


genndy
addikt

Frissítés biztos nem volt, az utolsó DLC-k óta nem foglalkoznak a játékkal. Fájlokat ellenőriztesd Steammel.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11493) messi6502 válasza dioka7 (#11491) üzenetére


messi6502
tag

Próbáld meg steam alól javítani a fájlokat, ha nem segít, akkor mentsd le a mentéseket, és újratelepítés.
Sajnos ilyen hibával nem találkoztam, nem is hallottam még róla.

(#11494) dioka7 válasza messi6502 (#11493) üzenetére


dioka7
senior tag

fájl ellenőrzés megvolt, egy db 12,6 MB-os fájlt leszedett, de ugyanaz a jelenség. Vicces lesz 10Mbittel leszedni a 11,5 GB-ot... :W

(#11495) genndy válasza dioka7 (#11494) üzenetére


genndy
addikt

Felesleges, ha az ellenőrzés nem oldotta meg akkor felesleges újratenni, mert ugyanott vagy. Viszont sok ötletem nincs.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11496) messi6502 válasza dioka7 (#11494) üzenetére


messi6502
tag

Driver csere nem volt, esetleg tuning?
Hardver csere?
Más játékkal is baj van?

(#11497) dioka7 válasza messi6502 (#11496) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia, januárban volt proci csere azóta semmi. Mostanában nem volt még driver frissítés sem. Tuninggal nem foglalkozom. A BL1, a BL-PS, a titanfall megy gond nélkül, ezeknél csak gyengébb gépigényű játékok vannak fenn, de egyikkel sincs gond, csak ezzel :F
Megpróbálom a drivert újrarakni első körben.

(#11498) messi6502 válasza dioka7 (#11497) üzenetére


messi6502
tag

Nincs ötletem.. :(

(#11499) Are,on


Are,on
csendes tag

Achtung! Achtung!
Steamen hatalmas kedvezmény van a játékra! Érdemes utána nézni. ( Alapjáték csak 1400 ft + rengeteg kiegészítő. Ha szerencsétek van megint ugyan az a szisztéma mint a nyári vásáron. Az egész játékot minden kiegészítővel én akkor 3300 Ft-ért vettem. :) )

(#11500) sss


sss
senior tag

Ore chasm level5/wave7-nél már másodszor fogy el minden lőszerem.:W
Még jó hogy előre elhatároztam, hogy ezeket az arénás küldetéseket kihagyom.:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.