Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#51) F-ECT$ válasza 5381 (#50) üzenetére


F-ECT$
titán

7-es radarral találtam merülőhelyet, de tengeralattjáróm még nincs.

Dive ever, work never.

(#52) 5381 válasza F-ECT$ (#51) üzenetére


5381
aktív tag

Én is 7-es radarral kémlelek, de nem mutat semmi lelőhelyet. Pedig már kipróbálnám a hajót :)

(#53) citkar


citkar
addikt

Azt tudja valaki, hogy ha nem gyűjtöm be az épületekből a fát aranyat, akármit akkor akármeddig gyűlik, vagy van egy limit, aminél többet nem "tárol", azaz ha nem gyűjtöm be vesztek valamennyit?
Illetve a kis hajókra is ez érvényes?

(#54) bepken válasza citkar (#53) üzenetére


bepken
veterán

ha rámész adott épületre, akkor ott írja, hogy max mennyit tud tárolni ("Holds max") - egyébként ezek és a tároló kapacitása adják a teljes tárolókapacitást, amit meg felül az arany, illetve fa sávjára kattintva nézhetsz meg.

a hajók esetében valóban nem látok ilyen adatot, de valószínűnek tartom, hogy ott korlátlan, hiszen folyamatosan gyűlik.

kérdésem: kaptam már egy csomószor ilyen színes, háromszög alakú követ....azt már sikerült kiderítenem, hogy ezeket a Sculptor nevezetű épület felépítése után fogom tudni hasznosítani, viszont ilyenem még nincs...
jól sejtem, hogy amiket eddig megszereztem, az mind "kárba veszett" ?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#55) F-ECT$ válasza bepken (#54) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nem, azt is tárolja valahol.

Dive ever, work never.

(#56) citkar válasza bepken (#54) üzenetére


citkar
addikt

Azt hittem az az épület tárolókapacitás csak összes tárolásba számít, nem az általa tároltba, de okés.
Én épp ma tudtam valami köves szutykot építeni a korábban megszerzett köveimből és ma kaptam meg azt az épületet. Szóval ezek szerint tárolja.

[ Szerkesztve ]

(#57) 5381 válasza bepken (#54) üzenetére


5381
aktív tag

Nem vesznek el, amint felépül az épületed, csinálhatsz szobrokat, amik tuningolják a termelésed, vagy a csapataidat.

(#58) citkar válasza 5381 (#57) üzenetére


citkar
addikt

A szobrok egyre drágábbak lesznek, vagy akármennyit csinálhatok? Csupán a helyre kell figyelni.
Vagy a kis köveket egybegyúrhatom majd nagyobbá?

(#59) 5381 válasza citkar (#58) üzenetére


5381
aktív tag

4 szín és mindből 3 méretű kő létezik. Ez 12 féle szobor. A kisebbek 8%, a közepes 18% tuningot adnak. Az épület szintjétől függ a szobrok száma, első szint 3 szobor, második szint 4 szobor. A szobrokat lehet bontani is, sőt érdemes is, ha nagyobb kőből épültet tudsz a helyére tenni. Egy idő után sokkal több szoborra való köved lesz, mint amit el tudsz helyezni.

[ Szerkesztve ]

(#60) citkar válasza 5381 (#59) üzenetére


citkar
addikt

Köszi.
És ha nem tudom felhasználni a köveket...akkor csak úgy vannak és kész vagy másra is használhatom?
Már ha így előrevetítetted, hogy a szobrok száma ennyire korlátozott.

(#61) #13110016


#13110016
törölt tag

Engem már csak ma 3-szor támadtak meg... szerencsére visszavertem mindet, de nem sokon múlott... akkor mi van, ha legyőznek, és lerombolják a falum?

(#62) citkar válasza #13110016 (#61) üzenetére


citkar
addikt

Nyersanyagot vesztesz, mást nem, épületek maradnak.

(#63) #13110016 válasza citkar (#62) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönöm a jó hírt.
Remélem leáll az a valaki, mert szar ezt látni... bár gyűlik a kavics legalább.

(#64) Flind válasza #13110016 (#61) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem meg nem tudom mi van, már 3 napja, vagyis 72 órája senki nem támadott meg.. Furcsa.

(#65) citkar


citkar
addikt

Ahogy nézem még színen belül sem adja mindig ugyanazt, ma letettem két zöld szobrot (a legkisebb kristályokból), az egyik 5% nyersanyagtöbbletet, a másik 7% aranytöbbletet ad.

(#66) F-ECT$ válasza citkar (#65) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, van egy kis szórás.

Kis kőből meg úgy lehet nagyobbat csinálni, hogy csinálsz belőle szobrot, leteszed, majd felveszed.

Dive ever, work never.

(#67) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#66) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nem kötelező letenni, az épületben is át tudod váltani nagyobb kőre

(#68) 5381 válasza Sanyi.mTs (#67) üzenetére


5381
aktív tag

Most nézem, a baltás csávó meggyógyítja magát, ha az épületeket püföli. Csak futás közben sérül, de úgy is elég jól állja a lövéseket. Minden hajómra ráfrissítek, hogy 3 felférjen belőlük és megnézem, hogy aprítják az ellent :D

(#69) F-ECT$ válasza 5381 (#68) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem upgrade nélkül nem túl erős, egyelőre nekem jobban bejön a heavy. Aztán persze majd fordulhat, lvl22-es ellenfelek már baltásokkal támadnak általában.

Dive ever, work never.

(#70) 5381 válasza F-ECT$ (#69) üzenetére


5381
aktív tag

Engem is ma támadott be valaki egy rakat bennszülöttel, azért gondoltam, hogy kipróbálom. Majd 15 fér a hajókra, meg próbálok gyűjteni a fejlesztésükre is. Ha eljutnak a házak sűrűjébe, szerintem elég kártékonyak lehetnek.

(#71) tipuka válasza F-ECT$ (#66) üzenetére


tipuka
addikt

Ezt még egyszer! :D tele vagyok zöld kővel! :D

(#72) Sanyi.mTs válasza tipuka (#71) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

létrehozod a szobrot, ha nem tetszik a tulajdonsága, akkor nem rakod le, hanem "reclaim statue" és kapsz egy eggyel nagyobb követ. (így nem kell lerakni a szobrot, majd elbontani)

arra kíváncsi lennék, h ha a legnagyobb kövekből csinálok szobrot, akkor milyen és hány követ kapok vissza, ha elbontom a szobrot. :U

(#73) Dragster72 válasza Sanyi.mTs (#72) üzenetére


Dragster72
csendes tag

Ott nem követ kapsz hanem valamilyen löttyöt, amivel 3 órára megduplázhatod a szobrok erejét/hozamát/amilye van

(#74) Dragster72 válasza 5381 (#59) üzenetére


Dragster72
csendes tag

Nekem még nem fordult elő olyan hogy megmaradt volna kövem. MINDEN felhasználható.

(#75) tipuka válasza Sanyi.mTs (#72) üzenetére


tipuka
addikt

de, ha tegyük fel leraknám, majd lebontanám, az egyenlő azzal, mintha nem raknám le és "reclaim statue"-ra kattintanék ugye?

eddig szerencsére 13 szintes vagyok és jót adott, kő+fa (8% és 10%)

amúgy van valakinek jó ötlete hogy helyezzem el a védelmet? akárhogy pakolgatom nem a legjobb... pénz+fa nélkül mer nehezebb előrehaladni a köveimet már elhasználtam. amit a játék adott... :D
meg van a 10es szintű kalóz, na azt sem sikerült meg lerohanni, az a magas hp-s gépágyú vagy mi ledarált, mint a szemét, más playereket, ha egy szinten vagyunk, szerencsére legyürőm.

(#76) bepken válasza tipuka (#75) üzenetére


bepken
veterán

ahogy néztem, nem szabad túl közel pakolni őket egymáshoz, mert bombázóval duplán lehet sebezni....
meg hát ugye figyelni kell, a lefedettségüket. valamint a mortar, rocket launcher, stb. inkább hátra menjen (2 nap után ennyit tudok hozzáfűzni :D)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#77) tipuka válasza bepken (#76) üzenetére


tipuka
addikt

én is csak addig jutottam, hogy ne egymás mellé, mert badabumm lesz, de akkor várom a te tapasztalataidat is. :D nagyon ráfüggtem, ilyenkor úgy lennék anyuci pici gazdag fia és vennék 1 nagy marék követ. :D türelmetlen vagyok kicsit, mert tolnám-tolnám így a hétvégén.

(#78) #13110016


#13110016
törölt tag

MEglett a tengeralattjáróm. Megvan a 7-es radar is. Hogy jelzi a kincset a map?

(#79) F-ECT$ válasza #13110016 (#78) üzenetére


F-ECT$
titán

Bója a tengeren.

Dive ever, work never.

(#80) 5381 válasza #13110016 (#78) üzenetére


5381
aktív tag

Én nem így képzeltem a kincskeresést.... 3 dolgot kapsz merülésenként, ebből egyet mutat a játék, kettő meg meglepetés lesz. Merülésenként fizetni kell, nekem a legolcsóbb 52000. Ezért ad 2 kis piros követ, plusz kettő valamit.

(#81) Sanyi.mTs válasza 5381 (#80) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a második mélységtől már látod mind a 3 kincset.

(#82) #13110016 válasza 5381 (#80) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen, nem nagy cucc. Valamint eltart 12óráig a merülés:D
Ám eléggé nehezedik a game. Van egy kőfejtős sziget, és egyszerűen nem bírom elfoglalni. Van hátul egy rocket launcher, középen két lángszóró, és körülöttük 4 gépágyú...

(#83) 5381 válasza #13110016 (#82) üzenetére


5381
aktív tag

A rocket köpködőt én a hajóval szoktam kilőni, mert idegesítő. Vagy, jelzőfénnyel egyből odaszaladok a tövébe, mert nagy a holttere. A többit meg vagy kikerülni kell, vagy a jelzőfénnyel kell játszani ott is, hogy ne mind daráljon.

(#81) vegytek : Reggel elindultam az elsőért, kíváncsi leszek, mit oszt :)

[ Szerkesztve ]

(#84) #13110016 válasza 5381 (#83) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát igen, de nem tudom úgy lerombolni... meg az a két lángszóró is...egymás mellett... hát, nem tudom mikor hódítom meg. Eddig 7k-t költöttem a játékra. Többet nem fogok az tuti.

(#85) tipuka válasza #13110016 (#84) üzenetére


tipuka
addikt

abból tudod mennyi sör kijött volna!???!!! :Y ;]

(#86) 5381 válasza #13110016 (#84) üzenetére


5381
aktív tag

Próbáld a jelzőfénnyel odavezetni a csapatot. Közben elektrosokkolni a többi fegyvert.
Az a baj a fizetéssel, hogy megszoktad, hogy eddig haladtál, ezért vagy fizetsz megint, vagy törlöd az egészet a fenébe, ha újabb akadályba ütközöl.

(#87) #13110016 válasza 5381 (#86) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jaja, sikerült pár helyet befoglalnom a shock segítségével. Többek között a sötét kapitány 20-as bázisát is:)

tipuka - hát elég sok, de nem bánom annyira, mert van felhőmentés. Ennyit megérdemelnek a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#88) Sirandrish válasza #13110016 (#84) üzenetére


Sirandrish
legenda

7K-t költöttél egy telefonos játékra? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#89) #13110016 válasza Sirandrish (#88) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen.

(#90) Sirandrish válasza #13110016 (#89) üzenetére


Sirandrish
legenda

És legalább te lettél már a világ ura, vagy esetleg már közel vagy hozzá?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#91) F-ECT$


F-ECT$
titán

No így 100 victory pont és a vasra átállás körül kicsit belassult a dolog.

Dive ever, work never.

(#92) citkar válasza F-ECT$ (#91) üzenetére


citkar
addikt

Én 90 pont körül állok, de most leltem kőre, 1-es szinten van a kőfejtőm (nem fejleszthetem) és a következő főépület szintemhez kell majd 10 ezer kő...mire ezt összefarmolom...már azóta annyit építettem fából, hogy mire összejön, már annyi XP-t gyűjtöttem, hogy fejleszthetem újra, ahogy nézem.
Az aranyat meg nemtom mire költeni, armory-s dolgok megvannak, fát, követ ezen a szinten már/még nemtok bontani a szigetemen...támadgatok, de követ keveset kapok.

Ja igen: naponta jön egy hajó, aminél választhatok 3 dolog közül. Ez mindig reggel jön, vagy ha egyik nap csak este veszem fel, másnap is este (azaz 24 óra múlva) jön?

[ Szerkesztve ]

(#93) Sanyi.mTs válasza citkar (#92) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

resource bázison is tudsz fát vágni, követ fejteni.

[ Szerkesztve ]

(#94) citkar válasza Sanyi.mTs (#93) üzenetére


citkar
addikt

Köszi!
Ezt nem is tudtam.
Viszont ma reggel megjelent Dr Terror, 19 órás visszaszámlálással (lehet éjszaka jelent meg 24-gyel, nemtom), azt addig ütöttem (3 vagy 4-szer) míg összejött ma reggelre. Vajon meddig üthetem, hány szintig?

Másnak is volt Dr Terrorja, ezt minek köszönhetem? Random jön vagy sokáig zsibbadtam...bármi máshoz köthető?

[ Szerkesztve ]

(#95) Sanyi.mTs válasza citkar (#94) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a droidos megjelenés óta most találkozom vele másodszor. nem tudom, h milyen rendszerességgel jön és hogy hányas szintig van, de utóbbit nyugodtan lehet tesztelni. :DDD

(#96) citkar válasza Sanyi.mTs (#95) üzenetére


citkar
addikt

Néztem a következő szintet, de a Boom ágyú a többivel elég erős, még így az én szintemen , azok a gyógyuló közelharcosokkal talán menni fog, délután megpróbálom.

Egy másik kérdés, volt egy resource szigetem (fa), alig bírtam elfoglalni, de sikerült, viszont beütötték és erősebb lett, ez valszeg nem fog menni, ha eltelik az idő és lecserélhetem, akkor újra nyersanyagot termelő szigetet dob be a helyére, vagy akármi mást is be tud?

(#97) tipuka válasza Sanyi.mTs (#93) üzenetére


tipuka
addikt

Azt hogyan? 17es vagyok. :D

Illetve tudom cserelgetni a szobrokat? Vagy csak lebontani őket a nagyobb kőre? Meg a nagyobb kőből " erősebb "szobrot tudok készíteni?

(#98) citkar válasza tipuka (#97) üzenetére


citkar
addikt

Mint, ahogy a saját szigeten, ha jól értem (bár még nem próbáltam), csak el kell foglalni egy nyersanyagtermelő szigetet.

AHogy nézem a szobrok száma maximalizált és nem tartogathatsz "tartalékot", azaz nem cserélgetheted, vissza kell vonj egyet, vagy amit épp csináltál, vagy már egyet, amit letettél.

[ Szerkesztve ]

(#99) Sanyi.mTs válasza citkar (#96) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igen, resource szigetet ad ha váltasz, kő helyett követ, fa helyett fát.

(#100) tipuka válasza citkar (#98) üzenetére


tipuka
addikt

de a nagyobb/ritkább kövekből erősebb szobrot is tudok lerakni? :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.