Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#901) saelin válasza KillHates (#900) üzenetére


saelin
veterán

A játék fórumán emiatt már egy ideje áll a bál... Biztos lesz valami lépés ez ügyben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#902) KillHates válasza saelin (#901) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát, én is remélem lépnek majd ez ügyben...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#903) Cseri0058


Cseri0058
őstag

31-es vagyok 193 vp ponttal. Most én is kitettem a partra a hq-t. Csak követ meg vasat tudnak vinni...abból meg annyi van mint a sz@r...kiváncsi leszek hányan támadnak meg :D

[ Szerkesztve ]

(#904) Silent77 válasza Cseri0058 (#903) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem 2 napig volt kint, egy ember támadott meg. :DDD
Mióta nincs kint, és pénzt is tudnak vinni, napi 3-4. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#905) Sanyi.mTs válasza KillHates (#900) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

33-asként nem nagy szám 30-asokat verni. :U

(#906) tipuka válasza Silent77 (#904) üzenetére


tipuka
addikt

Én mindig elköltöm búvárkodásra a pénzt, csak akkor nem, amikor van dr. terror, akkor sokat össze gyüjtök és mehet egy upgrade az armoryban. :D Heti 1x legalább is, ha mázlim van, akkor heti 2x, attól függ le tudom e verni éppen a hq-ját a dr.terrornak. :D

(#907) Pepeninho válasza tipuka (#906) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ugyanez a taktikám! A HQ pedig olyan jól van védve, hogy egy hete nem tudtak vinni semmit! Most a 14es szintezésre mennék rá, de soha nem merem tartani a nyersiket.

Ps4, p30 pro

(#908) Fecogame válasza KillHates (#900) üzenetére


Fecogame
veterán

A sziget hátsó végére kell tenni a HQ-t, a védelmet pedig arra irányítani.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#909) KillHates válasza Fecogame (#908) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt csinálom... De van, hogy mindhiába...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#910) KillHates válasza Sanyi.mTs (#905) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha nem a warrioros - füstös felállást csinálom hanem rendesen heavy-kel és zooka-kal támadók, akkor egy jól bevédett 30-ast elég nehéz lenyomni...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#911) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#905) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez attól is függ, hogy mire költötted a nyersanyagokat. Ha főleg a védelmet fejlesztetted, akkor nehéz lehet, míg ha a támadókat, akkor meg sima liba.

Dive ever, work never.

(#912) #99546112


#99546112
törölt tag

Szétvet az ideg komolyan! 90%-os troop damage-el sem tudok lenyomni egy retek könnyű 41-es HQ-t. Már 5x nekiinduktam, elpazaroltam rá egy rakás aranyat. !620! Damage/sec-os sebezhetőséggel, ami azért odaver :D mondjuk erős volt a védelem de az eszem megáll hogy egyből kinyír, pedig amikor nem dupláztam meg a szobrokat majdnem legyőztem, most meg mégúgyse...érdekes mit ne mondjak. Most úgy felhúzott hogy letakarítom az egész térképet ha már minden szobrom megdupláztam. Max 1hétig nem játszok utánna xD

(#913) KillHates válasza #99546112 (#912) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem hangzik valami jól... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#914) iRoBEi válasza KillHates (#900) üzenetére


iRoBEi
újonc

Ez így nem teljesen igaz. Ahol már van egy shock launcher ott azért ez nem olyan egyszerű. 34-es vagyok max warrior (36) max level szinte minden (barrage,artillery,shock bomb) és mégis gondot okoz egy aknákkal rendesen felszórt pályán rendes lángszórókkal a dolog. Még 62es gunboat energyvel sem tudok mindent lesokkolni, mert előtte meg kell tisztítani a pályát az aknáktól.

(#915) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

olvasgatom itt ki milyen szintű így beírom én is hátha jön némi jó tanács. Most vagyok 26-os szintű még mindig tízes HQ-val .Az armory-m az Lvl7 a gunbot Lvl10 és a kishajók lvl8 -as szinten vannak . A VP pontom pedig 93 :DDD . Nem nagyon támadok mert körülöttem velem egy szintüek vannak vagy egy kettővel kisebbek és azokat nem bírom lenyomni . Jelenleg havy 7db és Zooka 12db párossal tolom . Valami ötlet , hogy mivel lenne htékonyabb ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#916) blackscholes válasza jozefgucci1 (#915) üzenetére


blackscholes
újonc

Hq-t probald mindig gyorsan felnyomni aztan a gunboat-ot is. Kishajokat feljebb lvl12-re ha lehet armoryban fejleszd folyamatosan a katonakat illetve a raketakat medikitet jelzofenyt. Illetve szobrok: troop damage, troop health, gunboat energy mindenkepp. Az se baj ha duplan vannak.. nagyjabol eza tamado szemlelet. Be lehet allni vedekezesre is hogy szinte senki ne tamadjin meg csak akkor pont az lesz a baj hogy te sem tudsz senkit..

[ Szerkesztve ]

(#917) blackscholes válasza blackscholes (#916) üzenetére


blackscholes
újonc

Illetve ha 5 hajod van akkor abbol 3 heavy-s 2 zooka-s legyen

(#918) iRoBEi válasza jozefgucci1 (#915) üzenetére


iRoBEi
újonc

Heavy zooka kombó remek egészen amíg 2 rocket launcher nincs. Ott mar elvéreztem, pedig mindig maxon volt az összes hajóm és max a két egység is, illetve az egyebek. (védelmem sint 0, bár ez most se változott nagyon :) )
Sok gunboat energy kilőni 2 rocket launchert és utána még a medkithez is kell2-3 patron. Ha meg nem lövöd ki, és esetleg oldalról tud lőni, amíg te a hq-ra mész, akkor a zookanak annyi.
Ez az én tapasztalatom. Most warriorral nymoulok. 43+ ellenfeleket már nem tudok lenyelni. a Shock launcher vagy a base defense szobor még erős. Tuningolnom kell az armoryban a cuccokat.

(#919) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mekkora mázlim volt. Elküldtem a tengeralattjárót kincset keresni: x piros kis kő / 100k fa / ??? . A kérdőjelre 120k fát adott.

(#920) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni, minden téren. (Ki hogy támadna meg? Ki mit változtatna a szigeten?)

Próbálok a védelemre és a támadásra is hangsúlyt fektetni, ezért haladok lassabban, mint más. Cserébe viszont ritkán tudják bevenni a városom és általában amit kinézek az el is tudom foglalni.

Szerk.: Mint látszik ritka rendszerető ember vagyok... :))

[ Szerkesztve ]

(#921) tipuka válasza Sanyi.mTs (#919) üzenetére


tipuka
addikt

Nem mázli, ezt dobta nekem is a rendszer, mindenkinek ezt dobja, ha éppen oda küldi le a tengeralattjáróját. :D

(#922) Pepeninho válasza Regirck (#920) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én nekimennék az egyik oldalon a szigetednek és leaprítanám 12 épületed. Ez 36 pont a kísérőhajónak. Ezek után sima ügy lenne sokkolni a HQ környékét és bevenni az egész szigetet. Heavy, zooka párossal bátorkodnék.

Ps4, p30 pro

(#923) #00809728 válasza Regirck (#920) üzenetére


#00809728
törölt tag

Tankokkal és jobbról.Géppuska nem igazán tesz kárt bennük legalább is azon a fejlesztési szinten.
Majd a sok-sok házikódat ami miatt kapok pontokat és bevállthatom öket bombákra... :C

Tegnap 21:00-ma reggel 05:30ig 12támadása volt egy Jeffry neveztü játékosnak 35szintü mind hajszálokon mult,hogy sikerüljön a rablás. :W
Kaptam is érte támadásonként 2-3 kristályt... :C

(#924) KillHates válasza Regirck (#920) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az aknákkal inkább szemeteld teli a HQ környékét, azokra nem ha a shock! Elég alattomosak, ha a megfáradt ellenfelek ráfutnak.

A másik, hogy a HQ-t inkább az egyik sarokba tenném (tudom oda a szimmetria és az örök kéz) és azt venném körbe a védelemmel, hogy legyen gondja annak aki felé megy... Ha jól tudom van is tutorial a BB weboldalon, meg a tecsőn is!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#925) KillHates


KillHates
nagyúr

Ma pirosbetűs napom volt:C
Végre nem warrior-hordákkal támadtak, hanem zooka-heavy felállásban jött nekem egy user. Öröm volt nézni, hogy végre nem a ködös-beosonós trükkel támad valaki, hanem rendesen legyalulja a városkát.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#926) tipuka válasza KillHates (#925) üzenetére


tipuka
addikt

én mindig heavy-zook-zok, akkor váltsak warri+smoke-ra? :D olcsóbb mondjuk fejleszteni... csak még sose próbáltam. :D

(#927) KillHates válasza tipuka (#926) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kénytelen leszel; van pl a GAUNTLET pályaamit a gép ad. Az esélytelen mással, mert 8db LVL4 rocket launcher van 8db lvl3 pörkölővel, viszont a HQ csak 10-es 29.000-el.
Ekkor jön a vezércsel: odasompolyogsz "egy füst alatt" és lenyomod. Igaz, hogy beindul a mészárszék, de 4-6 csapás és odalesz a gyenge HQ. Mondjuk 100.000-es HQ-val mit csinálnék az rejtély....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#928) tipuka válasza KillHates (#927) üzenetére


tipuka
addikt

Még a tankos felálláson agyaltam, mert 6db 16 férőhelyes hajócskáim vannak, 49 ellőhető ponttal.
Csak a tankok igényelnek ugye akkor 24 pontot, a warrik meg nem. Medikemet érdemes amúgy berakni a warrik mellé? Vagy nem sokat segít? :D

Ma nagyon rám álltak a támadás terén, nem tudok egyszerűen tartalékolni anyagot, 36oson 229victory pont pedig nem sok... Fejleszteni kellene azokat a warrikat, de 800k a fejlesztés. :D És még a rakétát és hp-t adó szart is upgradelni kellene. De 18.2k arany/ óra-val mit kezdjek. Összes rezidencia maxos.

(#929) Fecogame


Fecogame
veterán

Gáz van.

Újratelepítettem a telefonom, Boom Beach-et telepítettem ( természetesen elsőként :D ), majd elindítva nem ajánlja fel, hogy állítsam vissza az accom. Egyszerűen csak elkezdi a játékot teljesen az elejéről. Na ilyenkor mi a teendő?

Silent77: Nem először állítom vissza a játékom, eddig mindig a nicknév kérése előtt már rákérdezett, hogy akkor mit szeretnék. Most pedig simán enged játszani 1-es szinten, új nickkel.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#930) Silent77 válasza Fecogame (#929) üzenetére


Silent77
veterán

Elejét sajnos csinálni kell, nem lehet egyből belépni, majd utána google +.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#931) Fecogame válasza Fecogame (#929) üzenetére


Fecogame
veterán

Szerencsére meglett a megoldás. Google Play services-t kell telepíteni, utána már fel fogja ajánlani a régi állás betöltését.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#932) Silent77 válasza Fecogame (#929) üzenetére


Silent77
veterán

Bocs, kevertem egy másik játékkal. :B :DD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#933) milan53


milan53
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy 27-es a HQ-m 130 medál, fejlesztgettem rendesen mindent és a 22 szintű játékosokat sem bírom legyűrni max 18-19 szintűeket! MI lehet a baj?
próbálkoztam több felállásban csak warrior ( 5x4 db) aztán 2 tank 9 heavy... és azokkal sem
fa nyersanyagom pedig ali akar termelődni, pedig nem tudom már ezen a szinten tovább fejleszteni a "fűrészes házat":)
mi lehet a baj? a szobrokat mire vannak, azokat nem nagyon használom!?
köszi előre is

(#934) jozefgucci1 válasza milan53 (#933) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem véletlenül 27-es szintű vagy és a HQ kisebb szinten van pl 11-12 ? Most jelenleg 26-os vagyok és az előbb lett 11-es a HQ-m :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#935) blackscholes válasza milan53 (#933) üzenetére


blackscholes
újonc

Armoryban fejleszd a katonakat meg a raketakat. Szerintem a heavy-zooka kombot kene megprobalnod azon a szinten. A szobroknak negy tipusa van a piros a csapat a katonak tamado- es eleterejet erositi,a kek a vedelmi epuleteket, a zold a nyersanyagtermelesre hat. Vegul a lila a gunboatenergy-t vagy a rabolhato nyersanyagmennyiseget vagy az ekkotalalas valoszinuseget noveli

(#936) F-ECT$ válasza milan53 (#933) üzenetére


F-ECT$
titán

Valószínűleg az armory-ban nincs eléggé felfejlesztve a heavy és a zooka, meg emellett nem árt ha van 2 piros szobrod: 1 a troop hp-nak, 1 meg a troop dmg-nek.

Dive ever, work never.

(#937) iRoBEi


iRoBEi
újonc

1.680.000 a level 9 warrior upgrade. Azt számolgattam, hogyha mindenkit kinyírok (persze nem tudok...), akkor jön össze a lé... :D

(#938) milan53


milan53
csendes tag

Köszi a segítséget! a heavy-t már nem tudom fejleszteni akkor feltornázom még a zookát aztán majd meglátjuk! Tetszik a warrior is de azok hamar meghalnak.
Ajánljátok a warriorokat vagy hagyjam?

(#939) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én 32-es szintű vagyok 12 hq-val. Most néztem meg és már lehetne 14-es szintű a hq-m :D

(#940) F-ECT$ válasza milan53 (#938) üzenetére


F-ECT$
titán

A védelemtől függ, hogy mivel kell menni. A warriorok leginkább a füst megjelenése után lesznek jók, de persze előtte is lehet őket itt-ott használni.

Dive ever, work never.

(#941) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Tegnap indítottam el a hq t 13 as szintre. Most meg már 14 es szintet indítottam el :D

(#942) F-ECT$ válasza Cseri0058 (#941) üzenetére


F-ECT$
titán

És azt hogy? Volt ennyi támadható sziget? Vagy áldoztál gyémántot is rá?

Dive ever, work never.

(#943) Cseri0058 válasza F-ECT$ (#942) üzenetére


Cseri0058
őstag

A 14. Szintre 180 gyémántot áldoztam fel :) de úgy érzem megérte :)

(#944) blackscholes válasza Cseri0058 (#943) üzenetére


blackscholes
újonc

Hq-ra vagy gunboatra az nem is veszes. Persze csak ha van mibol :) Mostanaban keves gyemantot hasznaltam fel is kuszott ugy 750-ig de a gunboat 15-nel pont nem jott ossze az utolso sziget legyurese igy ellottem 200 gyemantot

(#945) #99546112


#99546112
törölt tag

Én most fejlesztettem a "szoborépítőt", már 8 szobrom van, amik nem is olyan gyengék x) Én teljesen a stratégiára gyúrok rá mint pl: támadási erő és védelem + minél nagyobb terület kiváltása. Youtube-on sajnos nem találtam olyan videót, ami megmutatná, hogyan is néz ki egy fullos térkép, ill. a hammermann-ok szigeteit. :/ Nem tudtok ilyenről esetleg?

(#946) blackscholes


blackscholes
újonc

Nem hagytak ki veletlenul egy szintet a gunboat 15 es 16 kozott? 690e fa utan 1.2 millio nem semmi. Azt hiszem egy darabig varok vele :)

(#947) iRoBEi válasza #99546112 (#945) üzenetére


iRoBEi
újonc

IOS-en a boom guide for boom beach alkalmazásban találsz térképet.

Mégis, hogy érted, hogy a te stratégiád a támadás plusz védelem plusz térkép kiváltása... Ez a játék célja szerintem.

(#948) maggi1886076 válasza iRoBEi (#947) üzenetére


maggi1886076
addikt

vannak stratégikus emberek ;] :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#949) blackscholes válasza maggi1886076 (#948) üzenetére


blackscholes
újonc

Kivancsi lennek melyek a jatek nem-strategikus reszei :)
Amugy eddigi tapasztalatom szerint a tamado es a vedo erot egyuttesen jo szinten tartani kvazi lehetetlen. Ertem ezalatt hogy le tudd gyalulni a terkepet es kozben ki is vedd a tamadasokat. Vagy-vagy.

(#950) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lassan minden hajóm eléri a 15 férőhelyet, ezzel elfér összesen 30 warrior rajtuk. Érdemes ráfeküdni a 16 férőhelyre, és így a 2-2, azaz összesen 12 tankos kapacitásra, vagy a tankok még ekkora számban is felejtősek?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.