Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óbudai Egyetem (volt BMF)

Hozzászólások

(#6960) _Karesz_ válasza Mattb (#6959) üzenetére


_Karesz_
tag

16' szeptemberében kezdtem de nem sok tárgyam lett meg elsőre, szóval idén nekimentem újra, így pedig pont beleestem a tanterv váltásba, ami hozott néhány érdekes dolgot. Igazából a TO elég szigorú kredit beszámítás terén, beadod még lehetőleg reghét előtt amit szeretnél elfogadtatni és eldöntik, hogy nyertél-e, vagy nem. Általában a képzésről azt lehet elmondani, hogy a nappalihoz képest kevesebb a leadott anyag és kevesebb a számonkérés mennyisége is (gondolok itt arra, hogy nincsen pl. kicsi ZH). Az elvárás viszont annyiban tér el, hogy max elméletből nem kérnek bizonyítást. Tanár függő, hogy ki hogyan kezeli azt, hogy ide leginkább dolgozó felnőttek járnak, nem 18 éves frissen érettségizettek. Előadáson sincs általában katalógus és a legtöbb tanár el is szokta mondani, hogy nem kötelező bejárni, illetve ha bejössz, nem baj, ha késtél, csak a ZH időpont szent és sérthetetlen, de azt is későbbre szokás időzíteni, előtte szokott lenni idő, hogy odaérjen mindenki. Természetesen van olyan is, akit nem érdekel, hogy te ledolgoztál már előtte 8 órát meg túl vagy 3 óra matekon, akkor is teljesítened kell azt, amit elvárnak a nappalisoktól is. Az még kimaradt, hogy előfordulta az is, hogy többször is este 10-ig tart az óra. Nekem az első órarendem nem volt ilyen szép, ezt másodszorra már én alakítottam magamnak.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óbudai Egyetem (volt BMF)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.