Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz B1T3 #12752 üzenetére

    Figyelj,biztos igazad van,de egy 160ezres cuccot ne kelljen már "hackelgetni",de hogy objektív legyen megnézem appal is,ezen nem múlik.
    Bár fenntartom,hogy egy negyedáras termék majdnem tudja ezt "hackelés" nélkül,és nem korrekt,egyéb iránt hogy azt nem lehet állítgatni.

    Szerk: feltettem az appot,bekapcsoltam a kiemelést,jobb lett,valóban.de még mindig nem fogom a hajam,hogy hubazmeg...
    The Killers-Be Still című zenében elég nagy mély van...a saját eq-m nélkül 70%tól torzít,eq bekapcsolva 50%tól torzítás hallható a mély tartományban.
    Az ízlés szubjektív,meg a hallás is,és szobadísznek is elmegy az Oslo annyira szép de hogy reálisan kb 80-90 között lenne az ára,de nem tud annyival többet hogy maradjon.
    Mégegyszer elmondom,nagy hifim van itthon,szóval szobában be se lenne kapcsolva,kint meg sajnálnám ütni verni.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés