Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  ***blackie***

Hozzászólások

(#4) Blackie


Blackie
csendes tag

Ismét vége egy hétnek, rohan az idő és még egyéb közhelyek.
A meló még mindig unalmas, de legalább nem itthon ülök, és még pénzt is kapok érte. Viszont jövőhéttől húzósabb lesz a dolog, délelőtt meló, aztán meg fél 1-től suli. Nem tudom, hogy hogyan fogom bírni. Majd meglátjuk.
Tegnap jót próbáltunk, közben koncertlehetőség is adódott, aminek én nagyon beörültem, mert érdekes lesz ezzel a kis lájtos jazz zenekarral kvázi csendesülős koncertet adni. Nagy zúzós rockkoncertekhez voltam szokva, de már várom. Igaz, csak fél órát játszunk, mert egyelőre nincsen annál több műsorunk, de így is meg vagyok elégedve a projekttel, jól haladunk, és egyre jobb is lesz. A hangulat is oldódik folyamatosan, közben T is befutott, mint gitáros, úgyhogy jó lesz-jó lesz.
Jó későn értem haza, vettünk whisky-t meg colat, meg műanyag poharakat, és kiültünk a főtérre iszogatni. Jó volt. Aludtam kb 3 és fél órát, úgyhogy munka előtt az kifejezetten hasznos volt. Végülis...legalább aludtam. :)
Ma sokat beszéltem N-vel, hát ismét talált egy potenciális ''barát'' jelöltet. Kicsit kettős érzésem van ezzel kapcsolatban, mert sokszor szarul érzem magam miatta, sokszor meg úgy vagyok vele, hogy most már tényleg a jövőbe kell nézni. De azért szar. Szal ez kicsit betett a napomnak, de végülis elvagyok. Na de nem sajnáltatom magam, mert nem vagyok PHP.
Ma megyünk SG-hez, lesz valami borozgatás, meg ilyesmizés-olyasmizás. Úgyhogy megyek is készülődni...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  ***blackie***
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.