Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) rasky válasza n00n (#17896) üzenetére


rasky
senior tag

Én postán vettem át, a szélén van egy két karc, de nem vészes...emagtól már megszoktam a csomagolás hiányát...egyébként vettem egy karórát is, na az szépen be van csomagolva fekete emagos dobozban, belül kibélelve, azon meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

(#17902) syler123 válasza Tigerclaw (#17899) üzenetére


syler123
veterán

Ilyen árban szokott lenni a mediamarkt-ban is. Érdemes akkor megvenni ha ott leárazzák és garanciális ügyeket könnyebb intézni idehaza.

(#17903) Zjunior válasza Tigerclaw (#17899) üzenetére


Zjunior
veterán

Xboxhoz hogy tudom hozzkotni meg tvhez?
Csak optical out?:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#17904) n00n válasza rasky (#17901) üzenetére


n00n
őstag

Én se fogok reklamálni, nem éri meg. Lesz ott még több is. Csak gáz, hogy nem csomagolták be rendesen. Másik cégektől azt szoktam meg, hogy rendesen becsomagolnak mindent...

(#17905) BiP válasza sagem (#17882) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi, így már világos. Nincs is ezzel bajom, csak nem kötötte az orromra, én meg nem értettem.

(#17904) n00n: Úgy látszik, 1500-ba ez fért bele.

[ Szerkesztve ]

(#17906) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Logitech G933 Artemis vezeték nélküli headset mindennel együtt 34k, itthon a logitech.hu -n a legolcsóbb 75k -ért.

A G430 headset 16k amazonról, a legolcsóbb EMAG-on 19k.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17907) Tigerclaw válasza Zjunior (#17903) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem ismerem az összes XBOX-ot, így eltérő lehet hogy melyikhez hogyan.

A logitech oldaláról: [link]

Teljes effektív teljesítmény: 500 W

Mélyhangsugárzó: 165 W

Magashangsugárzók: 4 × 67 W, falra szerelhető

A középső csatorna hangszórója: 1 × 67 W, falra szerelhető

Digitális optikai bemenet: 2

Digitális koaxiális bemenet: 1

Hatcsatornás közvetlen átvitelű bemenet: 1

3,5 mm-es bemenet: 1

RCA bemenet: 1

Kezelőegység

Infravörös távirányító

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17908) akom válasza n00n (#17896) üzenetére


akom
senior tag

Én is meglepődtem, hogy elég vékony zacskóba csomagolták. Nálam a perem részénél látszódik egy kis karc.

Ma megjött az A+ power bank 10000mAh. Olyan érzésem volt mintha már fel lett volna bontva a doboza, de maga a cucc külsőleg újnak tűnik. Működik rajta a lámpa funkció, és jelzi a töltöttségi szintet. Egy gyors próba után épp most töltöm fel maximumra.

(#17909) =Mentor= válasza akom (#17908) üzenetére


=Mentor=
őstag

Na akkor nem csak én jártam így, A+ külső aksinál nekem is fel volt szakítva a tok bélés papír mindkét oldalon... Nagyon nem szép dolog visszavitt, bontott cuccot újként eladni, akkor sem ha BF akciós :W

[ Szerkesztve ]

(#17910) maross válasza Tigerclaw (#17855) üzenetére


maross
veterán

Koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17911) wolruf válasza wolruf (#17826) üzenetére


wolruf
őstag

Most kaptam mailt, stornózták a megrendeléseket, nem sikerült a vásárlás. Próbáltam újra és újra, nem megy, nem enged vásárolni. :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17912) zoltan6


zoltan6
őstag

egy logitech egér rendelésbe beszállnék amazonról,ha valaki rendelne Dunaújváros környékén,hogy olcsóbb legyen a szállítás :K

(#17913) Silent77 válasza wolruf (#17911) üzenetére


Silent77
veterán

Online chaten nem kérdeznéd meg, én csak később tudok vele foglalkozni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17914) Zjunior válasza wolruf (#17826) üzenetére


Zjunior
veterán

Semmi rendszerbug En ma vettem meg goldokat meg konzolokat...
MagyArbol nem engedi... csak Uk:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#17915) Game-over válasza Zjunior (#17914) üzenetére


Game-over
aktív tag

Hozzátenném hogy mostmár, mert még péntek-szombat környékén vígan vásárolgattunk boxot meg goldot is innen.

(#17916) wolruf válasza Zjunior (#17914) üzenetére


wolruf
őstag

Pénteken is floodoltad az UK ajánlatokat ide, a magyarországi fórumba. Nos, köszi akkor a semmit :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17917) BReal válasza Zjunior (#17914) üzenetére


BReal
addikt

És az kit érdekel, hogy Angliában meg tudod-e venni (tudod, ezzel rád utaltam :U )?

(#17918) Gsx-rr válasza Zjunior (#17914) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem unod meg ezt az Uk dolgot itt hangoztatni?
Itt a forumban a tobbseg ertelmesen probalja segiteni egymast a vasarlasokban.
Annyira jo fej gyerek lennel felajanlhatnad a segitseged! Semeddig se tartana neked megvenni miutan neked kifizettek es elkuldeni a kodot.
Nem varja ezt el senki ,de akkor legalabb ne szivd masok veret!

(#17919) Zjunior válasza Game-over (#17915) üzenetére


Zjunior
veterán

Igentudom, de akkor sem lehet venni tegnap estetol...:/
Bocsika...
Breal nyugodtan szemelyeskedj, ;)amiket linkeltem (eleg sokat )rad ugysem vonatkozik mert otthon sokkal jobb akciokat talalsz szazalekos aranyban, szval gorgess csak tovabb:(...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#17920) BReal válasza Zjunior (#17919) üzenetére


BReal
addikt

Ez személyeskedés? :Y Akkor bizony különböző módon értelmezzük a dolgokat - bár ezt eddig is tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#17921) Zjunior válasza Gsx-rr (#17918) üzenetére


Zjunior
veterán

Dikk fel is ajanlottam azoknak akiknek akarom...
Nem Maltai szeretet szolgalat vagyok...:DD
Sok embernek segitettem bf en es potazok haza nekik egy koszonomert cserebe..még fel van háborodva megfullás:DDD
Privibe meg ne irj ram hulyesegeket h adjam ennyiert annyiert...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#17922) Silent77 válasza Zjunior (#17919) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem tegnap egész nap se sikerült, de ezt írtam is neked. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17924) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Eskü sajnálom a modikat mennyi szemetet kell takarítaniuk nap mint nap.. Respect

(#17926) axlfsi válasza Silent77 (#17922) üzenetére


axlfsi
veterán

12 havi Gold-rol van szo, jol remlik? Nekem innen sikerult venni szombaton es perceken belul aktivaltam is.
(igaz, akkor 25 font volt, nem 40, mint most).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17927) Silent77 válasza axlfsi (#17926) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, arról.
Úgy néz ki megoldódik Zjunior segítségével!
Az oldal meg ..... Legalább jeleznék, tegnap 200 próbálkozás felett volt, de még ma is próbáltam vagy 20 alkalommal.
Chaten se mondtak ilyet.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17928) envagyok


envagyok
veterán

"Ezen termékek elküldése a későbbiekben fog megtörténni, ahogyan elő lesznek készítve és be lesznek csomagolva.
Térjen vissza később, hogy kövesse rendelése állapotát."

A pénteki emagos rendelésekkel más is járt így?

(#17929) pampika válasza envagyok (#17928) üzenetére


pampika
őstag

yep, kisebb kiegészítőkkel.
majd küldik, nem létszükséglet.

@Villa:
emagon a rendelés állapotánál írják ki

[ Szerkesztve ]

(#17930) Villa7 válasza envagyok (#17928) üzenetére


Villa7
tag

ezt hol kaptad?

(#17931) envagyok válasza Villa7 (#17930) üzenetére


envagyok
veterán

Az emag oldalon a kiszállítás követésénél a rendelésemnél.
Egy microserver lenne, nem apróság.

(#17932) Tin válasza envagyok (#17931) üzenetére


Tin
veterán

nekem a nagyobb értékűeket még fel sem dolgozták. majd feldolgozzák...

(#17933) =Mentor= válasza =Mentor= (#17909) üzenetére


=Mentor=
őstag

Na gyerekek kiderült, hogy miért volt bontott a A+ akksi, a hozzá adott nyúlfarknyi töltőkábel kuka nem tölti vele az aksit, saját kábelemmel azonnal tölt.... Tehát eladott az emag egy visszavitt selejtes szart újként. Megyek a fogyasztóvédőkhöz. Remélhetőleg az aksival nem lesz semmi probléma...

:W :U :U

[ Szerkesztve ]

(#17934) B-L-A-C-K válasza =Mentor= (#17933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vidd az ügyet Strasbourgig, ne szarozz....:/

(#17935) Vangelis válasza =Mentor= (#17933) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Román céget is meg tudja fenyíteni vagy csak az unio-s fogyvédőkön keresztül?!

De miért nem velük beszélsz először?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17936) BReal válasza B-L-A-C-K (#17934) üzenetére


BReal
addikt

Teljesen igaza van. Mi az, hogy egy újracsomagolt, eleve rossz terméket (vagy legalábbis valamelyik része nem működik) ad el újként? Menj is Mentor, jól teszed. Előbb linkelte valaki a Samu TV törött talpát, a serpenyők kívülről láthatóan karcosak.

[ Szerkesztve ]

(#17937) =Mentor= válasza Vangelis (#17935) üzenetére


=Mentor=
őstag

Mit beszéljek velük, ha olyan tetűk hogy átbasszák a vevőt akkor innentől kezdve nincs miről beszélni, és még azzal jönnek, hogy az újracsomagolt terméket is tesztelik mielőtt újra eladnák, kamu, hazugság...

(#17938) Vangelis válasza =Mentor= (#17937) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mondjuk nekem is jött újracsomagolt tablet amit tuti ki sem próbáltak , mert ami volt hozzá töltő nem töltötte :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17939) B-L-A-C-K válasza BReal (#17936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen mindenhol van bármilyen meglepő, nekem az edigigital akart pár éve eladni újként 300 ezres TV-t, de MM-ben is és máshol is volt már ilyen. Itt most egy semmi kábelről van szó, oké hogy nem korrekt, de több szop@ssal jár irkálni különböző szerveknek, mint emagnak hogy vigye el és hozzon egy másikat, amúgy is ott a 30 nap elállás is. De persze ha valakinek ennyi ideje van ennyi miatt, hajrá.

(#17940) BReal válasza B-L-A-C-K (#17939) üzenetére


BReal
addikt

Ez nem az Emag ellen szól, hanem a gusztustalan akciós hirdetések ellen. Újracsomagolt terméket eleve jóval olcsóbban megkaphatsz Emagon. Ha már akciózzák, miért nincs bennük annyi, hogy kiírják, hogy újracsomagolt termék? Ha az ED-nél stb. csinálnák ugyanezt, ugyanúgy fel kell háborodni rajta. Persze, első körben cseréltesse az Emaggal, csak mi van, ha magával a töltővel is gond van? Nem tölti fel úgy, ahogy kéne, stb.

[ Szerkesztve ]

(#17941) athomi válasza BReal (#17936) üzenetére


athomi
veterán

Szerintem a TV telekomos volt. :)

(#17942) BReal válasza athomi (#17941) üzenetére


BReal
addikt

Nem is írtam, hogy Emagos volt... Eddig nekem pozitív tapasztalataim voltak velük, szóval egyáltalán nem ellenük irányul a dolog, hanem az általános felfogás és hozzáállás ellen.

(#17943) B-L-A-C-K válasza BReal (#17940) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mint írtam jogos, valóban felháborító, de a lényeg az hogy egy kis kábel miatt én nem csinálnék cirkuszt. 1 mert nem lesz belőle semmi pluszod, csak szívsz vele. 2. sokkal gyorsabb ha emaggal lejátszod.

(#17944) Tigerclaw válasza =Mentor= (#17933) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Először a forgalmazóhoz érdemes/kell fordulni. Elvileg náluk is vannak visszavitt/bontott/refurbished termékek, amiket jelezniük is kell eladáskor. Tavaly volt is talán egy emagos tájékoztató video erről. A fogyasztóvédelem nem tehet semmit, ha te még csak nem is reklamáltál az eladónál.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17945) BReal válasza Tigerclaw (#17944) üzenetére


BReal
addikt

Épp ez az, hogy - feltételezem - nem jelezték... azért az nem normális, hogy bontatlan új elnevezéssel adják el a terméket.

(#17946) vasi89 válasza BReal (#17945) üzenetére


vasi89
addikt

Mivel ez az első ilyen eset itt idén így akar simán lehet véletlen is. Tavaly az edigital viszont elég sok emberrel eljátszotta és még nekik állt feljebb. Nagy nehezen mindenkinek visszaadták a pénzt vagy kapott új termeket. A Samsung tv meg annyiban az EMAG hibája h nem nézte meg eladás elott. Esigitalnal mostmar felbontják előtted a tavalyi cirkusz miatt.

(#17947) fornettisuti


fornettisuti
veterán

onba mennek mar az offok, 28-a is elmult, irrelevans hsz-ek, takaritasra lenne szukseg a topikban, a topik zarhato, kerem oszoljanak, nincs itt semmi latnivalo.😥

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17948) B-L-A-C-K válasza fornettisuti (#17947) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha téged nem érdekel itt már semmi, végképp nem értem miért írtál be ide...:/

(#17949) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Na srácok, ezt meg kell osszam veletek!

Jövök hazafele Corvin-negyed felől, látok egy MPL-es kocsit, pont kijön belőle a srác, odamegyek hozzá, udvariasan megkérdezem tőle, hogy "Bocsi a zavarásért, esetleg Ön jön majd a XYZ-hez ma?"

Erre mondta, hogy igen de még nem tudja, hogy mikor ér oda, mert még van vagy 30 csomagja (92-ről indult reggel 9-től :Y). Mondtam, hogy nem baj akkor hazamegyek és ott megvárom. Erre rákontrázott, hogy "Tudod mit? Ha megvársz, beülsz mellém és elviszlek!" Erre mondtam, hogy naná :D (Itt már tegeződtünk)

Rettentően laza srác, viszont látszik rajta, hogy hajt, olyan gyorsan és pontosan megy ahogy csak lehet, viszont amit elvárnak a postásoktól... vicc!!

Természetesen nem maradt el a jatt :)

Akihez ma egy kisebb, fekete hajú szemüveges srác megy 7-8 kerületbe, ő lesz az! :R

[ Szerkesztve ]

(#17950) torma1981 válasza JegesEmber20 (#17949) üzenetére


torma1981
veterán

Ez jó sztori volt. Vannak még rendes futárok. Én is találkoztam már párral. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.