Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#667) colker válasza Alcsi69 (#666) üzenetére


colker
tag

Hidd el ismerős érzés :) Felejts is el a wowhoz hasonlítani ez teljesen más.
Nem azt mondtam hogy nem érdemes questelgetni, csak azt hogy a szintezést nem befolyásolja.
Itt a questek cp xp-t adnak és így lesznek cp pontjaid.Ezek segítségével kötöd össze a node-kat(területek),ebből veszel majd gyárakat,termelő helyeket...Később fontos lesz ez.
Igaziból az a baj elég sokrétű a játék felteszel egy kérdést és oldalakat lehetne írni belőle :D
Érdemes lehet esetleg videókat is nézned majd hogy alapok meglegyenek és utána kérdezni ha még úgy se tiszta valami.
A nagy városokban(Velia,Heidel stb.) találsz marketplace npc-t ő árulja a dolgokat.A minimap mellett találsz egy npc ikon arra kattintva kiválasztva a kívánt npc-t el is vezet a legközelebbihez.
Mindenki mást vall hogy csinál geart. Van aki inkább kifarmolja a pénzt és megveszi és van aki enchantolja.
Viszont ez teljesen véletlenszerű van hogy dupla annyiból jön ki ugyan az van hogy olcsóbban....
Én a biztosra mentem és megvettem.
Magasabb szinten egy duo grunil set jó kezdés de az elején lehet erre jó ideig nem lesz még pénzed így vehetsz kisebb szintűt is pl. +15 és ha lesz több pénzed ezt eladod és magasabb szintre váltasz.
A marketen el is tudod adni a cuccaidat amiket farmolsz pl. black stone így jön abból is a pénz nem csak a sima árusnak eladós gyűjtögetős cuccokból.
A városban a raktárban tudod gyűjteni a pénzt,érthető okokból a pénznek súlya van így nem tudsz végtelen mennyiséget magadnál tartani:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.