Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #57018880


#57018880
törölt tag

Starfieldnek minden falat segítség kell, reméljük jönnek sorban a driver fixek és fejlesztések mert a játékot nem igyekeznek patchelni, hogy javuljon a perf.

(#2) danih válasza #57018880 (#1) üzenetére


danih
addikt

Modderekre kell itt számítani :)

(#3) Kansas


Kansas
addikt

Igen, a pl. Witcher 3 az kifejezetten egy inputlag-érzékeny játék, igencsak ideje volt, hogy megkapja az Anti-Lag+ támogatást... ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Akkor most, hogy bevezették a a GPU Work Graphs-t, az Unreal 5 engine-es játékoknak elméletben szárnyalnia kéne radeonokon. Kiváncsi leszek mennyi pluszt fog hozni ez a funkció...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Dilikutya


Dilikutya
félisten

RX500 szériához is jó a driver

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Kansas válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Kansas
addikt

Ahhoz pont nem, csak RX5000-től kezdve.

AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.2 is compatible with the following AMD Radeon products.
Radeon™ RX 7900/7800/7700/7600 Series GraphicsRadeon™ RX 6900/6800/6700/6600/6500/6400 Series GraphicsRadeon™ RX 5700/5600/5500/5300 Series Graphics

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) Dilikutya válasza Kansas (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még RX400-hoz is le lehet tölteni az AMD-től. Az AMD Software már kínálja is a telepíthető 23.9.2-t.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) PuMbA válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


PuMbA
titán

Egy ideig semennyit, mert ahogy a cikk írja, még mindig csak a DirectX Preview verziójában van benne :) Arra meg nem csinálnak játékokat, csak ami a Windows-ban van végleges verziókra.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kansas válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Kansas
addikt

Persze, mindenhez felajánlja, amihez van Windows 11 drivertámogatás. Hogy van-e a driver kódban is friss módosítás, az más kérdés - talán nem véletlen azért, hogy a kompatibilis eszközök listáján már nincs GCN-es GPU az APU-kat leszámítva.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) djbb534 válasza #57018880 (#1) üzenetére


djbb534
tag

A Bethesdanak kellene igyekezni mert a game a sz@r! Az nvidia meg az amd ezen nem sokat tud segíteni…

the way it's meant to be played

(#11) Dilikutya válasza Kansas (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Magyarul kompatibilis, csak új funkciókat nem kapnak ezek a kártyák.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Kansas válasza Dilikutya (#11) üzenetére


Kansas
addikt

Már az RDNA2-es kártyák se kapnak új funkciókat, igaz ott még van némi hibajavítás... mondjuk pont az ehaviak némelyike GPU-független(mint pl a Samu monitorokhoz kapcsolódó)...
Érdekes kérdés, hogy ha jó hozzájuk a driver, akkor miért nincsenek benne a kompatibilitási listában, vagy ha nincsenek benne a kompatibilitási listában, akkor miért megy fel rájuk az új driver.
Én arra szavazok, hogy valahol a driver-kiadási pipeline-ban valaki balfasz, esélyesen többen is.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) slmSIG válasza Kansas (#12) üzenetére


slmSIG
tag

"..Már az RDNA2-es kártyák se kapnak új funkciókat, igaz ott még van némi hibajavítás....."

Ezzel azt sugallod, hogy már azRX6000 -sek sem kapnak meg Anti-lag+, FSR3, sem egyebeket, felejtős.
Tudtommal ez egyáltalán nem így van.

(#15) Kansas válasza slmSIG (#13) üzenetére


Kansas
addikt

Pedig de, ezt kommunikálják. Majd később, talán jövőre igen, a mostani driverben nem, nem kapnak lófityulát sem.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#16) Kansas válasza Dilikutya (#11) üzenetére


Kansas
addikt

No, itt van a megoldás: Szétválasztotta a régi és az új Radeonok terméktámogatását az AMD
A verziószám ugyanaz, de a "release notes" már nem.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#17) #57018880 válasza #32839680 (#14) üzenetére


#57018880
törölt tag

AMD-nek azért van benne érdeke a kampány program miatt, de szerintem Nvidia sem akar ennyire nyomorultul kinézni majd a benchmarkokban, bár gondolom nekik ez nem akkora probléma, de pl GFN-ről is elérhető, tehát legalább a server cost / user miatt érdekes lehet.

Azért tőlük várom, mert ők értenek hozzá legjobban és van rá kapacitásuk.

Abban egyet értek, hogy a kiadó felelőssége lenne, 70 EUR-ért vettem, és gondolkodtam a prémiumban is amég nem láttam a benchmarkokat :U .

[ Szerkesztve ]

(#18) Busterftw válasza #32839680 (#14) üzenetére


Busterftw
veterán

Hat ez alapjan amit nyilatkoztak, ebben az esetben toluk is elvarhato:
"AMD and Bethesda Softworks announced an exclusive partnership bringing powerful optimizations and graphical features..."
"AMD and Bethesda are working closely together to deliver exceptional performance"
Csak aztan lattuk mit jelent ez.

(#19) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Akkor most ezzel a driver-rel jobban fog futni a Fornite az 5700XT-s kártyámon? :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#20) danih válasza Kansas (#15) üzenetére


danih
addikt

Furcsa a kommunkáció, de én úgy tudom az FSR3 mindenkinek jön, de egyes elemei mint pl. Fluid Motion (képkocka generálás) egyelőre csak RDNA3-ra.

(#21) Kansas válasza danih (#20) üzenetére


Kansas
addikt

Kérdés, lesznek-e más új elemei a framegen-en kívül, vagy az önmagában főverzió ugrást ér az AMD szerint...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#23) Busterftw válasza #32839680 (#22) üzenetére


Busterftw
veterán

Talán annyiból jobb lesz, hogy a Starfield az űr téma/repülés stb miatt komplexebb, TES alatt működhet egyszerűbb követelményekkel.
Álmodom :DD

(#24) danih válasza Busterftw (#23) üzenetére


danih
addikt

Semmivel sem komplexebb, ugyanúgy szegmentált, technikailag részletkérdés hogy egy szegmensben bolgyót vagy szobát látsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.