Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#8851) Zsoleszhun válasza xeno204 (#8845) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Végre egy férfi méretű póló ;]
Kuponnal 2.168 Ft lett
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8852) Schizoka válasza Zsoleszhun (#8851) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Még kosárba tudtam rakni,de aztán......
Szólj ha nagy lesz! :)

(#8853) xeno204


xeno204
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#8854) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Levis 12.990 Ft32.990 Ft

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8855) xeno204 válasza Vangelis (#8854) üzenetére


xeno204
aktív tag

Már nem divat a szakadt nadrág, szerintem sosem volt... egy bizonyos korosztálynál esetleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#8856) Radeon_5 válasza xeno204 (#8843) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

HARLEM :D
Elkepzelem a NYOCKER polos tiniket New Yorkban

[ Szerkesztve ]

Son of a Bit

(#8857) Mercutio_ válasza xeno204 (#8843) üzenetére


Mercutio_
félisten

Basszus, valahogy megrendeltem a Lloyd-ot :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8858) xeno204 válasza Mercutio_ (#8857) üzenetére


xeno204
aktív tag

Pár hónapja rendeltem egy ilyen Lloyd cipőt, akkor azt tapasztaltam, hogy mivel ezek valószínűleg kézzel készített cipők, nagyon kell figyelni a méretezésre... ilyenkor jól jön az ingyenes visszaküldés.

(#8859) Talala


Talala
senior tag

e-cipő, nem akciós termékekre 10%
EOBPPW108K6SHWY67Y

(#8860) Mercutio_ válasza xeno204 (#8858) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezért voltam bátor én is :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8861) xeno204


xeno204
aktív tag

barna O'NEILL Sport fürdőnadrád XL-es, Utolsó darab 5.890Ft - kupon

(#8863) Mercutio_


Mercutio_
félisten

28-as derékméretűeknek Omly&Sons Chino 3,4k - kupon
Több színben és méretben 3,9k - kupon

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8864) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mango szürke férfi ing XS méret, 3k - kupon
Tom Taylor farmer(?) ing S méret 3,9k - kupon
Vanzetti fekete bőr öv 85 és 100cm-es hossz 4k - kupon
Only&Sons barna bőr öv 95cm-es hossz 4k - kupon
Tom Taylor bőr öv 95cm-es hossz 5k - kupon

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8865) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Asszony télikabát 9890 -25%

[ Szerkesztve ]

(#8866) Mercutio_ válasza -secret- (#8865) üzenetére


Mercutio_
félisten

Melyik melyik? :U

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8867) Timeola


Timeola
aktív tag

Hali! Hátha jól jön vkinek.
Intersport: link

(#8868) TripleB


TripleB
senior tag

Grosbasket -20%
WIN20 a kuponkód

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#8869) Vangelis


Vangelis
nagyúr

[link]
Puma túra cipő. 42 est néztem 9000ft.
Kupon már nincs ... Sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8870) Kos 7


Kos 7
tag

AY kupon: KARINA25

(#8871) Sunnam válasza Vangelis (#8869) üzenetére


Sunnam
tag

Csak jelzem, hogy a 43-as és a 45-ös teljes áron van, az összes többi méret 8.890.-

Ja és nekem nem volt jó a linked.

Tessék a jó link.

(#8872) KaiotEch válasza Sunnam (#8871) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kapják be 46 nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8873) Real_Necro válasza KaiotEch (#8872) üzenetére


Real_Necro
veterán

Túracipőből amúgy is nagyobbat szokás venni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8875) Mercutio_ válasza atee_13 (#8874) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az FB válogatás és szűrés nélkül minden sz*rt bedobál, legalább egy whois-t nyomj rá mielőtt berakod, abból rögtön látszik, hogy 23 napja amerikában bejegyzett oldal, nagy reményeket nem fűznék hozzá...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8876) Vangelis válasza Sunnam (#8871) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Köszi. Telefonról linkeltem. Szerintem emag app link volt.

De jók ezek a túracipők?
Én befoglaltam egy 42-est saját részre.... akkor ez elvileg valós akció.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8877) Zamasun válasza Vangelis (#8876) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Inkább futócipőnek nézem.

(#8878) atee_13


atee_13
őstag

Tegnap bontottam a sportfactoris rendelést. Mennyire 100%, hogy onnan eredeti áru jött?
Nike felsőt vettem, de valahogy első ránézésre is érdekes. Cipzár alján lógnak a cérnaszálak össze vissza. Nem jellemző a Nike-ra az ilyesfajta kivitelezés.

(#8879) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Érvényes aboutyou-s kupont tud valaki? Amit találtam, az vasárnap reggel lejárt.

(#8880) Drughi válasza atee_13 (#8878) üzenetére


Drughi
addikt

Debrecen-Piac utca (központ) NIKE-Adidas márkabolt:
Bezáratták, mert hamisat árultak (nem ma volt, de akkor is...)

Józsefvárosi piac (mikor dübörgött): "Nike" szabadidő alső+felső.7000ft
Ugyanez a szabadidő cucc, ugyanezen a napon a Premier outlet NIKE márkaboltban ~ 20e és rosszabb minőségű volt.

Csak a halál biztos...

(#8881) atee_13 válasza Drughi (#8880) üzenetére


atee_13
őstag

Már első pillantásra sántított, lehet akkor visszaküldöm. Ennyit nem ér egy hamis cucc :(((

(#8882) xeno204 válasza atee_13 (#8878) üzenetére


xeno204
aktív tag

A sokadik ilyen sztorit olvasom. A múlt héten robbant ki egy kisebb "botrány" az AY kuponos FB csoportban, mert valaki rendelt egy Airmax cipőt, és nem volt a talpán Airmax logó... több se kellett... fölháborodott mindenki... sorban jöttek az "AYnmindenhamis" és "sohatöbbetnemrendelekazAYrol" típusú kommentek, azután valaki linkelt egy cikket [link] amiben kiderült hogy a Nike-nak kellett levennie a logót a cipő talpáról az arabok megsértése miatt...
A további kommentek között is volt aki a ruhán lógó cérnaszálat/ cipőn ragasztófoltokat említette, de ott is érkezett több válasz hogy , egy általános minőségromlás tapasztalható, és ez manapság természetesnek mondható a Nike-nál.

(#8880) Drughi: Szerinted rosszabb minőségű volt... szerintem csak más anyag. Pl. a "Dryfit" cuccaik nekem a nagyon műanyag kategóriába tartoznak, de attól még eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#8883) atee_13 válasza xeno204 (#8882) üzenetére


atee_13
őstag

Húú hát, ha ez a helyzet akkor lehet lemondok a Nike-ról. Eddig maximálisan elégedett voltam velük. Igaz teljes árút soha sem vettem mindig csak az akciósokat, de szerintem 15 év alatt nem találkoztam annyi lógó cérnával mint ezen a darabon.

Még egyenlőre rájuk írtam, hogy 100% eredeti e termék és hogy tudják e valamivel igazolni. Kíváncsi leszek.

Nemrégiben vettem egy Jordent azzal semmi gond nem volt. Igaz eddig csak felpróbáltam azóta is a dobozában van, de akartam egyet :D

Mi az amit érdemes mostanság venni ami dizájnban és minőségben is rendben van?

(#8884) xeno204 válasza atee_13 (#8883) üzenetére


xeno204
aktív tag

Sajnos ez a helyzet... viszont én emiatt nem mondanék le a Nike-ról, mert ez előbb-utóbb minden nagyobb márkára jellemző lesz (szerintem jelenleg is jellemző)... ha valaki jobban beleássa magát a fast fashion témába, akkor számára is világos lesz, hogy az egészet a fast fashion brandeknek köszönhetjük, a nagyobb márkák csak próbálják felvenni a versenyt, kerül amibe kerül alapon.

[ Szerkesztve ]

(#8885) alázógyík válasza atee_13 (#8878) üzenetére


alázógyík
őstag

Nincs velük gond. :N

(#8886) athomi válasza xeno204 (#8882) üzenetére


athomi
veterán

Cipőkkel kapcsolatban én más márkáknál tapasztaltam minőségromlást, Nike-val mostanában nincs tapasztalatom. Szóval ez nem hiszem, hogy csak egy márkát érint. Tartom magam továbbra is ahhoz, hogy ezeket a márkás cuccokat eredeti áruk közelében sosem venném meg, sokszor nem tartósak.

[ Szerkesztve ]

(#8887) WayneGace válasza xeno204 (#8884) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez azért nem így van pont Nike-nál. Sokszor ők diktálják a divatot a saját területükön. Elég sok tervezővel dolgoznak együtt. A fast fashionok nem igazán az ő konkurenciájuk szerintem.
Rendszeresen vannak limitált kiadású termékeik. Amelyekre óriási a kereslet. Tehát, 30 ezret vagy 200 ezret készítenek egy adott cipőből. Amelyet elkapkod a nép világszerte. Nem hiába jöttek létre olyan boltok, mint a stockx vagy a klekt, ahol lényegében ezeket haszonnal el tudod adni vagy megvenni drágábban, ha nem sikerült beszerezni máshonnan. A minőség ellenőrzésen kellene javítaniuk. Arra azért van panasz bőven.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8888) xeno204 válasza WayneGace (#8887) üzenetére


xeno204
aktív tag

Én most az alacsonyabb árkategóriáról beszéltem, ahol szerintem igenis konkurencia a fast fashion... ha a Nike vagy akármelyik másik gyártó kizárólag az általad említett hypebeast gyűjtőknek gyártaná a termékeit, akkor valószínűleg nem lenne ekkora bevételük.

(#8889) waT


waT
csendes tag

Egyébként többször volt már róla szó itt is, de a Nike és az Adidas is értékesít különböző ruhagyártóknak licence jogot, amivel csak az adott termék eladását segítik de minőségben össze se hasonlítható akármelyik flagship store-os termékkel. Ilyenek amik a sports directben is kaphatóak, ugyan az a póló csak egyiken adidas másikon nike logo van, a minőségük pedig még azt a kettőszáz pengőt se éri meg ami rá van írva.

(#8890) WayneGace válasza xeno204 (#8888) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem az ő konkurensei inkább a hasonló sport márkák, puma, reebok, stb.. Árban összehasonlítva a nagyon elterjedtebb fast fashion áruházak olcsóbb termékekkel vannak jelen. Tehát nem feltétlenül azért lóg ki a cérna, mert sietnek a gyártással, hanem csak nem megfelelő a minőség ellenőrzés.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8891) EXIEZ válasza WayneGace (#8890) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Mi van azokkal, akik kopizzák a nagymárkák modelljeit, és alapvetően nem sport az elsődleges piac, csak terjeszkednek?

(#8892) WayneGace válasza EXIEZ (#8891) üzenetére


WayneGace
őstag

Mi van velük? Mire gondolsz?
Amikor télen majd bemutatják a tavaszi-nyári kollekciókat, akkor azokat másolják. Szépen majd konténerekben jön Európába, tavaszra boltokba is érnek. De ott se feltétlenül van közvetlen konkurencia. Vélhetően a 100+ eurós pólóval más vásárlói réteget céloznak meg, mint a 10 eurós pólókat áruló üzlet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8893) Studi válasza atee_13 (#8883) üzenetére


Studi
addikt

"Nemrégiben vettem egy Jorden..."

Ha ez van ráírva akkor azért gyanakodj... :DDD ;]

(#8894) istnag válasza atee_13 (#8883) üzenetére


istnag
addikt

UA cuccok szerintem nagyon jók.

(#8895) atee_13 válasza Studi (#8893) üzenetére


atee_13
őstag

hirtelen jött "fonetikus" ötlet volt :D

(#8894) istnag

Egy galléros póló van tőlük, azt hiszem valami golf széria, de elkezdett kevés használat után fesleni. Nézegetem egyébként UA cuccokat, de valahogy nekem dizájnban gyakran nem jönnek be az akciósak. Mert természetesen teljes árút soha sem veszek semmiből :DD

(#8896) EXIEZ válasza Studi (#8893) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Kellett nekem megnézni a melegítőm, most látom, hogy Adibas... ;]

(#8897) Mercutio_ válasza istnag (#8894) üzenetére


Mercutio_
félisten

A sportcipőikkel vagyok gondban, nem tudom futáshoz alkalmas (anyagok, kialakítás, minőség, tapasztalat) van-e náluk, melyik széria milyen másik gyártó szériájának felel meg.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8898) istnag válasza Mercutio_ (#8897) üzenetére


istnag
addikt

Nekem az összes cipő közül (értsd minden márka) ez volt a legkényelmesebb:
UA Phantom Ct.
[link] teszt
[link] teszt

Futásra nem használtam. Pólóból, nadrágból van tőlük pár darabom, azokkal is megvagyk elégedve.

(#8899) rwin5


rwin5
őstag

sziasztok!

Nem teljesen ide illik, de szerintem tudtok segíteni. Úgy jártam, hogy a neten rendelt cuccot nem tudtam átvenni a címemen, most a DPD raktárában van 5 napig.

Viszont nem fogom tudni összehozni, hogy átvegyem, mert haza kellett utazzak vidékre anyámékhoz.

Szóval ilyenkor mi a menete a továbbiakban? Van valami szankció, hogy megutaztatták a csomagot fölösen? járt már valaki hasonló cipőben?

[ Szerkesztve ]

(#8900) arcsin válasza rwin5 (#8899) üzenetére


arcsin
senior tag

Ügyfélszolgálatbot hívtad ? Esetleg anyudhoz is kivihetik szerintem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.