Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#8551) arcsin válasza -secret- (#8550) üzenetére


arcsin
senior tag

Olyanom nincsen (még). De megnézem, köszi :)

(#8552) Mr.Csizmás válasza arcsin (#8545) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

supportot hívd fel, nekem az fb-s loginos régi fiókomat megduplázta, és letiltotta a szerver - gondolom szokatlan aktivitásnak érzékelte, de be tudtam lépni, csak épp nem látszottak a rendelések. rögtön amíg vonalban voltam, nyomott rá egy restoret, és láttam is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8553) arcsin válasza Mr.Csizmás (#8552) üzenetére


arcsin
senior tag

Meeting közben csak fórumozni tudok, telefonálni még nem, de vszeg idővel ki fog fejlődni :D Írok egy emailt nekik hogy mi a pék :F

(#8554) vince válasza arcsin (#8553) üzenetére


vince
őstag

Nekem is eltűnt minden, szerintem javítani fogják.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8555) Lackki válasza vince (#8554) üzenetére


Lackki
senior tag

dettó üres minden

Privátot hamarabb észreveszem

(#8556) xeno204


xeno204
aktív tag

Biztosan javítani fogják, mert én rendelni sem tudok. :D

(#8557) HKorn


HKorn
addikt

Appban megy minden, igaz a rendelésimnél mindig kéri a jelszót, szóval valami gebasz azért van vele.

Run&Ride

(#8558) krizmo_


krizmo_
addikt

Mikor végre rászánnám magam, hogy rendelek valamit AY-ról, írjátok, hogy letérdelt a rendszer. :DDD Pedig most lehet kapni a cipőt, amit már vagy 2 éve nézegetek... Ez biztos egy jel. :)

(#8559) arcsin válasza krizmo_ (#8558) üzenetére


arcsin
senior tag

Nekem ma jön meg egy húzósabb áru bőrdzseki.Így nem fogom tudni visszaküldeni ha nem látom. Remélem azt akarja súgni a rendszer hogy ezzel legyek megelégedve és most álljak le a rendelésekkel is.

(#8560) vince válasza arcsin (#8559) üzenetére


vince
őstag

90 napod van visszaküldeni, ennyi idő csak elég lesz a hiba javításához :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8561) arcsin válasza vince (#8560) üzenetére


arcsin
senior tag

Ki tudja...lehet most szűnik meg a cég ;]

(#8562) pcxt264


pcxt264
újonc

A Beállításokból lehet menni a rendelésekhez, és ott jó.

(#8563) Silent77


Silent77
veterán

Már nálam működik, ki be jelentkeztem és jó lett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8564) arcsin válasza Silent77 (#8563) üzenetére


arcsin
senior tag

Most már jó az oldal, de nem fogom visszaküldeni a dzsekit :DD pont megjött 10perce, tökéletes. Van belsőzsebe is.

(#8565) krizmo_ válasza arcsin (#8564) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezt nem lehet kimosni. :Y Remélhetőleg nem próbálták fel előtte túl sokan. :DDD Sosem vennék olyan ruhát, amit nem lehet kimosni. :(

(#8566) WayneGace válasza krizmo_ (#8565) üzenetére


WayneGace
őstag

Mikor mostál utoljára bőrdzsekit?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8567) GZoli7 válasza krizmo_ (#8565) üzenetére


GZoli7
senior tag

Tisztítóban vállalják...

[ Szerkesztve ]

(#8568) yuing


yuing
őstag

(#8569) krizmo_ válasza WayneGace (#8566) üzenetére


krizmo_
addikt

Nincs olyan ruhám, amit nem lehet kimosni, írtam is. Meg ebben van pamut és poliészter is a bélésben.

(#8570) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Ha [ezt] az oldalt használom különböző felhasználói nevek alatt, különböző rendelések egyidejű visszaküldésére egy címről, szükséges az appban egyenként bejelölni, hogy miket küldök vissza, vagy elég csak a papírokat betenni a dobozokba és a GLS oldalról megrendelni a kocsit?

(#8571) arcsin válasza WayneGace (#8566) üzenetére


arcsin
senior tag

Van itthon sima erdal bőrápolóm, majd azzal fogom kívülről ápolni. Belülről meg nem tudom, kigőzölés segíthet? van gőztisztítóm. Nem tudom fel volt-e próbálva előttem valaki más által, nekem nem tűnik úgy. De amit a boltban is veszek az is olyan hogy felpróbálgatja más. Nem vagyok az a méret szerintem akinek olyan félnivalója lehetne hogy csatakosra izzadt tonnásmicik próbálták fel előtte a ruhát.
Mondjuk ott sokszor nem próbálok fel azért felsőket/ruhákat mert tiszta egy merő alapozó meg szempillaspirál, meg ilyen hülyeségek. Ezek engem jobban taszítanak. Inkább megrendelem online, és visszaküldöm ha nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#8572) Executioner válasza Zamasun (#8570) üzenetére


Executioner
tag

Nem kell semmit sem csinálni ha a visszaküldő papírokat beteszed a csomagba akkor már megoldják.

Annyiszor rendeld meg a futárt ahány csomagot(dobozt) fel szeretnél adni, mert annyi matricát(címirat) kell hoznia.

Exec

(#8573) HKorn válasza yuing (#8568) üzenetére


HKorn
addikt

Nem rosszak, itt van visszaküldés amúgy?

Run&Ride

(#8574) lord_m


lord_m
senior tag

Jól érzékelem, hogy nincs az összes GLS csomagpont az AY rendszerében? Mert Nekem van egy állandó, mindig oda kérem a rendeléseket, bárhonnan, ha lehet, de azt fel sem ajánlja.

Remélem, csak egyelőre nincs benne és folyamatosan frissítik majd.

(#8575) xeno204 válasza lord_m (#8574) üzenetére


xeno204
aktív tag

A térképen sincs rajta? Nálam az összes ott van, még a legújabb is.

(#8576) Zamasun válasza Executioner (#8572) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Ott van az GLS oldalon, hogy darabszám, ez gondolom a visszaküldött csomag darabszámára utal. Ha beírom hogy 3, akkor úgy gondolom három csomagcímkét készít elő, így nem kell 3x megrendelni.

(#8577) lord_m válasza xeno204 (#8575) üzenetére


lord_m
senior tag

Ott sem jelent meg, a címem ugye be van írva, de csak valami távolabbi csomagpontot ajánl fel, holott ami kellene, az az utca túloldalán lenne gyakorlatilag. De majd megnézem még egyszer.

(#8578) yuing válasza HKorn (#8573) üzenetére


yuing
őstag

Van, de nem ingyenes. Illetve az üzleteikben is ki tudod cseréltetni vagy levásárolni az árát elvileg.

(#8581) Executioner válasza Zamasun (#8576) üzenetére


Executioner
tag

Jól gondolod. Arra már nem emlékeztem. Megrendeled. Elviszi a futár a többit pedig intézik.
Arra figyelj, hogy a bankszámla számod legyen megadva az AY fiókodban, mert oda fogják utalni a pénzt.

Exec

(#8582) arcsin válasza Executioner (#8581) üzenetére


arcsin
senior tag

Én paypallel szoktam fizetni, nincs megadva bankszámlaszám a profilban, működik anélkül is a visszautalás.

[ Szerkesztve ]

(#8583) luckyboi82


luckyboi82
tag

Rendeltem egy női bőr hátizsákot az asszonynak, de a zipzárja iszonyatosan akadozik, nehéz kezelni. Fém anyagú. Ahogy húzugattam, egy két szem is elállt az egyenestől, nehezen sikerült visszahúzni. Van valami jó megoldás a viaszozáson kívül? Mert csúszni csúszik, addig a bizonyos szemig. Küldhetem vissza, nem fogják azt hinni hogy én okoztam? Ugyanitt bőr Timerland hátizsák eladó 30eFt :DDD

(#8584) xeno204 válasza luckyboi82 (#8583) üzenetére


xeno204
aktív tag

A tapasztalatok szerint nem foglalkoznak vele, meg se nézik... visszaadják a pénzt és vegyél újat.

megint van egy XL-es olcsó póló piros EDC BY ESPRIT Póló

[ Szerkesztve ]

(#8585) arcsin válasza xeno204 (#8584) üzenetére


arcsin
senior tag

Milyen szofisztikáltan fejezted ki magad, hogy les.zarják azt is hogyha koszosan küldesz vissza valamit, zsebbe rejtett, levágott címkével, zsepivel. Illetve ugyan így ki is küldik másnak. :)

(#8586) jmuranyi


jmuranyi
tag

CMP, kapucnis softshell kabát, fekete, L-es, 1 db,
https://www.aboutyou.hu/p/cmp/kulteri-kabatok-3973637, 10490-kupon

amiért nem biztos, hogy BB, néhány órával azután jelent meg az oldalon,
hogy megkaptam az e-mailt a visszaküldésről. Tetszett a cucc, de nekem
egyrészt nyakban szűk volt, másrészt ki volt szakadva a kapucni egyik állítója.
Természetesen az AY-vel leveleztem a hibáról a visszaküldés előtt, és a visszaküldési
űrlapra is ráírtam.
Kíváncsi vagyok, megvarrták? (Meg lehet, de nyom nélkül macerás.)

(#8587) xeno204 válasza arcsin (#8585) üzenetére


xeno204
aktív tag

Ez így van. :K Rengeteg terméket kezelnek... egyszerűen az ellenőrzésre már nincs kapacitás.. mert a költséghatékonyság miatt erre már nem fizetnek külön embereket... csak éppen ezzel minket vásárlókat szívatnak, de nem érdekli őket, mert jön másik...

[ Szerkesztve ]

(#8588) jmuranyi válasza jmuranyi (#8586) üzenetére


jmuranyi
tag

Már el is vitték. Ha valaki esetleg innen rendelte meg,
szívesen venném, ha jelezné, kijavítva kapta-e meg.

(#8589) rushty válasza lord_m (#8574) üzenetére


rushty
senior tag

Hol lehet ezt beállítani?

Revolut meghívó pü-ben

(#8590) arcsin válasza rushty (#8589) üzenetére


arcsin
senior tag

Amikor leadod a rendelést akkor szól az AY hogy MÁR kérheted csomagpontra is. SVan egy ilyen opció, felhozza a térképet rá. Nekem is rosszakat hozott fel mondjuk, vagy csak azt nem, amit kellett volna.

(#8591) lord_m válasza rushty (#8589) üzenetére


lord_m
senior tag

A kasszához mentem, ott a rendelésednél ugye van a szállítási címed. Annál nyomtam a "szerkesztésre". Ott van, hogy àtvétel a címen, adj meg másik címet, vagy válassz csomagpontot.

Viszont nálam sem jelennek meg azok a csomagpontok továbbra sem, melyek alig pár méterre lennének...

(#8592) arcsin válasza lord_m (#8591) üzenetére


arcsin
senior tag

Csak észreveszik hogy nemnutella került a palacsintába :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8593) lord_m válasza arcsin (#8592) üzenetére


lord_m
senior tag

Kérdés, hogy mikor, mert nem érek rá! :D

(#8594) xeno204 válasza lord_m (#8593) üzenetére


xeno204
aktív tag

Már nekem sem jelennek meg az újabb csomagpontok... reméljük hamarosan javítják.

(#8595) KicsiRegő válasza arcsin (#8592) üzenetére


KicsiRegő
tag

Gyorsabban észreveszik, ha kapnak pár emailt, maga a GLS Pont is azért került be, mert volt rá igény, ami jelezve is lett feléjük, azt is jelezni kell, hogy ez már kezd jó lenni, de még nem kerek :)
Mondjuk nálam is olyan pontok vannak, ahol csak kp fizetés van, talán egyet ajánl fel, ahol lehet kártyával, és az olyan pontok sincsennek benne, ahol a csomagot vissza lehetne küldeni, csak átvevők vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#8596) arcsin válasza KicsiRegő (#8595) üzenetére


arcsin
senior tag

Szerintem a hölgyek egy része veri billzetet meg hívja a supportot.

(#8597) xeno204


xeno204
aktív tag

sötétszürke s.Oliver Térdig érő Farmer 'CASBY' 5.890Ft - kupon
tengerészkék GUESS Chino nadrág 'Daniel' (kis méretek) 6.890Ft - kupon

[ Szerkesztve ]

(#8598) MittuDomain_ válasza xeno204 (#8597) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A rövidnadrág érdekelne, de nem tölt be a méret választó link, milyen szabás általában?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8599) albiosz


albiosz
őstag

Asics Onitsuka Tiger 43,5 kuponnal ~12K. Ennyiért ajándék, ha a piros rész nem lenne, akkor már nem lenne. [link]

(#8600) xeno204 válasza MittuDomain_ (#8598) üzenetére


xeno204
aktív tag

Bő szabású. de van normál szabású is világoskékben.

világoskék s.Oliver Térdig érő Farmer 'CASBY RELAXED' 5.890Ft - kupon

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.